Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy - Turniej nr 1 - Toruń 20/6/2015

1. (3)Nicki Pedersen - Dania                2   2   3   3   2    12+2(B)+3(C)  15 pkt.SEC
2. (10)Paweł Przedpełski - Polska           2   3   2   1   2    10+3(D)+2(A)  12 pkt.SEC
3. (12)Emil Sayfutdinov - Rosja             3   3   3   3   3    15+1(D)       16 pkt.SEC

4. (4)Antonio Lindbäck - Szwecja            3   1   3   2   3    12+0(B)       12 pkt.SEC
5. (11)Grigorij Laguta - Rosja              0   3   3   2   1    9+1(C)        9 pkt.SEC
6. (8)Peter Kildemand - Dania               3   wu  1   3   3    10+0(A)       10 pkt.SEC
7. (15)Artiom Laguta - Rosja                2   1   2   3   0    8             8 pkt.SEC
8. (14)Piotr Protasiewicz - Polska          1   2   2   1   2    8             8 pkt.SEC
9. (16)Vaclav Milik r. - Czechy             0   2   2   0   3    7             7 pkt.SEC
10.(5)Tomasz Jędrzejak - Polska             1   3   0   2   0    6             6 pkt.SEC
11.(6)Tomasz Gollob - Polska                2   1   1   1   1    6             6 pkt.SEC
12.(9)Przemysław Pawlicki - Polska          1   2   0   0   2    5             5 pkt.SEC
13.(1)Martin Vaculik - Słowacja             1   1   0   2   1    5             5 pkt.SEC
14.(13)Janusz Kołodziej - Polska            3   0   0   1   0    4             4 pkt.SEC
15.(7)Hans N. Andersen - Dania              0   0   1   0   1    2             2 pkt.SEC
16.(2)Martin Smolinski - Niemcy             0   0   1   0   0    1             1 pkt.SEC
   (17)Adrian Miedziński - Polska           ns
   (18)Kacper Gomólski - Polska             ns

    61:20    61:14    61:82    61:78    61:96    60:91(B)
    61:05    60:86    61:22    61:62    61:72    61:38(F)
    60:39    60:45    61:31    61:02    61:39
    60:56    61:08    60:88    60:81    61:06

Sędzia - Krister Gardell                    tabela biegów


Klasyfikacja końcowa Indywidualnych Mistrzostw Europy 2015

                                 POL    GER    SWE    POL
                                20/06  11/07  15/08  19/09     RAZEM

1. Emil Sayfutdinov - Rosja       16     15     18      9       58
2. Nicki Pedersen - Dania         15     14     11     15       55
3. Antonio Lindbäck - Szwecja     12     11     12     16       51
4. Janusz Kołodziej - Polska       4     10      7     12       33

------------------------------------------------------------------
5. Martin Vaculik - Słowacja       5     11      8      9       33
6. Grigorij Laguta - Rosja         9      5     10      6       30
7. Przemysław Pawlicki - Polska    5      8      5     10       28
8. Artiom Laguta - Rosja           8      5      8      7       28
9. Hans N. Andersen - Dania        2      9      6      8       25
10.Peter Kildemand - Dania        10      5      -      7       22
11.Piotr Protasiewicz - Polska     8      7      -      5       20
12.Vaclav Milik jr. - Czechy       7      6      5      2       20
13.Tomasz Gollob - Polska          6     12      0      -       18
14.Martin Smolinski - Niemcy       1      5      9      2       17
15.Tomasz Jędrzejak - Polska       6      1      7      2       16
16.Paweł Przedpełski - Polska     12      -      -      -       12
17.Fredrik Lindgren - Szwecja      -      -      9      -       9
   Mateusz Szczepaniak - Polska    -      -      -      9       9
19.Piotr Pawlicki jr. - Polska     -      -      -      7       7
20.Fredrik Engman - Szwecja        -      -      6      -       6
21.Joel Andersson - Szwecja        -      -      4      -       4
22.Michael Haertel - Niemcy        -      1      -      -       1
   Kai Huckenbeck - Niemcy         -      1      -      -       1
   Vitaliy Belousov - Rosja        -      -      1      -       1
25.Tobias Busch - Niemcy           -      0      -      -       0
   Rune Holta - Polska             -      -      -      0       0
   Adrian Miedziński - Polska     ns      -      -      -       -
   Kacper Gomólski - Polska       ns      -      -      -       -

 Powrót