Turniej nr 1 - Gdańsk 6/5/1995

1. (5)Hans Nielsen - Dania                  3   3   2   3   1    12
2. (1)Tommy Knudsen - Dania                 3   2   3   0   3    11
3. (11)Tony Rickardsson - Szwecja           3   3   2   3   0    11

4. (4)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             2   d2  2   3   3    10
5. (14)Sam Ermolenko - USA                  2   wu  3   3   2    10
6. (3)Mark Loram - Wielka Brytania          1   2   1   2   3    9
7. (12)Henrik Gustafsson - Szwecja          1   2   3   1   2    9
8. (15)Jacek Rempała - Tarnów               3   1   1   2   2    9
9. (7)Dariusz Stenka - Gdańsk               2   0   3   2   0    7
10.(10)Jarosław Olszewski - Gdańsk          2   2   1   1   1    7
11.(9)Jacek Krzyżaniak - Toruń              0   0   2   1   3    6
12.(6)Leigh Adams - Australia               1   3   1   0   0    5
13.(13)Chris Louis - Wielka Brytania        0   1   0   2   1    4
14.(2)Jacek Gollob - Bydgoszcz              0   1   d3  1   2    4
15.(8)David Norris - Wielka Brytania        0   3   wu2          3
16.(16)Marvyn Cox - Niemcy                  1   1   0   0   1    3
   (R1)Jacek Kalinowski - Gdańsk            0   0
   (R2)Dominik Żebrowski - Gdańsk           ns

    66:92    66:93    67:63    69:22    69:95
    66:53    68:77    68:57    69:09    69:17
    67:17    67:74    69:04    68:16    69:69
    67:48    69:61    69:01    69:34    68:02

Sędzia - Andrzej Kulesza
Zmiany: R1 w biegach 14,17 za 8.

Turniej nr 2 - Bydgoszcz 1/7/1995

1. (1)Tony Rickardsson - Szwecja            3   3   3   3   3    15
2. (4)Hans Nielsen - Dania                  2   3   3   3   3    14
3. (11)Mark Loram - Wielka Brytania         3   3   2   3   2    13

4. (5)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             3   2   3   3   1    12
5. (7)Jacek Krzyżaniak - Toruń              2   1   2   2   3    10
6. (8)Tommy Knudsen - Dania                 0   2   3   2   2    9
7. (15)Jacek Gollob - Bydgoszcz             3   2   2   2   t    9
8. (16)Leigh Adams - Australia              1   1   1   2   2    7
9. (10)Jarosław Olszewski - Gdańsk          2   2   0   1   1    6
10.(2)Dariusz Śledź - Wrocław               1   3   1   u1       5
11.(9)Marvyn Cox - Niemcy                   1   0   2   1   1    5
12.(12)Jan Staechmann - Dania               0   0   0   1   3    4
13.(13)Jacek Rempała - Tarnów               0   1   1   1   1    4
14.(3)Mark Lemon - Australia                0   0   1   0   2    3
15.(14)Henrik Gustafsson - Szwecja          2   0                2
16.(6)Antonin Kasper jr. - Czechy           1   1   0   0   dst  2
   (R1)Brett Woodfield - Australia          0   0   0
   (R2)Adam Shields - Australia             0   0

    64:37    63:41    63:66    64:69    64:91
    64:06    63:81    64:10    64:05    65:25
    63:75    63:35    65:19    64:60    65:47
    64:84    64:56    64:40    65:06    64:46

Sędzia - Roman Cheładze
Zmiany: R1 w biegach 11,20 za 14, R2 w 13 biegu za 14,
R1 w 17 biegu za 15, R2 w 18 biegu za 2.

Turniej nr 3 - Tarnów 19/8/1995

1. (14)Tommy Knudsen - Dania                3   3   3   3   2    14
2. (2)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             3   2   3   3   3    14
3. (1)Sam Ermolenko - USA                   2   3   3   2   3    13

4. (5)Tony Rickardsson - Szwecja            3   2   d2  3   3    11
5. (11)Hans Nielsen - Dania                 3   3   2   2   1    11
6. (6)Marvyn Cox - Niemcy                   2   1   1   3   3    10
7. (8)Antonin Kasper jr. - Czechy           0   3   2   1   2    8
8. (15)Dariusz Śledź - Wrocław              1   2   2   2   1    8
9. (7)Jacek Krzyżaniak - Toruń              1   0   3   1   2    7
10.(16)Mark Loram - Wielka Brytania         2   2   u   2   d4   6
11.(3)Mirosław Cierniak - Tarnów            1   1   1   1   2    6
12.(12)Robert Nagy - Węgry                  2   1   1   0   1    5
13.(10)Jarosław Olszewski - Gdańsk          1   0   2   d4  d4   3
14.(12)Jacek Gollob - Bydgoszcz             0   1   0   1   1    3
15.(4)Jacek Rempała - Tarnów                0   0   1   0   d4   1
16.(13)Josh Larsen - USA                    0   0   0   0   0    0

    69:97    70:09    70:17    70:15    71:35
    68:65    69:81    71:40    70:52    71:84
    68:87    69:92    71:04    70:71    71:60
    69:51    69:94    70:87    71:25    70:01

Sędzia - Marek Smyła

Turniej nr 4 - Wrocław 16/9/1995

1. (14)Tommy Knudsen - Dania                3   3   3   3   2    14
2. (4)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             2   d1  3   3   3    11
3. (9)Mark Loram - Wielka Brytania          2   3   1   2   3    11

4. (5)Sam Ermolenko - USA                   3   2   3   1   1    10
5. (11)Tony Rickardsson - Szwecja           3   3   dst 3   d4   9+2
6. (1)Hans Nielsen - Dania                  3   1   2   0   3    9+3
7. (16)Brian Karger - Dania                 2   1   1   3   2    9
8. (8)Jan Staechmann - Dania                1   2   2   2   2    9
9. (12)Chris Louis - Wielka Brytania        0   3   d1  2   3    8
10.(6)Antonin Kasper jr. - Czechy           0   2   3   0   1    6
11.(3)Leigh Adams - Australia               0   1   0   2   2    5
12.(7)Jacek Rempała - Tarnów                2   2   0   t   1    5
13.(10)Jarosław Olszewski - Gdańsk          1   1   1   0   1    4
14.(13)Jacek Krzyżaniak - Toruń             1   0   2   0   0    3
15.(15)Dariusz Śledź - Wrocław              0   d2  2   1   0    3
16.(2)Jacek Gollob - Bydgoszcz              1   0   1   1   0    3
   (R1)Piotr Protasiewicz - Wrocław         1
   (R2)Piotr Baron - Wrocław                ns

    68:40    68:00    67:70    67:20    68:20    68:60
    68:50    67:20    69:00    68:70    68:40
    67:20    68:00    67:40    68:00    68:90
    68:20    68:80    68:80    67:80    68:00

Sędzia - Włodzimierz Kowalski
Zmiany: R1 w 13 biegu za 7.


KLASYFIKACJA KOŃCOWA "CAMEL CUP" 1995

1.  Tommy Knudsen - Dania           11 9  14 14     48
2.  Tomasz Gollob - Bydgoszcz       10 12 14 11     47
3.  Hans Nielsen - Dania            12 14 11 9      46+3

4.  Tony Rickardsson - Szwecja      11 15 11 9      46+2
5.  Mark Loram - Wielka Brytania    9  13 6  11     39
6.  Sam Ermolenko - USA             10 -  13 10     33
7.  Jacek Krzyżaniak - Toruń        6  10 7  3      26
8.  Jarosław Olszewski - Gdańsk     7  6  3  4      20
9.  Jacek Rempała - Tarnów          9  4  1  5      19
10. Jacek Gollob - Bydgoszcz        4  9  3  3      19
11. Marvyn Cox - Niemcy             3  5  10 -      18
12. Leigh Adams - Australia         5  7  -  5      17
13. Antonin Kasper jr. - Czechy     -  2  8  6      16
14. Dariusz Śledź - Wrocław         -  5  8  3      16
15. Jan Staechmann - Dania          -  4  -  9      13
16. Chris Louis - Wielka Brytania   4  -  -  8      12
17. Henrik Gustafsson - Szwecja     9  2  -  -      11
18. Brian Karger - Dania            -  -  -  9      9
19. Dariusz Stenka - Gdańsk         7  -  -  -      7
20. Mirosław Cierniak - Tarnów      -  -  6  -      6
21. Robert Nagy - Węgry             -  -  5  -      5
22. David Norris - Wielka Brytania  3  -  -  -      3
    Mark Lemon - Australia          -  3  -  -      3
24. Josh Larsen - USA               -  -  0  -      0

 Powrót