Ćwierćfinał IMP - Opole 15/6/1994

1. (4)Dariusz Śledź - Wrocław               3   3   3   2   3    14
2. (1)Wojciech Załuski - Wrocław            0   3   3   3   3    12
3. (3)Sławomir Drabik - Częstochowa         1   2   3   3   3    12
4. (11)Jan Krzystyniak - Piła               3   3   2   2   2    12
5. (5)Karol Lis - Opole                     3   1   3   2   1    10
6. (2)Mirosław Cierniak - Tarnów            2   0   1   3   3    9
7. (12)Jacek Rempała - Tarnów               1   2   2   2   2    9
8. (6)Robert Przygódzki - Opole             1   3   0   3   1    8

9. (14)Jerzy Mordel - Lublin                2   2   2   1   0    7
10.(13)Marek Mróz - Opole                   1   2   2   1   0    6
11.(16)Georgi Petranov - Rzeszów            3   t   1   1   d1   5
12.(9)Eugeniusz Skupień - Częstochowa       2   0   d3  0   2    4
13.(7)Waldemar Cieślewicz - Bydgoszcz       2   1   1   wsu      4
14.(10)Krzysztof Okupski - Piła             0   1   0   t   2    3
15.(8)Piotr Winiarz - Rzeszów               0   1   1   0   1    3
16.(15)Dariusz Wach - Opole                 0   0   0   1   0    1
   (R1)Maciej Szczekot - Opole              0   1
   (R2)Piotr Mikuta - Tarnów                0

    63:80    64:40    64:80    65:00    64:80
    64:20    65:20    64:80    64:40    65:00
    64:40    64:80    65:20    65:00    65:20
    64:20    64:60    64:60    65:20    64:60

Sędzia - Wojciech Grodzki                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 8 bieg R1 za 16, 15 bieg R2 za 10, 18 bieg R1 za 7.

Ćwierćfinał IMP - Rybnik 15/6/1994

1. (15)Adam Pawliczek - Rybnik              3   3   2   3   3    14
2. (5)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             3   1   3   3   3    13
3. (13)Jacek Gollob - Bydgoszcz             2   2   3   3   3    13
4. (14)Eugeniusz Tudzież - Rybnik           1   3   2   3   2    11
5. (2)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        3   2   1   2   3    11
6. (3)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp            2   2   3   2   2    11
7. (1)Adam Łabędzki - Leszno                ns  3   2   2   2    9
8. (12)Zenon Kasprzak - Piła                3   3   d4  0   1    7+3

9. (7)Dariusz Fliegert - Rybnik             2   1   1   1   2    7+2
10.(8)Marek Kępa - Lublin                   1   2   1   1   1    6
11.(6)Sławomir Derdziński - Toruń           0   1   3   1   0    5
12.(9)Leszek Matysiak - Świętochłowice      2   0   0   2   1    5
13.(10)Maciej Kuciapa - Rzeszów             t   0   2   1   0    3
14.(4)Eugeniusz Sosna - Rybnik              1   1   0   0   1    3
15.(16)Marek Fojcik - Rybnik                0   d4  1   0   0    1

    70:18    70:01    70:09    69:64    70:42    69:96
    69:21    69:41    69:50    69:97    70:49
    69:38    68:71    69:51    70:03    70:02
    69:96    69:71    69:50    70:23    70:03

Sędzia - Marek Wojaczek                     tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników

Ćwierćfinał IMP - Gorzów Wlkp 15/6/1994

1. (1)Piotr Świst - Gorzów Wlkp             2   2   3   3   3    13
2. (5)Jacek Krzyżaniak - Toruń              3   3   1   1   3    11
3. (6)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     1   3   2   3   2    11
4. (16)Waldemar Szuba - Wrocław             0   3   1   3   3    10
5. (8)Janusz Stachyra - Częstochowa         0   2   3   3   2    10
6. (10)Robert Sawina - Gdańsk               3   2   3   2   0    10
7. (2)Jarosław Olszewski - Gdańsk           3   0   3   2   2    10
8. (14)Adam Fajfer - Gniezno                3   1   2   2   2    10

9. (13)Mirosław Kowalik - Toruń             2   1   2   1   3    9+3
10.(15)Piotr Baron - Wrocław                1   3   2   2   1    9+2
11.(7)Jarosław Gała - Piła                  2   2   1   1   1    7
12.(4)Robert Kempiński - Grudziądz          1   1   0   1   1    4
13.(3)Grzegorz Mróz - Tarnów                0   1   1   0   1    3
14.(9)Grzegorz Rempała - Tarnów             2   0   d4  d4       2
15.(12)Jarosław Skarżyński - Grudziądz      1   0   d4  d4  0    1
16.(11)Bogdan Ciupak - Krosno               0   0   0   0   d4   0
   (R1)Zbigniew Lech - Wrocław              0
   (R2)Wojciech Żurawski - Grudziądz        ns

    66:60    68:06    67:52    67:78    67:89    69:12
    67:08    67:10    67:63    69:28    69:27
    68:36    67:90    69:25    69:53    69:24
    69:14    67:96    68:27    67:28    69:92

Sędzia - Stanisław Pieńkowski               tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 18 bieg R1 za 9

Ćwierćfinał IMP - Leszno 15/6/1994

1. (5)Roman Jankowski - Leszno              3   2   3   3   3    14
2. (1)Krzysztof Kuczwalski - Toruń          3   3   1   3   3    13
3. (9)Dariusz Łowicki - Leszno              3   0   3   3   2    11
4. (13)Henryk Bem - Rybnik                  1   1   3   3   3    11
5. (15)Rafał Dobrucki - Piła                3   3   2   2   1    11
6. (14)Mirosław Korbel - Rybnik             2   3   2   1   2    10
7. (10)Robert Flis - Gorzów Wlkp            2   2   2   2   2    10
8. (6)Jacek Woźniak - Gdańsk                2   1   3   1   2    9

9. (2)Marek Hućko - Gorzów Wlkp             2   0   1   2   3    8
10.(12)Marek Nowak - Gniezno                2   1   w   2   2    7
11.(11)Tomasz Świątkiewicz - Toruń          0   2   2   1   1    6
12.(R1)Szczepan Kulczak - Gniezno           1   3   1   0   0    5
13.(4)Jacek Gomólski - Gniezno              1   1   1   0   0    3
14.(3)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra    0   1   d4  1        2
15.(16)Tomasz Fajfer - Gniezno              0   0   0   0   1    1
16.(8)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp        u/-                  0
17.(7)Piotr Kociemba - Ostrów Wlkp          wsu                  0
   (R2)Adam Skórnicki - Leszno              0   0   0   0

    65:20    64:30    63:50    65:50    64:80
    64:30    64:60    64:20    64:10    64:80
    63:60    63:10    64:30    63:90    65:30
    63:70    64:60    64:20    64:20    64:40

Sędzia - Benon Dembiński                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 zastąpił kontuzjowanego zawodnika nr 8, R2 w biegach 7,12,13,18 za 7.

Półfinał IMP - Toruń 23/8/1994

1. (11)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            2   2   3   3   3    13
2. (5)Jacek Krzyżaniak - Toruń              3   2   w2  3   2    10
3. (8)Adam Łabędzki - Leszno                0   3   3   0   3    9
4. (10)Robert Sawina - Gdańsk               3   3   0   1   2    9
5. (12)Janusz Stachyra - Częstochowa        0   1   3   2   3    9
6. (3)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             3   3   2   0   1    9
7. (15)Jarosław Olszewski - Gdańsk          3   1   1   3   1    9
8. (13)Adam Fajfer - Gniezno                2   3   1   1   2    9

9. (2)Jacek Gollob - Bydgoszcz              1   2   2   2   1    8
10.(7)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp            1   0   3   3   0    7
11.(9)Dariusz Fliegert - Rybnik             1   0   1   2   3    7
12.(16)Adam Pawliczek - Rybnik              1   0   1   2   2    6
13.(6)Eugeniusz Tudzież - Rybnik            2   1   2   wu  d4   5
14.(1)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     2   1   0   d4  ns   3
15.(14)Zenon Kasprzak - Piła                0   0   1   1   1    3
16.(4)Waldemar Szuba - Wrocław              0   2           ns   2
   (R1)Marek Kępa - Lublin                  wu
   (R2)Mirosław Kowalik - Toruń             2   1
   Andrzej Huszcza - Zielona Góra           qns

    65:87    64:25    65:03    65:19    64:87
    64:16    64:97    64:78    64:50    65:00
    64:66    64:75    64:28    65:34    65:37
    64:75    64:63    64:56    65:50    65:25

Sędzia - Romuald Owsiany                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 10 bieg R1 za 5, 12 bieg R2 za 4, 16 bieg R2 za 4.

Półfinał IMP - Piła 23/8/1994

1. (9)Krzysztof Kuczwalski - Toruń          2   2   2   3   3    12
2. (3)Jacek Rempała - Tarnów                3   3   0   3   2    11
3. (16)Rafał Dobrucki - Piła                3   3   3   2   d2   11
4. (11)Dariusz Śledź - Wrocław              1   2   2   3   3    11
5. (13)Mirosław Korbel - Rybnik             2   3   1   2   3    11
6. (8)Roman Jankowski - Leszno              3   2   1   1   3    10
7. (12)Wojciech Załuski - Wrocław           3   1   2   3   1    10
8. (14)Sławomir Drabik - Częstochowa        1   2   3   2   2    10

9. (2)Mirosław Cierniak - Tarnów            2   1   3   0   2    8
10.(7)Robert Flis - Gorzów Wlkp             2   1   2   1   1    7
11.(6)Jan Krzystyniak - Piła                1   3   1   1   u1   6
12.(4)Jacek Woźniak - Gdańsk                1   0   3   0   1    5
13.(1)Robert Przygódzki - Opole             0   1   0   1   1    3
14.(5)Dariusz Łowicki - Leszno              d4  0   1   0   ns   1
15.(10)Karol Lis - Opole                    0   0   0            0
16.(15)Henryk Bem - Rybnik                  0   t   d4           0
   (R1)Jerzy Mordel - Lublin                d4  2   2            4
   (R2)Marek Hućko - Gorzów Wlkp            1   d4               1

    70:10    69:64    67:85    68:89    68:90
    69:95    68:25    67:60    67:56    69:85
    68:70    67:90    67:75    67:62    69:85
    68:28    67:54    68:21    68:26    67:85

Sędzia - Józef Musiał                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 7,16,17 za 15, R2 w biegach 15,17 za 10.


50. Finał IMP - Wrocław 8/10/1994

1. (10)Tomasz Gollob - Bydgoszcz            3   3   2   3   3    14
2. (12)Jacek Krzyżaniak - Toruń             2   2   3   3   3    13
3. (7)Jarosław Olszewski - Gdańsk           3   2   1   2   3    11

4. (2)Dariusz Śledź - Wrocław               3   2   1   3   1    10
5. (1)Robert Sawina - Gdańsk                2   3   3   1   1    10
6. (13)Sławomir Drabik - Częstochowa        2   2   3   1   0    8
7. (15)Wojciech Załuski - Wrocław           3   d1  2   2   0    7
8. (3)Adam Łabędzki - Leszno                0   3   1   1   2    7
9. (11)Rafał Dobrucki - Piła                0   1   1   2   3    7
10.(8)Roman Jankowski - Leszno              0   1   3   0   2    6
11.(9)Jacek Rempała - Tarnów                1   0   0   3   2    6
12.(4)Janusz Stachyra - Częstochowa         1   3   0   t   2    6
13.(6)Mirosław Korbel - Rybnik              1   0   2   1   1    5
14.(14)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            0   1   2   0   1    4
15.(16)Adam Fajfer - Gniezno                1   0   0   2   0    3
16.(5)Krzysztof Kuczwalski - Toruń          2   1   0   0   0    3
   (R1)Jacek Gollob - Bydgoszcz             u2
   (R2)Mirosław Cierniak - Tarnów           ns

    67:70    68:60    68:50    68:30    68:90
    67:60    67:00    68:10    68:50    69:60
    67:10    68:40    68:70    68:30    69:30
    67:00    68:70    67:20    68:80    70:00

Sędzia - Jerzy Kaczmarek                    tabela biegów
Zmiany: 16 bieg R1 za 4.

 IMP 1993            Powrót            IMP 1995