Finał Indywidualnych Mistrzostw ¦wiata Juniorów - Turniej nr 3 - Gdańsk 2/10/2016

1. (11)Viktor Kulakov - Rosja               2   2   1   2   2    9+3+3
2. (7)Max Fricke - Australia                3   1   3   3   2    12+2+2
3. (8)Erik Riss - Niemcy                    1   1   3   0   3    8+2+1

4. (15)Patrick Hansen - Dania               3   3   2   2   2    12+3+wsu
5. (13)Jack Holder - Australia              1   3   2   3   2    11+1
6. (14)Krystian Pieszczek - Polska          2   3   1   2   3    11+wsu
7. (1)Dimitri Berge - Francja               3   1   3   1   1    9+1
8. (5)Paweł Przedpełski - Polska            2   2   3   1   1    9+0
9. (10)Eduard Krcmar - Czechy               3   0   1   3   0    7
10.(16)Robert Lambert - Wielka Brytania     0   2   0   2   3    7
11.(6)Adam Ellis - Wielka Brytania          0   1   2   3   1    7
12.(2)Josh Bates - Wielka Brytania          2   2   1   1   0    6
13.(4)Kenny Wennerstam - Szwecja            1   3   0   0   0    4
14.(12)Bartosz Smektała - Polska            u3  0   0   0   3    3
15.(9)Dominik Kossakowski - Polska          1   0   0   1   1    3
16.(3)Mikkel B. Andersen - Dania            0   0   2   0   wu1  2
17.(17)Kacper Woryna - Polska               ns
18.(18)Oskar Bober - Polska                 ns
Biegi półfinałowe:

XXI. Kulakov(D), Fricke(A), Holder(B), Przedpełski(C)
XXII. Hansen(A), Riss(D), Berge(C), Pieszczek-wsu(B)

Finał:

XXIII. Kulakov(D), Friecke(A), Riss(C)
, Hansen-wsu(B)

Bieg o miejsca 3-4 w klasyfikacji końcowej IM¦ Juniorów:

XXIV. Lambert(A), Holder(B)

    65:82    66:25    67:34    65:37    67:69    66:68
    65:84    66:18    66:69    66:28    66:94    66:25
    66:06    66:12    66:72    65:53    66:25    65:57
    65:84    66:22    66:03    65:57    66:00    65:87

Sędzia - Christina Turnbull                 tabela biegów


Klasyfikacja końcowa Indywidualnych Mistrzostw ¦wiata Juniorów 2016

                                 GBR    CZE    POL
                                18/06  16/09  02/10     RAZEM

1. Max Fricke - Australia         12     18     16        46
2. Krystian Pieszczek - Polska    20      9     11        40
3. Robert Lambert - Wlk.Brytania  19     11      7        37+3

4. Jack Holder - Australia        13     12     12        37+2
5. Patrick Hansen - Dania          6     14     15        35
6. Dimitri Berge - Francja         6     19     10        35
7. Viktor Kulakov - Rosja          6      6     15        27
8. Erik Riss - Niemcy             10      6     11        27
9. Paweł Przedpełski - Polska      6     11      9        26
10.Josh Bates - Wlk.Brytania      12      5      6        23
11.Eduard Krcmar - Czechy          6      6      7        19
12.Adam Ellis - Wlk.Brytania       4      5      7        16
13.Bartosz Smektała - Polska       7      6      3        16
14.Mikkel B. Andersen - Dania      3      5      2        10
15.Joel Andersson - Szwecja        5      4      -        9
16.Kenny Wennerstam - Szwecja      -      -      4        4
17.Dominik Kossakowski - Polska    -      -      3        3
18.Zach Waitknecht - Wlk.Brytania  1      -      -        1
   Patrik Mikel - Czechy           -      1      -        1
20.Max Clegg - Wlk.Brytania        0      -      -        0
   Nathan Greaves - Wlk.Brytania   0      -      -        0
   Ondrej Smetana - Czechy         -     ns      -        -
   Josef Novak - Czechy            -     ns      -        -
   Kacper Woryna - Polska          -      -     ns        -
   Oskar Bober - Polska            -      -     ns        -

 Powrót