Ćwierćfinał IMP - Ostrów Wlkp 21/7/1984

1. (13)Roman Jankowski - Leszno             3   3   3   3   3    15
2. (8)Eugeniusz Błaszak - Rzeszów           3   2   2   2   3    12
3. (7)Janusz Stachyra - Rzeszów             1   3   0   3   3    10
4. (12)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp       3   1   3   1   2    10
5. (15)Franciszek Jaziewicz - Ostrów Wlkp   2   2   2   3   1    10
6. (14)Stefan Żeromski - Zielona Góra       1   2   3   2   2    10
7. (1)Eugeniusz Miastkowski - Toruń         3   2   1   0   2    8+3
8. (4)Włodzimierz Heliński - Leszno         0   3   2   0   3    8+2

9. (16)Kazimierz Wójcik - Gniezno           0   0   3   3   2    8+1
10.(2)Paweł Waloszek - Świętochłowice       2   3   1   u   0    6
11.(3)Marek Kępa - Gniezno                  1   1   1   2   1    6
12.(6)Józef Górski - Tarnów                 0   1   2   2   0    5
13.(10)Jan Krzystyniak - Zielona Góra       2   w   1   1   0    4
14.(5)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp      2   1   0   0   1    4
15.(11)Henryk Bem - Rybnik                  1   0   0   1   d    4
16.(9)Bernard Jąder - Tarnów                0   0   0   1   1    2
   (R1)Andrzej Szczepaniak - Ostrów Wlkp    ns
   (R2)Adam Janik - Rzeszów                 ns

    75:60    74:80    75:60    77:80    75:80    76:50
    75:20    76:00    75:20    74:80    76:20
    74:60    75:80    74:80    75:60    73:00
    74:80    74:80    73:30    75:30    76:40

Sędzia - Józef Musiał                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Lublin 21/7/1984

1. (16)Piotr Pyszny - Rybnik                1   3   3   2   3    12
2. (2)Antoni Krzywonos - Rzeszów            3   3   1   3   2    12
3. (14)Ryszard Czarnecki - Rzeszów          3   2   2   3   2    12
4. (10)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp         3   1   0   3   3    10
5. (15)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz         0   3   3   2   2    10
6. (3)Robert Słaboń - Lublin                2   2   3   1   1    9
7. (4)Krzysztof Grzelak - Gorzów Wlkp       1   2   2   1   3    9
8. (7)Zbigniew Studziński - Lublin          3   0   3   1   1    8

9. (6)Antoni Skupień - Rybnik               1   0   1   3   3    8
10.(1)Zbigniew Bizoń - Bydgoszcz            0   2   2   2   1    7
11.(13)Marek Ziarnik - Bydgoszcz            2   1   1   1   2    7
12.(5)Józef Kafel - Częstochowa             w   3   2   0   1    6
13.(8)Wojciech Załuski - Opole              2   0   1   2   0    5
14.(11)Marian Wardzała - Tarnów             2   1   0   0   0    3
15.(12)Andrzej Surowiec - Rzeszów           1   1   0   0   0    2
16.(9)Marian Witelus - Opole                0   d   d            0
   (R1)Piotr Pawłowski - Lublin             0   0

    76:20    78:80    75:60    76:00    76:00    78:20
    76:40    75:20    76:20    75:80    76:40
    75:00    75:60    74:80    75:40    76:20
    75:80    75:60    75:20    76:40    76:80

Sędzia - Ryszard Bielecki                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 16 i 18 bieg R1 za 9.

Ćwierćfinał IMP - Zielona Góra 21/7/1984

1. (16)Wiesław Pawlak - Zielona Góra        3   3   3   2   3    14
2. (2)Maciej Jaworek - Zielona Góra         3   2   3   3   2    13
3. (4)Leonard Raba - Opole                  1   2   3   3   2    11
4. (10)Tadeusz Wiśniewski - Toruń           2   3   2   1   3    11
5. (13)Bronisław Klimowicz - Rybnik         2   3   1   2   3    11
6. (5)Jerzy Kochman - Świętochłowice        2   0   2   3   3    10
7. (9)Marek Bzdęga - Leszno                 3   2   3   1   1    10
8. (7)Karol Lis - Opole                     3   3   0   3   d    9

9. (11)Krzysztof Zarzecki - Świętochłowice  1   1   2   1   1    6+3
10.(6))Grzegorz Sterna - Leszno             1   1   0   2   2    6+2
11.(1)Ryszard Kowalski - Grudziądz          2   1   1   2   0    6+1
12.(8)Jan Nowak - Rybnik                    0   1   2   0   2    5
13.(15)Mirosław Ćwikła - Ostrów Wlkp        u   2   1   0   1    4
14.(14))Jan Woźnicki - Toruń                1   0   1   1   0    3
15.(12)Dariusz Bieda - Częstochowa          0   0   0   0   1    1
16.(3)Krzysztof Kałuża - Wrocław            0   0   0   0   0    0

    72:00    75:10    72:90    76:90    75:50    74:20
    73:50    74:60    73:70    74:00    73:50
    72:90    74:30    74:80    74:40    75:30
    72:60    72:30    73:80    74:60    74:90

Sędzia - Stanisław Pieńkowski               tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Grudziądz 21/7/1984

1. (9)Lech Kędziora - Grudziądz             3   3   3   2   2    13
2. (3)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          3   3   1   3   2    12
3. (8)Czesław Piwosz - Leszno               2   3   2   3   2    12
4. (15)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           3   2   0   3   3    11
5. (13)Stanisław Miedziński - Toruń         2   2   3   1   3    11
6. (2)Czesław Miastkowski - Grudziądz       1   2   2   2   3    10
7. (5)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów            3   1   1   1   3    9
8. (10)Marek Makowski - Grudziądz           1   3   1   2   w    7

9. (4)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     2   0   2   1   2    7
10.(6)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk           0   2   3   0   1    6
11.(12)Dariusz Stenka - Gdańsk              2   1   3   w   d    6
12.(7)Krzysztof Nurzyński - Lublin          1   1   0   3   0    5
13.(6)Leon Kujawski - Gniezno               0   1   1   0   1    3
14.(14)Piotr Podrzycki - Gniezno            1   u   w   u        1
15.(11)Piotr Styczyński - Lublin            0   0   0   0   0    0
16.(1)Ryszard Buśkiewicz - Bydgoszcz        w   0                0
   (R1)Andrzej Maroszek - Bydgoszcz         2   2   1
   (R2)Ryszard Fabiszewski - Bydgoszcz      0   1

    72:40    71:60    73:60    74:20    73:00
    71:50    72:60    72:20    72:30    73:30
    71:40    72:20    73:00    72:90    73:10
    71:30    72:20    73:40    73:00    73:60

Sędzia - Irena Nadolna                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 9 bieg R1 za 1, 11 bieg R2 za 14,
13 bieg R1 za 1, 17 bieg R1 za 1, 20 bieg R2 za 14.

Półfinał IMP - Opole 1/9/1984

1. (2)Leonard Raba - Opole                  3   3   3   2   3    14
2. (11)Piotr Pyszny - Rybnik                2   2   2   3   3    12
3. (4)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp          2   2   3   3   2    12
4. (12)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz         3   3   2   3   u    11
5. (6)Tadeusz Wiśniewski - Toruń            3   2   1   2   3    11
6. (3)Maciej Jaworek - Zielona Góra         1   3   3   2   1    10
7. (13)Antoni Skupień - Rybnik              2   3   2   1   2    10
8. (14)Zenon Kasprzak - Leszno              3   1   2   2   1    9

9. (16)Wiesław Pawlak - Zielona Góra        1   0   3   3   1    8
10.(7)Jerzy Kochman - Świętochłowice        2   1   1   1   2    7
11.(8)Marek Bzdęga - Leszno                 1   1   1   0   3    6
12.(9)Karol Lis - Opole                     0   2   0   1   0    3
13.(15)Krzysztof Grzelak - Gorzów Wlkp      0   w   1   0   2    3
14.(10)Krzysztof Zarzecki - Świętochłowice  1   0   0   1   1    3
   (RT)Bernard Dropała - Opole              u   1   0   0   0    1
    Antoni Krzywonos - Rzeszów              qns
    Ryszard Czarnecki - Rzeszów             qns

    66:20    67:40    67:00    67:60    69:40
    66:00    66:60    66:40    67:80    68:60
    65:80    66:80    68:20    68:40    68:00
    66:60    66:80    67:40    68:40    68:60

Sędzia - Aleksander Chmielewski             tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: zawodnik RT zastępował zawodnika z numerem 5.

Półfinał IMP - Gniezno 1/9/1984

1. (11)Roman Jankowski - Leszno             3   3   3   3   2    14
2. (15)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           2   2   3   3   3    13
3. (5)Włodzimierz Heliński - Leszno         2   3   2   3   3    13
4. (7)Zenon Plech - Gdańsk                  3   1   3   1   3    11
5. (9)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          2   2   3   2   2    11
6. (4)Bolesław Proch - Bydgoszcz            2   3   2   1   1    9
7. (8)Lech Kędziora - Grudziądz             1   2   2   2   1    8+3
8. (1)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        3   1   1   3   0    8+d

9. (16)Stanisław Miedziński - Toruń         1   1   2   2   1    7
10.(12)Eugeniusz Błaszak - Rzeszów          1   d   d   2   3    6
11.(14)Janusz Stachyra - Rzeszów            3   2   1   0   0    6
12.(2)Stefan Żeromski - Zielona Góra        1   3   1   0   0    5
13.(10)Franciszek Jaziewicz - Ostrów Wlkp   0   1   1   u   2    4
14.(6)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp        0   0   0   0   2    2
15.(13)Czesław Miastkowski - Grudziądz      d   0   0   1   1    2
16.(3)Eugeniusz Miastkowski - Toruń         0   0   0   1        1
   (R1)Kazimierz Wójcik - Gniezno           u

    68:80    69:20    71:50    70:20    69:80    70:10
    69:40    70:40    70:30    70:00    70:90
    68:70    69:10    70:30    70:80    70:80
    69:50    69:10    70:30    70:10    70:10

Sędzia - Irena Nadolna                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 19 bieg R1 za 3.


40. Finał IMP - Gorzów Wlkp 16/9/1984

1. (2)Zenon Plech - Gdańsk                  3   3   3   2   3     14
2. (9)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            3   3   2   3   2     13+3
3. (13)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       3   2   3   3   2     13+2

4. (8)Bolesław Proch - Bydgoszcz            1   3   3   1   3     11
5. (12)Piotr Pyszny - Rybnik                2   2   1   3   3     11
6. (5)Leonard Raba - Opole                  3   1   2   2   2     10
7. (10)Maciej Jaworek - Zielona Góra        1   2   1   3   2     9
8. (6)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          2   1   3   2   1     9
9. (3)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp          1   3   1   1   0     6
10.(4)Tadeusz Wiśniewski - Toruń            0   1   2   1   1     5
11.(11)Włodzimierz Heliński - Leszno        0   1   d   d   3     4
12.(14)Roman Jankowski - Leszno             2   d   0   2   d     4
13.(1)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz          2   w   2   0   u     4
14.(15)Lech Kędziora - Grudziądz            1   2   0   0   1     4
15.(7)Antoni Skupień - Rybnik               0   0   0   1   0     1
16.(16)Zenon Kasprzak - Leszno              d   d                 0
   (R1)Wiesław Pawlak - Zielona Góra        1   1
   (R2)Stanisław Miedziński - Toruń         0

    68:30    66:90    68:50    69:40    68:60    68:40
    68:40    67:20    68:40    67:80    69:30
    67:20    68:50    68:30    67:50    68:40
    67:90    67:90    68:00    68:20    69:00

Sędzia - Józef Rzepa                        tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 9,18 za 16, R2 w 15 biegu za 16.

 IMP 1983            Powrót            IMP 1985