Ćwierćfinał IMP - Gniezno 18/6/2009

1. (16)Rafał Dobrucki - Zielona Góra        2   3   3   3   3    14
2. (3)Krzysztof Jabłoński - Gniezno         3   3   3   2   3    14
3. (5)Sławomir Musielak - Leszno            3   3   3   0   3    12
4. (1)Dawid Cieślewicz - Gniezno            2   1   1   3   3    10
5. (10)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz     3   3   2   1   1    10

6. (8)Norbert Kościuch - Poznań             2   2   1   2   2    9
7. (13)Grzegorz Zengota - Zielona Góra      0   2   3   1   2    8+3
8. (4)Kamil Brzozowski - Grudziądz          1   1   1   3   2    8+2
9. (2)Artur Mroczka - Grudziądz             0   2   1   3   2    8+d3
10.(6)Zbigniew Suchecki - Poznań            1   1   2   2   1    7
11.(15)Marcin Rempała - Rybnik              t   2   2   1   0    5
12.(14)Bartosz Kasprowiak - Krosno          3   0   0   0   1    4
13.(9)Marcin Nowaczyk - Rawicz              1   d4  2   d3  1    4
14.(7)Jacek Rempała - Lublin                0   1   0   2   0    3
15.(11)Piotr Dziatkowiak - Rawicz           2   0   0   0   0    2
16.(12)Robert Mikołajczak - Rawicz          0   0   0   1   0    1
17.(R1)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz      1                    1

    63:50    66:66    66:54    67:22    65:87    66:47
    63:63    65:84    65:71    66:31    65:90
    65:56    65:88    66:19    65:68    65:18
    65:38    66:54    66:53    66:24    66:25

Sędzia - Leszek Demski                      tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + T.Gollob, Dam.Baliński, K.Kasprzak (finaliści IMP'08).
Zmiany: R1 w 4 biegu za 15.

Ćwierćfinał IMP - Piła 18/6/2009

1. (10)Adrian Miedziński - Toruń            3   3   3   3   2    14
2. (6)Daniel Jeleniewski - Wrocław          3   2   3   3   2    13
3. (8)Piotr Świderski - Tarnów              2   3   3   2   3    13
4. (1)Piotr Świst - Piła                    3   3   1   2   1    10
5. (15)Tomasz Chrzanowski - Bydgoszcz       3   3   1   2   0    9+3
6. (3)Mateusz Szczepaniak - Poznań          1   1   2   2   3    9+2

7. (2)Łukasz Jankowski - Poznań             2   0   2   3   2    9+1
8. (5)Robert Miśkowiak - Ostrów Wlkp        0   1   3   1   3    8+3
9. (7)Przemysław Pawlicki - Leszno          1   0   1   3   3    8+2
10.(11)Paweł Staszek - Grudziądz            2   2   2   1   1    8+w2
11.(13)Michał Mitko - Rybnik                1   2   2   0   1    6
12.(16)Krzysztof Słaboń - Gniezno           2   2   0   0   1    5
13.(14)Mirosław Jabłoński - Gniezno         d2  1   1   1   2    5
14.(9)Piotr Rembas - Opole                  1   0   0   1   0    2
15.(4)Damian Sperz - Gdańsk                 0   1   d3  0   dst  1
16.(12)Maciej Piaszczyński - Łódź           0   d4  0            0
17.(R2)Michał Łopaczewski - Piła            0                    0
18.(R1)Krzysztof Pecyna - Piła              wu3                  0

    65:06    66:34    65:65    65:16    64:81    65:62(8)
    65:32    65:50    65:65    65:41    65:81    65:44(5)
    65:50    65:85    65:34    65:32    65:56
    66:06    66:06    65:47    65:60    65:66

Sędzia - Ryszard Bryła                      tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + P.Protasiewicz i R.Holta (finaliści IMP'08).
Zmiany: R1 w 13 biegu za 12, R2 w 19 biegu za 12.

Ćwierćfinał IMP - Krosno 18/6/2009

1. (10)Rafał Trojanowski - Poznań           3   2   3   3   3    14
2. (2)Janusz Kołodziej - Tarnów             3   3   2   3   2    13
3. (12)Dawid Lampart - Rzeszów              2   3   3   1   3    12
4. (7)Michał Szczepaniak - Częstochowa      2   3   2   3   1    11
5. (9)Dawid Stachyra - Rzeszów              1   2   1   3   3    10

6. (11)Paweł Miesiąc - Rzeszów              t   1   3   2   3    9+3
7. (3)Roman Chromik - Krosno                2   0   3   2   2    9+2
8. (5)Rafał Okoniewski - Gorzów Wlkp        1   3   1   1   1    7
9. (14)Grzegorz Knapp - Grudziądz           2   1   2   2   0    7
10.(13)Kamil Cieślar - Częstochowa          3   1   u4  1   1    6
11.(R2)Tomasz Łukaszewicz - Krosno          3   0   1   1   d4   5
12.(15)Karol Baran - Lublin                 0   2   d4  2   1    5
13.(4)Szymon Kiełbasa - Tarnów              1   1   1   0   2    5
14.(1)Mateusz Kowalczyk - Krosno            0   0   2   0   2    4
15.(16)Tomasz Rempała - Lublin              1   2   d4  0   0    3
16.(8)Sławomir Drabik - Częstochowa         wsu d4  ns  ns  ns   0
17.(6)Tomasz Gapiński - Częstochowa         u/-                  0

    70:20    70:90    72:00    72:80    73:60    73:50
    71:50    70:30    71:00    71:10    72:20
    70:50    72:10    71:90    71:90    72:50
    71:30    71:80    72:00    72:20    73:90

Sędzia - Marek Wojaczek                     tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + G.Walasek, J.Hampel i A.Skórnicki (finaliści IMP'08).
Zmiany: R1 w biegach 2,6,9,16,19 za 6.

Ćwierćfinał IMP - Łódź 18/6/2009

1. (13)Maciej Janowski - Wrocław            3   3   2   2   3    13
2. (11)Wiesław Jaguś - Toruń                3   3   3   3   ns   12
3. (10)Karol Ząbik - Ostrów Wlkp            1   3   3   3   2    12
4. (12)Adrian Gomólski - Ostrów Wlkp        2   3   2   3   2    12
5. (15)Tomasz Jędrzejak - Wrocław           2   2   1   3   3    11
6. (7)Mariusz Węgrzyk - Rybnik              3   1   1   2   3    10+3

7. (4)Maciej Kuciapa - Rzeszów              3   2   0   2   3    10+2
8. (2)Piotr Dym - Łódź                      0   2   3   1   2    8
9. (5)Sławomir Pyszny - Rybnik              2   2   wsu 1   2    7
10.(3)Daniel Pytel - Poznań                 2   0   2   2   wsu  6
11.(1)Stanisław Burza - Łódź                1   1   2   1   1    6
12.(14)Adam Czechowicz - Opole              1   1   3   d4  ns   5
13.(8)Ronnie Jamroży - Rybnik               1   1   1   ns  ns   3
14.(9)Marcin Piekarski - Częstochowa        d4  d4  d4  1   1    2
15.(16)Łukasz Linette - Piła                0   0   1   d4  0    1
16.(6)Borys Miturski - Częstochowa          d4  ns  ns  ns  ns   0

    68:58    67:66    68:79    70:13    70:14    ??:??
    68:88    68:79    69:52    68:95    70:27
    67:90    69:10    69:93    69:71    70:09
    67:19    68:79    69:66    70:66    70:72

Sędzia - Marek Smyła                        tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + S.Ułamek i R.Kościecha (finaliści IMP'08).

Półfinał IMP - Rawicz 1/7/2009

1. (15)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra    3   3   1   3   3    13
2. (14)Krzysztof Kasprzak - Leszno          2   3   3   3   2    13
3. (11)Adrian Miedziński - Toruń            1   2   3   3   3    12
4. (3)Krzysztof Jabłoński - Gniezno         3   0   2   3   3    11
5. (5)Daniel Jeleniewski - Wrocław          3   2   3   2   1    11
6. (7)Tomasz Gollob - Gorzów Wlkp           1   1   3   2   3    10
7. (8)Damian Baliński - Leszno              2   3   1   2   1    9
8. (1)Piotr Świderski - Tarnów              1   3   1   wu  2    7

9. (2)Sławomir Musielak - Leszno            2   2   0   0   2    6+3
10.(13)Łukasz Jankowski - Poznań            1   1   2   1   1    6+2
11.(9)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz      2   0   0   2   1    5
12.(10)Mateusz Szczepaniak - Poznań         3   1   1   0   0    5
13.(12)Tomasz Chrzanowski - Bydgoszcz       0   0   2   1   2    5
14.(16)Rafał Dobrucki - Zielona Góra        0   1   2   1   wsu  4
15.(4)Piotr Świst - Piła                    0   2   d3  wu  d4   2
16.(6)Dawid Cieślewicz - Gniezno            0   d4  0   1   0    1
   (R1)Norbert Kościuch - Poznań            ns
   Rune Holta - Gorzów Wlkp                 qns

    61:27    61:76    61:31    61:70    61:40    63:18
    61:18    61:86    61:86    61:52    62:52
    62:02    61:49    62:05    62:52    62:39
    61:56    62:24    62:36    62:27    62:15

Sędzia - Maciej Spychała                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał IMP - Opole 1/7/2009

1. (15)Adrian Gomólski - Ostrów Wlkp        3   3   3   3   3    15
2. (2)Grzegorz Walasek - Zielona Góra       3   3   1   3   2    12
3. (12)Janusz Kołodziej - Tarnów            2   3   2   2   3    12
4. (5)Karol Ząbik - Ostrów Wlkp             2   3   0   3   3    11
5. (6)Michał Szczepaniak - Częstochowa      3   2   3   1   1    10
6. (9)Wiesław Jaguś - Toruń                 3   0   2   2   3    10
7. (7)Maciej Kuciapa - Rzeszów              1   1   3   3   1    9
8. (1)Adam Skórnicki - Gdańsk               2   2   1   1   2    8

9. (8)Maciej Janowski - Wrocław             u3  2   3   2   u3   7
10.(13)Mariusz Węgrzyk - Rybnik             0   1   2   1   2    6
11.(11)Rafał Trojanowski - Poznań           1   2   d4  0   1    4
12.(16)Tomasz Jędrzejak - Wrocław           1   0   2   0   0    3
13.(R1)Paweł Miesiąc - Rzeszów              1   0   dst 2        3
14.(3)Jarosław Hampel - Leszno              1   d1  0   2   w2   3
15.(10)Dawid Stachyra - Rzeszów             0   1   0   1   1    3
16.(14)Dawid Lampart - Rzeszów              2   d3               2
17.(4)Robert Kościecha - Toruń              d3  1   1   d4  w2   2
   Sebastian Ułamek - Tarnów                qns

    61:90    61:40    61:10    62:60    61:80
    61:20    61:80    61:30    61:30    61:70
    61:20    61:30    62:00    61:10    61:50
    61:30    61:70    61:60    61:20    61:90

Sędzia - Wojciech Grodzki                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 11,13,20 za 14, R1 w biegu 19 za 3.


65. Finał IMP - Toruń 25/7/2009

1. (10)Tomasz Gollob - Gorzów Wlkp          3   1   3   3   3    13
2. (12)Krzysztof Kasprzak - Leszno          1   3   3   3   1    11+3
3. (11)Janusz Kołodziej - Tarnów            2   2   2   3   1    11+2

4. (9)Grzegorz Walasek - Zielona Góra       0   1   3   3   3    10
5. (6)Wiesław Jaguś - Toruń                 0   3   3   2   2    10
6. (13)Adam Skórnicki - Gdańsk              3   3   2   2   0    10
7. (3)Adrian Miedziński - Toruń             1   3   1   2   3    10
8. (14)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra    2   2   2   0   3    9
9. (1)Krzysztof Jabłoński - Gniezno         2   2   0   2   2    8
10.(4)Daniel Jeleniewski - Wrocław          3   2   0   0   d4   5
11.(5)Adrian Gomólski - Ostrów Wlkp         3   wu  1   0   1    5
12.(16)Piotr Świderski - Tarnów             0   d3  1   1   2    4
13.(7)Damian Baliński - Leszno              2   wu  1   1   u/-  4
14.(8)Michał Szczepaniak - Częstochowa      1   1   0   1   1    4
15.(15)Maciej Kuciapa - Rzeszów             1   1   0   1   0    3
16.(2)Karol Ząbik - Ostrów Wlkp             0   0   2   wu  wsu  2
17.(R1)Sławomir Musielak - Leszno           1                    1
   (R2)Maciej Janowski - Wrocław            ns

    59:06    59:09    59:10    59:91    60:37    59:32
    59:34    58:06    59:54    60:72    59:69
    58:59    59:31    59:36    60:06    60:63
    59:16    59:28    60:09    60:59    60:31

Sędzia - Jerzy Najwer                       tabela biegów
Zmiany: R1 w 18 biegu za 7.

 IMP 2008            Powrót            IMP 2010