Runda Wstępna IMP - Gdańsk 7/6/1987

1. (3)Zbigniew Krakowski - Leszno           3   3   3   3   3    15
2. (5)Jarosław Olszewski - Gdańsk           3   2   3   2   3    13
3. (14)Mirosław Daniszewski - Gorzów Wlkp   3   3   2   2   2    12
4. (1)Piotr Laskowski - Gdańsk              1   3   2   3   2    11
5. (11)Andrzej Pawliszak - Gorzów Wlkp      3   1   3   2   1    10

6. (15)Jacek Gomólski - Gniezno             1   2   2   3   1    9
7. (8)Robert Pruss - Toruń                  0   3   1   1   3    8+3
8. (16)Stefan Tietz - Toruń                 2   2   1   0   3    8+2
9. (10)Kazimierz Świdziński - Ostrów Wlkp   2   2   3   1   0    8+1
10.(2)Dariusz Śledź - Lublin                2   w   u   3   2    7
11.(7)Piotr Kociemba - Ostrów Wlkp          1   0   2   1   1    5
12.(12)Robert Jucha - Lublin                u   1   1   0   2    4
13.(9)Andrzej Przeworek - Grudziądz         1   0   0   2   0    3
14.(13)Piotr Włodarczyk - Lublin            0   1   1   d   1    3
15.(6)Leszek Mischke - Gdańsk               2   u   ns  ns  ns   2
16.(4)Robert Raczyk - Ostrów Wlkp           0   w   ns  ns  ns   0

    71:00    71:80    72:60    72:20    73:00    75:00
    70:60    72:60    72:40    73:20    73:80
    71:20    71:40    71:80    71:20    74:40
    71:20    73:00    74:00    76:80    73:20

Sędzia - Wiesław Rożek                      tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników.

Runda Wstępna IMP - Świętochłowice 7/6/1987

1. (11)Eugeniusz Skupień - Rybnik           3   3   3   3   3    15
2. (15)Józef Cebula - Opole                 3   2   3   3   3    14
3. (16)Antoni Bielica - Świętochłowice      2   3   2   3   3    13
4. (10)Piotr Maćkiewicz - Toruń             2   3   3   2   2    12
5. (6)Arkadiusz Zielonko - Wrocław          3   2   1   2   3    11

6. (13)Joachim Wranik - Świętochłowice      1   3   2   1   2    9
7. (5)Ryszard Jasinowski - Zielona Góra     2   1   2   1   2    8+3
8. (9)Tomasz Gałeczka - Rybnik              1   2   3   0   2    8+2
9. (14)Edward Świerc - Opole                w   1   2   3   0    6
10.(3)Dariusz Michalak - Zielona Góra       3   0   1   0   1    5
11.(4)Wojciech Kaczmarek - Bydgoszcz        1   2   0   1   1    5
12.(8)Bernard Jambor - Opole                1   1   0   2   1    5
13.(12)Adam Kwieciński - Świętochłowice     0   w   1   2   0    3
14.(2)Marisz Strzelecki - Toruń             2   0   0   0   1    3
15.(7)Waldemar Korczyński - Wrocław         0   1   1   w        2
16.(1)Marian Szyma - Świętochłowice         0   0   0            0
   (R1)Janusz Mucha - Świętochłowice        1   0
   (R2)Damian Waloszek - Świętochłowice     0

    75:40    77:00    76:10    77:00    75:10    77:90
    74:80    76:10    75:90    74:90    75:60
    76:60    76:30    77:10    76:20    76:00
    75:30    74:90    76:50    77:00    77:80

Sędzia - Józef Musiał                       tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 13,17 za 1, 18 bieg R2 za 7.

Runda Wstępna IMP - Tarnów 7/6/1987

1. (14)Dariusz Baliński - Leszno            3   3   3   3   3    15
2. (3)Janusz Łukasik - Tarnów               3   3   1   2   3    12
3. (2)Bogdan Ciupak - Rzeszów               2   2   3   2   3    12
4. (16)Piotr Glücklich - Bydgoszcz          1   2   3   3   2    11
5. (8)Adam Pawliczek - Rybnik               u   3   2   3   2    10+3

6. (13)Janusz Kapustka - Tarnów             2   3   3   1   1    10+2
7. (6)Marek Iwaniec - Lublin                3   d   w   3   2    8
8. (4)Andrzej Pietrzak - Bydgoszcz          1   1   2   1   2    7
9. (9)Kazimierz Dziura - Rzeszów            2   2   d   2   d    6
10.(12)Piotr Mazurek - Lublin               3   0   w   2   0    5
11.(7)Dariusz Rachwalik - Częstochowa       2   2   1   u        5
12.(5)Romuald Janusz - Rzeszów              1   w   2   1   1    5
13.(15)Janusz Sikoń - Rybnik                0   0   1   d   3    4
14.(11)Sławomir Abakumow - Gdańsk           1   1   2   ns       4
15.(1)Jarosław Strongowski - Gdańsk         0   1   1   1   0    3
16.(10)Andrzej Puczyński - Częstochowa      d   1   w   0   1    2
   (R1)Jarosław Loman - Leszno              1   0

    73:71    76:05    78:64    77:72    79:24    77:39
    77:04    75:08    78:64    77:45    78:33
    77:77    77:17    76:56    78:35    78:28
    74:07    76:51    76:21    80:08    77:28

Sędzia - Władysław Frank                    tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników.
Zmiany: 18 bieg R1 za 7, 20 bieg R1 za 11.

Runda Wstępna IMP - Bydgoszcz 7/6/1987

1. (6)Krzysztof Ziarnik - Bydgoszcz         3   3   3   3   1    13
2. (3)Krzysztof Bas - Świętochłowice        2   1   3   3   3    12
3. (11)Roman Lubera - Rzeszów               3   2   0   3   3    11
4. (13)Jacek Woźniak - Bydgoszcz            3   3   2   2   0    10
5. (7)Krzysztof Wankowski - Gniezno         1   3   3   2   u/-  9
6. (12)Waldemar Cisoń - Bydgoszcz           2   2   d   3   2    9
7. (1)Dariusz Fliegert - Rybnik             3   2   1   1   2    9
8. (9)Andrzej Musiolik - Rybnik             0   1   2   2   3    8

9. (10)Andrzej Bykiewicz - Tarnów           1   2   1   1   3    8
10.(16)Marek Molka - Zielona Góra           w   3   2   2   w    7
11.(15)Tomasz Adamczak - Bydgoszcz          2   0   2   1   1    6
12.(5)Artur Tarszka - Tarnów                0   0   3   w   2    5
13.(8)Jarosław Kardaś - Świętochłowice      2   1   1   1   0    5
14.(2)Andrzej Sikora - Rzeszów              1   1   1   0   1    4
15.(4)Dariusz Kowalski - Grudziądz          0   0   0   d   1    1
16.(14)Jarosław Skarżyński - Grudziądz      1   0   0   0   0    1
   (R1)Mirosław Ziarnik - Bydgoszcz         ns

    72:68    71:67    73:16    73:82    73:34
    71:38    71:70    74:10    73:65    74:13
    71:48    72:37    73:10    75:16    73:68
    71:48    73:01    72:60    73:63    74:50

Sędzia - Ryszard Bielecki                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Grudziądz 14/7/1987

1. (10)Zenon Kasprzak - Leszno              3   3   3   3   2    14+3
2. (11)Janusz Stachyra - Rzeszów            2   3   3   3   3    14+2
3. (15)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk          3   2   3   3   3    14+1
4. (14)Ryszard Kowalski - Toruń             2   2   3   3   1    11
5. (1)Eugeniusz Miastkowski - Toruń         3   2   3   1   0    9
6. (8)Zbigniew Bizoń - Bydgoszcz            1   3   2   2   1    9
7. (2)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz          2   1   2   1   3    9
8. (12)Jarosław Olszewski - Gdańsk          1   2   1   2   2    8

9. (3)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp        1   0   1   2   3    7
10.(4)Stefan Tietz - Toruń                  0   1   1   1   2    5
11.(5)Krzysztof Bas - Świętochłowice        3   1   0   0   0    4
12.(7)Ryszard Czarnecki - Rzeszów           2   1   0   d        3
13.(16)Andrzej Pietrzak - Bydgoszcz         1   u   0   1   1    3
14.(9)Waldemar Cisoń - Bydgoszcz            0   0   0   2   d    2
15.(6)Lech Kędziora - Grudziądz             0   0   1   0   1    2
16.(13)Bolesław Proch - Bydgoszcz           w                    0
   (R1)Ryszard Małecki - Ostrów Wlkp        3   2   0   0
   (R2)Krzysztof Kwiatkowski - Grudziądz    2

    73:20    71:10    73:90    73:20    71:10    70:80
    72:20    69:80    71:80    71:50    73:00
    71:50    71:00    72:10    72:00    72:60
    71:50    71:00    70:00    72:80    72:60

Sędzia - Lechosław Bartnicki                tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 5,12,14,19 za 13, 18 bieg R1 za 7.

Ćwierćfinał IMP - Wrocław 14/7/1987

1. (12)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       3   3   3   3   3    15
2. (2)Zbigniew Krakowski - Leszno           3   2   0   3   3    11
3. (15)Stanisław Miedziński - Toruń         2   3   1   2   3    11
4. (6)Dariusz Baliński - Leszno             3   0   2   3   2    10
5. (5)Mirosław Korbel - Rybnik              w   2   2   3   3    10
6. (13)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów           3   1   2   2   1    9
7. (16)Krzysztof Zarzecki - Świętochłowice  1   1   3   2   2    9
8. (10)Bogusław Nowak - Tarnów              0   1   3   1   2    7+3

9. (14)Piotr Pawlicki - Leszno              0   3   u   2   2    7+2
10.(1)Marek Bzdęga - Wrocław                1   3   1   0   1    6
11.(11)Arkadiusz Zielonko - Wrocław         2   2   0   1   1    6
12.(4)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     2   2   1   1   0    6
13.(9)Antoni Krzywonos - Rzeszów            1   0   3   0   1    5
14.(7)Cezary Owiżyc - Gorzów Wlkp           2   0   0   1   0    3
15.(8)Andrzej Pawliszak - Gorzów Wlkp       w   d   2   0   0    2
16.(3)Janusz Łukasik - Tarnów               0   1   1   0   0    2
   (R1)Janusz Kapustka - Tarnów             ns
   (R2)Robert Pruss - Toruń                 ns

    72:00    70:40    72:40    72:40    72:80    73:40
    71:40    71:80    71:80    72:40    73:20
    71:20    71:80    74:60    75:40    73:00
    72:00    72:00    73:50    72:60    73:40

Sędzia - Stanisław Pieńkowski               tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Opole 14/7/1987

1. (6)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          2   3   3   3   3    14
2. (2)Marek Ziarnik - Bydgoszcz             3   2   3   3   3    14
3. (3)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz     2   3   3   3   1    12
4. (4)Wojciech Załuski - Opole              1   3   3   2   3    12
5. (15)Dariusz Stenka - Gdańsk              3   2   2   1   2    10
6. (13)Krzysztof Kuczwalski - Toruń         1   3   1   2   2    9
7. (11)Zbigniew Błażejczak - Zielona Góra   3   1   2   1   2    9
8. (7)Józef Cebula - Opole                  3   0   w   3   2    8

9. (1)Karol Lis - Opole                     0   1   1   2   3    7+3
10.(10)Piotr Maćkiewicz - Toruń             2   1   2   2   0    7+2
11.(16)Grzegorz Śniegowski - Gniezno        2   2   0   1   1    6
12.(8)Mirosław Berliński - Gdańsk           1   1   2   0   1    5
13.(14)Roman Lubera - Rzeszów               0   0   0   1   0    1
14.(9)Bogdan Ciupak - Rzeszów               u   0   1   0   0    1
15.(12)Krzysztof Wankowski - Gniezno        1   0   0   0   0    1
16.(5)Roland Wieczorek - Opole              w                    0
   (R1)Jacek Gomólski - Gniezno             2
   (R2)Piotr Żyto - Gdańsk                  1   1
   (R3)Edward Świerc - Opole                0

    63:20    64:80    65:40    65:20    65:60    65:40
    64:20    64:60    65:40    65:60    65:60
    65:20    63:20    63:60    63:80    65:80
    64:00    64:40    65:20    63:80    65:80

Sędzia - Aleksander Jans                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 5 bieg R1 za 5, R2 w biegach 10,20 za 5, 15 bieg R3 za 5.

Ćwierćfinał IMP - Częstochowa 14/7/1987

1. (8)Roman Jankowski - Leszno              3   2   3   3   3    14
2. (6)Sławomir Drabik - Częstochowa         0   3   3   3   3    12
3. (12)Józef Kafel - Częstochowa            3   d   3   3   2    11
4. (11)Adam Pawliczek - Rybnik              1   3   2   2   2    10
5. (15)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            3   2   1   2   2    10
6. (16)Eugeniusz Skupień - Rybnik           0   3   w   3   3    9
7. (9)Jan Krzystyniak - Leszno              2   3   2   w   2    9
8. (5)Mirosław Daniszewski - Gorzów Wlkp    1   1   2   1   3    8

9. (7)Wiesław Pawlak - Zielona Góra         2   0   3   1   1    7+3
10.(10)Marek Kępa - Lublin                  d   2   2   2   1    7+2
11.(1)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            3   0   1   2   0    6
12.(4)Dariusz Fliegert - Rybnik             1   1   1   1   1    5
13.(14)Piotr Glücklich - Bydgoszcz          2   1   1   0   w    4
14.(2)Sławomir Dudek - Zielona Góra         2   0   0   1   0    3
15.(13)Henryk Bem - Rybnik                  1   2   w            3
16.(3)Roman Feld - Lublin                   0   1   w            1
   (R1)Marek Iwaniec - Lublin               0   0   0
   (R2)Dariusz Bieda - Częstochowa          0   1

    77:30    73:77    75:78    76:28    79:31    74:20
    74:13    75:00    74:28    76:29    77:25
    72:72    75:44    75:12    75:75    76:37
    74:53    75:12    76:25    75:40    73:28

Sędzia - Józef Piekarski                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 11,15,19 za 3, R2 w biegach 14,19 za 13.

Półfinał IMP - Gorzów Wlkp 30/7/1987

1. (11)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       2   3   3   3   3    14
2. (16)Zenon Kasprzak - Leszno              3   3   2   3   2    13
3. (2)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk           2   3   3   1   3    12
4. (10)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów           3   2   2   1   3    11
5. (13)Bogusław Nowak - Tarnów              2   3   1   2   2    10
6. (5)Zbigniew Krakowski - Leszno           3   1   2   2   2    10
7. (7)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz          d   2   3   3   1    9
8. (1)Stanisław Miedziński - Toruń          3   2   1   1   2    9

9. (12)Mirosław Korbel - Rybnik             1   1   0   2   3    7
10.(14)Jarosław Olszewski - Gdańsk          1   1   2   0   1    5
11.(15)Krzysztof Zarzecki - Świętochłowice  0   u   1   3   0    4
12.(9)Zbigniew Bizoń - Bydgoszcz            0   d   3   1   0    4
13.(4)Dariusz Baliński - Leszno             u   2   0   2   0    4
14.(8)Eugeniusz Miastkowski - Toruń         1   0   1       1    3
15.(3)Janusz Stachyra - Rzeszów             1   1   d   0   1    3
16.(6)Ryszard Kowalski - Toruń              2   0   0   0        2
   (R1)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp       0
   (R2)Stefan Tietz - Toruń                 d

    71:00    72:60    71:00    71:30    71:40
    73:00    72:00    70:80    70:80    72:00
    71:80    73:80    71:40    72:00    74:50
    71:00    72:40    71:00    71:60    71:20

Sędzia - Irena Nadolna                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 14 bieg R1 za 8, 19 bieg R2 za 6.

Półfinał IMP - Leszno 30/7/1987

1. (7)Jan Krzystyniak - Leszno              3   2   3   3   3    14
2. (8)Roman Jankowski - Leszno              2   2   2   3   3    12
3. (16)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            3   3   3   1   0    10
4. (14)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz    1   3   3   1   2    10
5. (6)Wojciech Załuski - Opole              1   2   1   3   3    10
6. (11)Wojciech Żabiałowicz - Toruń         2   3   2   2   1    10
7. (5)Józef Kafel - Częstochowa             0   2   3   w   3    8
8. (13)Eugeniusz Skupień - Rybnik           2   3   2   d   1    8

9. (10)Dariusz Stenka - Gdańsk              1   1   1   2   2    7+3
10.(3)Zbigniew Błażejczak - Zielona Góra    1   1   0   3   2    7+2
11.(12)Marek Ziarnik - Bydgoszcz            3   0   2   2   0    7+1
12.(9)Sławomir Drabik - Częstochowa         0   1   1   2   2    6
13.(4)Mirosław Daniszewski - Gorzów Wlkp    3   1   0   1   0    5
14.(1)Józef Cebula - Opole                  2   0   0   0   1    3
15.(15)Adam Pawliczek - Rybnik              0   0   1   0   0    1
16.(2)Krzysztof Kuczwalski - Toruń          0   0   u   d   1    1
   (R1)Karol Lis - Opole                    ns
   (R2)Wiesław Pawlak - Zielona Góra        ns

    66:30    65:40    65:60    65:90    66:20    66:80
    65:30    65:70    66:20    66:20    66:00
    65:60    65:70    65:90    67:50    67:20
    65:00    65:20    65:20    66:60    66:80

Sędzia - Marek Smyła                        tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.


Finał nr 1 - Toruń 29/8/1987

1. (8)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          3   3   3   3   3    15
2. (9)Roman Jankowski - Leszno              3   3   2   3   3    14
3. (12)Zenon Kasprzak - Leszno              1   2   3   3   3    12

4. (11)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            0   3   3   2   2    10
5. (14)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       3   3   1   2   1    10
6. (10)Zbigniew Krakowski - Leszno          2   2   2   2   2    10
7. (5)Jan Krzystyniak - Leszno              2   0   2   1   3    8
8. (16)Stanisław Miedziński - Toruń         2   d   2   3   0    7
9. (2)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz     3   1   1   0   2    7
10.(4)Bogusław Nowak - Tarnów               1   1   3   2   0    7
11.(1)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów            2   2   0   1   d    5
12.(7)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz          1   2   0   0   1    4
13.(13)Eugeniusz Skupień - Rybnik           0   1   1   1   1    4
14.(15)Józef Kafel - Częstochowa            1   1   0   0   1    3
15.(3)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk           0   0   0   w   2    2
16.(6)Wojciech Załuski - Opole              0   0   1   1   w    2
   (R1)Mirosław Korbel - Rybnik             ns
   (R2)Dariusz Stenka - Gdańsk              ns

    65:80    66:43    68:26    67:89    69:81
    66:15    67:00    67:77    67:71    68:29
    66:24    67:17    66:82    67:73    68:36
    66:86    66:88    67:72    68:08    68:88

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów

Finał nr 2 - Toruń 30/8/1987

1. (9)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          3   2   3   3   3    14
2. (5)Zenon Kasprzak - Leszno               3   3   3   2   1    12
3. (6)Piotr Świst - Gorzów Wlkp             2   3   3   1   3    12

4. (15)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz    3   2   2   2   3    12
5. (3)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        3   3   1   3   1    11
6. (8)Roman Jankowski - Leszno              0   3   2   2   2    9
7. (10)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz         2   2   3   1   1    9
8. (2)Józef Kafel - Częstochowa             2   1   1   3   2    9
9. (4)Eugeniusz Skupień - Rybnik            u   1   2   0   2    5
10.(7)Zbigniew Krakowski - Leszno           1   d   1   2   1    5
11.(1)Stanisław Miedziński - Toruń          1   1   2   1   0    5
12.(13)Bogusław Nowak - Tarnów              1   0   0   0   2    3
13.(12)Jan Krzystyniak - Leszno             0   2   0   0   d    2
14.(16)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów           2   0   0            2
15.(14)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk          0   0                0
16.(11)Wojciech Załuski - Opole                                  ns
   (R1)Mirosław Korbel - Rybnik             1   0   3   d   3
   (R2)Dariusz Stenka - Gdańsk              1   1   1   0   0

    66:46    65:43    66:68    66:86    66:79
    65:18    65:65    66:18    66:66    67:16
    65:39    66:55    66:07    66:24    66:38
    66:48    66:33    66:47    65:04    67:13

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów
Zmiany: R2 w biegach 3,9,14,20 za 11, 7 bieg R1 za 11, 11 bieg R1 za 14,
13 bieg R1 za 14, 15 bieg R1 za 16, 18 bieg R2 za 16, 20 bieg R1 za 14.


KLASYFIKACJA KOŃCOWA 43. FIANAŁU IMP 1987

1.  Wojciech Żabiałowicz - Toruń     15  14    29
2.  Zenon Kasprzak - Leszno          12  12    24
3.  Roman Jankowski - Leszno         14  9     23

4.  Piotr Świst - Gorzów Wlkp        10  12    22
5.  Andrzej Huszcza - Zielona Góra   10  11    21
6.  Ryszard Dołomisiewicz - Bydg.    7   12    19
7.  Zbigniew Krakowski - Leszno      10  5     15
8.  Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz     4   9     13
9.  Józef Kafel - Częstochowa        3   9     12
10. Stanisław Miedziński - Toruń     7   5     12
11. Bogusław Nowak - Tarnów          7   3     10
12. Jan Krzystyniak - Leszno         8   2     10
13. Eugeniusz Skupień - Rybnik       4   5     9
14. Grzegorz Kuźniar - Rzeszów       5   2     7
15. Grzegorz Dzikowski - Gdańsk      2   0     2
16. Wojciech Załuski - Opole         2   -     2

 IMP 1986            Powrót            IMP 1988