Runda Wstępna IMP - Grudziądz 4/5/1986

1. (15)Zbigniew Krakowski - Leszno          3   3   3   3   0    12
2. (5)Ryszard Gabrych - Grudziądz           3   2   1   2   2    10
3. (9)Stefan Tietz - Toruń                  2   3   3   d   1    9
4. (16)Krzysztof Ziarnik - Bydgoszcz        1   1   3   1   3    9
5. (2)Krzysztof Grzelak - Gorzów Wlkp       2   3   0   2   2    9
6. (10)Jarosław Gała - Gorzów Wlkp          3   2   2   u   2    9
7. (3)Jacek Gomólski - Gniezno              1   2   2   3   1    9
8. (4)Krzysztof Kuczwalski - Toruń          0   3   1   1   3    8+3

9. (1)Janusz Łukasik - Lublin               3   1   1   2   1    8+2
10.(11)Piotr Maćkiewicz - Toruń             1   1   2   3   1    8+1
11.(8)Arkadiusz Zielonko - Leszno           2   2   w   1   3    8+0
12.(6)Piotr Styczyński - Lublin             1   u   u   2   3    6
13.(13)Mirosław Daniszewski - Gorzów Wlkp   2   d   3   u   0    5
14.(12)Robert Otmar - Leszno                0   0   2   d   2    4
15.(14)Kazimierz Świdziński - Ostrów Wlkp   0   1   1   w2  0    2
16.(7)Sławomir Abakumow - Gdańsk            u                    0
   (R1)Andrzej Sokołowski - Grudziądz       0   0   1   w2
   (R2)Grzegorz Smoliński - Gniezno         3   u
   (RT)Paweł Bieniek - Grudziądz            ns

    74:00    75:00    76:20    81:80    75:00    79:80
    74:60    76:80    73:80    78:00    76:00
    74:20    73:80    75:20    77:80    77:00
    73:00    74:80    74:60    74:20    76:40

Sędzia - Lechosław Bartnicki                tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 7,12,13,18 za 7, 13 bieg R2 za 14, 18 bieg R2 za R1.

Runda Wstępna IMP - Częstochowa 4/5/1986

1. (15)Dariusz Rachwalik - Częstochowa      3   3   3   3   3    15
2. (9)Mirosław Korbel - Rybnik              3   3   3   2   3    14
3. (2)Marek Molka - Zielona Góra            3   3   1   2   1    10
4. (3)Andrzej Kułaga - Świętochłowice       2   1   1   3   3    10
5. (4)Roland Wieczorek - Opole              1   3   2   1   3    10
6. (14)Piotr Tomaszewski - Zielona Góra     1   1   2   3   2    9
7. (5)Bogdan Ciupak - Rzeszów               3   2   2   1   1    9
8. (16)Ryszard Jasinowski - Zielona Góra    0   1   3   2   2    8+3

9. (13)Eugeniusz Skupień - Rybnik           2   w   1   3   2    8+u
10.(7)Marek Glinka - Zielona Góra           2   2   3   w        7
11.(8)Artur Taraszka - Tarnów               1   2   0   u   2    5
12.(10)Marek Iwaniec - Tarnów               2   2   0   0   u    4
13.(1)Alfred Galowy - Opole                 w   1   2   1        4
14.(12)Andrzej Tanaś - Tarnów               1   0   d   2   0    3
15.(11)Janusz Sikoń - Rybnik                0   0   1   1   0    2
16.(6)Antoni Bielica - Świętochłowice       d   d                0
   (R1)Andrzej Puczyński - Częstochowa      0   1
   (R2)Jacek Nowak - Częstochowa            0   1

    72:40    71:00    75:70    73:30    75:10    73:00
    73:50    72:20    72:10    72:30    72:70
    71:70    70:90    72:30    73:50    73:10
    70:60    70:50    72:10    70:60    73:00

Sędzia - Jan Banasiak                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 16,19 za 6, 9 bieg R2 za 6, 17 bieg R2 za 1.

Ćwierćfinał IMP - Opole 12/7/1986

1. (16)Zenon Kasprzak - Leszno              3   3   3   3   3    15
2. (5)Leonard Raba - Opole                  3   3   2   2   2    12
3. (14)Piotr Pyszny - Rybnik                2   3   0   3   3    11
4. (15)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            1   3   1   3   3    11
5. (8)Roman Feld - Lublin                   2   d   3   3   1    9
6. (12)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp      1   1   3   0   3    8
7. (1)Piotr Podrzycki - Gniezno             3   0   2   1   2    8
8. (7)Marek Kępa - Lublin                   w   2   3   2   1    8

9. (2)Sławomir Drabik - Częstochowa         2   1   0   2   2    7
10.(9)Stanisław Pogorzelski - Opole         3   1   1   1   0    6
11.(3)Jarosław Gała - Gorzów Wlkp           0   0   2   1   2    5
12.(6)Piotr Tomaszewski - Zielona Góra      1   0   1   2   1    5
13.(10)Janusz Łukasik - Lublin              0   2   2   0   0    4
14.(11)Sławomir Dudek - Zielona Góra        2   1   0   1   0    4
15.(4)Roland Wieczorek - Opole              1   2   u   0   1    4
16.(13)Dariusz Bieda - Częstochowa          0   2   1   0   0    3
   (R1)Marek Bzdęga - Leszno                ns
   (R2)Kazimierz Wójcik - Gniezno           ns
   (R3)Zygmunt Nocuń - Częstochowa          ns

    67:60    67:40    67:20    66:60    67:40
    66:00    66:60    67:40    68:00    66:60
    67:20    67:00    67:60    66:60    68:80
    65:20    66:40    67:60    67:40    66:40

Sędzia - Edward Kozioł                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Rzeszów 12/7/1986

1. (3)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          2   3   3   3   3    14
2. (8)Henryk Bem - Rybnik                   3   3   1   3   2    12
3. (1)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            3   3   2   3   1    12
4. (15)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk          3   2   2   2   3    12
5. (6)Janusz Stachyra - Rzeszów             1   3   3   1   2    10
6. (5)Bogdan Ciupak - Rzeszów               2   u   3   1   3    9
7. (10)Bolesław Proch - Bydgoszcz           2   2   3   2   d    9
8. (9)Mirosław Berliński - Gdańsk           d   2   0   3   3    8+3

9. (11)Cezary Owiżyc - Gorzów Wlkp          3   1   1   2   1    8+2
10.(14)Stanisław Miedziński - Toruń         1   1   2   1   2    7
11.(2)Józef Kafel - Częstochowa             1   0   0   2   2    5
12.(13)Piotr Maćkiewicz - Toruń             2   1   1   0   1    5
13.(4)Grzegorz Podolski - Grudziądz         0   2   2   0   0    4
14.(12)Ryszard Gabrych - Bydgoszcz          1   0   1   2   d    4
15.(7)Krzysztof Ziarnik - Bydgoszcz         0   0   0   d        0
16.(16)Dariusz Rachwalik - Częstochowa      0       0   0   0    0
   (R1)Roman Lubera - Rzeszów               1
   (R2)Kazimierz Dziura - Rzeszów           1

    73:43    73:41    75:25    76:42    76:25    76:21
    73:75    74:43    75:35    75:48    76:45
    74:75    76:46    76:82    76:46    75:46
    75:61    73:26    78:58    76:24    75:84

Sędzia - Janusz Konieczny                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 8 biegu za 16, R2 w 18 biegu za 7.

Ćwierćfinał IMP - Świętochłowice 12/7/1986

1. (15)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       3   3   3   2   2    13
2. (2)Jerzy Kochman - Świętochłowice        3   2   2   3   2    12
3. (1)Grzegorz Śniegowski - Gniezno         2   3   3   w   3    11
4. (14)Zenon Plech - Gdańsk                 2   3   3   2        10
5. (9)Wiesław Pawlak - Zielona Góra         2   0   1   3   3    9
6. (15)Karol Lis - Opole                    0   2   3   3   1    9
7. (5)Andrzej Kułaga - Świętochłowice       2   2   1   2   2    9
8. (3)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów            1   1   2   3   1    8+3

9. (8)Marek Ziarnik - Bydgoszcz             3   2   0   2   1    8+2
10.(12)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz    3   3   0            6
11.(4)Sławomir Tronina - Tarnów             0   1   0   1   3    5
12.(6)Ryszard Jasinowski - Zielona Góra     1   0   1   0   3    5
13.(10)Stefan Tietz - Toruń                 0   1   2   1   0    4
14.(11)Bronisław Klimowicz - Rybnik         1   d   u   1   1    3
15.(13)Mirosław Korbel - Rybnik             0   1   1   0   w    2
16.(16)Dariusz Stenka - Gdańsk              1   u                1
   (R1)Eugeniusz Skupień - Rybnik           2   0
   (R2)Krzysztof Zarzecki - Świętochłowice  2   0
   (R3)Henryk Jasek - Tarnów                0   0

    68:40    67:30    67:80    68:90    70:10    70:80
    68:00    67:80    68:70    69:70    68:10
    67:80    69:60    68:30    69:00    69:00
    67:30    68:50    68:80    68:40    69:60

Sędzia - Józef Piekarski                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 9,18 za 16, R2 w biegach 13,19 za 12,
15 bieg R3 za 16, 20 bieg R3 za 14.

Ćwierćfinał IMP - Leszno 12/7/1986

1. (16)Maciej Jaworek - Zielona Góra        3   3   3   3   3    15
2. (9)Wojciech Załuski - Opole              3   3   3   3   2    14
3. (6)Roman Jankowski - Leszno              3   3   2   2   3    13
4. (14)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp    2   2   1   3   3    11
5. (2)Eugeniusz Błaszak - Gniezno           3   1   2   3   1    10
6. (5)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz          2   1   3   2   2    10
7. (7)Leon Kujawski - Gniezno               1   2   2   2   0    7+3
8. (8)Bogusław Nowak - Tarnów               0   2   2   2   1    7+2

9. (13)Eugeniusz Miastkowski - Toruń        1   0   3   1   1    6
10.(1)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp        2   2   d   0   2    6
11.(10)Jacek Gomólski - Gniezno             2   0   d   w   3    5
12.(11)Franciszek Jaziewicz - Ostrów Wlkp   0   3   1   0   0    4
13.(12)Zbigniew Krakowski - Leszno          1   0   0   1   2    4
14.(15)Krzysztof Grzelak - Gorzów Wlkp      0   1   1   1   0    3
15.(4)Marek Molka - Zielona Góra            0   1   1   u   1    3
16.(3)Piotr Glücklich - Bydgoszcz           1   0   0   1   0    2
   (R1)Krzysztof Kuczwalski - Toruń         ns
   (R2)Grzegorz Sterna - Leszno             ns

    72:20    74:20    74:80    75:50    73:40    74:10
    73:40    72:30    72:60    74:70    74:20
    73:30    73:30    72:90    74:10    74:90
    71:40    72:40    73:70    73:90    76:60

Sędzia - Jan Banasiak                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał IMP - Chorzów 14/8/1986

1. (16)Zenon Kasprzak - Leszno              1   3   3   3   3    13
2. (11)Wojciech Żabiałowicz - Toruń         3   3   2   3   2    13
3. (4)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk           3   1   3   2   3    12
4. (6)Piotr Świst - Gorzów Wlkp             3   2   1   3   2    11
5. (12)Janusz Stachyra - Rzeszów            2   2   3   w   3    10
6. (15)Bolesław Proch - Bydgoszcz           3   2   1   1   3    10
7. (5)Henryk Bem - Rybnik                   2   3   2   2   0    9
8. (14)Marek Kępa - Lublin                  0   1   3   3   1    8+3

9. (13)Mirosław Berliński - Gdańsk          2   2   1   2   1    8+d
10.(2)Piotr Pyszny - Rybnik                 0   3   d   0   2    5
11.(10)Bogdan Ciupak - Rzeszów              1   w   2   0   2    5
12.(1)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            2   1   0   2   0    5
13.(3)Leonard Raba - Opole                  1   1   2   1   0    5
14.(8)Piotr Podrzycki - Gniezno             0   0   1   1   1    3
15.(7)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp       1   0   0   d   1    2
16.(9)Roman Feld - Lublin                   0       d   d        0
   (R1)Sławomir Drabik - Częstochowa        0   0

    73:03    73:14    73:66    74:86    75:06    74:88
    72:85    74:98    73:44    73:97    74:87
    72:93    73:51    74:48    73:04    75:16
    73:34    73:01    73:53    73:25    73:36

Sędzia - Józef Rzepa                        tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 5,18 za 9.

Półfinał IMP - Ostrów Wlkp 14/8/1986

1. (6)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     3   3   3   3   2    14
2. (14)Roman Jankowski - Leszno             3   2   2   3   3    13
3. (8)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        2   3   3   w   3    11
4. (11)Maciej Jaworek - Zielona Góra        3   2   2   3   0    10
5. (2)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz          1   0   3   2   3    9
6. (15)Zenon Plech - Gdańsk                 2   3   1   1   2    9
7. (10)Eugeniusz Błaszak - Gniezno          2   1   2   3   1    9
8. (12)Bogusław Nowak - Tarnów              1   2   2   d   3    8+3

9. (4)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów            2   1   1   2   2    8+2
10.(13)Karol Lis - Opole                    0   3   3   1   0    7
11.(3)Leon Kujawski - Gniezno               3   1   0   2   1    7
12.(9)Jerzy Kochman - Świętochłowice        0   1   1   0   2    4
13.(16)Wiesław Pawlak - Zielona Góra        1   0   1   1   1    4
14.(5)Grzegorz Śniegowski - Gniezno         d   2   0   0   1    3
15.(1)Zbigniew Błażejczak - Zielona Góra    0   0   0   2   0    2
16.(7)Andrzej Kułaga - Świętochłowice       1   0   0   1   0    2
   (R1)Marek Ziarnik - Bydgoszcz            ns
   (R2)Eugeniusz Miastkowski - Toruń        ns
   (R3)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz    ns
   Wojciech Załuski - Opole                 qns

    72:20    71:00    70:40    71:20    70:60    71:10
    70:00    69:80    70:80    70:60    71:40
    69:80    71:20    70:00    70:80    71:40
    70:40    70:80    71:20    71:60    70:60

Sędzia - Edward Kozioł                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.


42. Finał IMP - Zielona Góra 14/9/1986

1. (2)Maciej Jaworek - Zielona Góra         3   3   3   3   3    15
2. (12)Wojciech Żabiałowicz - Toruń         1   3   2   3   3    12+3
3. (6)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów            3   2   3   3   1    12+2

4. (11)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       3   2   2   2   3    12+1
5. (15)Eugeniusz Błaszak - Tarnów           3   3   1   1   3    11
6. (8)Zenon Plech - Gdańsk                  2   2   3   1   1    9
7. (10)Bolesław Proch - Bydgoszcz           2   1   3   2   d    8
8. (4)Janusz Stachyra - Rzeszów             0   1   2   2   2    7
9. (5)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     1   2   0   3   0    6
10.(13)Bogusław Nowak - Tarnów              1   3   u   0   2    6
11.(1)Piotr Świst - Gorzów Wlkp             2   u   0   2   2    6
12.(3)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk           1   1   2   1   0    5
13.(7)Henryk Bem - Rybnik                   0   0   1   1   2    4
14.(16)Marek Kępa - Lublin                  2   0   1   d   1    4
15.(14)Zenon Kasprzak - Leszno              0   0   1   0   1    2
16.(9)Roman Jankowski - Leszno              0   d                0
   (R1)Mirosław Berliński - Gdańsk          0   0
   (R2)Leon Kujawski - Gniezno              0
   Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz             qns

    71:20    71:20    67:40    69:00    68:80    67:60
    73:80    69:10    67:70    67:60    69:80
    70:90    67:90    68:80    69:20    69:50
    70:60    69:00    68:70    68:10    68:80

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 11,18 za 9, 16 Bieg R2 za 9.

 IMP 1985            Powrót            IMP 1987