Ćwierćfinał IMP - Grudziądz 27/6/1996

1. (14)Zenon Kasprzak - Rawicz              3   3   3   3   2    14
2. (5)Tomasz Bajerski - Toruń               3   3   3   3   d3   12
3. (6)Jacek Krzyżaniak - Toruń              1   2   3   3   3    12
4. (10)Roman Jankowski - Leszno             2   1   3   2   3    11
5. (2)Robert Dados - Grudziądz              3   0   2   2   3    10
6. (11)Damian Baliński - Leszno             t   2   2   3   3    10
7. (3)Robert Sawina - Gniezno               2   3   2   1   2    10
8. (4)Adam Fajfer - Gniezno                 1   3   2   t   1    7

9. (13)Marek Mróz - Gdańsk                  2   2   1   0   1    6+3
10.(9)Wojciech Załuski - Wrocław            1   1   1   2   1    6+2
11.(12)Georgi Petranov - Gdańsk             3   1   1   0   0    5
12.(16)Wojciech Żurawski - Grudziądz        1   2   0   0   2    5
13.(7)Robert Kużdżał - Tarnów               2   1   u3  2   d4   5
14.(8)Piotr Baron - Wrocław                 0   w2  0   1   2    3
15.(1)Robert Kempiński - Grudziądz          0   0   1   1   1    3
16.(15)Jacek Kalinowski - Kraków            0   d4               0
   (R1)Piotr Markuszewski - Grudziądz       0   0   0   1   d4

    69:08    68:69    68:08    68:47    68:54    69:30
    68:58    68:90    68:65    68:37    68:57
    68:22    69:23    68:63    68:46    68:46
    69:87    69:03    68:52    69:16    68:09

Sędzia - Jerzy Mądrzak                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 3 biegu za 11, w 8 za 8, w 10,16,17 za 15.

Ćwierćfinał IMP - Krosno 27/6/1996

1. (3)Mirosław Cierniak - Tarnów            3   3   2   3   2    13
2. (2)Jacek Rempała - Tarnów                2   2   3   3   3    13
3. (10)Mirosław Kowalik - Toruń             2   3   2   2   3    12
4. (4)Sławomir Drabik - Częstochowa         1   3   3   3   dst  10
5. (6)Grzegorz Rempała - Rzeszów            1   1   3   2   3    10
6. (5)Sebastian Ułamek - Częstochowa        3   3   1   0   2    9
7. (15)Adam Skórnicki - Leszno              2   2   2   1   2    9
8. (14)Adam Łabędzki - Leszno               3   wu  d2  2   3    8+3

9. (11)Wiesław Jaguś - Toruń                3   0   2   2   1    8+2
10.(8)Tomasz Rempała - Tarnów               0   2   3   1   1    7
11.(7)Rafał Wilk - Rzeszów                  2   1   wu  3   1    7
12.(9)Tomasz Fajfer - Gniezno               0   1   1   0   2    4
13.(1)Paweł Grygolec - Krosno               0   2   0   1   0    3
14.(16)Dariusz Stenka - Gdańsk              1   0   1   1   d3   3
15.(12)Jerzy Głogowski - Lublin             1   1   d4  t   1    3
16.(13)Jerzy Mordel - Lublin                d3          ns  ns   0
   (R1)Eugeniusz Skupień - Częstochowa      ns
   (R2)Rafał Trojanowski - Rzeszów          ns
   (R3)Arkadiusz Stasik - Krosno            d3  1
   (R4)Maciej Bargiel - Krosno              0

    72:50    74:20    73:90    74:90    75:20    ??:??
    72:90    72:90    74:10    74:90    75:30
    72:60    73:90    75:20    75:00    75:00
    72:70    75:90    74:10    75:30    74:80

Sędzia - Józef Rzepa                        tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 5 bieg R3 za 13, 12 bieg R3 za 13, 13 bieg R4 za 12.

Ćwierćfinał IMP - Gorzów Wlkp 27/6/1996

1. (3)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             2   3   3   3   3    14
2. (4)Jacek Gollob - Bydgoszcz              3   3   3   3   0    12
3. (1)Piotr Świst - Gorzów Wlkp             1   1   3   3   2    10
4. (5)Sławomir Dudek - Zielona Góra         2   2   1   2   3    10
5. (9)Janusz Ślączka - Rzeszów              3   3   2   1   d    9
6. (6)Jarosław Olszewski - Piła             1   3   1   2   2    9
7. (8)Robert Jucha - Częstochowa            3   0   1   1   3    8
8. (2)Marek Hućko - Gorzów Wlkp             0   t   3   3   2    8

9. (7)Janusz Stachyra - Częstochowa         d   1   2   1   3    7+3
10.(12)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra   d   2   2   2   1    7+2
11.(11)Grzegorz Walasek - Zielona Góra      1   0   2   2   1    6
12.(16)Przemysław Brucheiser - Ostrów Wlkp  2   1   0   1   1    5
13.(10)Maciej Kuciapa - Rzeszów             2   1   1   0   1    5
14.(14)Tomasz Poprawski - Ostrów Wlkp       3   0   0   d        3
15.(15)Mirosław Daniszewski - Łódź          0   2   0   0   0    2
16.(13)Arkadiusz Matuszak - Ostrów Wlkp     1   0   0   0   0    1
   (R1)Robert Mikołajczak - Leszno          2   2

    67:89    67:67    67:76    69:21    68:56    68:63
    67:68    68:93    68:62    69:26    68:93
    68:11    67:57    69:35    67:68    69:66
    68:21    68:58    68:37    68:58    68:15

Sędzia - Ryszard Bryła                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 6 bieg R1 za 2, 20 bieg R1 za 14.

Ćwierćfinał IMP - Świętochłowice 27/6/1996

1. (3)Piotr Protasiewicz - Wrocław          3   3   3   3   3    15
2. (8)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     3   3   2   3   2    13
3. (4)Dariusz Śledź - Wrocław               2   2   3   3   3    13
4. (16)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       3   d2  3   2   2    10
5. (10)Rafał Dobrucki - Piła                3   3   2   1   1    10
6. (2)Dariusz Rachwalik - Świętochłowice    1   2   3   2   1    9
7. (1)Leszek Matysiak - Świętochłowice      0   3   2   3   0    8
8. (7)Jarosław Skarżyński - Grudziądz       2   2   0   1   3    8

9. (12)Krzysztof Fliegert - Rybnik          2   1   w   2   2    7
10.(14)Piotr Rembas - Łódź                  2   0   0   0   2    4
11.(13)Mirosław Korbel - Rybnik             1   1   1   0   1    4
12.(11)Waldemar Walczak - Piła              1   d3  1   1   1    4
13.(9)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp            0   0   1   2   0    3
14.(5)Jacek Gomólski - Bydgoszcz            d   2   1   0        3
15.(6)Paweł Staszek - Grudziądz             1   1   0   0        2
16.(15)Waldemar Szuba - Łódź                d4  d4               0
   (R1)Krzysztof Zieliński - Wrocław        2   1   3
   (R2)Krzysztof Mitura - Łódź              0   0

    71:20    72:49    72:80    72:33    72:29
    71:37    71:43    72:59    72:07    73:66
    71:18    72:90    71:58    71:86    72:33
    72:37    71:45    71:67    72:51    72:78

Sędzia - Wojciech Grodzki                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 10,16,17 za 15, 19 bieg R2 za 6, 20 bieg R2 za 5.

Półfinał IMP - Gniezno 18/7/1996

1. (16)Tomasz Gollob - Bydgoszcz            3   3   3   3   d2   12
2. (13)Adam Fajfer - Gniezno                2   3   3   3        11
3. (5)Tomasz Bajerski - Toruń               3   1   2   2   3    11
4. (3)Jacek Gollob - Bydgoszcz              2   3   3   0   2    10
5. (12)Robert Dados - Grudziądz             3   0   3   3   d1   9
6. (4)Roman Jankowski - Leszno              1   1   2   3   2    9
7. (6)Sławomir Dudek - Zielona Góra         2   2   1   1   3    9
8. (1)Jacek Krzyżaniak - Toruń              0   2   2   2   2    8+3

9. (15)Robert Sawina - Gniezno              1   1   1   2   3    8+2
10.(2)Piotr Świst - Gorzów Wlkp             3   1   0   wsu 3    7
11.(10)Damian Baliński - Leszno             2   3   1   1   u4   7
12.(8)Marek Hućko - Gorzów Wlkp             0   2   2   2   1    7
13.(7)Jarosław Olszewski - Piła             1   2   0   1   2    6
14.(14)Robert Jucha - Częstochowa           0   0   1   0   1    2
15.(11)Zenon Kasprzak - Rawicz              1   0   0   1   0    2
16.(9)Janusz Ślączka - Rzeszów              d4  0   d4  d4  1    1
   (R1)Marek Mróz - Gdańsk                  1
   (R2)Janusz Stachyra - Częstochowa        ns

    66:50    67:03    67:13    66:75    64:40    68:00
    66:85    66:94    66:91    66:56    68:06
    66:30    68:13    68:50    68:00    69:19
    66:38    67:28    65:87    67:65    68:00

Sędzia - Józef Piekarski                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 19 bieg R1 za 13.

Półfinał IMP - Tarnów 24/7/1996

1. (11)Mirosław Cierniak - Tarnów           3   3   3   1   3    13
2. (14)Mirosław Kowalik - Toruń             3   3   3   1   2    12
3. (5)Dariusz Śledź - Wrocław               3   2   3   3   1    12
4. (6)Sławomir Drabik - Częstochowa         2   1   2   3   3    11
5. (12)Jacek Rempała - Tarnów               1   3   2   3   2    11
6. (1)Adam Łabędzki - Leszno                3   3   1   2   2    11
7. (2)Sebastian Ułamek - Częstochowa        2   0   1   2   3    8
8. (10)Grzegorz Rempała - Rzeszów           2   2   1   d   3    8

9. (15)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       2   2   0   2   1    7
10.(16)Rafał Dobrucki - Piła                0   2   0   2   2    6
11.(13)Dariusz Rachwalik - Świętochłowice   1   0   3   0   1    5
12.(3)Adam Skórnicki - Leszno               1   1   2   1   u2   5
13.(8)Piotr Protasiewicz - Wrocław          0   1   0   3   d    4
14.(9)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     0   1   1   1   1    4
15.(4)Jarosław Skarżyński - Grudziądz       0   d   2   d        2
16.(7)Leszek Matysiak - Świętochłowice      1   0   0   0   0    1
   (R1)Wiesław Jaguś - Toruń                d
   (R2)Tomasz Rempała - Tarnów              ns

    71:65    71:48    71:79    72:75    71:69
    71:11    70:79    72:21    72:00    72:67
    70:00    71:86    71:61    72:61    73:48
    70:76    71:55    73:58    72:83    73:04

Sędzia - Jerzy Kaczmarek                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 20 bieg R1 za 4.


52. Finał IMP - Warszawa 15/8/1996

1. (2)Sławomir Drabik - Częstochowa         3   3   3   3   3    15
2. (8)Adam Łabędzki - Leszno                3   3   3   2   2    13
3. (10)Roman Jankowski - Leszno             3   0   3   3   3    12

4. (14)Tomasz Gollob - Bydgoszcz            3   2   wu2 3   3    11
5. (9)Mirosław Kowalik - Toruń              1   2   2   2   2    9
6. (13)Grzegorz Rempała - Rzeszów           2   3   2   1   d2   8
7. (11)Dariusz Śledź - Wrocław              2   d2  3   0   2    7
8. (15)Sebastian Ułamek - Częstochowa       0   3   2   1   1    7
9. (16)Jacek Krzyżaniak - Toruń             1   2   2   2   0    7
10.(7)Sławomir Dudek - Zielona Góra         2   1   1   2   1    7
11.(3)Tomasz Bajerski - Toruń               0   2   0   1   3    6
12.(6)Jacek Rempała - Tarnów                0   1   0   3   1    5
13.(1)Jacek Gollob - Bydgoszcz              2   1   1   0   t    4
14.(12)Adam Fajfer - Gniezno                0   0   1   1   2    4
15.(5)Mirosław Cierniak - Tarnów            1   0   0   1   1    3
16.(4)Robert Sawina - Gniezno               1   1   0   0   0    2
   (R1)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            ns
   (R2)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       ns

    71:60    70:58    70:43    71:16    71:96
    70:09    70:38    70:41    70:51    70:95
    69:54    71:68    70:90    71:98    71:50
    68:61    70:68    71:21    72:32    72:47

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów

 IMP 1995            Powrót            IMP 1997