5 runda Nice Cup - Piła 24/9/2016

1. (15)Arkadiusz Pawlak - Piła              3   3   3   3        12
2. (8)Alan Szczotka - Gorzów Wlkp           3   3   1   3        10
3. (14)Jegenijs Kostigovs - Daugavpils      2   2   3   3        10

4. (9)Michał Gruchalski - Częstochowa       3   3   2   1        9
5. (6)Wiktor Lampart - Rzeszów              t   3   3   2        8
6. (10)Hubert Czerniawski - Gorzów Wlkp     1   1   3   3        8
7. (1)Wojciech Pilarski - Zielona Góra      1   2   2   2        7
8. (4)Davis Kurmis - Daugavpils             3   2   1   0        6
9. (3)Mike Trzensiok - Grudziądz            2   2   d4  2        6
10.(7)Mateusz Rujner - Grudziądz            2   1   2   t        5
11.(5)Krystian Włodarczyk - Lublin          1   1   2   0        4
12.(12)Damian Pawliczak - Zielona Góra      2   1   u3  w2       3
13.(17)Marcel Studziński - Gorzów Wlkp      t   1   1   1        3
14.(2)Jarosław Krzywosz - Rawicz            0   0   wu  2        2
15.(11)Paweł Staniszewski - Piła            0   0   0   1        1
16.(16)Emil Peroń - Lublin                  w?  d4               0
17.(13)Kevin Fajfer - Gniezno               wsu wu  ns  ns       0

Sędzia postanowił zakończyć zawody po 12-tym biegu z powodu problemów z bandą pneumatyczną.

    65:72    66:25    66:72    67:97
    66:75    66:15    66:10    68:63
    67:75    66:12    65:94    67:82
    67:03    67:03    67:57    64:94

Sędzia - Krzysztof Filipowicz               tabela biegów
Zmiany: 17 w 2 biegu za 6, 17 w biegach 4,9,15 za 16.

 Powrót


KLASYFIKACJA KOŃCOWA NICE CUP 2016

1.  Michał Gruchalski - Częstochowa      12  .   5   18  9    44
2.  Jegenijs Kostigovs - Daugavpils      16  .   14  -   10   40
3.  Hubert Czerniawski - Gorzów Wlkp     14  .   -   15  8    37

4.  Alan Szczotka - Gorzów Wlkp          15  .   -   12  10   37
5.  Davis Kurmis - Daugavpils            -   .   11  12  6    29
6.  Mateusz Rujner - Grudziądz           -   .   17  -   5    22
7.  Oleg Mihailovs - Daugavpils          -   .   14  8   -    22
8.  Mike Trzensiok - Grudziądz           -   .   -   12  6    18
9.  Marcin Turowski - Toruń              8   .   8   2   -    18
10. Kamil Brzeziński - Lublin            3   .   9   3   -    15
11. Damian Pawliczak - Zielona Góra      11  .   -   -   3    14
12. Wiktor Lampart - Rzeszów             -   .   -   6   8    14
13. Patryk Beśko - Gdańsk                7   .   7   -   -    14
14. Wiktor Lis - Leszno                  6   .   7   -   -    13
15. Emil Peroń - Lublin                  4   .   6   3   0    13
16. Arkadiusz Pawlak - Piła              -   .   -   -   12   12
17. Szymon Szlauderbach - Leszno         -   .   6   6   -    12
18. Arkadiusz Madej - Tarnów             -   .   -   11  -    11
19. Aureliusz Bieliński - Gdańsk         9   .   2   -   -    11
20. Mateusz Danielewicz - Grudziądz      5   .   5   -   -    10
21. Bartosz Świącik - Częstochowa        4   .   5   1   -    10
22. Krystian Włodarczyk - Lublin         4   .   -   -   4    8
23. Eryk Borczuch - Lublin               -   .   7   -   -    7
24. Wojciech Pilarski - Gorzów Wlkp      -   .   -   -   7    7
25. Jarosław Krzywosz - Rawicz           -   .   -   5   2    7
26. Artiom Trofimovs - Daugavpils        6   .   -   -   -    6
27. Dmytro Mostovik - Ostrów Wlkp        -   .   -   6   -    6
28. Tomasz Gąsior - Opole                -   .   -   4   -    4
29. Kamil Kamiński - Opole               -   .   2   2   -    4
30. Marcel Studziński - Gorzów Wlkp      -   .   -   -   3    3
31. Paweł Staniszewski - Piła            -   .   -   -   1    1
32. Patryk Fajfer - Grudziądz            0   .   -   -   -    0
33. Oskar Nocuń - Częstochowa            -   .   0   -   -    0
34. Kevin Fajfer - Gniezno               -   .   -   -   0    0