Ćwierćfinał IMP - Lublin 16/5/1971

1. (5)Andrzej Wyglenda - Rybnik             3   2   3   3   2    13
2. (14)Jerzy Gryt - Rybnik                  2   3   1   3   3    12
3. (7)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp          2   3   2   2   2    11
4. (9)Andrzej Perczyński - Lublin           2   3   0   2   3    10
5. (11)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław         1   2   3   3   1    10
   (12)Jerzy Owoc - Rzeszów                 3   3   2   1   1    10
   (13)Henryk Żyto - Gdańsk                 3   1   3   1   2    10
8. (8)Ryszard Dziatkowiak - Gorzów Wlkp     1   2   2   2   3    10

9. (6)Zbigniew Jąder - Leszno               0   2   2   1   3    8
10.(4)Andrzej Mazur - Lublin                3   1   d   3   u    7
11.(3)Piotr Bruzda - Wrocław                2   w   3   2   w    7
12.(10)Marian Krajewski - Rzeszów           0   1   1   0   2    4
13.(1)Jan Tkocz - Gdańsk                    1   0   u   0   1    2
   (2)Zygmunt Matjan - Lublin               0   u   1   0   1    2
   (15)Marian Gomułka - Lublin              1   1   u            2
   (R1)Henryk Barylski - Lublin             0   1   1   0        2
17.(16)Stanisław Nowak - Wrocław            0                    0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Zmiany: .
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Rzeszów 16/5/1971

1. (5)Paweł Waloszek - Świętochłowice       3   3   3   3   3    15
2. (11)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów           3   2   3   3   2    13
3. (4)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp     3   3   3   3   0    12
4. (14)Stanisław Kasa - Bydgoszcz           3   3   2   3   1    12
5. (8)Konstanty Pociejkowicz - Wrocław      1   2   3   2   3    11
6. (15)Czesław Kolman - Tarnów              2   3   2   2   1    10
7. (13)Marek Cieślak - Częstochowa          1   2   2   1   3    9
8. (6)Józef Jarmuła - Świętochłowice        2   2   2   0   0    6+3

9. (12)Zdzisław Hap - Rzeszów               2   0   0   2   2    6+2
10.(16)Zenon Plech - Gorzów Wlkp            0   1   1   2   2    6+1
11.(10)Karol Peszke - Rybnik                1   1   1   1   2    6+0
12.(7)Benedykt Kosek - Bydgoszcz            0   1   0   1   3    5
13.(2)Jan Luśnia - Rzeszów                  2   0   1   0   0    3
14.(9)Jacek Gierzyński - Częstochowa        0   0   1   1   1    3
15.(1)Erwin Brabański - Świętochłowice      1   1   0   0   0    2
16.(3)Antoni Masłowski - Rybnik             0   0   0   0   1    1

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Zmiany: .
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Zielona Góra 16/5/1971

1. (14)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp         3   3   3   3   3    15
2. (11)Zbigniew Podlecki - Gdańsk           3   2   3   3   1    12
3. (4)Antoni Woryna - Rybnik                3   3   0   3   2    11
4. (2)Stanisław Bombik - Rybnik             2   0   3   2   3    10
5. (3)Leszek Marsz - Gdańsk                 1   3   1   2   3    10
6. (13)Stanisław Skowron - Opole            2   3   2   1   2    10
7. (7)Andrzej Tkocz - Rybnik                3   1   3   1   1    9
8. (9)Stanisław Tkocz - Rybnik              2   1   2   1   2    8

9. (5)Zbigniew Marcinkowski - Zielona Góra  1   0   2   3   0    6+3
10.(R1)Jan Ratajczyk - Zielona Góra         2   2   2   u        6+2
11.(10)Jan Ząbik - Toruń                    wu  2   1   1   2    6+1
12.(15)Andrzej Tanaś - Tarnów               0   d   1   2   3    6+0
13.(6)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp          2   1   1   d   1    5
14.(16)Ludwik Jaskulski - Zielona Góra      1   2   d   0   d    3
15.(12)Zbigniew Tyliński - Zielona Góra     1   1   d   0   w    2
16.(8)Stanisław Chorabik - Tarnów           u   d   d   d   1    1
17.(1)Wojciech Kaczmarek - Gniezno          wu                   0

    81:00    81:00    77:40    77:00    80:00
    80:80    78:80    78:00    77:80    78:20
    78:00    80:00    77:80    78:80    81:00
    78:40    77:30    78:20    77:20    76:40

Sędzia - Rościsław Słowiecki                tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 5,9,13,17 za 1.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Tarnów 16/5/1971

1. (4)Henryk Glücklich - Bydgoszcz          2   2   3   3   3    13
2. (14)Zygmunt Pytko - Tarnów               3   3   3   3   0    12
3. (16)Jan Plewiński - Toruń                0   3   3   3   3    12
4. (2)Andrzej Koselski - Bydgoszcz          3   2   2   3   2    12
5. (13)Zygfryd Friedek - Opole              2   3   2   1   3    11
6. (12)Zdzisław Dobrucki - Leszno           3   1   3   2   2    11
7. (5)Jan Mucha - Świętochłowice            3   2   1   2   2    10
8. (11)Jerzy Szczakiel - Opole              2   3   2   2   1    10

9. (15)Bogdan Szuluk - Toruń                1   1   0   2   3    7
10.(3)Paweł Protasiewicz - Zielona Góra     1   2   1   1   1    6
11.(8)Marian Zaranek - Bydgoszcz            1   0   2   0   2    5
12.(6)Stanisław Pacura - Tarnów             2   0   1   0   0    3
13.(10)Rajmund Świtała - Bydgoszcz          0   1   1   0   1    3
14.(9)Mieczysław Mendyka - Zielona Góra     1   0   0   1   1    3
15.(1)Wojciech Kowalski - Lublin            d   1   0   1   u    2
16.(7)Ryszard Bielecki - Lublin             0   0   0   d   0    0

    80:40    79:00    80:00    :    :
    79:20    79:00    79:80    :    :
    79:00    80:20    :    :    :
    79:50    79:60    :    :    :

Sędzia - Tadeusz Grela                      tabela biegów
Zmiany: .
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał IMP - Świętochłowice 11/9/1971

1. (11)Paweł Waloszek - Świętochłowice      3   3   3   3   3    15
2. (4)Józef Jarmuła - Świętochłowice        3   3   3   3   2    14
3. (5)Andrzej Wyglenda - Rybnik             3   3   2   2   1    11
4. (12)Jerzy Gryt - Rybnik                  2   2   3   2   2    11
5. (6)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów            1   3   2   1   3    10
6. (2)Henryk Żyto - Gdańsk                  2   2   1   2   3    10
7. (3)Marek Cieślak - Częstochowa           1   1   3   3   1    9
8. (7)Konstanty Pociejkowicz - Wrocław      2   2   0   3   1    8

9. (1)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp     0   2   1   1   3    7
10.(9)Zbigniew Jąder - Leszno               0   1   2   2   2    7
11.(13)Ryszard Dziatkowiak - Gorzów Wlkp    3   w   2   u   0    5
12.(10)Andrzej Perczyński - Lublin          1   1   1   0   2    5
13.(8)Jerzy Owoc - Rzeszów                  0   1   1   1   0    3
14.(16)Czesław Kolman - Tarnów              2   wu               2
15.(14)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław         1   0   0            1
   (15)Zdzisław Hap - Rzeszów               0   0   0   0   1    1
   (R1)Zenon Plech - Gorzów Wlkp            0   1   0            1
   Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp             qns
   Stanisław Kasa - Bydgoszcz               qns

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia - Józef Goik                         tabela biegów
Zmiany: .
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał IMP - Opole 12/9/1971

1. (4)Henryk Glücklich - Bydgoszcz          3   3   3   2   3    14
2. (5)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp          3   3   3   3   2    14
3. (11)Jan Mucha - Świętochłowice           3   3   2   3   0    11
4. (6)Zygfryd Friedek - Opole               d   2   3   3   2    10
5. (14)Antoni Woryna - Rybnik               1   3   3   2   1    10
6. (12)Zbigniew Podlecki - Gdańsk           2   2   2   3   1    10
7. (3)Zdzisław Dobrucki - Leszno            2   d   2   2   3    9
8. (15)Jan Ratajczyk - Zielona Góra         3   2   1   0   3    9

9. (16)Jan Plewiński - Toruń                2   0   d   1   3    6
10.(9)Andrzej Tkocz - Rybnik                1   2   u   1   2    6
11.(1)Bogdan Szuluk - Toruń                 1   1   1   1   2    6
12.(7)Leszek Marsz - Gdańsk                 1   1   2   0   1    5
13.(8)Zbigniew Marcinkowski - Zielona Góra  2   1   d   1   1    5
14.(13)Zygmunt Pytko - Tarnów               u   0   1   2   0    3
15.(10)Stanisław Tkocz - Rybnik             0   1   0   0   0    1
16.(2)Andrzej Koselski - Bydgoszcz          d   0   0   0   d    0
   Stanisław Bombik - Rybnik                qns
   Stanisław Skowron - Opole                qns

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.


27. Finał IMP - Rybnik 3/10/1971

1. (2)Jerzy Gryt - Rybnik                   3   3   2   3   3    14
2. (4)Jerzy Szczakiel - Opole               1   3   3   3   3    13
3. (5)Andrzej Wyglenda - Rybnik             1   3   3   3   2    12+3

4. (6)Henryk Glücklich - Bydgoszcz          2   2   3   2   3    12+2
5. (16)Zygfryd Friedek - Opole              3   2   2   2   2    11
6. (13)Jan Mucha - Świętochłowice           2   3   2   2   1    10
7. (11)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp         3   3   1   0   1    8
8. (9)Zdzisław Dobrucki - Leszno            2   2   2   d   1    7
9. (7)Henryk Żyto - Gdańsk                  0   2   1   3   d    6
10.(8)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów            1   d   1   1   3    6
11.(14)Paweł Waloszek - Świętochłowice      0   1   3   1   0    5
12.(3)Zbigniew Podlecki - Gdańsk            2   1   wu  0   2    5
13.(1)Konstanty Pociejkowicz - Wrocław      0   w   w   2   2    4
14.(15)Marek Cieślak - Częstochowa          1   0   1   1   1    4
15.(10)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp    1   0   0   1   0    2
16.(12)Jan Ratajczyk - Zielona Góra         0   1   d   0   0    1
   Józef Jarmuła - Świętochłowice           qns
   Antoni Woryna - Rybnik                   qns

    78:50    79:60    78:90    79:20    79:70    78:80
    78:20    78:70    79:10    78:60    78:90
    78:90    79:40    79:50    78:50    79:30
    79:20    79:30    78:40    79:20    78:40

Sędzia - Rościsław Słowicki                 tabela biegów

 IMP 1970            Powrót            IMP 1972