Ćwierćfinał IMP - Gdańsk 20/6/2007

1. (5)Tomasz Chrzanowski - Gdańsk           3   3   3   3   3    15
2. (6)Artur Pietrzyk - Gdańsk               1   3   3   3   2    12
3. (2)Karol Ząbik - Toruń                   3   1   2   3   3    12
4. (3)Piotr Świderski - Zielona Góra        1   3   3   1   3    11
5. (14)Krystian Klecha - Bydgoszcz          3   2   2   3   1    11
6. (7)Grzegorz Knapp - Gdańsk               2   1   2   2   2    9+3

7. (16)Krzysztof Słaboń - Wrocław           2   3   2   2   wu   9+2
8. (1)Robert Kościecha - Toruń              2   2   1   1   3    9+1
9. (4)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra      0   2   3   wu  2    7
10.(15)Robert Miśkowiak - Leszno            1   2   0   2   2    7
11.(9)Artur Mroczka - Grudziądz             2   1   1   1   1    6
12.(10)Marcel Kajzer - Rawicz               3   0   1   0   1    5
13.(12)Tomasz Bajerski - Daugavpils         1   0   1   d4  1    3
14.(13)Damian Sperz - Gdańsk                0   0   wu  2   0    2
15.(8)Grzegorz Kłopot - Poznań              d4  1   ns  ns  ns   1

    65:19    64:94    66:03    65:94    66:97    67:06
    64:46    65:15    65:69    65:72    66:12
    66:38    65:75    66:09    65:25    65:94
    65:47    65:09    65:37    65:59    66:96

Sędzia - Sławomir Jędraś                    tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + R.Holta, S.Ułamek (finaliści IMP'06).

Ćwierćfinał IMP - Ostrów Wlkp 20/6/2007

1. (6)Michał Szczepaniak - Bydgoszcz        3   2   3   3   3    14
2. (1)Grzegorz Walasek - Zielona Góra       3   3   2   3   3    14
3. (15)Tomasz Jędrzejak - Wrocław           3   3   3   1   1    11
4. (9)Mariusz Węgrzyk - Ostrów Wlkp         3   1   2   2   3    11
5. (13)Adam Skórnicki - Poznań              2   2   2   3   2    11
6. (5)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa     2   0   2   2   3    9+3

7. (10)Łukasz Jankowski - Ostrów Wlkp       2   1   3   3   0    9+2
8. (8)Piotr Dym - Rawicz                    1   3   1   2   2    9+1
9. (14)Tomasz Gapiński - Wrocław            d2  3   3   d1       6
10.(2)Adam Kajoch - Leszno                  2   0   1   1   2    6
11.(11)Sebastian Brucheiser - Ostrów Wlkp   1   2   1   0   2    6
12.(4)Dawid Cieślewicz - Gniezno            0   2   1   0   1    4
13.(16)Ronnie Jamroży - Grudziądz           1   1   0   1   1    4
14.(3)Marcin Liberski - Ostrów Wlkp         1   1   0   0   1    3
15.(12)Marcin Sekula - Opole                0   0   0   2   d4   2
16.(7)Mateusz Jurga - Leszno                0   0   0   1   0    1
17.(R1)Kamil Idziorek - Ostrów Wlkp         u4                   0
   (R2)Karol Sroka - Ostrów Wlkp            ns

    65:96    65:46    65:88    68:65    66:77    67:75
    65:16    65:95    67:13    68:20    66:86
    65:60    66:67    67:47    67:24    67:26
    66:31    67:28    67:59    67:33    68:09

Sędzia - Jerzy Najwer                       tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + W.Jaguś, P.Protasiewicz (finaliści IMP'06).
Zmiany: R1 w 20 biegu za 14.

Ćwierćfinał IMP - Krosno 20/6/2007

1. (5)Sławomir Drabik - Częstochowa         3   3   3   3   dst  12
2. (15)Dawid Stachyra - Lublin              3   3   2   2   2    12
3. (1)Janusz Kołodziej - Tarnów             3   0   2   3   3    11
4. (16)Sebastian Trumiński - Lublin         w2  3   3   2   3    11
5. (13)Tomasz Piszcz - Lublin               1   2   3   2   3    11

6. (14)Daniel Jeleniewski - Lublin          2   3   3   1   1    10
7. (11)Rafał Trojanowski - Poznań           2   d4  1   3   3    9
8. (4)Paweł Miesiąc - Rzeszów               1   0   1   3   2    7
9. (9)Stanisław Burza - Gniezno             3   1   0   1   2    7
10.(12)Roman Chromik - Rybnik               0   2   1   2   2    7
11.(7)Bartosz Kasprowiak - Krosno           2   1   2   0   1    6
12.(8)Adam Pawliczek - Opole                1   1   2   1   1    6
13.(3)Maciej Kuciapa - Rzeszów              2   2   1   d3  u2   5
14.(10)Tomasz Rempała - Gniezno             1   2   0   1   0    4
15.(R2)Piotr Jędrzejkiewicz - Krosno        0   0   1            1
16.(R1)Przemysław Dądela - Krosno           0   0   0            0
17.(2)Marcin Rempała - Tarnów               0   d1  d4           0
18.(6)Robert Wardzała - Tarnów              0   d4               0

    70:20    71:30    72:00    72:60    73:20
    70:50    72:20    71:50    72:50    73:20
    70:00    71:30    71:60    72:60    72:40
    71:20    72:20    72:50    71:90    72:40

Sędzia - Zdzisław Fyda                      tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + J.Hampel, R.Dobrucki i J.Rempała (finaliści IMP'06).
Zmiany: R1 w 4 biegu za 16, R2 w biegach 9,14,19 za 6, R1 w biegach 14,18 za 2.

Ćwierćfinał IMP - Łódź 20/6/2007

1. (2)Krzysztof Kasprzak - Leszno           3   3   3   2   3    14
2. (5)Rafał Okoniewski - Bydgoszcz          3   3   2   3   3    14
3. (6)Mariusz Staszewski - Bydgoszcz        2   2   3   3   2    12
4. (13)Paweł Staszek - Grudziądz            1   1   3   3   3    11
5. (1)Damian Baliński - Leszno              2   2   2   3   1    10
6. (16)Piotr Rembas - Opole                 2   3   1   2   2    10

7. (7)Marcin Jęrzejewski - Bydgoszcz        1   3   2   2   1    9
8. (15)Mariusz Puszakowski - Grudziądz      3   0   d4  2   3    8
9. (8)Wojciech Druchniak - Rybnik           0   2   3   0   2    7
10.(12)Mirosław Jabłoński - Gniezno         3   1   1   0   1    6
11.(11)Andrzej Huszcza - Poznań             2   1   0   1   2    6
12.(3)Rafał Chiński - Łódź                  1   2   1   1   0    5
13.(14)Adam Czechowicz - Opole              d4  1   2   1   1    5

    68:20    68:80    69:40    70:60    72:80
    69:10    69:90    69:30    69:50    69:90
    70:10    70:50    72:30    70:50    70:20
    71:30    72:40    71:10    72:30    70:80

Sędzia - Krzysztof Woźniak                  tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + T.Gollob, K.Jabłoński (finaliści IMP'06).

Półfinał IMP - Rybnik 8/8/2007

1. (13)Daniel Jeleniewski - Lublin          0   3   3   2   3    11
2. (14)Rafał Dobrucki - Rzeszów             2   3   wsu 3   3    11
3. (6)Piotr Świderski - Zielona Góra        2   2   3   2   2    11
4. (8)Rune Holta - Tarnów                   0   3   3   1   3    10
5. (1)Janusz Kołodziej - Tarnów             3   2   1   2   2    10
6. (10)Sebastian Ułamek - Częstochowa       3   1   2   3   0    9
7. (15)Jacek Rempała - Tarnów               3   1   3   1   1    9
8. (9)Krystian Klecha - Bydgoszcz           2   0   2   3   2    9

9. (2)Karol Ząbik - Toruń                   1   0   1   3   3    8
10.(5)Dawid Stachyra - Lublin               3   1   0   1   2    7
11.(11)Sławomir Drabik - Częstochowa        1   3   2   0   1    7
12.(16)Tomasz Chrzanowski - Gdańsk          1   2   0   2   1    6
13.(7)Grzegorz Knapp - Gdańsk               1   2   0   1   0    4
14.(4)Sebastian Trumiński - Lublin          2   1   1   0   d4   4
15.(12)Tomasz Piszcz - Lublin               0   0   2   0   1    3
16.(3)Artur Pietrzyk - Gdańsk               0   0   d3      ns   0
17.(R1)Krzysztof Słaboń - Wrocław           w2                   0

    66:41    65:97    65:83    66:86    66:73
    65:69    65:80    66:68    66:97    66:95
    66:18    66:47    66:67    66:71    66:53
    66:53    66:39    66:21    67:49    66:61

Sędzia - Artur Kuśmierz                     tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 15 biegu za 3.

Półfinał IMP - Zielona Góra 8/8/2007

1. (7)Wiesław Jaguś - Toruń                 2   3   3   3   2    13
2. (1)Tomasz Gollob - Tarnów                2   3   3   2   3    13
3. (12)Rafał Okoniewski - Bydgoszcz         2   3   3   1   3    12
4. (9)Grzegorz Walasek - Zielona Góra       1   1   3   3   3    11
5. (4)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra     3   2   d1  2   3    10
6. (5)Tomasz Jędrzejak - Wrocław            3   0   2   2   2    9
7. (16)Adam Skórnicki - Poznań              2   1   2   3   1    9
8. (10)Damian Baliński - Leszno             3   3   2   0   wu   8+3

9. (15)Mariusz Węgrzyk - Ostrów Wlkp        3   2   1   1   1    8+2
10.(3)Krzysztof Jabłoński - Gdańsk          1   1   2   1   2    7
11.(8)Michał Szczepaniak - Bydgoszcz        1   0   t   3   2    6
12.(13)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa    0   2   1   2   1    6
13.(14)Mariusz Staszewski - Bydgoszcz       1   2   1   0   1    5
14.(2)Marcin Jęrzejewski - Bydgoszcz        0   1   d4  0   0    1
15.(11)Krzysztof Kasprzak - Leszno          0   d4  1            1
16.(6)Paweł Staszek - Grudziądz             0   0   d4  0        0
17.(R2)Adam Kulczyński - Zielona Góra       1   0                1
18.(R1)Łukasz Jankowski - Ostrów Wlkp       d4  d4               0

    61:04    61:29    62:00    60:75    61:94    63:53
    61:94    61:87    61:90    63:50    61:87
    61:60    61:59    61:75    62:37    61:52
    61:81    61:47    61:10    60:97    62:19

Sędzia - Leszek Demski                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 11 biegu za 8, R2 w biegach 14,20 za 11, R1 w 19 biegu za 6.


63. Finał IMP - Wrocław 15/8/2007

1. (1)Rune Holta - Tarnów                   3   3   3   2   3    14
2. (9)Tomasz Gollob - Tarnów                2   1   2   3   3    11+3
3. (13)Damian Baliński - Leszno             2   2   3   2   2    11+2

4. (14)Daniel Jeleniewski - Lublin          t   3   3   3   0    9
5. (12)Rafał Dobrucki - Rzeszów             1   1   3   1   3    9
6. (4)Janusz Kołodziej - Tarnów             2   3   1   2   1    9
7. (16)Krystian Klecha - Bydgoszcz          1   2   1   3   2    9
8. (2)Grzegorz Walasek - Zielona Góra       1   2   2   3   1    9
9. (10)Sebastian Ułamek - Częstochowa       3   0   2   1   2    8
10.(6)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra     3   1   2   1   dst  7
11.(11)Rafał Okoniewski - Bydgoszcz         0   3   wsu 0   3    6
12.(15)Adam Skórnicki - Poznań              3   2   1   0   0    6
13.(5)Wiesław Jaguś - Toruń                 2   0   0   2   2    6
14.(8)Tomasz Jędrzejak - Wrocław            1   0   1   1   1    4
15.(3)Piotr Świderski - Zielona Góra        0   1   0   0   1    2
16.(7)Jacek Rempała - Tarnów                0   d4  0   0        0
17.(R1)Mariusz Węgrzyk - Ostrów Wlkp        d4  0                0

    65:60    65:40    66:40    65:60    66:70    66:60
    65:50    65:40    65:80    66:00    66:00
    65:40    65:20    65:80    66:10    66:50
    66:50    66:40    66:20    66:10    66:00

Sędzia - Maciej Spychała                    tabela biegów
Zmiany: R1 w 4 biegu za 14, w 18 biegu za 7.

 IMP 2006            Powrót            IMP 2008