Ćwierćfinał IMP - Kraków 25/5/1995

1. (9)Jacek Rempała - Tarnów                3   3   2   3   3    14
2. (1)Eugeniusz Skupień - Częstochowa       3   2   3   3   2    13
3. (13)Adam Łabędzki - Leszno               1   1   3   3   3    11
4. (3)Rafał Wilk - Rzeszów                  2   3   3   2   1    11
5. (14)Adam Pawliczek - Grudziądz           3   3   1   1   1    9
6. (7)Piotr Baron - Wrocław                 2   1   2   2   2    9
7. (10)Grzegorz Rempała - Tarnów            d   2   d   3   3    8+3
8. (4)Piotr Winiarz - Rzeszów               0   2   1   2   3    8+2

9. (11)Jarosław Łukaszewski - Kraków        2   2   w2  2   2    8+1
10.(8)Wojciech Załuski - Wrocław            3   3   d4  0   1    7
11.(15)Adam Fajfer - Gniezno                2   0   3   1   0    6
12.(16)Eugeniusz Tudzież - Rybnik           0   1   2   0   1    4
13.(12)Piotr Leśniowski - Tarnów            1   0   1   0   2    4
14.(5)Krzysztof Jankowski - Wrocław         1   0   2   1        4
15.(2)Sebastian Ułamek - Częstochowa        1   l   d4           2
16.(6)Piotr Gancarz - Krosno                0   0   0   d   wzd  0
   (Rl)Krzysztof Bas - Świętochłowice       1   w2
   (R2)Marek Nowak - Gniezno                1

    72:80    73:60    75:90    72:70    73:20    72:60
    74:30    73:10    74:50    72:40    72:30
    73:00    72:90    73:20    73:10    73:00
    73:70    74:20    73:20    72:10    71:90

Sędzia - Sławomir Jędraś                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 9 bieg Rl za 11, 14 bieg R2 za 2, 18 bieg R1 za 2; 20 bieg R2 za 5.

Ćwierćfinał IMP - Bydgoszcz 25/5/1995

1. (1)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             2   3   3   3   3    14
2. (2)Jacek Gollob - Bydgoszcz              3   3   3   3   1    13
3. (9)Rafał Dobrucki - Piła                 3   2   2   3   3    13
4. (7)Tomasz Bajerski - Toruń               3   3   1   2   2    11
5. (8)Mirosław Kowalik - Toruń              2   2   3   2   2    11
6. (4)Robert Sawina - Gdańsk                0   3   3   2   2    10
7. (3)Jacek Woźniak - Gdańsk                1   1   1   2   3    8
8. (5)Janusz Ślączka - Rzeszów              0   1   2   3   1    7+3

9. (14)Tomasz Fajfer - Gniezno              1   2   0   1   3    7+2
10.(6)Maciej Kuciapa - Rzeszów              1   1   2   1   2    7+u3
11.(13)Zdzisław Rutecki - Gniezno           3   d2  2   0   1    6
12.(11)Piotr Markuszewski - Grudziądz       w2  2   1   l   d4   4
13.(10)Krzysztof Okupski - Piła             2   0   0   1   d4   3
14.(16)Andrzej Musiolik - Rybnik            2   d4  d4           2
15.(15)Dariusz Fliegert - Rybnik            0   0   1   0   1    2
16.(12)Antoni Skupień - Rybnik              1   l   wu           2
   (R1)Wiesław Jaguś - Toruń                0   0   d4
   (R2)Ireneusz Kwieciński - Bydgoszcz      0   d

    65:06    65:19    65:88    65:81    66:38    65:38
    64:16    64:34    64:00    64:19    65:42
    63:84    65:28    64:57    65:97    65:56
    67:22    65:97    64:81    64:46    65:12

Sędzia - Wiesław Rożek                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 3 bieg Rl za 11, 13 bieg R2 za 12, 15 bieg R1 za 16,
18 bieg R2 za 16, 19 bieg R1 za 12.

Ćwierćfinał IMP - Ostrów Wlkp 25/5/1995

1. (3)Piotr Świst - Gorzów Wlkp             1   3   3   3   3    13
2. (1)Sławomir Drabik - Częstochowa         3   3   3   d   3    12
3. (11)Roman Jankowski - Leszno             3   2   0   3   3    11
4. (7)Dariusz Śledź - Wrocław               1   1   3   3   3    11
5. (8)Piotr Protasiewicz - Wrocław          3   3   2   1   2    11
6. (12)Dariusz Łowicki - Leszno             1   1   3   2   2    9
7. (16)Robert Kempiński - Grudziądz         1   2   2   2   2    9
8. (2)Janusz Stachyra - Częstochowa         2   3   1   2   0    8+3

9. (9)Mirosław Cierniak - Tarnów            2   2   0   3   1    8+2
10.(14)Marek Mróz - Opole                   2   2   1   1   2    8+1
11.(5)Marek Kępa - Lublin                   2   1   2   1   0    6
12.(13)Grzegorz Walasek - Zielona Góra      3   0   1   0        4
13.(15)Arkadiusz Matuszak - Opole           0   0   0   0   1    1
14.(10)Zbigniew Lech - Wrocław              0   1   0   0   0    1
15.(6)Marek Muszyński - Lublin              0   0   1            1
16.(4)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp            0   0                0
   (R1)Robert Flis - Gorzów Wlkp            2   1   1
   (R2)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra   2   0
   (R3)Jacek Brucheiser - Opole             1

    69:44    68:91    69:42    69:78    68:99    69:76
    67:52    69:21    69:20    68:78    68:68
    68:19    69:23    68:44    69:17    69:77
    68:39    68:51    69:22    68:93    69:95

Sędzia - Józef Musiał                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 12 bieg Rl za 4, 16 bieg R1 za 4 i R2 za 6,
19 bieg R2 za 6 i R3 za 13, 20 bieg R1 za 4.

Ćwierćfinał IMP - Łódź 25/5/1995

1. (2)Jarosław Olszewski - Gdańsk           1   3   2   3   3    12
2. (8)Jan Krzystyniak - Piła                2   3   3   1   3    12
3. (12)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       3   1   3   2   2    11
4. (5)Marek Hućko - Gorzów Wlkp             1   2   1   3   3    10
5. (7)Krzysztof Kuczwalski - Toruń          u2  3   2   3   2    10
6. (4)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     3   0   3   1   2    9
7. (6)Jacek Krzyżaniak - Toruń              3   1   2   2   1    9
8. (1)Karol Lis - Łódź                      2   3   0   d   2    7+3

9. (16)Leszek Matysiak - Świętochłowice     1   2   3   0   1    7+2
10.(14)Sławomir Tronina - Łódź              2   2   0   1   1    6
11.(11)Sławomir Dudek - Zielona Góra        2   1   l   2   wsu  6
12.(3)Piotr Rembas - Gorzów Wlkp            0   t   1   l   3    5
13.(10)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp     1   0   1   2   1    5
14.(13)Paweł Jąder - Łódź                   3   1   u2           4
15.(15)Antoni Bielica - Świętochłowice      d1  0   d4  3   0    3
16.(9)Waldemar Walczak - Piła               0   0   2   0   d4   2
   (Rl)Krzysztof Mitura - Łódź              2   0
   (R2)Cezary Owiżyc - Łódź                 0

    74:20    74:00    74:10    76:00    75:20    75:40
    74:20    73:80    75:00    75:40    74:60
    73:80    73:80    75:00    75:60    74:80
    73:40    73:80    74:80    72:80    76:40

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 7 bieg R1 za 3, 14 bieg R2 za 13, 19 bieg R1 za 13.

Półfinał IMP - Gdańsk 22/6/1995

1. (11)Jacek Rempała - Tarnów               3   3   3   2   3    14
2. (8)Jarosław Olszewski - Gdańsk           3   3   3   3   1    13
3. (9)Jan Krzystyniak - Piła                2   3   2   2   2    11
4. (7)Jacek Krzyżaniak - Toruń              0   0   3   3   3    9
5. (6)Rafał Wilk - Rzeszów                  1   3   1   3   1    9
6. (16)Marek Hućko - Gorzów Wlkp            2   2   2   2   1    9
7. (13)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp    3   1   1   1   2    8+3
8. (3)Grzegorz Rempała - Tarnów             2   1   1   1   3    8+2

9. (10)Adam Pawliczek - Grudziądz           1   2   2   0   3    8+1
10.(15)Krzysztof Kuczwalski - Toruń         wu  2   3   1   2    8+u
11.(2)Piotr Baron - Wrocław                 3   1   2   0   u    6
12.(5)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        2   0   wu1 3   wu1  5
13.(14)Adam Łabędzki - Leszno               wu  dst d4  2   2    4
14.(1)Jarosław Łukaszewski - Kraków         1   2   0   1   0    4
15.(12)Eugeniusz Skupień - Częstochowa      d3  l   1   d3  d4   2
16.(4)Karol Lis - Łódź                      0   0   0   d3  d3   0
   Piotr Winiarz - Rzeszów                  qns

    67:10    66:97    67:31    68:06    70:12    69:38
    66:15    67:56    68:22    67:93    68:44
    66:16    66:78    67:81    68:56    69:73
    69:15    68:41    67:68    69:28    68:94

Sędzia - Stanisław Pieńkowski               tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał IMP - Częstochowa 22/6/1995

1. (11)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            1   3   3   3   3    13
2. (3)Jacek Gollob - Bydgoszcz              3   1   3   3   2    12
3. (16)Tomasz Gollob - Bydgoszcz            3   3   2   2   2    12
4. (6)Tomasz Bajerski - Toruń               0   3   1   3   3    10
5. (9)Mirosław Kowalik - Toruń              3   1   1   2   3    10
6. (2)Rafał Dobrucki - Piła                 2   2   3   2   1    10
7. (7)Robert Sawina - Gdańsk                2   2   3   1   0    8+3
8. (8)Tomasz Fajfer - Gniezno               3   2   0   0   3    8+2

9. (5)Mirosław Cierniak - Tarnów            1   3   1   1   2    8+1
10.(12)Piotr Protasiewicz - Wrocław         2   t   2   3   1    8+0
11.(14)Janusz Ślączka - Rzeszów             1   1   2   2   0    6
12.(4)Dariusz Śledź - Wrocław               1   1   2   1   1    6
13.(13)Janusz Stachyra - Częstochowa        2   0   1   1   0    4
14.(1)Roman Jankowski - Leszno              0   2   d   ns  ns   2
15.(10)Dariusz Łowicki - Leszno             0   0   0   ns  ns   0
16.(15)Robert Kempiński - Grudziądz         0   d   ns  ns  ns   0
   Jacek Woźniak - Gdańsk                   qns
   Sławomir Drabik - Częstochowa            qns

    69:24    70:43    70:77    72:66    73:75    72:00
    72:19    71:24    71:32    71:67    71:61
    69:91    70:90    71:86    72:93    71:75
    70:76    72:02    72:38    72:10    71:95

Sędzia - Henryk Kowalski                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.


51. Finał IMP - Wrocław 16/7/1995

1. (3)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             3   3   2   3   3    14+3
2. (14)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            3   2   3   3   3    14+2
3. (10)Rafał Dobrucki - Piła                2   3   3   d2  3    11+3

4. (7)Robert Sawina - Gdańsk                2   2   2   2   3    11+2
5. (5)Jacek Rempała - Tarnów                1   2   1   2   2    8
6. (2)Jacek Krzyżaniak - Toruń              0   0   3   3   1    7
7. (13)Grzegorz Rempała - Tarnów            0   3   d3  2   2    7
8. (12)Jacek Gollob - Bydgoszcz             3   2   2   d2  d4   7
9. (16)Tomasz Fajfer - Gniezno              1   3   1   w2  2    7
10.(8)Marek Hućko - Gorzów Wlkp             3   1   1   1   1    7
11.(1)Tomasz Bajerski - Toruń               2   d3  2   1   2    7
12.(11)Jan Krzystyniak - Piła               0   1   3   0   1    5
13.(6)Rafał Wilk - Rzeszów                  0   1   0   3   1    5
14.(4)Mirosław Kowalik - Toruń              1   0   wu  2   w2   3
15.(9)Jarosław Olszewski - Gdańsk           1   l   0   1   d4   3
16.(15)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp    2   0   0   d4       2
   (Rl)Mirosław Cierniak - Tarnów           w2
   (R2)Krzysztof Kuczwalski - Toruń         w2

    70:60    71:90    71:00    70:70    78:00    75:80
    71:60    70:10    70:00    70:80    77:80    75:20
    71:10    70:20    69:00    72:40    73:80
    70:80    69:60    72:60    80:00    79:20

Sędzia - Marek Smyła                        tabela biegów
Zmiany: 17 bieg R2 za 15 i R1 za R2.

 IMP 1994            Powrót            IMP 1996