Ćwierćfinał IMP - Ostrów Wlkp 26/3/1981

1. (15)Mariusz Okoniewski - Leszno          3   1   3   3   3    13
2. (7)Andrzej Jurczyński - Częstochowa      2   3   3   3   1    12
3. (12)Mirosław Ćwikła - Ostrów Wlkp        2.5 3   1   1   3    10.5
4. (2)Roman Jankowski - Leszno              3   0   2   2   3    10
5. (6)Jacek Goerlitz - Opole                3   3   2   1   1    10
6. (14)Bogdan Skrobisz - Gdańsk             1   2   3   2   2    10
7. (11)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów           0   2   1   3   3    9
8. (16)Jan Ząbik - Toruń                    2   2   3   2   u    9

9. (3)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp      2   0   1   3   2    8
10.(10)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp         2.5 1   2   1   1    7.5
11.(8)Krzysztof Nurzyński - Lublin          0   1   2   1   2    6
12.(9)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          1   0   d   2   2    5
13.(13)Paweł Szkobel - Lublin               0   3   0   0   d    3
14.(5)Ryszard Czarnecki - Rzeszów           1   2   0   0   0    3
15.(1)Eugeniusz Miastkowski - Toruń         1   1   0   0   0    2
16.(4)Antoni Krzywonos - Rzeszów            0   d   1   0   1    2

    76:60    76:20    76:60    76:20    78:80
    75:00    75:40    75:20    77:20    77:60
    76:00    76:40    76:10    80:00    78:00
    75:00    76:00    75:30    78:00    81:20

Sędzia - Tadeusz Skiba                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Świętochłowice 9/4/1981

1. (10)Jerzy Kochman - Świętochłowice       3   3   3   3   3    15
2. (7)Jan Nowak - Rybnik                    3   3   2   3   2    13
3. (8)Leonard Raba - Opole                  1   3   3   3   1    11
4. (11)Kazimierz Wójcik - Gniezno           2   2   3   2   2    11
5. (5)Alfred Siekierka - Opole              2   3   w   2   3    10
6. (2)Henryk Glücklich - Bydgoszcz          2   2   1   1   3    11
7. (6)Henryk Jasek - Wrocław                0   1   d   3   3    7+3
8. (1)Mirosław Berliński - Gdańsk           3   1   w   1   2    7+2

9. (16)Czesław Piwosz - Leszno              3   w   1       ns   4
10.(13)Ryszard Romaniak - Rzeszów           2   2   w   d   ns   4
11.(4)Stanisław Kiljan - Rybnik             1   0   1   1   1    4
12.(3)Grzegorz Sterna - Leszno              0   1   u   1   1    3
13.(12)Tadeusz Berej - Lublin               0   1   u   1   1    3
14.(14)Andrzej Węgrzyk - Rybnik             u   0   1   0   0    1
15.(9)Stanisław Pogorzelski - Opole         0   0   w   0   1    1
16.(15)Marek Towalski - Gorzów              d   0   wu      ns   1
   (R1)Krzysztof Zarzecki - Świętochłowice  2   2   3   2   2
   (R2)Bronisław Klimowicz - Rybnik         0   2   2   d   2

    75:80    75:80    76:00    75:80    75:60    76:00
    75:60    75:40    76:20    75:80    76:20
    75:80    75:80    76:00    75:60    76:60
    75:80    75:60    75:60    76:40    75:80

Sędzia - Andrzej Grodzki                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 8,13,19 za 12, 9 bieg R1 za 1, 9 bieg R2 za 16,
10 bieg R2 za 12, 11 bieg R2 za 9, 15 bieg R2 za 16, 16 bieg R2 za 15.

Ćwierćfinał IMP - Poznań 22/4/1981

1. (6)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        3   3   3   2   3    14
2. (2)Ryszard Buśkiewicz - Leszno           3   2   3   3   3    14
3. (11)Jan Krzystyniak - Zielona Góra       3   3   2   1   3    12
4. (14)Włodzimierz Heliński - Leszno        3   1   3   3   1    11
5. (1)Antoni Skupień - Rybnik               2   3   1   2   3    11
6. (9)Piotr Pyszny - Rybnik                 2   2   2   3   2    11
7. (4)Antoni Fojcik - Rybnik                1   1   3   1   2    8
8. (7)Józef Kafel - Częstochowa             2   1   2   1   1    7+3

9. (13)Marian Witelus - Opole               2   1   1   2   1    7+2
10.(8)Herbert Karwat - Opole                0   3   1   0   2    6+3
11.(16)Edward Gawełczyk - Tarnów            1   2   0   3   0    6+2
12.(3)Marek Kępa - Lublin                   0   2   0   1   2    5
13.(12)Franciszek Stach - Opole             1   0   2   0   0    3
14.(5)Paweł Waloszek - Świętochłowice       1   0   0   2   0    3
15.(15)Jan Puk - Gniezno                    0   0   1   0   1    2
16.(10)Andrzej Tkocz - Rybnik               0   0   d            0
   (R1)Stanisław Kępowicz - Tarnów          0
   (RT)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp     0

    74:00    75:00    74:80    74:80    75:40    76:00(10)
    74:60    74:40    75:80    75:00    75:20    76:20(8)
    75:20    75:00    75:00    76:40    75:00
    75:60    76:00    75:20    75:40    75:60

Sędzia - Edward Kozioł                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 15 bieg R1 za 10, 17 bieg RT za 10.

Ćwierćfinał IMP - Grudziądz 30/4/1981

1. (9)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp          3   2   3   2   3    13
2. (15)Henryk Olszak - Zielona Góra         3   3   3   3   d    12
3. (16)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           1   3   2   3   2    11
4. (6)Józef Jarmuła - Częstochowa           3   u   3   1   3    10
5. (2)Leon Kujawski - Gniezno               3   3   1   2   1    10
6. (1)Stefan Żeromski - Zielona Góra        1   3   1   2   3    10
7. (12)Maciej Jaworek - Zielona Góra        2   w   2   3   2    9
8. (5)Lech Kędziora - Grudziądz             2   1   u   2   3    8+3

9. (13)Wojciech Kaczmarek - Gniezno         2   0   3   3   w    8+2
10.(3)Kazimierz Adamczak - Leszno           2   2   2   1   u    7
11.(8)Paweł Bukiej - Bydgoszcz              1   1   1   1   2    6
12.(4)Andrzej Marynowski - Gdańsk           0   2   2   0   1    5
13.(11)Andrzej Maroszek - Bydgoszcz         1   1   u   0   2    4
14.(10)Stanisław Gała - Gniezno             0   2   0   0   1    3
15.(7)Kazimierz Ziarnik - Bydgoszcz         w   0   1   1   d    2
16.(14)Marek Ziarnik - Bydgoszcz            u   1   0   d        1
   (R1)Andrzej Cichy - Leszno               d   1

    75:60    75:00    74:60    77:40    80:40    76:40
    75:80    78:40    75:00    76:60    76:40
    74:40    75:60    75:80    75:40    75:40
    75:40    75:60    77:00    74:20    76:40

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 8 bieg R1 za 12, 19 bieg R1 za 14.

Półfinał IMP - Gniezno 20/5/1981

1. (11)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp         3   3   3   3   2    14
2. (7)Alfred Siekierka - Opole              3   2   3   3   2    13
3. (16)Jerzy Kochman - Świętochłowice       2   3   d   3   3    11
4. (1)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            3   2   1   2   3    11
5. (12)Leon Kujawski - Gniezno              2   1   3   1   3    10
6. (6)Kazimierz Wójcik - Gniezno            2   1   2   3   2    10
7. (4)Wojciech Kaczmarek - Gniezno          2   2   2   2   1    9+3
8. (5)Henryk Olszak - Zielona Góra          1   3   d   2   3    9+2

9. (15)Maciej Jaworek - Zielona Góra        3   1   2   0   2    8
10.(9)Mirosław Berliński - Gdańsk           0   1   3   1   1    6
11.(10)Stefan Żeromski - Zielona Góra       1   3   d   0   1    5
12.(14)Henryk Jasek - Wrocław               d   2   2   d   d    4
13.(13)Lech Kędziora - Grudziądz            1   0   1   1   1    4
14.(2)Leonard Raba - Opole                  1   d       w   ns   1
15.(8)Bronisław Klimowicz - Rybnik          0   d   d       ns   0
16.(3)Jan Nowak - Rybnik                    0               ns   0
   (R1)Marek Mierkiewicz - Gniezno          0   1   1   2   1
   Józef Jarmuła - Częstochowa              qns
   Henryk Glücklich - Bydgoszcz             qns

    67:80    68:90    68:40    70:00    71:10    69:00
    67:40    71:00    70:20    69:00    71:10
    68:00    67:90    71:20    71:00    72:40
    68:80    69:50    69:00    69:00    72:00

Sędzia - Stanisław Skowron                  tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 7,11,15 za 3, 10 bieg R1 za 2, 14 bieg R1 za 8.

Półfinał IMP - Gdańsk 20/5/1981

1. (2)Bogdan Skrobisz - Gdańsk              3   2   3   3   3    14
2. (1)Jan Ząbik - Toruń                     2   3   3   3   3    14
3. (6)Roman Jankowski - Leszno              2   3   2   2   3    12
4. (16)Antoni Skupień - Rybnik              3   3   u   3   2    11
5. (11)Mariusz Okoniewski - Leszno          3   3   1   1   3    11
6. (8)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        3   2   2   2   2    11
7. (9)Ryszard Buśkiewicz - Leszno           0   2   3   3   0    8+3
8. (12)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp     2   0   2   2   2    8+2

9. (13)Piotr Pyszny - Rybnik                2   1   3   0   1    7
10.(7)Antoni Fojcik - Rybnik                0   2   2   0   1    5
11.(3)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów            1   1   1   2   0    5
12.(14)Mirosław Ćwikła - Ostrów Wlkp        1   0   0   1   1    3
13.(5)Jan Krzystyniak - Zielona Góra        1   0   1   1   d    3
14.(10)Jacek Goerlitz - Opole               1   1   0   d        2
15.(13)Włodzimierz Heliński - Leszno        0   0   0   0   0    0
16.(4)Józef Kafel - Częstochowa             u                    0
   (R1)Marian Witelus - Opole               1   1   1   2
   (R2)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp         1
   Andrzej Jurczyński - Częstochowa         qns

    70:20    70:20    70:80    69:40    70:60    72:00
    70:00    71:80    70:10    69:80    71:00
    71:20    72:00    70:80    71:00    72:00
    70:80    71:00    71:20    71:40    72:00

Sędzia - Tadeusz Skiba                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 8,12,16,20 za 4, 17 bieg R2 za 10.


37. Finał IMP - Leszno 22/7/1981

1. (3)Roman Jankowski - Leszno              3   3   3   3   3    15
2. (16)Zenon Plech - Gdańsk                 3   3   3   2   2    13
3. (5)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp          3   2   3   1   3    12+3

4. (7)Ryszard Buśkiewicz - Leszno           1   2   3   3   3    12+u
5. (6)Leon Kujawski - Gniezno               2   3   2   2   1    10
6. (9)Alfed Siekierka - Opole               3   1   2   3   w    9
7. (12)Jan Ząbik - Toruń                    1   2   2   2   2    9
8. (13)Henryk Olszak - Zielona Góra         2   3   u   3   0    8
9. (8)Kazimierz Wójcik - Gniezno            0   1   1   2   3    7
10.(11)Jerzy Kochman - Świętochłowice       2   1   d   d   2    5
11.(4)Antoni Skupień - Rybnik               1   0   2   1   1    5
12.(1)Mariusz Okoniewski - Leszno           2   0   w   1   1    4
13.(2)Maciej Jaworek - Zielona Góra         w   2   u   1   1    4
14.(10)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp     w   d   d   0   2    2
15.(14)Bogdan Skrobisz - Gdańsk             1   1   0   0   0    2
16.(15)Wojciech Kaczmarek - Gniezno         u   0   1   0   d    1
   (R1)Bernard Jąder - Leszno               0
   (R2)Włodzimierz Heliński - Leszno        1
   Andrzej Huszcza - Zielona Góra           qns
   Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp               qns

    70:20    68:80    68:20    69:10    70:60    69:00
    69:20    70:50    69:20    68:40    69:70
    69:00    68:40    67:00    66:50    67:20
    69:20    68:80    69:20    69:40    69:70

Sędzia - Lechosław Bartnicki                tabela biegów
Zmiany: 3 bieg R1 za 2, 9 bieg R2 za 1.

 IMP 1980            Powrót            IMP 1982