Ćwierćfinał IMP - Leszno 22/5/1990

1. (1)Zenon Kasprzak - Leszno               3   3   2   3   3    14
2. (8)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          3   2   3   3   2    13
3. (16)Mirosław Berliński - Gdańsk          3   3   3   1   3    13
4. (5)Jacek Gomólski - Gniezno              2   0   3   3   3    11
5. (3)Eugeniusz Skupień - Rybnik            2   3   0   2   3    10
6. (9)Tomasz Fajfer - Gniezno               3   2   1   t   3    9
7. (14)Henryk Bem - Rybnik                  0   3   2   2   2    9
8. (6)Włodzimierz Heliński - Gniezno        d   2   1   3   2    8+3

9. (7)Sławomir Dudek - Zielona Góra         1   2   3   1   1    8+2
10.(4)Jarosław Olszewski - Gdańsk           1   1   2   2   1    7
11.(13)Zbigniew Krakowski - Leszno          2   1   1   2   0    6
12.(12)Ryszard Jasinowski - Zielona Góra    1   u   2   0   1    4
13.(15)Krzysztof Kuczwalski - Toruń         1   1   1   1   0    4
14.(11)Marek Hućko - Gorzów Wlkp            2   0   0   0   0    2
15.(2)Cezary Owiżyc - Gorzów Wlkp           0   1   0   1   0    2
16.(10)Krzysztof Ziarnik - Bydgoszcz        0   0   0   0   1    1
   (R1)Sławomir Abakumow - Gdańsk           0
   (R2)Dariusz Kasprzak - Leszno            ns

    65:40    65:10    66:70    66:70    66:70    67:70
    65:70    65:90    66:40    67:20    67:10
    65:70    67:10    66:00    66:70    67:70
    65:50    66:40    67:40    67:00    66:90

Sędzia - Benon Dembiński                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 16 bieg R1 za 9.

Ćwierćfinał IMP - Częstochowa 22/5/1990

1. (7)Roman Jankowski - Leszno              3   3   3   3   2    14
2. (9)Piotr Leśniowski - Tarnów             3   3   t   3   3    12
3. (6)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             1   3   3   2   3    12
4. (3)Janusz Stachyra - Rzeszów             3   2   2   3   2    12
5. (1)Sławomir Drabik - Częstochowa         2   2   2   2   3    11
6. (8)Antoni Skupień - Rybnik               2   2   3   3   d    10
7. (13)Dariusz Rachwalik - Częstochowa      3   1   1   2   1    8
8. (5)Jacek Rempała - Tarnów                0   d   2   2   3    7+3

9. (12)Robert Przygódzki - Częstochowa      d   3   3   1   w    7+2
10.(11)Jarosław Gała - Gorzów Wlkp          2   1   1   1   1    6
11.(4)Jerzy Głogowski - Lublin              1   d   2   d   2    5
12.(10)Tomasz Purgal - Częstochowa          1   1   d   w   2    4
13.(14)Dariusz Bieda - Częstochowa          1   2   0   0   0    3
14.(15)Bronisław Klimowicz - Rybnik         2   0   d   d        2
15.(2)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     0   d   1            1
16.(16)Dariusz Śledź - Lublin               0   1                1
   (R1)Robert Kaczmarek - Częstochowa       0   1   0   1

    72:25    73:65    72:30    75:41    75:82    73:28
    72:56    71:49    74:97    74:72    73:07
    73:31    74:43    74:66    74:90    73:47
    72:24    72:09    75:40    73:25    73:38

Sędzia - Marek Wojaczek                     tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 9,18 za 16, 11 bieg R1 za 9, 14 bieg R1 za 2.

Ćwierćfinał IMP - Bydgoszcz 22/5/1990

1. (1)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz     3   3   3   3   3    15
2. (2)Piotr Świst - Gorzów Wlkp             2   3   3   3   3    14
3. (7)Zbigniew Błażejczak - Zielona Góra    3   3   3   2   1    12
4. (13)Mariusz Sielski - Bydgoszcz          2   2   2   2   3    11
5. (14)Jacek Krzyżaniak - Toruń             3   2   2   1   2    10
6. (3)Romuald Janusz - Rzeszów              t   2   3   3   1    9
7. (9)Andrzej Zarzecki - Zielona Góra       2   1   1   3   2    9
8. (12)Stefan Żeromski - Grudziądz          3   2   1   d   2    8

9. (8)Eugeniusz Miastkowski - Toruń         2   3   0   0   2    7
10.(15)Marek Kępa - Lublin                  1   t   2   2   0    5
11.(10)Janusz Ślączka - Rzeszów             1   0   1   2   1    5
12.(6)Jan Krzystyniak - Rzeszów             w   1   2   d   0    3
13.(4)Jerzy Mordel - Lublin                 1   0   0   1   1    3
14.(16)Dariusz Stenka - Lublin              0   1   0   1   0    3
15.(5)Jerzy Bałtrukowicz - Grudziądz        1   0   0   0   0    1
16.(11)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp      0   d                0
   (R1)Tomasz Kornacki - Bydgoszcz          0   1   3
   (R2)Leszek Sokołowski - Bydgoszcz        1   1

    69:09    70:68    71:53    71:44    71:68
    70:10    69:97    71:62    71:41    72:88
    70:50    71:00    71:62    72:50    72:81
    69:75    71:15    72:18    72:25    72:15

Sędzia - Ryszard Głód                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 1 bieg R1 za 3, R1 w biegach 9,20 za 11, 7 bieg R2 za 15, 14 bieg R2 za 11.

Ćwierćfinał IMP - Opole 22/5/1990

1. (7)Stanisław Pogorzelski - Opole         3   3   2   2   3    13
2. (10)Mirosław Korbel - Rybnik             3   3   3   2   1    12
3. (11)Piotr Pawlicki - Leszno              0   2   3   3   3    11
4. (2)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra    3   1   3   2   2    11
5. (3)Adam Pawliczek - Rybnik               2   1   3   3   2    11
6. (9)Henryk Piekarski - Wrocław            2   3   2   2   0    9
7. (1)Wojciech Załuski - Opole              1   1   2   3   2    9
8. (15)Grzegorz Malinowski - Wrocław        0   d   2   3   3    8+u

9. (16)Robert Kużdżał - Tarnów              2   3   1   1   1    8+w
10.(2)Dariusz Łowicki - Leszno              2   2   0   1   0    5
11.(12)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       1   2   1   0   1    5
12.(13)Roland Wieczorek - Opole             3   0   1   0        4
13.(5)Józef Cebula - Opole                  1   2   0   0   d    3
14.(8)Krzysztof Bas - Świętochłowice        w   1   1   1   0    3
15.(14)Leszek Matysiak - Świętochłowice     1   0   w   1   1    3
16.(4)Piotr Styczyński - Tarnów             0   0   0   0        0
   (R1)Antoni Bielica - Świętochłowice      3
   (R2)Marek Mróz - Opole                   2

    65:80    65:80    65:20    65:80    66:40
    66:80    65:40    66:00    65:40    66:60
    66:00    66:20    66:60    66:20    65:60
    65:40    65:80    66:00    66:20    66:60

Sędzia - Maciej Spychała                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 19 bieg R1 za 13, 20 bieg R2 za 4.

Półfinał IMP - Rybnik 1/7/1990

1. (16)Zenon Kasprzak - Leszno              2   3   2   3   3    13
2. (11)Roman Jankowski - Leszno             3   3   2   3   2    13
3. (1)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             3   3   w   3   3    12
4. (7)Tomasz Fajfer - Gniezno               3   2   3   1   2    11
5. (14)Włodzimierz Heliński - Gniezno       3   0   1   2   3    9
6. (8)Henryk Bem - Rybnik                   d   2   3   1   2    8
7. (3)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          0   1   0   3   3    7+3
8. (6)Jacek Gomólski - Gniezno              2   3   1   w   1    7+2

9. (9)Eugeniusz Skupień - Rybnik            1   1   2   3   d    7+1
10.(2)Mirosław Berliński - Gdańsk           1   2   3   0   1    7+0
11.(4)Janusz Stachyra - Rzeszów             2   1   2   w   1    6
12.(10)Antoni Skupień - Rybnik              2   1   1   1   1    6
13.(13)Jacek Rempała - Tarnów               d   2   0   2   0    4
14.(12)Sławomir Drabik - Częstochowa        d   d   2   d        2
15.(5)Janusz Kapustka - Tarnów              1   0   1   0   0    2
16.(15)Robert Przygódzki - Częstochowa      1   0   0   u        1
   (R1)Sławomir Dudek - Zielona Góra        0
   (R2)Dariusz Fliegert - Rybnik            2
   Piotr Leśniowski - Tarnów                qns
   Dariusz Rachwalik - Częstochowa          qns

    69:99    69:69    69:73    71:94    70:78    72:22
    72:39    70:09    71:42    71:36    71:26
    70:62    70:32    71:48    70:48    71:48
    71:00    69:62    71:70    72:22    72:48

Sędzia - Jan Banasiak                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 17 bieg R1 za 15, 19 bieg R2 za 12.

Półfinał IMP - Zielona Góra 1/7/1990

1. (9)Mirosław Korbel - Rybnik              3   2   3   2   3    13
2. (16)Adam Pawliczek - Rybnik              3   3   3   2   2    13
3. (7)Wojciech Załuski - Opole              3   3   3   2   1    12
4. (4)Grzegorz Malinowski - Wrocław         1   1   2   3   3    10
5. (5)Piotr Pawlicki - Leszno               2   1   3   3   w    9
6. (11)Marek Kępa - Lublin                  2   2   0   3   2    9
7. (8)Stanisław Pogorzelski - Opole         1   2   u   2   2    7+3
8. (6)Mariusz Sielski - Bydgoszcz           0   3   2   1   1    7+2

9. (2)Romuald Janusz - Rzeszów              3   2   2   0   0    7+1
10.(14)Zbigniew Błażejczak - Zielona Góra   2   1   2   0   1    6
11.(3)Andrzej Zarzecki - Zielona Góra       2   1   1   1   u    5
12.(13)Henryk Piekarski - Wrocław           0   0   1   1   2    4
13.(15)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra   1   0   1   0   1    3
14.(10)Jacek Krzyżaniak - Toruń             1   0   0   0   0    1
15.(12)Eugeniusz Miastkowski - Toruń        0   0   0            0
16.(1)Stefan Żeromski - Grudziądz           0   u/-              0
   (R1)Dariusz Łowicki - Leszno             1   1   3
   (R2)Robert Kużdżał - Tarnów              3   3   3
   Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz        qns
   Piotr Świst - Gorzów Wlkp                qns

    69:40    71:80    70:70    70:10    71:00    70:90
    70:20    72:30    71:70    70:70    70:70
    70:00    71:90    70:30    70:00    71:30
    71:90    70:60    70:80    70:60    72:00

Sędzia - Marek Czernecki                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 9 bieg R1 za 1, R1 w biegach 13,19 za 12, R2 w biegach 1,13,17 za 1.


46. Finał IMP - Lublin 15/8/1990

1. (14)Zenon Kasprzak - Leszno              3   3   3   3   1    13+3
2. (5)Mirosław Korbel - Rybnik              2   3   2   3   3    13+2
3. (3)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             2   3   2   2   3    12

4. (11)Wojciech Załuski - Opole             3   u   3   3   2    11
5. (10)Henryk Bem - Rybnik                  2   1   3   1   3    10
6. (12)Roman Jankowski - Leszno             1   2   3   2   1    9
7. (7)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          3   2   2   1   1    9
8. (9)Adam Pawliczek - Rybnik               0   d   1   3   3    7
9. (6)Piotr Pawlicki - Leszno               1   2   w2  2   2    7
10.(1)Tomasz Fajfer - Gniezno               0   2   2   0   2    6
11.(2)Grzegorz Malinowski - Wrocław         3   0   1   1   d    5
12.(4)Włodzimierz Heliński - Gniezno        w2  3   1   1   0    5
13.(8)Romuald Janusz - Rzeszów              0   1   d   2   1    4
14.(13)Mariusz Sielski - Bydgoszcz          2   1   0   0   0    3
15.(16)Jacek Gomólski - Gniezno             1   0   1   0        2
16.(15)Stanisław Pogorzelski - Opole        d   1   d   d   d    1
   (R1)Eugeniusz Skupień - Rybnik           1   2
   (RT1)Marek Muszyński - Lublin            0
   Marek Kępa - Lublin                      qns

    71:88    71:02    72:11    71:92    73:33    71:82
    71:27    70:89    71:69    72:72    72:90
    70:96    71:28    70:92    72:15    71:75
    71:03    72:26    72:34    72:57    72:33

Sędzia - Lechosław Bartnicki                tabela biegów
Zmiany: 1 bieg R1 za 4, 9 bieg R2 za 6, 18 bieg R1 za 16.

 IMP 1989            Powrót            IMP 1991