Grand Prix Polski - Bydgoszcz 17/10/2009

1. (12)Nicki Pedersen - Dania               3   1   3   2   1    10+2+6      18 pkt.GP
2. (8)Leigh Adams - Australia               3   2   2   0   2    9+2+4       15 pkt.GP
3. (9)Sebastian Ułamek - Polska             0   3   3   2   3    11+3+2      16 pkt.GP

4. (13)Rune Holta - Polska                  3   0   3   3   2    11+3+0      14 pkt.GP
5. (11)Andreas Jonsson - Szwecja            2   3   2   2   2    11+1        12 pkt.GP
6. (4)Tomasz Gollob - Polska                3   3   1   1   3    11+w        11 pkt.GP
7. (1)Jason Crump - Australia               2   2   1   3   0    8+1         9 pkt.GP
8. (15)Kenneth Bjerre - Dania               1   1   0   3   3    8+0         8 pkt.GP
9. (5)Greg Hancock - USA                    2   1   2   3   0    8           8 pkt.GP
10.(14)Emil Sayfutdinov - Rosja             2   3   1   1   1    8           8 pkt.GP
11.(16)Adrian Miedziński - Polska           0   0   3   2   1    6           6 pkt.GP
12.(7)Fredrik Lindgren - Szwecja            u4  2   2   0   2    6           6 pkt.GP
13.(10)Scott Nicholls - Wielka Brytania     1   1   0   1   1    4           4 pkt.GP
14.(3)Chris Harris - Wielka Brytania        0   0   0   0   3    3           3 pkt.GP
15.(6)Grzegorz Walasek - Polska             1   2   0   0   0    3           3 pkt.GP
16.(2)Hans N.Andersen - Dania               1   0   1   1   0    3           3 pkt.GP
   (R1)Grzegorz Zengota - Polska            ns
   (R2)Krzysztof Buczkowski - Polska        ns

Biegi półfinałowe:

XXI. Ułamek(A), Adams(B)
, Jonsson(D), Bjerre(C)
XXII. Holta(D), N.Pedersen(A), Crump(C), Gollob(B)-w

Finał:

XXIII. N.Pedersen(B), Adams(C), Ułamek(A)
, Holta(D)

    65:25    65:50    65:31    65:37    66:31    65:91
    65:75    65:13    65:44    65:57    65:69    65:00
    65:37    65:65    65:50    65:35    65:71    65:56
    66:06    64:94    65:13    65:28    64:97

Sędzia - Anthony Steele                     tabela biegów


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2009

                                 CZE    POL    SWE    DEN    GBR    LAT    SWE    DEN    SLO    ITA    POL
                                25/04   9/05  30/05  13/06  27/06   1/08  15/08  29/08  12/09  26/09  17/10     RAZEM

1. Jason Crump - Australia        14     22     16     22     24     10     18      8     12      4      9       159
2. Tomasz Gollob - Polska          7     17      7     13      9     16     22      7     12     23     11       144
3. Emil Sayfutdinov - Rosja       17      9     20     14      7     10      5     14     24     11      7       138
4. Greg Hancock - USA             10     16      5     14     14     20      8     10      9      7      8       121
5. Andreas Jonsson - Szwecja      11     16     12      7      5      6     10     20      5     12     12       116
6. Nicki Pedersen - Dania         12      9     13     10      8      -      7     11     10     12     18       110
7. Rune Holta - Polska             3      8     11      5      7      7      2     15     19      8     14        99
8. Kenneth Bjerre - Dania         10      5      8      8      7     15     10     15      7      5      8        98
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. Fredrik Lindgren - Szwecja     19      2      9      3     16      6      9     12      6      6      7        95
10.Hans N. Andersen - Dania        6      6      5      6     15      9     14      4      5     18      3        91
11.Leigh Adams - Australia        13      6      3      6      3     11      5      7      9      3     15        81
12.Sebastian Ułamek - Polska       5      8      6      8      8      6      5      8      2      3     16        75
13.Grzegorz Walasek - Polska       6      5      6      7      1      6      6      7      6     13      3        66
14.Chris Harris - Wlk.Brytania     6      5      5      5      9      5      8      1      4     11      3        62
15.Scott Nicholls - Wlk.Brytania   4      1      1      5      6      3      5      3      7      6      4        45
16.Antonio Lindbäck - Szwecja      -      -     17      -      -      -     10      -      -      -      -        27
17.Niels K. Iversen - Dania        -      -      -     11      -      8      -      1      -      -      -        20
18.Jarosław Hampel - Polska        -      9      -      -      -      -      -      -      -      -      -         9
19.Matej Zagar - Słowenia          -      -      -      -      -      -      -      -      7      -      -         7
20.Grigorij Laguta - Łotwa         -      -      -      -      -      6      -      -      -      -      -         6
21.Adrian Miedziński - Polska      -      -      -      -      -      -      -      -      -      -      6         6
22.Edward Kenneth - Wlk.Brytania   -      -      -      -      -      4      -      -      -      -      -         4
23.Guglielmo Franchetti - Włochy   -      -      -      -      -      -      -      -      -      2      -         2
24.Matej Kus - Słowenia            1      -      -      -      -      -      -      -      -      -      -         1
25.Mattia Carpanese - Włochy       -      -      -      -      -      -      -      -      -      0      -         0
   Lubos Tomicek jr. - Czechy     ns      -      -      -      -      -      -      -      -      -      -         -
   Adrian Rymel - Czechy          ns      -      -      -      -      -      -      -      -      -      -         -
   Damian Baliński - Polska        -     ns      -      -      -      -      -      -      -      -      -         -
   Janusz Kołodziej - Polska       -     ns      -      -      -      -      -      -      -      -      -         -
   Ricky Kling - Szwecja           -      -     ns      -      -      -      -      -      -      -      -         -
   Thomas H. Jonasson - Szwecja    -      -     ns      -      -      -      -      -      -      -      -         -
   Patrick Hougaard - Dania        -      -      -     ns      -      -      -      -      -      -      -         -
   Nikolai Klindt - Dania          -      -      -     ns      -      -      -      -      -      -      -         -
   Tai Woffinden - Wlk.Brytania    -      -      -      -     ns      -      -      -      -      -      -         -
   Simon Stead - Wlk.Brytania      -      -      -      -     ns      -      -      -      -      -      -         -
   Maksims Bogdanovs - Łotwa       -      -      -      -      -     ns      -      -      -      -      -         -
   Vjaceslavs Giruckis - Łotwa     -      -      -      -      -     ns      -      -      -      -      -         -
   Simon Gustafsson - Szwecja      -      -      -      -      -      -     ns      -      -      -      -         -
   Ludvig Lindgren - Szwecja       -      -      -      -      -      -     ns      -      -      -      -         -
   Kenneth Hansen - Dania          -      -      -      -      -      -      -     ns      -      -      -         -
   Morten Risager - Dania          -      -      -      -      -      -      -     ns      -      -      -         -
   Izak Santej - Słowenia          -      -      -      -      -      -      -      -     ns      -      -         -
   Aleksander Conda - Słowenia     -      -      -      -      -      -      -      -     ns      -      -         -
   Andrea Maida - Włochy           -      -      -      -      -      -      -      -      -     ns      -         -
   Grzegorz Zengota - Polska       -      -      -      -      -      -      -      -      -      -     ns         -
   Krzysztof Buczkowski - Polska   -      -      -      -      -      -      -      -      -      -     ns         -

Pierwsza ósemka zawodników uzyskała prawo startu w Grand Prix 2010.

 Powrót