Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy - Turniej nr 4 - Ostrów Wlkp 19/9/2015

1. (11)Nicki Pedersen - Dania               2   3   2   2   3    12+3(B)       15 pkt.SEC
2. (9)Janusz Kołodziej - Polska             3   1   3   2   1    10+2(C)+2(D)  12 pkt.SEC
3. (16)Antonio Lindbäck - Szwecja           3   3   3   3   3    15+1(B)       16 pkt.SEC

4. (4)Przemysław Pawlicki - Polska          1   1   3   3   2    10+3(B)+0(C)  10 pkt.SEC
5. (1)Mateusz Szczepaniak - Polska          3   3   1   0   2    9+1(A)        9 pkt.SEC
6. (2)Emil Sayfutdinov - Rosja              2   1   3   3        9+ns(D)       9 pkt.SEC
7. (7)Martin Vaculik - Słowacja             3   1   2   1   2    9             9 pkt.SEC
8. (10)Hans N. Andersen - Dania             1   3   1   0   3    8             8 pkt.SEC
9. (14)Artiom Laguta - Rosja                0   2   2   3   0    7             7 pkt.SEC
10.(12)Piotr Pawlicki jr. - Polska          wsu 2   0   2   3    7             7 pkt.SEC
11.(5)Peter Kildemand - Dania               2   2   1   1   1    7             7 pkt.SEC
12.(3)Grigorij Laguta - Rosja               0   2   0   2   2    6             6 pkt.SEC
13.(15)Piotr Protasiewicz - Polska          2   0   2   1   0    5             5 pkt.SEC
14.(6)Vaclav Milik r. - Czechy              1   0   0   0   1    2             2 pkt.SEC
15.(8)Martin Smolinski - Niemcy             0   0   1   0   1    2             2 pkt.SEC
16.(13)Tomasz Jędrzejak - Polska            1   0   0   1   wu   1             1 pkt.SEC
17.(R1)Rune Holta - Polska                  w2                   0             0 pkt.SEC

    67:10    68:25    68:47    67:29    67:72    67:18(B)
    66:87    68:60    67:59    67:71    67:91    67:15(F)
    66:54    67:50    67:25    67:63    67:81
    66:88    67:75    67:81    67:60    68:00

Sędzia - Susanne Huttinger                  tabela biegów
Zmiany: R1 w 18 biegu za 2.


Klasyfikacja końcowa Indywidualnych Mistrzostw Europy 2015

                                 POL    GER    SWE    POL
                                20/06  11/07  15/08  19/09     RAZEM

1. Emil Sayfutdinov - Rosja       16     15     18      9       58
2. Nicki Pedersen - Dania         15     14     11     15       55
3. Antonio Lindbäck - Szwecja     12     11     12     16       51
4. Janusz Kołodziej - Polska       4     10      7     12       33

------------------------------------------------------------------
5. Martin Vaculik - Słowacja       5     11      8      9       33
6. Grigorij Laguta - Rosja         9      5     10      6       30
7. Przemysław Pawlicki - Polska    5      8      5     10       28
8. Artiom Laguta - Rosja           8      5      8      7       28
9. Hans N. Andersen - Dania        2      9      6      8       25
10.Peter Kildemand - Dania        10      5      -      7       22
11.Piotr Protasiewicz - Polska     8      7      -      5       20
12.Vaclav Milik jr. - Czechy       7      6      5      2       20
13.Tomasz Gollob - Polska          6     12      0      -       18
14.Martin Smolinski - Niemcy       1      5      9      2       17
15.Tomasz Jędrzejak - Polska       6      1      7      2       16
16.Paweł Przedpełski - Polska     12      -      -      -       12
17.Fredrik Lindgren - Szwecja      -      -      9      -       9
   Mateusz Szczepaniak - Polska    -      -      -      9       9
19.Piotr Pawlicki jr. - Polska     -      -      -      7       7
20.Fredrik Engman - Szwecja        -      -      6      -       6
21.Joel Andersson - Szwecja        -      -      4      -       4
22.Michael Haertel - Niemcy        -      1      -      -       1
   Kai Huckenbeck - Niemcy         -      1      -      -       1
   Vitaliy Belousov - Rosja        -      -      1      -       1
25.Tobias Busch - Niemcy           -      0      -      -       0
   Rune Holta - Polska             -      -      -      0       0
   Adrian Miedziński - Polska     ns      -      -      -       -
   Kacper Gomólski - Polska       ns      -      -      -       -

 Powrót