8. Memoriał Ryszarda Nieścieruka - Wrocław 6/10/2002

1. (13)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz       u1  2   3   3   3   3
2. (5)Sebastian Ułamek - Leszno             2   2   3   2   3   2
3. (11)Piotr Winiarz - Rzeszów              2   3   2   2   2   1

4. (2)Rafał Okoniewski - Leszno             1   3   1   3   2   0
5. (3)Krzysztof Słaboń - Wrocław            3   3   3   3   1
   (15)Tomasz Jędrzejak - Wrocław           3   1   3   3   1
7. (9)Robert Dados - Wrocław                2   2   2   1   0
   (7)Mariusz Węgrzyk - Rybnik              3   1   1   d2  0
9. (16)Rafał Szombierski - Rybnik           2   3   0   2
10.(8)Piotr Baron - Wrocław                 0   2   2   1
11.(6)Tomasz Gapiński - Piła                1   1   2   1
12.(12)Piotr Świderski - Rawicz             3   0   1   0
13.(14)Andrzej Zieja - Wrocław              1   1   d4  2
14.(4)Tomasz Poprawski - Ostrów Wlkp        0   0   1   1
15.(1)Jacek Krzyżaniak - Wrocław            1   0   0   dst
16.(10)Karol Malecha - Częstochowa          d4  0   dst 0

Bieg po biegu

Runda zasadnicza:

1. Świderski, Ułamek, Zieja, Poprawski
2. Słaboń, Winiarz, Gapiński, Protasiewicz(u1)
3. Jędrzejak, Dados, Okoniewski, Baron
4. Węgrzyk, Szombierski, Krzyżaniak, Malecha(d4)
5. Szombierski, Dados, Gapiński, Poprawski
6. Słaboń, Ułamek, Jędrzejak, Malecha
7. Okoniewski, Protasiewicz, Węgrzyk, Świderski
8. Winiarz, Baron, Zieja, Krzyżaniak
9. Protasiewicz, Baron, Poprawski, Malecha(dst)
10. Słaboń, Dados, Węgrzyk, Zieja(d4)
11. Ułamek, Winiarz, Okoniewski, Szombierski
12. Jędrzejak, Gapiński, Świderski, Krzyżaniak
13. Słaboń, Szombierski, Baron, Świderski
14. Jędrzejak, Winiarz, Poprawski, Węgrzyk(d2)
15. Okoniewski, Zieja, Gapiński, Malecha
16. Protasiewicz, Ułamek, Dados, Krzyżaniak(dst)

Kolejność po wyścigach eliminacyjnych:

      GRUPA A                      GRUPA B

1. K.Słaboń       3,3,3,3    1. S.Ułamek       2,2,3,2
2. R.Okoniewski   1,3,1,3    2. M.Węgrzyk      3,1,1,d2
3. T.Poprawski    0,0,1,1    3. P.Baron        0,2,2,1
4. J.Krzyżaniak   1,0,0,dst  4. T.Gapiński     1,1,2,1

      GRUPA C                      GRUPA D

1. P.Winiarz      2,3,2,1    1. T.Jędrzejak    3,1,3,3
2. R.Dados        2,2,2,1    2. P.Protasiewicz u1,2,3,3
3. P.Świderski    3,0,1,0    3. R.Szombierski  2,3,0,2
4. K.Malecha      d4,0,dst,0 4. A.Zieja        1,1,d4,2

Półfinały:
17. Protasiewicz, Winiarz, Słaboń, Węgrzyk
18. Ułamek, Okoniewski, Jędrzejak, Dados

Finał (rozgrywany na dystansie 6 okrążeń):
19. Protasiewicz, Ułamek, Winiarz, Okoniewski

    66:40    66:20    65:80    67:00    67:00
    66:20    65:60    67:00    67:60    67:50
    67:00    66:10    66:40    67:20    96:30
    66:80    66:40    67:20    66:50

Sędzia - Marek Czernecki

 Powrót