Ćwierćfinał IMP - Łódź 22/6/1999

1. (12)Piotr Świst - Rzeszów                3   3   2   3   3    14
2. (11)Mariusz Węgrzyk - Wrocław            1   3   3   3   2    12
3. (13)Wiesław Jaguś - Toruń                2   3   3   1   2    11
4. (10)Damian Baliński - Leszno             2   3   2   2   2    11
5. (9)Adam Łabędzki - Wrocław               0   2   2   3   3    10
6. (1)Jarosław Łukaszewski - Łódź           3   1   2   1   3    10
7. (2)Sławomir Drabik - Częstochowa         2   1   3   2   2    10

8. (4)Mariusz Staszewski - Częstochowa      1   2   1   2   3    9
9. (8)Marek Latosi - Ostrów Wlkp            2   1   3   0   1    7
10.(15)Waldemar Walczak - Toruń             3   2   1   0   d4   6
11.(3)Robert Wardzała - Tarnów              0   0   1   3   1    5
12.(6)Tomasz Jędrzejak - Ostrów Wlkp        1   2   1   1   wu   5
13.(5)Sylwester Klimczak - Łódź             3   0   0   0   1    4
14.(14)Robert Kempiński - Gdańsk            w2  0   d4  2   wu   2
15.(16)Wiesław Ośkiewicz - Grudziądz        1   0   0   1   0    2
16.(7)Piotr Dym - Rawicz                    d3  1   0   0   1    2
   (RT)Rafał Haj - Łódź                     0

    69:20    70:40    71:60    72:00    72:20
    71:00    71:20    71:40    72:40    72:80
    71:60    71:20    72:20    72:00    74:40
    71:00    70:80    72:00    72:20    73:60

Sędzia - Roman Siwiak                       tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 4 bieg RT za 14.

Ćwierćfinał IMP - Krosno 22/6/1999

1. (9)Jacek Gollob - Piła                   1   3   3   3   3    13
2. (8)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz        2   3   2   3   3    13
3. (7)Marek Dera - Gdańsk                   1   3   3   3   2    12
4. (13)Robert Sawina - Gniezno              3   2   2   2   3    12
5. (4)Robert Mikołajczak - Częstochowa      2   2   1   2   3    10
6. (6)Jacek Rempała - Grudziądz             3   2   2   1   2    10
7. (11)Mariusz Franków - Piła               3   1   3   0   2    9
8. (14)Mirosław Kowalik - Toruń             2   3   1   2   u3   8+3

9. (12)Paweł Grygolec - Krosno              2   1   3   1   1    8+2
10.(3)Rafał Wilk - Rzeszów                  1   2   0   3   0    6
11.(15)Maciej Kuciapa - Rzeszów             1   0   1   0   2    4
12.(16)Marcin Furgoł - Rybnik               0   0   1   2   1    4
13.(2)Artur Pietrzyk - Częstochowa          d1  1   2   1        4
14.(1)Dariusz Baliński - Krosno             3   d2      d2       3
15.(5)Zenon Kasprzak - Świętochłowice       d3  d1  d3  d1       0
16.(10)Janusz Stachyra - Rzeszów            d2                   0
   (RT)Karol Winiarski - Krosno             0   t   0   w

    72:70    72:60    73:30    73:80    74:50    74:40
    72:90    73:20    73:60    72:70    74:10
    72:60    73:10    72:80    ??:??    73:90
    72:70    72:60    73:70    73:10    73:60

Sędzia - Jan Banasiak                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: RT za 10 w biegach 6,10,15,17.

Ćwierćfinał IMP - Opole 22/6/1999

1. (4)Adam Pawliczek - Rybnik               2   3   3   3   1    12
2. (15)Andy Smith - Piła                    2   1   3   2   3    11
3. (8)Adam Skórnicki - Leszno               1   2   3   3   2    11
4. (1)Wojciech Załuski - Opole              3   3   1   3   0    10
5. (7)Jacek Krzyżaniak - Wrocław            3   3   0   2   2    10
6. (5)Dariusz Śledź - Wrocław               2   0   1   3   3    9
7. (10)Tomasz Bajerski - Gorzów Wlkp        2   3   1   2   1    9
8. (14)Piotr Winiarz - Rzeszów              3   wu  2   1   2    8+3

9. (13)Robert Flis - Piła                   0   2   2   1   3    8+2
10.(2)Eugeniusz Skupień - Rybnik            1   2   0   2   3    8+1
11.(11)Sebastian Ułamek - Gdańsk            3   2   3   wu  wkz  8+ns
12.(12)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp           0   1   2   d4  2    5
13.(9)Przemysław Tajchert - Bydgoszcz       1   1   1   1   1    5
14.(6)Roman Jankowski - Leszno              0   1   2   wu       3
15.(16)Mariusz Lisiak - Gniezno             1   0   0   1   0    2
16.(3)Sławomir Dudek - Opole                0   d4  d1           0
   (R1)Paweł Duszyński - Gdańsk             0
   (R2)Andrzej Zieja - Wrocław              0
   (RT)Krzysztof Zieliński - Opole          0   1

    61:80    62:00    62:60    62:80    62:80    63:80
    61:60    62:40    62:80    63:60    63:80
    61:80    62:20    63:60    63:40    64:60
    61:60    62:20    62:60    62:60    63:80

Sędzia - Jerzy Kaczmarek                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 15 bieg RT za 3, 19 bieg R1 za 3, RT za 6, 20 bieg R2 za 11.

Ćwierćfinał IMP - Lublin 22/6/1999

1. (6)Robert Dados - Grudziądz              3   2   3   3   2    13
2. (7)Rafał Dobrucki - Piła                 2   3   3   3   2    13
3. (1)Jerzy Mordel - Lublin                 3   3   0   2   3    11
4. (10)Rafał Okoniewski - Gorzów Wlkp       3   3   d1  3   2    11
5. (13)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       3   2   2   3   1    11
6. (16)Piotr Baron - Wrocław                d3  2   2   2   3    9
7. (3)Tomasz Piszcz - Lublin                2   2   d2  1   3    8+3
8. (8)Paweł Staszek - Grudziądz             1   3   3   1   0    8+2

9. (15)Grzegorz Walasek - Zielona Góra      2   1   2   2   1    8+1
10.(11)Krzysztof Pecyna - Gdańsk            1   0   1   2   3    7
11.(5)Grzegorz Rempała - Rzeszów            0   1   3   dst 2    6
12.(9)Adam Fajfer - Gdańsk                  2   0   2   1   1    6
13.(14)Krzysztof Jabłoński - Gniezno        1   d3  1   1   1    4
14.(2)Krzysztof Mikuta - Tarnów             1   1   0   0   0    2
15.(12)Tomasz Cieślewicz - Gorzów Wlkp      d4  1   1   d3  0    2
16.(4)Karol Malecha - Ostrów Wlkp           0   0   1   0   0    1

    70:45    69:38    69:49    69:35    69:73    71:44
    70:09    69:25    70:21    70:68    70:22
    71:81    68:83    73:01    70:39    70:56
    71:43    69:99    71:00    70:79    70:78

Sędzia - Marek Czernecki                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał IMP - Świętochłowice 20/7/1999

1. (11)Jacek Gollob - Piła                  3   3   2   3   2    13
2. (4)Robert Sawina - Gniezno               3   3   3   3   0    12
3. (5)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz        2   2   3   2   3    12
4. (9)Jacek Krzyżaniak - Wrocław            2   3   3   1   2    11
5. (10)Jacek Rempała - Grudziądz            d2  3   1   3   2    9
6. (7)Dariusz Śledź - Wrocław               0   2   2   2   3    9
7. (16)Adam Pawliczek - Rybnik              2   2   3   1   1    9
8. (8)Tomasz Bajerski - Gorzów Wlkp         3   d4  0   2   3    8+3

9. (3)Andy Smith - Piła                     2   1   2   0   3    8+2
10.(12)Robert Mikołajczak - Częstochowa     1   1   0   3   2    7
11.(14)Piotr Winiarz - Rzeszów              1   1   1   1   1    5
12.(15)Mariusz Franków - Piła               0   0   1   2   1    4
13.(13)Mirosław Kowalik - Toruń             3   w2  0   w2       3
14.(2)Adam Skórnicki - Leszno               wu2 0   2   1   dst  3
15.(1)Marek Dera - Gdańsk                   1   0   1   d4       2
16.(6)Wojciech Załuski - Opole              w2                   0
   (R1)Sebastian Ułamek - Gdańsk            1   2   w2
   (R2)Paweł Grygolec - Krosno              1   0   0

    70:19    71:07    71:20    71:80    72:64    70:91
    71:07    71:70    70:63    70:64    72:69
    71:76    70:70    71:52    70:84    71:49
    70:85    70:63    71:19    71:53    71:61

Sędzia - Wojciech Grodzki                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 2 bieg R1 za 6, 5 bieg R2 za 13, 6 bieg R1 za 6,
9 bieg R2 za 6, 14 bieg R1 za 13, 16 bieg R2 za 6.

Półfinał IMP - Kraków 20/7/1999

1. (4)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             2   3   3   3   3    14
2. (15)Damian Baliński - Leszno             3   3   2   1   3    12
3. (7)Sławomir Drabik - Częstochowa         3   u4  1   3   3    10
4. (5)Wiesław Jaguś - Toruń                 2   3   0   3   2    10
   (10)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       3   3   2   0   2    10
   (12)Rafał Dobrucki - Piła                0   2   3   2   3    10
7. (16)Adam Łabędzki - Wrocław              2   1   3   2   2    10
8. (11)Robert Dados - Grudziądz             2   2   2   3   d4   9+3

9. (2)Piotr Baron - Wrocław                 3   2   1   2   1    9+wu2
10.(3)Tomasz Piszcz - Lublin                1   1   1   1   2    6
11.(8)Piotr Świst - Rzeszów                 1   t   3   1   0    5
12.(9)Mariusz Węgrzyk - Wrocław             1   0   2   2   0    5
13.(1)Paweł Staszek - Grudziądz             d4  2   1   0   1    4
14.(14)Jerzy Mordel - Lublin                1   1   0   1   1    4
15.(6)Rafał Okoniewski - Gorzów Wlkp        0   0   0   0   1    1
16.(13)Jarosław Łukaszewski - Łódź          d4  1   0   d4  0    1

    70:10    70:90    70:00    71:30    71:80    --:--
    70:40    71:00    69:90    71:80    72:20
    70:30    71:70    70:30    72:50    72:90
    71:00    71:30    72:40    71:90    73:00

Sędzia - Marek Wojaczek                     tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.


55. Finał IMP - Bydgoszcz 20/8/1999

1. (3)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz        2   3   3   3   3    14+u
2. (5)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             3   3   3   2   3    14+wsu
3. (1)Jacek Krzyżaniak - Wrocław            3   2   2   1   3    11+3

4. (14)Jacek Gollob - Piła                  3   3   1   2   2    11+2
5. (13)Robert Dados - Grudziądz             1   1   3   3   2    10
6. (9)Damian Baliński - Leszno              1   wsu 2   3   3    9
7. (10)Dariusz Śledź - Wrocław              3   1   2   1   2    9
8. (12)Robert Sawina - Gniezno              0   2   2   3   1    8
9. (2)Piotr Baron - Wrocław                 1   2   1   2   2    8
10.(11)Sławomir Drabik - Częstochowa        2   2   1   0   1    6
11.(8)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        0   3   0   1   1    5
12.(16)Tomasz Bajerski - Gorzów Wlkp        0   1   3   0   1    5
13.(15)Adam Łabędzki - Wrocław              2   1   0   0   0    3
14.(4)Jacek Rempała - Grudziądz             0   0   1   2   d4   3
15.(6)Wiesław Jaguś - Toruń                 2   0   0   1  d4    3
16.(7)Adam Pawliczek - Rybnik               1   0   d4  d4       1
   (R1)Andy Smith - Piła                    d4
   (RT)Michał Robacki - Bydgoszcz           ns
   Rafał Dobrucki - Piła                    qns

    61:46    64:90    62:99    63:31    64:84    64:03
    61:52    62:59    64:08    63:75    64:19
    62:61    63:94    63:03    62:75    64:53
    64:43    64:97    64:28    64:06    65:75

Sędzia - Stanisław Pieńkowski               tabela biegów
Zmiany: 18 bieg R1 za 7.

 IMP 1998            Powrót            IMP 2000