Ćwierćfinał IMP - Rzeszów 3/8/1993

1. (1)Janusz Stachyra - Rzeszów             3   3   3   d   3    12
2. (2)Georgi Petranov - Rzeszów             2   3   3   1   3    12
3. (4)Henryk Bem - Rybnik                   1   2   3   2   3    11
4. (6)Dariusz Śledź - Wrocław               3   u   1   3   3    10
5. (12)Antoni Skupień - Częstochowa         0   3   2   3   2    10
6. (11)Sławomir Drabik - Częstochowa        3   1   2   2   2    10
7. (3)Adam Pawliczek - Rybnik               t   3   3   3   w    9
8. (8)Jerzy Mordel - Lublin                 1   1   2   3   2    9

9. (7)Robert Jucha - Lublin                 2   0   2   1   2    7+3
10.(15)Sławomir Tronina - Kraków            3   2   1   t   1    7+2
11.(14)Maciej Fabiszak - Kraków             2   1   1   2   1    7+d
12.(10)Grzegorz Rempała - Tarnów            1   2   0   2   0    5
13.(9)Jacek Rempała - Tarnów                2   2   u   w   d    4
14.(13)Bogdan Ciupak - Krosno               1   d   1   0   1    3
15.(6)Henryk Piekarski - Wrocław            0   1   0   0   0    1
16.(16)Krzysztof Bas - Kraków               0   0                0
   (Rl)Sławomir Sitek - Rzeszów             0   1
   (R2)Piotr Winiarz - Rzeszów              0   1   1

    69:97    70:67    71:27    72:53    72:44    74:14
    70:27    71:24    71:65    71:77    72:31
    71:21    71:80    72:70    72:18    72:17
    73:04    73:03    73:26    72:50    72:29

Sędzia - Marek Wojaczek                     tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 1 biegu za 3, R2 w biegach 9,15,18 za 16, R1 w 16 biegu za 9.

Ćwierćfinał IMP - Gniezno 3/8/1993

1. (5)Zenon Kasprzak - Leszno               3   3   3   2   2    13
2. (6)Tomasz Świątkiewicz - Toruń           2   3   3   2   3    13
3. (11)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            3   2   1   3   3    12
4. (10)Krzysztof Kuczwalski - Toruń         1   d   3   3   3    10
5. (15)Robert Kempiński - Grudziądz         2   1   2   3   2    10
6. (12)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp           2   2   1   3   1    9
7. (1)Tomasz Fajfer - Gniezno               2   2   2   2   1    9
8. (3)Sławomir Dudek - Zielona Góra         3   0   2   w   2    7

9. (7)Eugeniusz Skupień - Bydgoszcz         d   3   d   w2  3    6+3
10.(13)Piotr Kociemba - Ostrów Wlkp         3   2   1   0   0    6+2
11.(8)Waldemar Cieślewicz - Bydgoszcz       1   1   1   2   d    5
12.(2)Jacek Gomólski - Gniezno              1   2   0   1        4
13.(16)Marek Dera - Gdańsk                  d   3   0            3
14.(4)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra     0   u   1   1   1    3
15.(14)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp       1   1   0   0   0    2
16.(9)Mirosław Kowalik - Toruń              0   u                0
   (Rl)Dariusz Łowicki - Leszno             3   0   2
   (R2)Adam Fajfer - Gniezno                1   0
   (R3)Marek Nowak - Gniezno                1

    66:79    68:29    67:41    68:13    69:06    69:56
    66:66    67:55    66:87    67:65    68:35
    66:56    67:50    67:90    68:44    68:00
    67:66    68:85    68:25    68:12    68:00

Sędzia - Sławomir Jędraś                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegu 11,16,18 za 9, R2 w biegu 13 za 7, w biegu 18 za 16, R3 w biegu 18 za 2.

Ćwierćfinał IMP - Grudziądz 3/8/1993

1. (9)Jacek Krzyżaniak - Toruń              3   3   3   3   3    15
2. (3)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        3   3   2   3   2    13
3. (5)Piotr Baron - Wrocław                 3   2   2   2   3    12
4. (10)Robert Sawina - Toruń                1   2   3   1   3    10
5. (2)Jarosław Skarżyński - Grudziądz       2   1   3   3   1    10
6. (7)Dariusz Stenka - Lublin               1   1   2   3   2    9
7. (1)Zdzisław Rutecki - Grudziądz          1   1   3   2   2    9
8. (11)Jarosław Olszewski - Gdańsk          2   2   2   1   2    9

9. (13)Marek Mróz - Opole                   3   0   0   2   3    8
10.(6)Zbigniew Lech - Wrocław               2   3   1   1   1    8
11.(15)Dariusz Rachwalik - Częstochowa      2   0   0   2   1    5
12.(8)Jerzy Głogowski - Lublin              u   3   d   0   d    3
13.(12)Jacek Woźniak - Gdańsk               0   1   1   1        3
14.(16)Marek Garsztka - Ostrów Wlkp         d   2   d   0        2
15.(14)Mirosław Sosna - Opole               d   0   1   0   0    1
16.(4)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra    0   0   1            1
   (Rl)Andrzej Puczyński - Częstochowa      0   0
   (R2)Wojciech Żurawski - Grudziądz        0   1

    71:00    69:37    70:78    70:18    70:75    71:28
    68:91    69:19    69:41    70:87    70:28
    69:44    70:53    69:65    69:44    71:28
    70:68    71:56    69:40    70:44    70:43

Sędzia - Romuald Owsiany                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 16 biegu za 4, w 19 biegu za 12, R2 w 18 biegu za 16, w 20 biegu za 4.

Ćwierćfinał IMP - Piła 3/8/1993

1. (5)Roman Jankowski - Leszno              3   1   3   3   3    13
2. (11)Marek Hućko - Gorzów Wlkp            3   1   3   3   2    12
3. (3)Dariusz Fliegert - Rybnik             3   2   3   2   2    12
4. (1)Krzysztof Okupski - Piła              2   3   2   2   3    12
5. (7)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             d1  3   2   3   3    11
6. (2)Cezary Owiżyc - Piła                  0   3   2   2   2    9
7. (16)Tomasz Bajerski - Toruń              3   3   1   1   d    8
8. (10)Mirosław Cierniak - Tarnów           2   1   3   0   1    7+3

9. (4)Andrzej Musiolik - Rybnik             1   1   1   3   1    7+2
10.(8)Jacek Gollob - Bydgoszcz              2   2   0   1   2    7+1
11.(15)Jan Krzystyniak - Rzeszów            2   d   0   2   d    4
12.(14)Antoni Bielica - Świętochłowice      0   2   2   0   0    4
13.(9)Maciej Kuciapa - Rzeszów              0   t   1   1   1    3
14.(12)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp    1   0   1            2
15.(6)Zbigniew Krakowski - Leszno           1   0   0   d   d    1
16.(13)Leszek Matysiak - Świętochłowice     1   0   0   d        1
   (R1)Jarosław Gała - Piła                 2   3
   (R2)Rafał Dobrucki - Piła                1   1

    68:90    69:68    68:48    68:59    69:15    67:84
    69:34    68:38    67:82    68:47    67:91
    68:40    69:59    69:09    68:12    69:41
    70:09    68:78    68:16    67:80    68:22

Sędzia - Ryszard Głód                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 5 bieg R1 za 9, 13 bieg R2 za 12, 19 bieg R1 za 12 i R2 za 13.

Półfinał IMP - Gorzów Wlkp 2/9/1993

1. (6)Dariusz Śledź - Wrocław               3   3   2   3   3    14
2. (5)Tomasz Świątkiewicz - Toruń           2   3   3   1   3    12
3. (3)Georgi Petranov - Rzeszów             1   3   3   3   d    10
4. (14)Jerzy Mordel - Lublin                3   1   1   3   2    10
5. (10)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp           2   2   t   2   3    9
6. (12)Robert Kempiński - Grudziądz         3   1   2   1   2    9
7. (13)Sławomir Dudek - Zielona Góra        1   2   3   2   1    9
8. (1)Piotr Świst - Gorzów Wlkp             2   1   1   2   2    8+3

9. (2)Henryk Bem - Rybnik                   3   0   d   3   2    8+2
10.(9)Antoni Skupień - Rybnik               1   0   2   2   3    8+d
11.(11)Zenon Kasprzak - Leszno              d   2   3   t   1    6
12.(4)Eugeniusz Skupień - Bydgoszcz         0   3   w   1   d    4
13.(15)Tomasz Fajfer - Gniezno              2   0   1   0   0    3
14.(8)Adam Pawliczek - Rybnik               0   2   d            2
15.(7)Sławomir Drabik - Częstochowa         1   1   w            2
17.(16)Janusz Stachyra - Rzeszów            0   0   d            0
   (R1)Robert Jucha - Lublin                w
   (R2)Piotr Kociemba - Ostrów Wlkp         d   1   1
   Krzysztof Kuczwalski - Toruń             qns

    68:20    67:26    69:99    71:37    72:37    73:21
    66:81    66:89    69:61    73:67    76:40
    68:84    69:06    69:24    74:54    71:73
    67:78    68:39    81:37    72:10    73:00

Sędzia - Józef Piekarski                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników
Zmiany: R1 w 12 biegu za 10, R2 w 13 biegu za 7, w biegach 14,17 za 8.

Półfinał IMP - Rybnik 8/9/1993

1. (10)Tomasz Gollob - Bydgoszcz            2   3   2   3   3    13
2. (14)Dariusz Fliegert - Rybnik            3   1   3   2   3    12
3. (11)Roman Jankowski - Leszno             3   3   2   3   0    11
4. (5)Piotr Baron - Wrocław                 3   3   1   2   1    10
5. (15)Robert Sawina - Toruń                2   1   2   3   2    10
6. (3)Tomasz Bajerski - Toruń               3   2   1   1   2    9
7. (13)Dariusz Stenka - Lublin              1   2   3   2   1    9
8. (4)Jarosław Olszewski - Gdańsk           2   3   1   0   2    8

9. (6)Krzysztof Okupski - Piła              1   2   3   1   0    7+3
10.(12)Marek Hućko - Gorzów Wlkp            0   0   3   1   3    7+2
11.(8)Jacek Krzyżaniak - Toruń              2   2   0   1   1    6
12.(9)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        1   1   2   2   d1   6
13.(1)Mirosław Cierniak - Tarnów            1   0   0   3   0    4
14.(7)Marek Mróz - Opole                    0   0   0   0   3    3
15.(16)Jarosław Skarżyński - Grudziądz      0   1   1   d   1    3
16.(2)Cezary Owiżyc - Piła                  0   0   0            0
   (R1)Marek Fojcik - Rybnik                0   2
   Zdzisław Rutecki - Grudziądz             qns

    69:53    69:56    69:76    69:39    69:81    70:53
    69:10    69:28    69:52    69:43    71:74
    69:45    69:31    68:91    70:50    70:51
    69:06    69:95    69:86    69:78    69:78

Sędzia - Marek Czernecki                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R2 w biegach 14,18 za 2.


49. Finał IMP - Bydgoszcz 19/9/1993

1. (5)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             3   3   3   3   3    15
2. (12)Tomasz Świątkiewicz - Toruń          1   3   2   3   3    12
3. (16)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            1   2   3   2   3    11

4. (13)Jarosław Olszewski - Gdańsk          3   2   3   1   0    9
5. (1)Jerzy Mordel - Lublin                 3   1   2   0   3    9
6. (2)Piotr Baron - Wrocław                 2   2   0   3   2    9
7. (8)Tomasz Bajerski - Toruń               1   1   3   2   2    9
8. (3)Georgi Petranov - Rzeszów             1   2   2   1   2    8
9. (11)Roman Jankowski - Leszno             3   3   0   0   1    7
10.(14)Dariusz Śledź - Wrocław              0   3   1   1   2    7
11.(6)Robert Sawina - Toruń                 0   1   1   3   1    6
12.(15)Dariusz Stenka - Lublin              2   d   1   1   1    5
13.(9)Dariusz Fliegert - Rybnik             2   0   0   2   1    5
14.(7)Sławomir Dudek - Zielona Góra         2   1   0   2   0    5
15.(4)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp            0   wsu 2   0   0    2
16.(10)Robert Kempiński - Grudziądz         0   d   1   0   0    1
   (R1)Henryk Bem - Rybnik                  ns
   (R2)Krzysztof Okupski - Piła             ns

    63:21    63:28    64:13    64:79    65:31
    62:85    63:97    63:75    65:13    65:44
    65:57    65:88    63:59    64:63    65:05
    64:12    63:09    65:56    65:88    65:31

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów

 IMP 1992            Powrót            IMP 1994