Ćwierćfinał IMP - Opole 25/5/2006

1. (10)Krzysztof Słaboń - Toruń             3   3   3   3   3    15
2. (9)Tomasz Jędrzejak - Ostrów Wlkp        2   3   2   3   3    13
3. (12)Damian Baliński - Leszno             1   3   3   3   2    12
4. (13)Robert Wardzała - Krosno             d4  2   2   3   3    10
5. (5)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp            3   0   1   2   3    9+3
6. (15)Tomasz Chrzanowski - Rzeszów         3   3   d1  1   2    9+2

7. (1)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz      3   1   2   2   1    9+1
8. (2)Roman Chromik - Rybnik                2   2   2   1   2    9+0
9. (8)Rafał Okoniewski - Zielona Góra       1   1   3   2   0    7
10.(6)Mariusz Staszewski - Zielona Góra     2   1   1   2   1    6
11.(16)Grzegorz Knapp - Lublin              1   2   3   u3       6
12.(14)Stanisław Burza - Tarnów             2   0   1   1   1    5
13.(7)Adam Pietraszko - Opole               0   2   1   0   1    4
14.(4)Tomasz Łukaszewicz - Krosno           1   0   0   0   2    3
15.(3)Dawid Stachyra - Rzeszów              d4  d2  0   1   0    1
16.(11)Paweł Staszek - Grudziądz            0   1   dst 0        1
17.(R1)Marcin Koj - Opole                   0   0                0

    62:20    63:20    62:80    63:80    62:20    63:70
    64:70    62:50    63:40    62:40    62:80
    63:30    64:60    62:90    63:40    62:10
    64:70    62:70    64:10    62:50    63:90

Sędzia - Krzysztof Woźniak                  tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + T.Gollob, K.Kasprzak (finaliści IMP'05).
Zmiany: R1 w 18 biegu za 11, w 20 biegu za 16.

Ćwierćfinał IMP - Poznań 25/5/2006

1. (5)Andrzej Huszcza - Poznań              3   3   2   2   2    13
2. (16)Mariusz Węgrzyk - Ostrów Wlkp        d4  2   3   3   3    11
3. (13)Rafał Dobrucki - Leszno              3   1   3   wsu 3    10
4. (14)Karol Ząbik - Toruń                  2   2   3   3   0    10
5. (4)Sebastian Ułamek - Częstochowa        d1  3   2   2   3    10
6. (9)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra      3   2   2   1   2    10

7. (2)Mariusz Puszakowski - Toruń           2   1   3   2   1    9
8. (15)Krzysztof Jabłoński - Gdańsk         1   1   u2  3   3    8
9. (7)Piotr Świst - Lublin                  2   3   1   2   0    8
10.(10)Andrzej Głuchy - Gorzów Wlkp         2   3   d4  1   2    8
11.(11)Marcin Jęrzejewski - Bydgoszcz       1   2   2   1   1    7
12.(8)Łukasz Romanek - Rybnik               1   1   d4  3   0    5
13.(1)Piotr Dym - Ostrów Wlkp               3   d4  1   d4       4
14.(12)Paweł Miesiąc - Rzeszów              0   d4  1   1   2    4
15.(3)Mirosław Jabłoński - Gniezno          wsu 0   1   0   1    2
16.(R1)Daniel Pytel - Poznań                1                    1
17.(6)Bartosz Kwiatkowski - Łódź            0   0   0   0   0    0
18.(R2)Marcin Liberski - Ostrów Wlkp        ns

    70:82    67:50    69:05    68:80    70:28
    69:01    69:36    70:19    72:05    70:16
    68:39    70:08    68:43    70:32    71:16
    68:30    68:47    68:66    69:34    69:03

Sędzia - Marek Czernecki                    tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + J.Kołodziej, R.Holta (finaliści IMP'05).
Zmiany: R1 w 17 biegu za 1.

Ćwierćfinał IMP - Grudziądz 25/5/2006

1. (12)Robert Sawina - Bydgoszcz            3   3   1   3   3    13
2. (1)Adrian Miedziński - Toruń             2   3   2   2   3    12
3. (10)Jacek Krzyżaniak - Grudziądz         2   3   2   3   2    12
4. (14)Sławomir Drabik - Częstochowa        3   2   3   0   3    11
5. (7)Zbigniew Czerwiński - Rybnik          1   2   3   1   3    10

6. (3)Michał Szczepaniak - Ostrów Wlkp      3   1   2   2   1    9+3
7. (2)Łukasz Jankowski - Gniezno            1   1   3   3   1    9+2
8. (15)Daniel Jeleniewski - Lublin          2   3   0   3   dst  8
9. (11)Tomasz Rempała - Rzeszów             0   d4  3   2   2    7
10.(5)Sławomir Dudek - Poznań               2   1   2   1   1    7
11.(8)Michał Robacki - Grudziądz            3   2   wu  0   1    6
12.(13)Dariusz Fijałkowski - Grudziądz      1   2   d3  1   2    6
13.(16)Robert Miśkowiak - Leszno            0   1   1   0   2    4
14.(6)Robert Mikołajczak - Rawicz           0   0   0   2   d4   2
15.(4)Mateusz Jurga - Leszno                0   0   1   1   0    2
16.(9)Krystian Barański - Grudziądz         1   wu  ns  ns  ns   1
   (9)Grzegorz Walasek - Zielona Góra       ns
   (13)Bartosz Kasprowiak - Zielona Góra    ns

    69:19    67:52    68:81    67:83    67:61    69:10
    68:22    67:69    68:36    68:76    68:16
    68:56    67:30    68:10    68:94    68:62
    68:17    68:03    68:12    69:28    69:11

Sędzia - Józef Piekarski                    tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + P.Protasiewicz, J.Gollob i J.Hampel (finaliści IMP'05).

Ćwierćfinał IMP - Łódź 25/5/2006

1. (14)Wiesław Jaguś - Toruń                3   3   3   3   3    15
2. (3)Maciej Kuciapa - Rzeszów              2   3   2   3   3    13
3. (13)Ronnie Jamroży - Wrocław             2   3   3   3   1    12
4. (2)Adam Skórnicki - Poznań               3   2   3   1   2    11
5. (6)Artur Pietrzyk - Gdańsk               3   1   3   2   2    11
6. (8)Jacek Rempała - Lublin                2   2   1   2   3    10+3

7. (16)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa    1   3   2   1   3    10+2
8. (7)Paweł Hlib - Tarnów                   1   2   1   2   1    7
9. (10)Marcin Nowaczyk - Zielona Góra       2   0   2   2   wu   6
10.(15)Rafał Trojanowski - Krosno           0   d4  0   3   2    5
11.(11)Tomasz Bajerski - Grudziądz          3   1   1   d2  w2   5
12.(1)Jacek Woźniak - Łódź                  1   1   0   1   1    4
13.(4)Sebastian Brucheiser - Ostrów Wlkp    0   1   0   0   2    3
14.(12)Tomasz Zywertowski - Łódź            1   0   2   0   d4   3
15.(5)Rafał Szombierski - Rybnik            dst 2   1   ns  ns   3
16.(R1)Adam Kajoch - Leszno                 0   0   0   1   0    1
17.(9)Wojciech Żurawski - Łódź              t   ns  ns  ns  ns   0

    69:80    69:50    70:60    69:90    71:00    70:20
    69:90    68:70    70:80    70:10    70:00
    69:70    70:10    69:60    69:60    70:50
    70:00    70:20    71:00    71:30    69:90

Sędzia - Jerzy Najwer                       tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + R.Kościecha, M.Rempała (finaliści IMP'05).
Zmiany: R1 w biegach 3,5,11,16,18 za 9.

Półfinał IMP - Lublin 29/6/2006

1. (11)Wiesław Jaguś - Toruń                3   3   3   3        12
2. (5)Damian Baliński - Leszno              2   3   1   3   3    12
3. (6)Adam Skórnicki - Poznań               3   3   2   1   2    11
4. (8)Krzysztof Słaboń - Toruń              0   3   3   1   3    10
5. (7)Tomasz Gollob - Tarnów                1   2   1   3   3    10
6. (13)Tomasz Chrzanowski - Rzeszów         2   2   3   2   1    10
7. (9)Tomasz Jędrzejak - Ostrów Wlkp        2   1   1   3   2    9
8. (2)Jacek Rempała - Lublin                3   1   3   0   1    8+3

9. (4)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz      1   1   2   2   2    8+2
10.(3)Robert Kościecha - Bydgoszcz          0   1   2   2   3    8+1
11.(1)Marcin Rempała - Tarnów               2   0   1   2   2    7
12.(16)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp           3   2   wu  0   0    5
13.(12)Maciej Kuciapa - Rzeszów             1   d3  2   1   d4   4
14.(10)Artur Pietrzyk - Gdańsk              0   2   d3  1   0    3
15.(15)Robert Wardzała - Krosno             1   0   0   d4  1    2
16.(R1)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa    1                    1
17.(14)Ronnie Jamroży - Wrocław             0   0   0   0   w2   0
   Krzysztof Kasprzak - Leszno              qns

    69:00    68:61    67:58    67:86    68:20    68:47
    68:09    67:25    68:39    68:70    67:65
    67:78    66:97    67:95    68:41    68:38
    68:06    67:87    68:01    68:95    68:74

Sędzia - Tomasz Proszowski                  tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 20 biegu za 11.

Półfinał IMP - Rawicz 29/6/2006

1. (13)Jarosław Hampel - Wrocław            1   3   3   3   3    13
2. (9)Sebastian Ułamek - Częstochowa        2   2   3   3   3    13
3. (10)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz       3   3   2   2   0    10
4. (14)Krzysztof Jabłoński - Gdańsk         3   2   1   2   2    10
5. (15)Jacek Gollob - Tarnów                0   3   2   1   3    9
6. (5)Adrian Miedziński - Toruń             3   1   3   1   1    9
7. (7)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra      2   2   1   3   1    9
8. (8)Janusz Kołodziej - Tarnów             1   3   2   2   1    9

9. (2)Rafał Dobrucki - Leszno               2   1   1   1   2    7+3
10.(1)Jacek Krzyżaniak - Grudziądz          3   0   1   1   2    7+2
11.(6)Karol Ząbik - Toruń                   0   0   3   2   2    7+t
12.(4)Sławomir Drabik - Częstochowa         1   2   0   d4  3    6
13.(16)Andrzej Huszcza - Poznań             2   1   2   0   0    5
14.(3)Mariusz Węgrzyk - Ostrów Wlkp         0   0   0   3   1    4
15.(12)Zbigniew Czerwiński - Rybnik         1   0   0   0   0    1
16.(11)Robert Sawina - Bydgoszcz            d4  1   d4  d4  d4   1
   (R1)Michał Szczepaniak - Ostrów Wlkp     ns
   Rune Holta - Rzeszów                     qns

    62:55    62:24    62:30    64:02    65:02    65:05
    62:01    62:40    63:33    63:65    63:89
    62:23    63:18    62:93    64:21    63:46
    63:03    63:46    62:92    63:24    64:68

Sędzia - Ryszard Bryła                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.


62. Finał IMP - Tarnów 15/8/2006

1. (4)Tomasz Gollob - Tarnów                3   2   3   2   3    13
2. (14)Wiesław Jaguś - Toruń                3   3   3   2   1    12
3. (9)Sebastian Ułamek - Częstochowa        3   2   0   3   3    11

4. (5)Jarosław Hampel - Wrocław             2   3   0   3   2    10
5. (2)Krzysztof Jabłoński - Gdańsk          2   1   2   3   2    10
6. (8)Rafał Dobrucki - Leszno               3   1   2   0   3    9
7. (11)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz       1   3   3   1   0    8
8. (16)Jacek Rempała - Lublin               1   3   2   2   0    8
9. (12)Damian Baliński - Leszno             2   0   3   1   2    8
10.(7)Tomasz Jędrzejak - Ostrów Wlkp        1   2   1   3   1    8
11.(6)Jacek Gollob - Tarnów                 0   2   1   0   3    6
12.(13)Jacek Krzyżaniak - Grudziądz         2   1   0   2   1    6
13.(15)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra     0   0   1   1   2    4
14.(10)Tomasz Chrzanowski - Rzeszów         0   0   2   0   1    3
15.(3)Adam Skórnicki - Poznań               0   1   1   1   0    3
16.(1)Krzysztof Słaboń - Toruń              1   0   0   0   d4   1
   (R1)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz     ns
   (R2)Karol Ząbik - Toruń                  ns
   Adrian Miedziński - Toruń                qns
   Janusz Kołodziej - Tarnów                qns

    72:32    71:57    74:50    73:40    73:25
    72:64    71:94    73:37    73:05    72:84
    71:84    72:32    73:36    72:56    73:04
    71:67    73:28    73:82    72:65    72:95

Sędzia - Andrzej Terlecki                   tabela biegów

 IMP 2005            Powrót            IMP 2007