Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata - Częstochowa 11/4/1996

1. (9)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             2   3   3   3   3    14
2. (14)Roman Jankowski - Leszno             3   3   2   2   3    13
3. (1)Rafał Dobrucki - Piła                 3   2   2   3   2    12
4. (5)Piotr Protasiewicz - Wrocław          3   1   3   3   1    11
5. (11)Jacek Krzyżaniak - Toruń             3   2   1   3   2    11
6. (16)Mirosław Cierniak - Tarnów           0   3   3   2   2    10
7. (15)Sebastian Ułamek - Częstochowa       1   1   2   2   3    9
8. (13)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       2   0   1   2   3    8+3

9. (7)Dariusz Śledź - Wrocław               wu  3   3   1   1    8+2
10.(8)Marek Kępa - Rzeszów                  2   2   1   1   1    7
11.(6)Grzegorz Rempała - Rzeszów            1   2   0   1   1    5
12.(4)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp            1   1   2   0   wu   4
13.(3)Waldemar Walczak - Piła               0   0   0   1   2    3
14.(12)Robert Sawina - Gniezno              1   0   1   0   0    2
15.(2)Marek Hućko - Gorzów Wlkp             t   1   0   d   d    1
16.(10)Wiesław Jaguś - Toruń                0   0   0   0   0    0
   (R1)Eugeniusz Skupień - Częstochowa      2
   (R2)Tomasz Fajfer - Gniezno              ns

    71:93    69:63    69:50    72:81    73:98    ??:??
    69:19    70:77    69:16    73:85    75:53
    72:08    70:06    71:59    72:04    77:65
    71:03    69:13    73:09    73:60    78:06

Sędzia - Maciej Spychała                    tabela biegów
Zmiany: R1 w 1 biegu za 2.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata - Grudziądz 11/4/1996

1. (3)Sławomir Drabik - Częstochowa         2   3   3   2   1    11
2. (11)Piotr Baron - Wrocław                1   2   3   3   2    11
3. (9)Robert Kempiński - Grudziądz          2   3   2   2   2    11
4. (5)Tomasz Bajerski - Toruń               3   0   3   1   3    10
5. (10)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            3   2   d1  3   2    10
6. (1)Robert Flis - Gorzów Wlkp             3   1   2   2   1    9+3+3
7. (6)Jacek Rempała - Tarnów                1   1   1   3   3    9+2+3+2
8. (16)Jarosław Olszewski - Piła            3   3   d4  d4  3    9+2+2+1

9. (8)Mirosław Kowalik - Toruń              2   2   0   2   3    9+3+0
10.(13)Piotr Winiarz - Rzeszów              1   2   3   1   2    9+1+1
11.(14)Jacek Gollob - Bydgoszcz             0   3   1   3   1    8
12.(15)Piotr Markuszewski - Grudziądz       2   1   1   1   0    5
13.(12)Sławomir Dudek - Zielona Góra        0   1   2   1   d3   4
14.(2)Maciej Kuciapa - Rzeszów              1   0   0   0   1    2
15.(4)Janusz Ślączka - Rzeszów              0   0   2   0   d4   2
16.(7)Krzysztof Kuczwalski - Toruń          0   d3  d2           0
   (R1)Wojciech Żurawski - Grudziądz        0
   (R2)Wiesław Ośkiewicz - Grudziądz        0

    68:40    69:10    68:09    69:53    69:66    69:62
    67:91    68:56    68:26    68:87    70:18    70:72
    68:13    68:66    68:50    68:91    70:20    71:19
    69:38    69:69    70:88    69:62    68:00    70:33

Kolejność w biegach XXI..XXIV:
XXI Flis(B), J.Rempała(C), Winiarz(D)
XXII Kowalik(A), Olszewski(C)
XXIII J.Rempała(A), Olszewski(B), Winiarz(C)
XXIV Flis(C), J.Rempała(B), Olszewski(D), Kowalik(A)

Sędzia - Józef Piekarski                    tabela biegów
Zmiany: R1 w 13 biegu za 7, R2 w 18 biegu za 7.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.


Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata - Opole 18/4/1996

1. (14)Roman Jankowski - Leszno             2   3   3   3   3    14
2. (13)Tomasz Gollob - Bydgoszcz            3   1   3   3   3    13
3. (8)Piotr Protasiewicz - Wrocław          3   2   2   2   3    12
4. (1)Sławomir Drabik - Częstochowa         3   2   3   1   2    11
5. (11)Tomasz Bajerski - Toruń              2   3   2   1   2    10
6. (5)Piotr Baron - Wrocław                 2   3   3   1   0    9
7. (12)Jacek Krzyżaniak - Toruń             1   1   2   2   2    8
8. (2)Piotr Świst - Gorzów Wlkp             2   2   0   d4  3    7+3

9. (16)Rafał Dobrucki - Piła                1   3   0   3   dst  7+2
10.(10)Jacek Rempała - Tarnów               3   0   1   2   1    7+1
11.(4)Sebastian Ułamek - Częstochowa        0   0   2   3   1    6
12.(6)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        0   1   1   2   1    5
13.(15)Jarosław Olszewski - Piła            0   2   1   1   0    4
14.(7)Robert Kempiński - Grudziądz          1   1   0   0   1    3
15.(9)Mirosław Cierniak - Tarnów            0   0   0   0   2    2
16.(3)Robert Flis - Gorzów Wlkp             1   u2  1   0   0    2

    63:20    64:40    64:00    64:80    65:40    65:00
    63:80    64:00    65:00    64:00    66:00
    64:00    63:80    64:40    65:80    65:40
    63:80    64:20    64:60    65:60    64:60

Sędzia - Jan Banasiak                       tabela biegów
Nominacja: siedmiu najlepszych zawodników + "dzika karta" dla Piotra Śwista.

 Powrót