Ćwierćfinał IMP - Tarnów 10/4/1980

1. (14)Eugeniusz Błaszak - Gniezno          3   3   3   2   2    13
2. (16)Robert Słaboń - Wrocław              2   3   3   2   3    13
3. (7)Ryszard Fabiszewski - Gorzów Wlkp     3   1   2   3   2    11
4. (3)Józef Kafel - Częstochowa             3   2   2   1   2    10
5. (6)Marek Towalski - Gorzów Wlkp          1   0   2   3   3    9
6. (2)Kazimierz Adamczak - Leszno           1   1   3   3   1    9
7. (5)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            d1  2   d1  3   3    8+3
8. (10)Alfred Siekierka - Opole             2   2   1   ust 3    8+2

9. (1)Bernard Jąder - Leszno                2   3   1   0   2    8+1
10.(13)Leon Kujawski - Gniezno              0   1   3   2   1    7
11.(9)Edward Gawełczyk - Tarnów             3   0   1   1   dst  5
12.(11)Stanisław Gała - Gniezno             1   3   d4  0   1    5
13.(8)Marian Witelus - Opole                2   2   0   1   0    5
14.(4)Ryszard Buśkiewicz - Leszno           0   1   0   2   d4   3
15.(12)Andrzej Jurczyński - Częstochowa     0   0   2   1   0    3
16.(15)Bolesław Gorczyca - Wrocław          1   d4  1   0   1    3

    78:80    79:40    81:20    80:20    79:80
    80:00    80:00    82:60    80:40    79:60
    78:60    83:20    81:00    81:00    80:00
    78:20    82:60    82:40    81:40    78:40

Sędzia - Marek Czarnecki                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Opole 10/4/1980

1. ()Jacek Goerlitz - Opole                 3   3   3   3   3    15
2. ()Piotr Pyszny - Rybnik                                       12
3. ()Wojciech Kaczmarek - Gniezno                                11
4. ()Antoni Skupień - Rybnik                                     10
5. ()Andrzej Marynowski - Gdańsk                                 9
6. ()Jan Szydlik - Grudziądz                                     9
7. ()Mariusz Okoniewski - Leszno                                 9
8. ()Ryszard Jany - Wrocław                                      8

9. ()Alfred Krzystyniak - Zielona Góra                           7+3
10.()Franciszek Stach - Opole                                    7+2
11.()Henryk Jasek - Wrocław                                      6
12.()Jan Puk - Gniezno                                           6
13.()Mirosław Berliński - Gdańsk                                 3
14.()Jerzy Kochman - Świętochłowice                              2
15.()Romuald Łoś - Gniezno                                       2
16.()Wiesław Pawlak - Zielona Góra                               1
   (R1)Wiesław Ośkiewicz - Grudziądz                             3
   (R2)Ryszard Rogula - Opole                                    0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Rzeszów 10/4/1980

1. ()Grzegorz Kuźniar - Rzeszów                                  14
2. ()Jan Ząbik - Toruń                                           13
3. ()Marek Ziarnik - Bydgoszcz                                   12
4. ()Edward Jancarz - Gorzów Wlkp                                12
5. ()Bolesław Proch - Gorzów Wlkp                                9
6. ()Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp                                8
7. ()Zbigniew Jąder - Rzeszów                                    8
8. ()Bogdan Skrobisz - Gdańsk                                    8

9. ()Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz                              7
10.()Jan Krzystyniak - Zielona Góra                              7

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Lublin 25/4/1980

1. ()Marek Kępa - Lublin                                         13
2. ()Henryk Olszak - Zielona Góra                                13
3. ()Józef Jarmuła - Częstochowa                                 12
4. ()Andrzej Tkocz - Rybnik                                      11
5. ()Eugeniusz Miastkowski - Toruń                               10
6. ()Krzysztof Nurzyński - Lublin                                9
7. ()Henryk Glücklich - Bydgoszcz                                9
8. ()Czesław Piwosz - Leszno                                     9


    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał IMP - Gorzów Wlkp 1/7/1980

1. (12)Henryk Olszak - Zielona Góra         3   3   3   2   2    13
2. (1)Czesław Piwosz - Leszno               2   2   2   3   3    12
3. (5)Marek Ziarnik - Bydgoszcz             3   1   d   3   3    10
4. (13)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp         2   3   3   2   w    10
5. (14)Józef Jarmuła - Częstochowa          3   3   2   1   1    10
6. (16)Bolesław Proch - Gorzów Wlkp         0   2   3   2   2    9

7. (11)Marek Kępa - Lublin                  2   3   1   1   2    9
8. (8)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów            1   0   3   3   1    8
11.(3)Henryk Glücklich - Bydgoszcz          3   1   1   0   3    8
9. (15)Jan Krzystyniak - Zielona Góra       1   2   2   3   0    8
10.(10)Eugeniusz Miastkowski - Toruń        1   2   2   1   2    8
12.(2)Krzysztof Nurzyński - Lublin          1   1   1   d   3    6
13.(7)Zbigniew Jąder - Rzeszów              2   0   0   0   1    3
14.(9)Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz        0   0   0   1   0    1
15.(4)Bogdan Skrobisz - Gdańsk              0   w   1   0   0    1
16.(6)Andrzej Tkocz - Rybnik                0   d                0
   (R1)Maciej Jaworek - Zielona Góra        0   2   1
   (R2)Grzegorz Szczepanik - Rybnik         1   0
   Jan Ząbik - Toruń                        qns
   Edward Jancarz - Gorzów Wlkp             qns

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia - Józef Musiał                       tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + Roman Jankowski i Andrzej Huszcza (występy w lidze brytyjskiej).
Zmiany: R1 w 8 biegu za 4, R1 w 16 biegu za 6, R1 w 19 biegu za 13, R2 w biegach 9,19 za 6.

(źródło informacji - Grzegorz Drabiniok)

Półfinał IMP - Zielona Góra 1/7/1980

1. (16)Eugeniusz Błaszak - Gniezno          3   3   3   3   3    15
2. (7)Marek Towalski - Gorzów Wlkp          3   3   3   3   1    13
3. (2)Bernard Jąder - Leszno                3   3   2   3   0    11
4. (8)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            1   2   3   2   3    11
5. (5)Alfred Krzystyniak - Zielona Góra     2   2   3   wu  3    10
6. (9)Kazimierz Adamczak - Leszno           2   1   1   3   2    9+3(A)

7. (1)Wojciech Kaczmarek - Gniezno          2   3   0   2   2    9+2(C)
8. (11)Jacek Goerlitz - Opole               3   2   1   0   2    8
9. (14)Alfred Siekierka - Opole             1   2   2   1   1    7
10.(15)Mariusz Okoniewski - Leszno          2   d   0   2   1    5
11.(6)Józef Kafel - Częstochowa             0   1   2   1   d    4
12.(12)Andrzej Marynowski - Gdańsk          0   0   1   t   2    3
13.(4)Antoni Skupień - Rybnik               0   1   2   u   d    3
14.(10)Franciszek Stach - Opole             1   0   1   1   0    3
15.(13)Ryszard Jany - Wrocław               0   0   0   1   1    2
16.(3)Robert Słaboń - Wrocław               1   1   d   u        2
   (R1)Andrzej Jarząbek - Zielona Góra      t
   (R2)Andrzej Skonecki - Zielona Góra      2   3
   Piotr Pyszny - Rybnik                    qns
   Ryszard Fabiszewski - Gorzów Wlkp        qns
   Jan Szydlik - Grudziądz                  qns

    73:40    74:40    75:00    74:40    75:00    75:60
    74:00    74:00    74:80    75:20    74:80
    74:60    73:80    74:60    76:20    77:00
    73:80    73:80    74:40    77:20    ??:??

Sędzia - Tadeusz Skiba                      tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + Edward Jancarz i Zenon Plech (występy w lidze brytyjskiej).
Zmiany: R1 w 13 biegu za 12, R2 w 15 biegu za 5, R2 w 19 biegu za 3.

(źródło informacji - Grzegorz Drabiniok i Andrzej Korzybski)


36. Finał IMP - Leszno 22/7/1980

1. (11)Bernard Jąder - Leszno               3   3   3   3   2    14
2. (13)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       2   3   3   2   3    13+3
3. (14)Henryk Olszak - Zielona Góra         3   3   3   1   3    13+2

4. (7)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp          3   2   2   3   3    13+1
5. (16)Roman Jankowski - Leszno             0   3   2   3   2    10
6. (15)Zenon Plech - Gdańsk                 1   1   2   3   3    10
7. (2)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            2   2   3   1   1    9
8. (1)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp          3   2   1   2   w    8
9. (8)Kazimierz Adamczak - Leszno           0   2   2   0   1    5
10.(9)Marek Towalski - Gorzów Wlkp          0   2   2   0   1    5
11.(5)Eugeniusz Błaszak - Gniezno           2   1   0            3
12.(6)Alfred Krzystyniak - Zielona Góra     1   u   0   1   1    3
13.(12)Czesław Piwosz - Leszno              1   1   1   w        3
14.(3)Marek Ziarnik - Bydgoszcz             1   0   0   1   0    2
15.(4)Józef Jarmuła - Częstochowa           0   u   1            1
16.(10)Marek Kępa - Lublin                  0   1   d   0   d    1
   (R1)Wojciech Kaczmerek - Gniezno         u/-
   (R2)Bolesław Proch - Gorzów Wlkp         2   0   2   2   1

    67:40    66:20    67:20    68:00    69:40    68:40
    66:20    67:40    68:80    68:00    70:00
    66:80    67:00    69:20    70:00    68:00
    66:80    69:00    67:20    69:20    69:20

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów
Zmiany: R1 w 13 biegu za 12, R2 w biegach 15,20 za 5, R2 w 16 biegu za 4,
R2 w 17 biegu za 1, R2 w 19 biegu za 12.

 IMP 1979            Powrót            IMP 1981