Ćwierćfinał IMP - Gdańsk 1/9/1974

1. ()Zenon Urbaniec - Częstochowa           2   3   3   3   3    14
2. ()Leszek Marsz - Gdańsk                  3   3   2   w   3    11
3. ()Jerzy Kowalski - Leszno                3   2   1   2   3    11
4. ()Zbigniew Filipiak - Zielona Góra       3   3   1   3   d    10
5. ()Jan Ząbik - Toruń                      3   2   0   3   2    10
6. ()Andrzej Jurczyński - Częstochowa       w   1   3   2   3    9
7. ()Jan Chudzikowski - Wrocław             0   3   3   2   1    9

8. ()Zbigniew Jąder - Leszno                1   2   3   2   1    9
9. ()Stanisław Kasa - Bydgoszcz             0   1   2   3   2    8
10.()Jerzy Trzeszkowski - Wrocław           2   u   2   1   2    7
11.()Jan Gągolewicz - Gdańsk                1   0   2   1   2    6
12.()Andrzej Koselski - Toruń               1   0   1   1   1    4
13.()Romuald Łoś - Zielona Góra             u   2   d   0   1    3
14.()Roman Kościecha - Toruń                2   u   1            3
15.()Wojciech Kaczmarek - Gniezno           2   u   0   0   0    2
16.()Eugeniusz Błaszak - Gniezno            1   d   d   0   0    1

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników + Marek Cieślak.

Ćwierćfinał IMP - Toruń 1/9/1974

1. (15)Paweł Protasiewicz - Zielona Góra    3   3   2   3   2    13
2. (1)Janusz Plewiński - Toruń              3   1   3   2   3    12
3. (13)Ryszard Fabiszewski - Gorzów Wlkp    2   2   3   3   2    12
4. (7)Zygfryd Friedek - Opole               3   2   2   3   2    12
5. (5)Andrzej Mazur - Lublin                1   3   1   3   2    10
6. (6)Tadeusz Berej - Lublin                2   3   2   2   1    10
7. (12)Józef Jarmuła - Częstochowa          d   3   3   d   3    9

8. (16)Zbigniew Krawczyk - Lublin           1   2   1   w   3    7
9. (14)Marian Michaliszyn - Bydgoszcz       0   1   2   1   3    7
10.(8)Konrad Libor - Opole                  0   1   3   1   d    5
11.(9)Zygmunt Słowiński - Wrocław           3   0   u   1   1    5
12.(3)Henryk Żyto - Gdańsk                  2   1   u   2   d    5
13.(11)Leonard Raba - Opole                 2   0   0   2   1    5
14.(2)Jerzy Knyter - Toruń                  u   2   0   0   0    2
15.(4)Witold Zwierzchowski - Lublin         1   u   w   0   0    1
16.(10)Bolesław Gorczyca - Wrocław          1   u                1
   (R1)Jerzy Kowalczyk - Częstochowa        ns
   (R2)Stanisław Kowalski - Gdańsk          3   1   1

    77:60    77:80    78:00    78:00    78:20
    78:20    77:80    78:60    78:60    79:40
    77:40    78:00    79:20    80:00    79:00
    78:40    78:20    79:40    80:60    79:80

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników + Jan Mucha.
Zmiany: R1 w biegach 12,15,17 za 10.

Ćwierćfinał IMP - Wrocław 1/9/1974

1. (11)Henryk Glücklich - Bydgoszcz         3   2   2   3   3    13
2. (1)Piotr Bruzda - Wrocław                1   2   3   3   3    12
3. (5)Jacek Goerlitz - Świętochłowice       1   3   2   3   2    11
4. (10)Jerzy Kniaź - Rzeszów                d   3   3   2   2    10
5. (13)Zygmunt Studziński - Lublin          3   1   2   2   2    10
6. (9)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów            2   0   2   2   3    9
7. (2)Ryszard Jany - Wrocław                3   2   1   1   2    9
8. (3)Andrzej Wyglenda - Rybnik             2   3   3   u   0    8

9. (6)Erwin Brabański - Świętochłowice      d   1   0   3   3    7
10.(12)Marian Zaranek - Bydgoszcz           1   d   3   2   1    7
11.(16)Joachim Hyla - Opole                 u   3   1   1   1    6
12.(8)Marian Wardzała - Tarnów              3   1   1   0   1    6
13.(4)Jerzy Wilim - Rybnik                  d   2   1   1   1    5
14.(7)Jerzy Owoc - Rzeszów                  2   1   0   1   w    4
15.(14)Marian Gomułka - Lublin              2   0   u   ns  ns   2
16.(15)Jerzy Szczakiel - Opole              ns  ns  ns  ns  ns   ns

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia - Tadeusz Skiba                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Tarnów 1/9/1974

1. (3)Paweł Waloszek - Świętochłowice       3   3   3   3   3    15
2. (9)Zygfryd Kostka - Wrocław              3   3   w   3   3    12
3. (12)Andrzej Tkocz - Rybnik               2   w   3   3   3    11
4. (13)Antoni Fojcik - Rybnik               2   2   3   3   0    10
5. (16)Franciszek Stach - Opole             3   2   1   2   2    10
6. (14)Piotr Pyszny - Rybnik                1   2   2   2   3    10
7. (6)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp      1   3   3   1   1    9
8. (15)Gerard Stach - Opole                 ust 1   2   2   3    8

9. (1)Czesław Piwosz - Leszno               2   1   2   1   0    6
10.(5)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            3   0   0   d   2    5
11.(8)Zygmunt Pytko - Tarnów                0   3   0   w   2    5
12.(11)Marian Witelus - Opole               1   2   0   2   0    5
13.(7)Stanisław Bartnik - Tarnów            2   w   2   0   1    5
14.(2)Zdzisław Dobrucki - Leszno            w   1   1   1   w    3
15.(10)Kazimierz Pakulski - Łódź            0   0   w   1   1    2
16.(4)Kazimierz Bury - Świętochłowice       0   0   w   0   1    1
   (R1)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp         1   w   1   1
   (R2)Stanisław Lalicki - Łódź             0   w   w

    81:60    79:50    81:00    :    :
    79:60    81:40    80:60    :    :
    79:40    80:40    :    :    :
    80:60    81:00    :    :    :

Sędzia - Jerzy Rzerzycha                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 1 biegu za 2, R1 w 7 biegu za 7, R2 w 7 biegu za R1, R1 w 8 biegu za 12,
R1 w ? biegu za ?, R2 w ? biegu za ?, R2 w ? biegu za ?.

Półfinał IMP - Poznań 8/9/1974

1. ()Paweł Waloszek - Świętochłowice        3   3   3   3   3    15
2. ()Henryk Glücklich - Bydgoszcz           3   3   3   3   2    14
3. ()Andrzej Wyglenda - Rybnik              2   3   3   2   1    11
4. ()Piotr Bruzda - Wrocław                 2   2   1   3   3    11
5. ()Jacek Goerlitz - Świętochłowice        3   1   2   2   2    10
6. ()Andrzej Tkocz - Rybnik                 2   3   2   2   d    9
7. ()Piotr Pyszny - Rybnik                  3   2   1   1   2    9

8. ()Gerard Stach - Opole                   1   1   3   d   3    8
9. ()Zygfryd Kostka - Wrocław               u   1   d   3   3    7
10.()Ryszard Jany - Wrocław                 w   2   2   2   0    6
11.()Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp       1   2   0   0   2    5
12.()Zygmunt Studziński - Lublin            1   w   2   1   1    5
13.()Franciszek Stach - Opole               2   1   0   0   d    3
14.()Grzegorz Kuźniar - Rzeszów             0   0   1   1   1    3
15.()Antoni Fojcik - Rybnik                 0   0   1   1   0    2
16.()Jerzy Kniaź - Rzeszów                  0   0   d   d   d    0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników + Zenon Plech.

Półfinał IMP - Zielona Góra 8/9/1974

1. (13)Zbigniew Filipiak - Zielona Góra     3   3   3   3   2    14
2. (4)Marek Cieślak - Częstochowa           3   3   1   3   2    12
3. (2)Jan Ząbik - Toruń                     1   1   3   2   3    10
4. (5)Jan Mucha - Świętochłowice            2   1   2   2   3    10
5. (7)Leszek Marsz - Gdańsk                 1   2   2   3   2    10
6. (12)Józef Jarmuła - Częstochowa          3   2   u   1   3    9
7. (10)Zenon Urbaniec - Częstochowa         0   2   0   3   3    8

8. (8)Jan Chudzikowski - Wrocław            3   1   1   0   2    7
9. (6)Janusz Plewiński - Toruń              w   3   2   2   d    7
10.(3)Paweł Protasiewicz - Zielona Góra     2   3   d   1   1    7
11.(9)Zygfryd Friedek - Opole               1   2   2   1   1    7
12.(14)Andrzej Jurczyński - Częstochowa     2   0   3   d   1    6
13.(11)Ryszard Fabiszewski - Gorzów Wlkp    2   0   3   1   u    6
14.(1)Tadeusz Berej - Lublin                0   0   1   2   1    4
15.(15)Jerzy Kowalski - Leszno              1   1   1   0   d    3
16.(16)Andrzej Mazur - Lublin               0   d   0   0   d    0
   (R1)Zbigniew Jąder - Leszno              ns
   (R2)Stanisław Kasa - Bydgoszcz           ns

    76:30    75:50    76:80    76:80    75:80
    76:00    76:40    76:80    76:20    76:60
    76:00    75:80    76:90    76:40    75:50
    74:70    75:60    75:60    75:80    76:40

Sędzia - E.Klimek                           tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników + Edward Jancarz.


30. Finał IMP - Gorzów Wlkp 29/9/1974

1. (5)Zenon Plech - Gorzów Wlkp             3   3   3   3   3    15
2. (6)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp          1   3   3   3   3    13+3
3. (7)Piotr Bruzda - Wrocław                2   3   3   3   2    13+2

4. (2)Zbigniew Filipiak - Zielona Góra      2   1   2   3   3    11
5. (4)Zygfryd Kostka - Wrocław              3   3   2   0   2    10
6. (10)Zenon Urbaniec - Częstochowa         3   2   1   2   2    10
7. (1)Piotr Pyszny - Rybnik                 d   2   2   1   3    8
8. (9)Jacek Goerlitz - Świętochłowice       1   1   3   2   0    7
9. (3)Andrzej Tkocz - Rybnik                1   2   2   1   1    7
10.(11)Paweł Waloszek - Świętochłowice      2   1   1   2   1    7
11.(16)Henryk Glücklich - Bydgoszcz         3   2   0   0   1    6
12.(12)Józef Jarmuła - Częstochowa          0   1   0   2   2    5
13.(15)Leszek Marsz - Gdańsk                1   0   1   1   1    4
14.(14)Andrzej Wyglenda - Rybnik            2   0   0   d   0    2
15.(8)Jan Ząbik - Toruń                     0   0   1   1   0    2
16.(13)Jan Chudzikowski - Wrocław           u   0   d   0   d    0
   Marek Cieślak - Częstochowa              qns
   Jan Mucha - Świętochłowice               qns

    71:20    69:80    71:20    73:80    73:20    73:80
    69:10    71:40    71:80    73:60    73:40
    70:00    71:80    73:00    71:60    73:60
    72:80    71:20    73:20    72:60    73:60

Sędzia -                                    tabela biegów
źródło informacji - MN

 IMP 1973            Powrót            IMP 1975