Ćwierćfinał IMP - Rzeszów 9/5/1991

1. (11)Sławomir Drabik - Częstochowa        0   3   3   3   3    12
2. (4)Jan Krzystyniak - Rzeszów             3   3   2   3   1    12
3. (2)Dariusz Stenka - Lublin               2   3   2   2   3    12
4. (14)Dariusz Śledź - Lublin               3   2   3   2   2    12
5. (12)Jacek Woźniak - Bydgoszcz            3   2   1   3   2    11
6. (5)Robert Kużdżał - Tarnów               3   1   3   3   0    10
7. (9)Janusz Stachyra - Rzeszów             1   3   2   2   2    10
8. (10)Adam Pawliczek - Rybnik              2   1   3   1   2    9+3

9. (3)Sławomir Tronina - Tarnów             1   2   1   2   3    9+2
10.(15)Mirosław Korbel - Rybnik             0   1   d   1   3    5
11.(16)Romuald Janusz - Rzeszów             2   0   2   t   1    5
12.(13)Janusz Kapustka - Tarnów             1   2   1   0   1    4
13.(8)Zbigniew Rutecki - Bydgoszcz          2   1   0   1   d    4
14.(6)Jerzy Mordel - Lublin                 1   0   1   t   0    2
15.(1)Józef Kafel - Częstochowa             0   d   0   1   1    2
16.(7)Piotr Styczyński - Krosno             0   0   0            0
17.(R1)Piotr Gancarz - Rzeszów              0   0   0
18.(R2)Janusz Ślączka - Rzeszów             0
19.(R3)Rafał Wilk - Rzeszów                 ns

    69:52    71:39    71:21    71:08    73:41    73:71
    70:16    71:03    70:65    72:18    72:85
    69:92    71:88    70:50    72:73    73:18
    69:93    71:18    70:89    72:69    72:21

Sędzia - Jolant Szczepanek                  tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 13,18 za 7, R2 w 15 biegu za 16, R1 w 16 biegu za 6.

Ćwierćfinał IMP - Gniezno 9/5/1991

1. (5)Jacek Krzyżaniak - Toruń              3   3   3   2   1    12
2. (6)Tomasz Fajfer - Gniezno               1   2   3   3   3    12
3. (11)Roman Jankowski - Leszno             2   3   2   2   3    12
4. (14)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            3   3   2   2   2    12
5. (16)Sławomir Dudek - Zielona Góra        2   3   t   3   3    11
6. (8)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp            2   t   3   3   2    10
7. (7)Zbigniew Krakowski - Leszno           0   1   3   3   2    9
8. (15)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp      1   2   1   2   3    9

9. (12)Robert Sawina - Toruń                3   2   0   1   2    8
10.(2)Marek Molka - Zielona Góra            2   1   2   1   1    7
11.(4)Jacek Gomólski - Gniezno              3   1   2   d   0    6
12.(1)Dariusz Baliński - Poznań             1   2   1   0   1    5
13.(9)Dariusz Bieda - Poznań                0   1   1   d        2
14.(13)Stanisław Pogorzelski - Opole        d   u   1   0   1    2
15.(3)Robert Kempiński - Grudziądz          0   0   0   1   0    1
16.(10)Szczepan Kulczak - Gniezno           1   0   0   0   0    1
17.(R1)Marek Nowak - Gniezno                0   0
18.(R2)Paweł Maciejewski - Gniezno          0

    70:46    68:78    67:63    68:88    68:06
    68:47    67:75    66:59    67:31    67:78
    68:90    68:03    69:38    67:31    67:30
    68:19    67:78    67:71    68:60    68:12

Sędzia - Jerzy Kaczmarek                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 8 biegu za 8, R2 w 9 biegu za 16, R1 w 18 biegu za 9.

Ćwierćfinał IMP - Ostrów Wlkp 9/5/1991

1. (7)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz     2   3   3   3   3    14
2. (4)Jarosław Olszewski - Gdańsk           3   3   2   3   1    12
3. (6)Marek Hućko - Gorzów Wlkp             3   2   3   d   3    11
4. (14)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp    3   3   1   2   2    11
5. (11)Tomasz Gollob - Bydgoszcz            2   2   2   2   3    11
6. (9)Jacek Gollob - Bydgoszcz              3   1   2   2   2    10
7. (5)Mirosław Kowalik - Toruń              1   3   1   3   0    8
8. (3)Krzysztof Kuczwalski - Toruń          0   1   3   1   2    7

9. (13)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra   2   0   1   3   0    6+3
10.(1)Jarosław Gała - Gorzów Wlkp           1   2   1   d   2    6+2
11.(16)Zbigniew Błażejczak - Zielona Góra   1   2   0   2   1    6+1
12.(2)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp        2   0   2   1   0    5
13.(10)Piotr Kociemba - Ostrów Wlkp         0   1   0   0   3    4
14.(15)Mirosław Berliński - Gdańsk          0   0   3   1   0    4
15.(8)Eugeniusz Miastkowski - Toruń         0   1   0   0   1    2
16.(12)Jacek Kalinowski - Gdańsk            1   d   0   w   1    2

    69:87    70:59    69:81    71:00    70:50    70:02
    69:65    69:85    70:22    70:81    69:94
    70:12    69:19    69:90    70:72    70:03
    68:94    70:75    70:07    70:62    70:10

Sędzia - Krzysztof Woźniak                  tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Świętochłowice 9/5/1991

1. (5)Zenon Kasprzak - Leszno               3   3   3   3   3    15
2. (4)Wojciech Załuski - Opole              2   3   3   3   1    12
3. (14)Eugeniusz Skupień - Rybnik           3   3   3   2   d    11
4. (11)Jacek Rempała - Tarnów               3   3   1   2   2    11
5. (2)Dariusz Fliegert - Rybnik             w   2   2   3   3    10
6. (8)Marek Mróz - Opole                    0   2   2   1   3    8
7. (3)Leszek Matysiak - Świętochłowice      1   1   1   2   3    8
8. (6)Adam Łabędzki - Leszno                2   1   2   2   1    8

9. (12)Antoni Skupień - Rybnik              2   1   1   3   d    7+3
10.(7)Krzysztof Bas - Świętochłowice        1   2   1   1   2    7+2
11.(1)Piotr Pawlicki - Leszno               3   t   3   0   u    6
12.(15)Henryk Piekarski - Wrocław           2   d   0   1   2    5
13.(10)Marek Kępa - Lublin                  u   d   2   1   1    4
14.(13)Marek Iwaniec - Lublin               1   1   0   d        2
15.(9)Zbigniew Lech - Wrocław               1   0   0   w        1
16.(16)Janusz Łukasik - Tarnów              d   0   0   0        0
17.(R1)Maciej Fabiszak - Świętochłowice     2   1
18.(R2)Andrzej Musiolik - Świętochłowice    d   2

    71:40    74:00    72:40    74:00    75:50    74:50
    72:20    73:20    72:90    73:30    74:80
    71:80    73:70    74:70    73:20    75:50
    72:80    73:30    74:10    73:40    73:70

Sędzia - Marek Wojaczek                     tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 5 biegu za 1, R2 w 18 biegu za 9, R1 w 18 biegu za 16, R2 w 19 biegu za 13.

Półfinał IMP - Gorzów Wlkp  25/7/1991

1. (4)Piotr Świst - Gorzów Wlkp             3   3   3   3   1    13
2. (6)Dariusz Śledź - Lublin                3   3   3   2   0    11
3. (12)Sławomir Dudek - Zielona Góra        2   0   2   3   3    10
4. (3)Jan Krzystyniak - Rzeszów             1   1   3   3   2    10
5. (16)Sławomir Drabik - Częstochowa        3   1   1   2   3    10
6. (1)Roman Jankowski - Leszno              2   3   2   d   2    9
7. (7)Robert Kużdżał - Tarnów               1   3   2   1   2    9
8. (14)Adam Pawliczek - Rybnik              2   1   2   2   2    9

9. (11)Jacek Krzyżaniak - Toruń             1   2   0   2   3    8
10.(5)Tomasz Fajfer - Gniezno               2   2   3   0   0    7
11.(10)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp           0   2   1   1   3    7
12.(8)Mirosław Korbel - Rybnik              w   2   1   3   1    7
13.(9)Jacek Woźniak - Bydgoszcz             3   0   0   1   1    5
14.(13)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp      1   1   0   1   1    4
15.(15)Zbigniew Krakowski - Leszno          0   d   1       d    1
16.(2)Sławomir Tronina - Tarnów             0   d   0   0   d    0
   (R1)Robert Sawina - Toruń                0
   Dariusz Stenka - Lublin                  qns
   Janusz Stachyra - Rzeszów                qns

    67:80    69:40    67:60    69:40    71:00
    69:00    68:00    68:00    68:60    69:20
    68:20    68:20    68:40    69:00    70:00
    67:80    68:00    67:50    68:20    69:40

Sędzia - Andrzej Kulesza                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 16 biegu za 15.

Półfinał IMP - Opole 25/7/1991

1. (2)Jacek Gollob - Bydgoszcz              3   3   2   2   2    12+3
2. (3)Mirosław Kowalik - Toruń              2   3   3   1   3    12+2
3. (10)Tomasz Gollob - Bydgoszcz            3   2   3   2   2    12+1
4. (15)Jacek Rempała - Tarnów               3   2   0   3   3    11
5. (5)Eugeniusz Skupień - Rybnik            d   3   3   3   2    11
6. (9)Wojciech Załuski - Opole              2   2   2   2   3    11
7. (10)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz    1   d   3   3   3    10
8. (16)Dariusz Fliegert - Rybnik            2   3   1   0   1    7

9. (13)Marek Mróz - Opole                   1   1   2   1   1    6
10.(7)Leszek Matysiak - Świętochłowice      3   1   0   1   0    5
11.(12)Jarosław Olszewski - Gdańsk          0   0   1   2   2    5
12.(6)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     1   1   2   1   0    5
13.(1)Krzysztof Kuczwalski - Toruń          1   0   u   3   0    4
14.(4)Adam Łabędzki - Leszno                u   2   1   0   1    4
15.(8)Zenon Kasprzak - Leszno               2   1   1   0   t    4
16.(14)Marek Hućko - Gorzów Wlkp            0   0   0   0   w    0
   (R1)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra   1

    62:60    63:00    63:60    64:60    63:40    64:00
    63:20    63:80    63:20    63:80    64:00
    63:00    63:00    63:00    64:00    64:20
    62:80    63:80    63:80    63:80    64:00

Sędzia - Marek Smyła                        tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 17 biegu za 8.


47. Finał IMP - Toruń 15/8/1991

1. (4)Sławomir Drabik - Częstochowa         3   3   3   3   3    15
2. (8)Wojciech Załuski - Opole              2   1   2   3   3    11+3
3. (3)Sławomir Dudek - Zielona Góra         2   3   1   3   2    11+2

4. (11)Tomasz Gollob - Bydgoszcz            3   w   3   1   2    9
5. (9)Mirosław Kowalik - Toruń              wu  1   3   2   3    9
6. (6)Jacek Rempała - Tarnów                3   2   1   w2  3    9
7. (12)Dariusz Śledź - Lublin               2   0   3   2   1    8
8. (10)Roman Jankowski - Leszno             1   3   0   2   1    7
9. (16)Adam Pawliczek - Rybnik              2   2   2   d   1    7
10.(14)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            3   1   0   1   1    6
11.(7)Robert Kużdżał - Tarnów               0   1   2   d   2    5
12.(5)Jacek Gollob - Bydgoszcz              1   0   2   1   0    4
13.(15)Marek Mróz - Opole                   1   2   1   0   0    4
14.(2)Eugeniusz Skupień - Rybnik            1   0   0   2   0    3
15.(13)Dariusz Fliegert - Rybnik            0   2   1   0   0    3
16.(1)Jan Krzystyniak - Rzeszów             wu                   0
   (R1)Jacek Krzyżaniak - Toruń             0   1
   (R2)Leszek Matysiak - Świętochłowice     3   3   2

    66:59    66:37    66:00    65:69    66:40    66:78
    66:09    65:93    66:31    66:47    66:56
    66:15    67:53    66:85    66:94    66:06
    67:93    66:09    66:00    65:37    65:94

Sędzia - Włodzimierz Kowalski               tabela biegów
Zmiany: R2 w biegach 5,13,17 za 1, R1 w 9 biegu za 1, w 16 biegu za 6.

 IMP 1990            Powrót            IMP 1992