Ćwierćfinał IMP - Opole 3/5/1970

1. (1)Paweł Waloszek - Świętochłowice       3   3   3   3   3    15
2. (2)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp     1   3   3   3   3    13
3. (9)Erwin Brabański - Świętochłowice      3   2   2   3   2    12
4. (15)Adam Ciepiela - Rzeszów              3   3   2   2   2    12
5. (4)Wiktor Waloszek - Świętochłowice      2   3   3   0   3    11
6. (14)Zygmunt Malinowski - Częstochowa     1   1   3   2   2    9
7. (12)Henryk Golec - Opole                 1   2   0   1   3    7
8. (6)Marek Cieślak - Częstochowa           0   2   2   1   2    7
9. (5)Krystian Fołtyn - Świętochłowice      2   1   1   2   1    7

10.(7)Lech Zapart - Częstochowa             1   2   2   0   1    6
11.(11)Wojciech Kowalski - Lublin           2   1   0   2   0    5
12.(10)Jerzy Kowalski - Leszno              u   0   1   3   0    4
13.(8)Stanisław Chorabik - Tarnów           3   1   d            4
14.(16)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów           2   0   1   0   0    3
15.(17)Joachim Hyla - Opole                 0   1   1            2
16.(18)Stefan Warzecha - Opole              1   1                2
17.(13)Bernard Kacperak - Częstochowa       0   0   0   1   0    1
18.(3)Konstanty Pociejkowicz - Wrocław      u                    0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia - Ernest Klimek                      tabela biegów
Zmiany: 17 ??????? i 18 ??????????.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników - nie wliczając do tej klasyfikacji Pawła Waloszka (finalista IMŚ).

Ćwierćfinał IMP - Tarnów 3/5/1970

1. (1)Jan Mucha - Świętochłowice            3   3   1   3   3    13
2. (2)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp          1   3   3   3   3    13
3. (7)Stanisław Skowron - Opole             3   3   3   2   2    13
4. (4)Edmund Migoś - Gorzów Wlkp            2   3   2   3   3    13
5. (6)Ryszard Dziatkowiak - Gorzów Wlkp     2   2   3   2   3    12
6. (10)Ryszard Bielecki - Lublin            3   1   1   2   1    8
7. (11)Bogdan Jaroszewicz - Wrocław         0   2   2   2   2    8
8. (8)Stanisław Bombik - Opole              wsu 2   2   1   2    7+3
9. (13)Paweł Mirowski - Łódź                3   2   0   0   2    7+2

10.(14)Marian Spychała - Rzeszów            2   0   3   1   1    7+1
11.(9)Andrzej Mazur - Lublin                2   1   1   1   1    6
12.(12)Edward Kupczyński - Łódź             1   1   2   0   d    4
13.(R1)Marian Stawecki - Rzeszów            d   w   0   3   0    3
14.(15)Zygmunt Antos - Wrocław              u   1   1   0   0    2
15.(5)Stanisław Lalicki - Rzeszów           0   0   0   1   1    2
16.(16)Andrzej Perczyński - Lublin          1   0   d   0   d    1
17.(5)Józef Jarmuła - Częstochowa           u                    0

    77:80    78:80    79:20    77:80    79:00    ??:??
    78:40    78:20    79:00    78:60    79:60
    79:60    78:40    79:20    79:40    79:00
    80:00    79:00    78:00    78:40    79:10

Sędzia - Władysław Engel                    tabela biegów
Zmiany: 17 w biegach 2,5,10,15,20 za 5.
Awans: siedmiu najlepszych zawodników - nie wliczając do tej klasyfikacji Jana Muchy i Edmunda Migosia (finaliści IMŚ). Decyzją GKSŻ awans do półfinału w Rybniku bez konieczności startu w ćwierćfinale uzyskał Jerzy Trzeszkowski.

Ćwierćfinał IMP - Leszno 3/5/1970

1. (4)Henryk Żyto - Gdańsk                  3   3   2   3   3    14
2. (1)Andrzej Wyglenda - Rybnik             2   3   2   3   3    13
3. (6)Zygmunt Pytko - Tarnów                3   2   3   1   3    12
4. (15)Andrzej Tkocz - Rybnik               3   3   2   2   2    12
5. (14)Andrzej Koselski - Bydgoszcz         2   3   2   2   2    11
6. (16)Stanisław Nowak - Wrocław            1   2   w   2   3    8
7. (5)Piotr Bruzda - Wrocław                2   1   1   3   1    8
8. (7)Andrzej Tanaś - Tarnów                0   2   3   d   2    7

9. (3)Antoni Fojcik - Rybnik                1   u   3   0   2    6
10.(10)Mieczysław Mendyka - Zielona Góra    3   w   1   1   1    6
11.(8)Leon Majewicz - Gniezno               1   u   1   3   0    5
12.(12)Zenon Nowak - Zielona Góra           2   1   0   1   1    5
13.(13)Rajmund Świtała - Bydgoszcz          0   2   0   2   ns   4
14.(2)Stanisław Tkocz - Rybnik              w   d   3   w   ns   3
15.(11)Ludwik Jaskulski - Zielona Góra      1   w   1   ns  ns   2

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Zielona Góra 3/5/1970

1. (6)Jerzy Szczakiel - Opole               3   3   1   3   3    13
2. (13)Zdzisław Waliński - Leszno           3   3   3   2   d    11
3. (5)Zygfryd Friedek - Opole               2   u   3   3   3    11
4. (1)Henryk Glücklich - Bydgoszcz          2   u   3   3   3    11
5. (2)Antoni Woryna - Rybnik                3   2   1   3   2    11
6. (9)Kazimierz Tyliński - Zielona Góra     1   2   2   2   3    10
7. (3)Jerzy Gryt - Rybnik                   0   3   1   2   2    8
8. (11)Paweł Protasiewicz - Zielona Góra    3   2   2   1   0    8
9. (14)Jan Tkocz - Gdańsk                   1   1   3   1   1    7
10.(12)Zbigniew Marcinkowski - Zielona Góra 2   d   2   2   1    7

11.(15)Jan Sulewski - Gdańsk                2   0   0   1   2    5
12.(7)Bogdan Szuluk - Toruń                 1   1   2   0   1    5
13.(8)Zbigniew Jąder - Leszno               d   3                3
14.(16)Marian Zaranek - Bydgoszcz           0   2   0   1   0    3
15.(4)Stanisław Kasa - Bydgoszcz            1   w   d   u   2    3
16.(10)Jan Michalak - Wrocław               d   0   1   0   0    1
   (17)Jan Ratajczyk - Zielona Góra         1                    1

    77:10    77:90    77:80    79:30    78:70
    77:20    77:90    78:00    78:40    :
    77:60    78:00    79:30    79:30    :
    79:00    79:60    80:00    78:30    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników - nie wliczając do tej klasyfikacji Jerzego Szczakiela, Zygfryda Friedka, Henryka Glücklicha i Antoniego Woryny (finaliści IMŚ).

Półfinał IMP - Świętochłowice 12/9/1970

1. (13)Piotr Bruzda - Wrocław               2   3   3   2   3    13
2. (4)Henryk Żyto - Gdańsk                  3   1   2   3   3    12
3. (5)Zbigniew Marcinkowski - Zielona Góra  3   2   1   3   2    11
4. (7)Jerzy Gryt - Rybnik                   2   3   1   3   2    11
5. (3)Jan Tkocz - Gdańsk                    u   2   3   2   2    9

6. (2)Stanisław Nowak - Wrocław             1   3   w   3   1    8
7. (1)Zdzisław Waliński - Leszno            2   1   1   0   3    7
8. (8)Paweł Protasiewicz - Zielona Góra     w   0   2   1   2    5
9. (15)Andrzej Tkocz - Rybnik               0   1   2   1   1    5
10.(6)Zygmunt Pytko - Tarnów                1   1   0   2   1    5
11.(10)Andrzej Tanaś - Tarnów               1   2   d   0   0    3
12.(9)Kazimierz Tyliński - Zielona Góra     u   0   1   0   0    1
   (RT1)Wiktor Waloszek - Świętochłowice    3   3   3   1   3    13
   (RT2)Krystian Fołtyn - Świętochłowice    3   2   3   2   w    10
   (RT3)Andrzej Nawrocki - Świętochłowice   2   u   2   u   1    5
   (RT4)Paweł Adam - Świętochłowice         1   0   d   1   0    2
   Andrzej Koselski - Bydgoszcz             qns
   Jerzy Szczakiel - Opole                  qns
   Zygfryd Friedek - Opole                  qns
   Henryk Glücklich - Bydgoszcz             qns
   Antoni Woryna - Rybnik                   qns

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Zmiany: RT1 wystąpił w zastępstwie zawodnika z nr 16, RT2 za zawodnika z nr 12,
RT3 za zawodnika z nr 11, natomiast RT4 za zawodnika z nr 14.
Awans: pięciu najlepszych zawodników.

Półfinał IMP - Rybnik 13/9/1970

1. (11)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław         3   3   3   3   3    15
2. (12)Ryszard Dziatkowiak - Gorzów Wlkp    1   2   3   3   3    12
3. (3)Andrzej Wyglenda - Rybnik             3   2   3   3   1    12
4. (9)Stanisław Bombik - Opole              2   3   2   2   3    12
5. (13)Marek Cieślak - Częstochowa          3   2   3   2   2    12

6. (8)Erwin Brabański - Świętochłowice      2   3  0.5  1   3    9.5
7. (14)Stanisław Skowron - Opole            2   3  0.5  1   1    7.5
8. (9)Paweł Mirowski - Łódź                 3   0   2   2   0    7
9. (6)Bohdan Jaroszewicz - Wrocław          1   2   1   3   0    7
10.(4)Krystian Fołtyn - Świętochłowice      0   1   1   1   2    5
11.(2)Ryszard Bielecki - Lublin             1   1   1   0   1    4
12.(10)Adam Ciepiela - Rzeszów              0   0   d   1   1    2
13.(16)Zygmunt Malinowski - Częstochowa     1   ns  ns  ns  ns   1
14.(15)Andrzej Mazur - Lublin               0   u   0   0   d    0
   (RT1)Karol Peszke - Rybnik               2   1   2   2   2    9
   (RT2)Bronisław Reinhold - Rybnik         0   d   2   u   2    4
   Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp        qns (zawieszony za przekroczenie przepisów celnych po powrocie z Anglii)
   Edward Jancarz - Gorzów Wlkp             qns
   Wiktor Waloszek - Świętochłowice         qns
   Henryk Golec - Opole                     qns
   Paweł Waloszek - Świętochłowice          qns
   Jan Mucha - Świętochłowice               qns
   Edmund Migoś - Gorzów Wlkp               qns

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Zmiany: RT1 wystąpił w zastępstwie zawodnika z nr 1, natomiast RT2 za zawodnika z nr 7.
Awans: pięciu najlepszych zawodników.

Awans do finału IMP mieli zagwarantowany uczestnicy Finału IMŚ: Paweł Waloszek, Antoni Woryna, Jerzy Szczakiel, Edmund Migoś, Henryk Glücklich, Zygfryd Friedek i Jan Mucha.


26. Finał IMP - Gorzów Wlkp 27/9/1970

1. (15)Edmund Migoś - Gorzów Wlkp           3   3   3   2   3    14
2. (9)Andrzej Wyglenda - Rybnik             2   2   3   3   2    12
3. (7)Antoni Woryna - Rybnik                3   2   1   2   3    11

4. (11)Piotr Bruzda - Wrocław               3   1   u   3   3    10
5. (5)Stanisław Bombik - Opole              3   0   2   3   2    10
6. (10)Henryk Glücklich - Bydgoszcz         0   3   2   3   1    9
7. (6)Paweł Waloszek - Świętochłowice       2   d   3   1   3    9
8. (4)Jerzy Szczakiel - Opole               u   3   3   d   1    7
9. (12)Jan Mucha - Świętochłowice           1   2   1   1   2    7
10.(5)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław          1   3   w   w   2    6
11.(13)Jerzy Gryt - Rybnik                  2   1   0   2   1    6
12.(2)Henryk Żyto - Gdańsk                  w   2   2   1   1    6
13.(16)Zbigniew Marcinkowski - Zielona Góra 1   1   1   2   0    5
14.(14)Jan Tkocz - Gdańsk                   0   1   2   0   0    3
15.(3)Ryszard Dziatkowiak - Gorzów Wlkp     2   w   0   1   u    3
16.(8)Marek Cieślak - Częstochowa           0   0   1   0   0    1
   (R1)Erwin Brabański - Świętochłowice     ns
   Wiktor Waloszek - Świętochłowice         qns

    77:40    73:40    74:20    75:50    74:50
    73:00    74:70    74:20    77:80    76:80
    73:60    74:60    74:90    77:60    75:00
    74:00    75:30    74:90    75:40    76:10

Sędzia -                                    tabela biegów
źródło informacji - MN

 IMP 1969            Powrót            IMP 1971