Ćwierćfinał IMP - Kraków 3/6/2004

1. (9)Robert Sawina - Grudziądz             3   3   3   dst 3    12
2. (14)Piotr Świst - Zielona Góra           3   3   2   1   3    12
3. (8)Łukasz Jankowski - Leszno             1   3   1   3   3    11
4. (16)Jacek Rempała - Leszno               2   2   3   3   1    11
5. (3)Tomasz Gapiński - Wrocław             2   3   0   2   3    10
6. (2)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp            3   1   3   1   2    10

7. (7)Robert Wardzała - Tarnów              3   0   3   2   0    8+3
8. (1)Karol Ząbik - Toruń                   1   2   2   3   wu   8+2
9. (15)Krzysztof Słaboń - Wrocław           0   1   2   3   2    8+d3
10.(11)Rafał Trojanowski - Rzeszów          2   2   1   u4  2    7
11.(13)Przemysław Tajchert - Ostrów Wlkp    1   1   1   2   2    7
12.(4)Marcin Nowaczyk - Rawicz              d4  1   2   2   1    6
13.(10)Dariusz Fijałkowski - Bydgoszcz      1   2   d3  1   1    5
14.(5)Tomasz Piszcz - Lublin                2   d4  1   d4  d4   3
15.(6)Jarosław Ślęzak - Kraków              0   d4  0   1   w2   1
16.(12)Rafał Kowalski - Piła                0   0   d4  d4       0
   (R1)Marek Remian - Kraków                w2

    72:00    71:50    72:20    72:30    72:50    72:00
    72:50    72:10    72:40    72:50    71:80
    71:80    71:80    71:80    71:80    72:50
    72:80    72:00    72:10    72:30    72:60

Sędzia - Zdzisław Fyda                      tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników.
Zmiany: Rl w 19 biegu za 12.

Ćwierćfinał IMP - Opole 3/6/2004

1. (10)Artur Pietrzyk - Ostrów Wlkp         2   2   3   3   3    13
2. (6)Mariusz Węgrzyk - Rybnik              3   3   2   1   3    12
3. (13)Robert Miśkowiak - Wrocław           3   3   2   2   2    12
4. (9)Krzysztof Kasprzak - Leszno           3   2   3   0   3    11
5. (4)Tomasz Chrzanowski - Gdańsk           3   3   0   2   2    10+3

6. (1)Marcin Rempała - Tarnów               2   1   3   2   2    10+2
7. (7)Adrian Miedziński - Toruń             d4  3   1   3   2    9
8. (11)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp             1   wu  1   3   3    8
9. (15)Adam Fajfer - Ostrów Wlkp            2   2   d2  3   1    8
10.(2)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        1   1   3   1   1    7
11.(5)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz      2   0   1   2   1    6
12.(8)Adam Czechowicz - Opole               1   2   1   d4  0    4
13.(R1)Marcin Sekula - Opole                2   1                3
14.(16)Adam Pietraszko - Opole              1   1   0   1   d4   3
15.(14)Rafał Szombierski - Rybnik           0   0   2   0   0    2
16.(3)Mariusz Puszakowski - Grudziądz       d4  1   0   d4       1
17.(12)Adam Pawliczek - Opole               d4  d4  t   1   d4   1
   (R2)Krzysztof Pecyna - Gdańsk            ns

    63:80    62:80    64:20    63:00    62:80    63:80
    63:20    62:00    63:00    63:20    63:00
    62:20    63:20    62:20    63:40    63:80
    63:20    62:40    63:40    63:00    64:20

Sędzia - Maciej Spychała                    tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 10 biegu za 12, w 19 bieg za 3.

Ćwierćfinał IMP - Krosno 3/6/2004

1. (9)Roman Chromik - Rybnik                3   3   2   3   2    13
2. (3)Grzegorz Walasek - Częstochowa        2   1   3   3   3    12
3. (13)Krzysztof Stojanowski - Gdańsk       2   2   3   3   2    12
4. (7)Krzysztof Jabłoński - Gdańsk          2   2   2   3   3    12
5. (5)Mariusz Staszewski - Rybnik           3   1   3   1   3    11
6. (16)Łukasz Szmid - Krosno                3   3   2   2   1    11

7. (1)Grzegorz Rempała - Tarnów             3   0   1   1   2    7+3
8. (6)Rafał Wilk - Rzeszów                  1   1   3   1   1    7+2
9. (15)Tomasz Łukaszewicz - Krosno          1   3   0   0   3    7+1
10.(14)Rafał Okoniewski - Zielona Góra      d4  3   1   2   0    6
11.(2)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra      1   2   1   2   0    6
12.(R1)Mariusz Fierlej - Rzeszów            2   2                4
13.(12)Łukasz Loman - Rawicz                1   1   2   0   0    4
14.(10)Karol Baran - Rzeszów                2   0   wu  dst ns   2
15.(4)Dariusz Śledź - Lublin                0   2   d3           2
16.(11)Mirosław Jabłoński - Gdańsk          d3  0   0   1   1    2
17.(8)Marek Szczyrba - Rybnik               u4  0   0   0   1    1
   (R2)Rafał Wielemborek - Krosno           0

    71:90    71:90    72:70    73:20    73:30    73:10
    71:80    72:50    73:00    73:10    72:90
    72:60    72:10    72:70    72:60    72:80
    72:30    72:40    72:80    73:20    73:10

Sędzia - Tomasz Proszowski                  tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 16,20 za 4.

Ćwierćfinał IMP - Łódź 3/6/2004

1. (11)Maciej Kuciapa - Rzeszów             3   3   3   1   3    13
2. (5)Piotr Świderski - Wrocław             3   3   2   3   2    13
3. (8)Grzegorz Knapp - Lublin               2   2   3   3   3    13
4. (2)Robert Kościecha - Gdańsk             3   1   3   2   3    12
5. (10)Tomasz Rempała - Rzeszów             2   3   3   2   2    12
6. (12)Piotr Dym - Ostrów Wlkp              1   3   1   3   3    11

7. (16)Mariusz Franków - Lublin             3   1   2   1   2    9
8. (14)Michał Rajkowski - Gorzów Wlkp       2   2   2   d2  1    7
9. (15)Piotr Rembas - Opole                 1   2   d4  3   wu   6
10.(9)Zbigniew Czerwiński - Częstochowa     0   2   d4  2   1    5
11.(R1)Wojciech Żurawski - Łódź             0   2   1   t   2    5
12.(1)Marek Mróz - Łódź                     1   1   d4  2   1    5
13.(3)Rafał Osumek - Częstochowa            2   d4  1   d4       3
14.(6)Tomasz Zywertowski - Łódź             t   0   1   1   1    3
15.(7)Jacek Krzyżaniak - Bydgoszcz          1   1   d2           2
16.(13)Jordan Jurczyński - Łódź             wu  0   d3  d4       0
17.(4)Łukasz Romanek - Rybnik               0   d4               0

    69:10    69:80    71:10    70:20    70:60
    69:80    69:60    69:40    70:60    71:20
    69:00    70:00    70:80    70:40    72:00
    69:80    70:60    72:00    72:20    70:60

Sędzia - Piotr Nowak                        tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników.
Zmiany: Rl w 2 biegu za 6, w biegach 12,16 za 4, w 13 biegu za 7, w 19 biegu za 3.

Półfinał IMP - Łódź 22/7/2004

1. (5)Grzegorz Walasek - Częstochowa        3   3   3   3   1    13
2. (7)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp            2   3   2   2   3    12
3. (13)Jarosław Hampel - Wrocław            0   2   3   3   3    11
4. (15)Wiesław Jaguś - Toruń                2   2   2   3   2    11
5. (8)Tomasz Gollob - Tarnów                d3  3   3   1   3    10
6. (14)Damian Baliński - Leszno             3   1   1   3   2    10
7. (11)Roman Chromik - Rybnik               1   0   3   2   3    9
8. (3)Piotr Świst - Zielona Góra            3   1   0   2   2    8+3

9. (9)Tomasz Gapiński - Wrocław             3   1   2   d3  2    8+2
10.(6)Jacek Rempała - Leszno                1   2   2   2   1    8+u2
11.(16)Robert Sawina - Grudziądz            1   2   1   1   1    6
12.(12)Mariusz Staszewski - Rybnik          2   1   1   1   d4   5
13.(4)Krzysztof Jabłoński - Gdańsk          2   0   1   1   0    4
14.(10)Robert Wardzała - Tarnów             0   3   0   d4  d4   3
15.(1)Krzysztof Stojanowski - Gdańsk        0   0   0   d4  1    1
16.(2)Łukasz Jankowski - Leszno             1   d4  0   d4  d4   1
   Łukasz Szmid - Krosno                    qns

    69:00    68:80    69:80    70:00    71:20    71:00
    68:60    69:00    68:80    69:40    69:80
    68:60    69:40    70:00    70:60    71:40
    70:20    70:40    70:40    71:00    70:00

Sędzia - Jerzy Najwer                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał IMP - Krosno 22/7/2004

1. (10)Tomasz Chrzanowski - Gdańsk          3   0   3   3   3    12
2. (1)Piotr Protasiewicz - Toruń            3   3   3   3   ns   12
3. (2)Rune Holta - Częstochowa              1   1   3   3   3    11
4. (15)Robert Kościecha - Gdańsk            3   3   2   1   2    11
5. (12)Mariusz Węgrzyk - Rybnik             1   3   1   1   3    9
6. (6)Marcin Rempała - Tarnów               2   2   2   3   0    9
7. (7)Tomasz Jędrzejak - Ostrów Wlkp        3   1   2   2   1    9
8. (8)Maciej Kuciapa - Rzeszów              1   2   3   1   1    8+3

9. (3)Rafał Dobrucki - Leszno               0   2   2   2   2    8+2
10.(4)Tomasz Bajerski - Toruń               2   0   1   2   3    8+d3
11.(13)Piotr Dym - Ostrów Wlkp              2   2   0   2   1    7
12.(16)Tomasz Rempała - Rzeszów             1   1   1   1   2    6
13.(10)Robert Miśkowiak - Wrocław           0   3   wu  w2       3
14.(11)Artur Pietrzyk - Ostrów Wlkp         2   d4  0   d4       2
15.(9)Piotr Świderski - Wrocław             0   1   1   d4  d4   2
16.(R1)Krzysztof Bęben - Krosno             t   u4  0   w2       0
17.(5)Grzegorz Knapp - Lublin               w2  wu  d4           0
   Krzysztof Kasprzak - Leszno              qns

    72:10    72:30    71:80    72:40    72:80    72:90
    72:10    71:50    72:00    72:30    72:90
    72:00    72:60    72:10    72:10    73:00
    72:70    72:70    73:10    72:60    76:10

Sędzia - Artur Kuśmierz                     tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 2,15,20 za 5, w 17 biegu za 1.


60. Finał IMP - Częstochowa 15/8/2004

1. (14)Grzegorz Walasek - Częstochowa       3   3   1   3   3    13+3
2. (3)Jarosław Hampel - Wrocław             2   2   3   3   3    13+2
3. (11)Rune Holta - Częstochowa             2   3   2   3   2    12

4. (2)Robert Kościecha - Gdańsk             3   d2  3   2   3    11
5. (16)Piotr Świst - Zielona Góra           2   3   3   2   0    10
6. (4)Tomasz Gollob - Tarnów                dst 2   3   3   1    9
7. (13)Maciej Kuciapa - Rzeszów             0   3   2   1   2    8
8. (5)Tomasz Chrzanowski - Gdańsk           3   1   2   1   0    7
9. (10)Damian Baliński - Leszno             w2  2   1   0   3    6
10.(9)Piotr Protasiewicz - Toruń            1   2   d4  1   2    6
11.(8)Marcin Rempała - Tarnów               2   d3  2   1   0    5
12.(6)Mariusz Węgrzyk - Rybnik              0   1   1   2   1    5
13.(7)Roman Chromik - Rybnik                1   0   0   2   1    4
14.(1)Wiesław Jaguś - Toruń                 1   0   0   1   2    4
15.(R1)Tomasz Gapiński - Wrocław            3                    3
16.(15)Tomasz Jędrzejak - Ostrów Wlkp       1   1   1   0   0    3
17.(12)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp           0   1   0   0   0    1
   (R2)Rafał Dobrucki - Leszno              ns

    64:80    64:21    64:55    64:74    65:83    71:00
    64:50    63:34    64:41    64:02    64:51
    64:09    63:03    64:74    64:52    65:10
    63:69    64:02    64:49    64:80    64:01

Sędzia - Marek Wojaczek                     tabela biegów
Zmiany: R1 w 3 biegu za 10.

 IMP 2003            Powrót            IMP 2005