Ćwierćfinał IMP - Toruń 5/8/1973

1. (13)Antoni Fojcik - Rybnik               3   3   2   3   3    14
2. (3)Zygfryd Kostka - Wrocław              3   3   3   3   1    13
3. (6)Stanisław Nowak - Wrocław             3   3   2   3   2    13
4. (16)Jan Ząbik - Toruń                    1   3   3   0   3    10
5. (10)Paweł Protasiewicz - Zielona Góra    3   2   0   2   3    10
6. (2)Zbigniew Filipiak - Zielona Góra      2   1   3   2   2    10
7. (14)Zbigniew Marcinkowski - Zielona Góra 2   0   1   3   3    9
8. (4)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław          1   2   1   2   2    8

9. (9)Roman Janczuro - Toruń                2   2   2   1   1    8
10.(7)Antoni Masłowski - Rybnik             2   2   3   0        7
11.(5)Henryk Żyto - Gdańsk                  1   1   2   1   1    6
12.(12)Czesław Kolman - Łódź                0   1   1   2   0    4
13.(1)Bolesław Gorczyca - Wrocław           0   0   1   1   2    4
14.(15)Stanisław Lalicki - Łódź             0   1   0   0   1    2
15.(11)Jan Gągolewicz - Gdańsk              1   0   0   1   0    2
16.(8)Stanisław Gołofit - Łódź              0   0   0   0   0    0
   (R2)Stanisław Kowalski - Gdańsk          0
   (R1)Bogdan Krzyżaniak - Toruń            ns
   (R3)Jerzy Moryto - Toruń                 ns

    76:40    77:50    76:30    79:20    77:80
    77:80    77:80    76:70    77:30    77:40
    77:60    76:60    77:30    77:00    78:90
    77:80    77:80    76:90    78:90    77:80

Sędzia - Irena Nadolna                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R2 w 18 biegu za 7.

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Ćwierćfinał IMP - Tarnów 5/8/1973

1. (2)Jerzy Gryt - Rybnik                   3   2   3   3   3    14
2. (15)Wiktor Waloszek - Świętochłowice     3   3   2   3   3    14
3. (8)Kazimierz Bury - Świętochłowice       3   3   3   2   2    13
4. (10)Zygmunt Gołębiowski - Częstochowa    3   3   3   2   0    11
5. (6)Jerzy Kniaź - Rzeszów                 2   0   3   2   2    9
6. (9)Joachim Hyla - Opole                  2   2   2   1   2    9
7. (12)Zygmunt Pytko - Tarnów               1   2   1   1   3    8
8. (11)Jacek Goerlitz - Opole               0   1   2   0   3    6

9. (5)Marek Dobek - Tarnów                  1   3   d   w   2    6
10.(1)Franciszek Stach - Opole              2   0   1   2   1    6
11.(7)Zbigniew Studziński - Lublin          u   0   1   3   1    5
12.(13)Wojciech Krajewski - Lublin          1   1   2   1   0    5
13.(3)Jerzy Bożyk - Częstochowa             d   2   0   1   1    4
14.(14)Stanisław Bartnik - Tarnów           2   1   1   0   0    4
15.(4)Wojciech Kowalski - Lublin            1   1   0   d   1    3
16.(16)Jerzy Szczakiel - Opole              d                    0
   (R1)Marian Gomułka - Opole               0   0   3   0

    81:50    81:40    80:50    :    :
    80:90    80:60    80:50    :    :
    81:50    81:50    :    :    :
    81:20    81:80    :    :    :

Sędzia - Aleksander Chmielewski             tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 8,9,15,18 za 16.

Półfinał IMP - Świętochłowice 16/9/1973

1. (6)Stanisław Kasa - Bydgoszcz            3   3   2   3   3    14
2. (9)Ryszard Fabiszewski - Gorzów Wlkp     2   3   3   2   2    13
3. (15)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp         3   3   3   0   3    12
4. (13)Bernard Jąder - Leszno               2   2   2   3   2    11
5. (4)Henryk Glücklich - Bydgoszcz          3   3   3   1   0    10
6. (11)Jerzy Kowalski - Leszno              0   2   3   2   3    10
7. (12)Jerzy Gryt - Rybnik                  3   2   2   2   1    10

8. (5)Franciszek Stach - Opole              2   1   1   3   2    9
9. (7)Wiktor Waloszek - Świętochłowice      1   1   0   3   2    7
10.(10)Zygmunt Słowiński - Wrocław          1   0   1   1   2    5
11.(14)Kazimierz Bury - Świętochłowice      0   2   0   1   1    4
12.(1)Konrad Libor - Opole                  2   0   1   0   1    4
13.(2)Andrzej Nawrocki - Świętochłowice     1   1   0   1   1    4
14.(3)Erwin Brabański - Świętochłowice      0   0   1   2   0    3
15.(8)Joachim Hyla - Opole                  0   0   2   0   0    2
16.(16)Jerzy Kniaź - Rzeszów                1   1   0   0   0    2
   (R1)Eugeniusz Wyciślik - Świętochłowice  ns

    76:20    77:00    77:40    ??:??    77:60
    76:40    77:00    76:90    77:80    ??:??
    76:70    76:10    ??:??    78:00    ??:??
    76:90    ??:??    77:20    ??:??    ??:??

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + Paweł Waloszek i Jan Mucha.

Półfinał IMP - Bydgoszcz 16/9/1973

1. ()Andrzej Wyglenda - Rybnik              3   3   1   3   2    12
2. ()Zdzisław Dobrucki - Leszno             3   3   2   2   2    12
3. ()Zbigniew Marcinkowski - Zielona Góra   2   3   3   1   2    11
4. ()Andrzej Tkocz - Rybnik                 1   3   0   3   3    10
5. ()Leszek Marsz - Gdańsk                  3   2   1   2   2    10
6. ()Piotr Pyszny - Rybnik                  2   2   1   2   3    10

7. ()Zbigniew Filipiak - Zielona Góra       1   0   3   2   3    9
8. ()Paweł Protasiewicz - Zielona Góra      0   1   2   3   3    9
9. ()Andrzej Jurczyński - Częstochowa       3   2   0   3   1    9
10.()Jerzy Trzeszkowski - Wrocław           2   1   3   1   d    7
11.()Antoni Fojcik - Rybnik                 1   2   2   1   0    6
12.()Jan Ząbik - Toruń                      0   1   3   0   0    4
13.()Andrzej Pogorzelski - Leszno           0   1   0   1   2    4
14.()Stanisław Nowak - Wrocław              2   w   1   0   w    3
15.()Bogdan Skrobisz - Gdańsk               0   0   2   0   1    3
16.()Zygfryd Kostka - Wrocław               1   0   w   0   1    2

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + Edward Jancarz i Zenon Plech.


29. Finał IMP - Rybnik 30/9/1973

1. (3)Andrzej Wyglenda - Rybnik             3   3   3   3   3    15
2. (15)Jerzy Gryt - Rybnik                  3   2   3   3   3    14
3. (9)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp          3   1   2   2   3    11

4. (12)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp         w   3   2   3   2    10
5. (13)Henryk Glücklich - Bydgoszcz         2   3   3   d   1    9
6. (4)Zbigniew Marcinkowski - Zielona Góra  2   2   1   1   3    9
7. (10)Jan Mucha - Świętochłowice           2   1   2   2   2    9
8. (11)Bernard Jąder - Leszno               1   0   3   3   1    8
9. (5)Zenon Plech - Gorzów Wlkp             3   2   0   0   2    7
10.(6)Paweł Waloszek - Świętochłowice       2   2   2   0   0    6
11.(7)Leszek Marsz - Gdańsk                 1   1   0   2   2    6
12.(14)Andrzej Tkocz - Rybnik               1   3   1   0   0    5
13.(1)Zdzisław Dobrucki - Leszno            0   0   1   1   1    3
14.(16)Stanisław Kasa - Bydgoszcz           0   1   d   1   1    3
15.(8)Ryszard Fabiszewski - Gorzów Wlkp     0   0   w   2   0    2
16.(2)Piotr Pyszny - Rybnik                 1   u   1   u        2
   (R1)Paweł Protasiewicz - Zielona Góra    0

    82:50    82:60    83:10    82:50    83:20
    82:20    85:10    84:40    84:00    83:40
    83:10    83:30    83:20    84:10    84:50
    84:10    84:10    84:50    83:60    83:30

Sędzia -                                    tabela biegów
Zmiany: R1 w 18 biegu za 2.
źródło informacji - MN

 IMP 1972            Powrót            IMP 1974