Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata - Turniej Nr 1 - Rawicz 6/4/1994

1. (15)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp    3   3   3   3   d1   12
2. (10)Jacek Gollob - Bydgoszcz             2   2   3   2   3    12
3. (3)Piotr Świst - Gorzów Wlkp             2   0   3   3   3    11

4. (12)Zenon Kasprzak - Piła                3   3   1   3   0    10
5. (14)Roman Jankowski - Leszno             2   1   1   2   3    9
6. (6)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        0   3   3   d1  2    8
7. (9)Eugeniusz Skupień - Częstochowa       1   3   2   wu  2    8
8. (2)Jacek Rempała - Tarnów                1   0   2   2   3    8
9. (7)Robert Jucha - Lublin                 1   2   2   1   1    7
10.(5)Adam Pawliczek - Rybnik               2   2   0   1   1    6
11.(8)Dariusz Stenka - Lublin               3   2   wsu          5
12.(11)Jacek Krzyżaniak - Toruń             0   1   2   0   2    5
13.(13)Tomasz Świątkiewicz - Toruń          0   1   1   1   1    4
14.(4)Jacek Gomólski - Gniezno              t   0   0   2   0    2
15.(16)Marek Hućko - Gorzów Wlkp            1   1   w2  0   0    2
16.(1)Sławomir Drabik - Częstochowa         0   0   0   0   1    1
   (R1)Jan Krzystyniak - Piła               3   1                4
   (R2)Krzysztof Okupski - Piła             3   2                5

    67:91    66:06    68:10    66:72    68:12
    66:78    68:35    67:50    67:07    68:41
    67:84    67:38    66:65    66:60    68:25
    67:15    66:84    67:37    69:59    67:28

Sędzia - Włodzimierz Kowalski               tabela biegów
Zmiany: R1 w 1 biegu za 4, R1 w 9 biegu za 16, R2 w biegach 14,17 za 8.

Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata - Turniej Nr 2 - Warszawa 12/4/1994

1. (6)Dariusz Śledź - Wrocław               3   3   1   3   3    13
2. (12)Roman Jankowski - Leszno             3   3   2   3   1    12
3. (3)Adam Pawliczek - Rybnik               d1  3   3   3   2    11

4. (1)Piotr Świst - Gorzów Wlkp             2   3   3   2   1    11
5. (11)Sławomir Drabik - Częstochowa        2   2   0   3   3    10
6. (14)Robert Jucha - Lublin                3   2   2   1   2    10
7. (8)Jacek Gollob - Bydgoszcz              2   0   1   2   3    8
8. (5)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     1   0   3   2   1    7
9. (7)Jacek Gomólski - Gniezno              0   1   3   0   2    6
10.(16)Krzysztof Okupski - Piła             2   2   2   0   d    6
11.(9)Jacek Krzyżaniak - Toruń              0   2   0   0   3    5
12.(2)Zenon Kasprzak - Piła                 3   1   0   0   1    5
13.(4)Marek Hućko - Gorzów Wlkp             1   1   2   1   0    5
14.(10)Eugeniusz Skupień - Częstochowa      1   0   0   1   2    4
15.(13)Jacek Rempała - Tarnów               1   1   1   1   0    4
16.(15)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       d   0   1   2   0    3
   (R1)Rafał Dobrucki - Piła                ns
   (R2)Marek Kępa - Lublin                  ns

    72:50    71:97    71:94    72:28    72:66
    71:57    71:75    72:38    72:31    72:97
    71:75    72:47    72:53    73:00    71:84
    72:69    72:58    72:94    73:03    72:47

Sędzia - Lechosław Bartnicki                tabela biegów


KLASYFIKACJA KOŃCOWA ELIMINACJI

1.  Piotr Świst - Gorzów Wlkp                        11   11       22
2.  Roman Jankowski - Leszno                         9    12       21
3.  Jacek Gollob - Bydgoszcz                         12   8        20
4.  Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp                12   7        19
5.  Adam Pawliczek - Rybnik                          6    11       17
6.  Robert Jucha - Lublin                            7    10       17

7.  Zenon Kasprzak - Piła                            10   5        15
8.  Dariusz Śledź - Wrocław                          -    13       13
9.  Jacek Rempała - Tarnów                           8    4        12
10. Eugeniusz Skupień - Częstochowa                  8    4        12
11. Sławomir Drabik - Częstochowa                    1    10       11
12. Andrzej Huszcza - Zielona Góra                   8    3        11
13. Krzysztof Okupski - Piła                         5    6        11
14. Jacek Krzyżaniak - Toruń                         5    5        10
15. Jacek Gomólski - Gniezno                         2    6        8
16. Marek Hućko - Gorzów Wlkp                        2    5        7
17. Dariusz Stenka - Lublin                          5    -        5
18. Jan Krzystyniak - Piła                           4    -        4
19. Tomasz Świątkiewicz - Toruń                      4    -        4

Nominacja: sześciu najlepszych zawodników + "dzikie karty" dla Tomasza Golloba, Jacka Rempały, Dariusza Śledzia, oraz finalistów IMŚJ'93 - Grzegorza Rempały, Tomasza Bajerskiego, Adama Łabędzkiego i Marka Hućki.

 Powrót