Ćwierćfinał IMP - Leszno 29/6/1969

1. (14)Zygfryd Friedek - Opole              3   3   3   3   1    13
2. (1)Józef Jarmuła - Świętochłowice        3   u   3   2   3    11
3. (13)Piotr Bruzda - Wrocław               1   3   2   2   3    11
4. (11)Stanisław Skowron - Opole            3   2   2   1   3    11
5. (2)Ryszard Dziatkowiak - Gorzów Wlkp     2   2   w   3   3    10+3
6. (5)Leszek Marsz - Gdańsk                 2   2   1   3   2    10+2
7. (7)Jerzy Kowalski - Leszno               3   3   3   0   u    9

8. (15)Konstanty Pociejkowicz - Wrocław     2   1   3   3   u    9
9. (12)Andrzej Mazur - Lublin               1   3   2   1   2    9
10.(10)Bogdan Krzyżaniak - Toruń            2   1   1   2   2    8
11.(9)Marian Kwarciński - Gniezno           0   1   w   2   2    5
12.(16)Zygmunt Antos - Wrocław              0   2   w   1   1    4
13.(6)Bogdan Grudziński - Opole             1   0   1   1   1    4
14.(3)Jan Ząbik - Toruń                     1   0   2   0   0    3
15.(8)Jan Sulewski - Gdańsk                 0   1   1   0   1    3
16.(4)Andrzej Zieliński - Leszno            0   0   0   d   ns   0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Ostrów Wlkp 29/6/1969

1. (10)Erwin Brabański - Świętochłowice     3   3   2   3   3    14
2. (4)Jerzy Szczakiel - Opole               3   2   3   3   2    13
3. (5)Marian Rose - Toruń                   3   2   3   2   3    13
4. (11)Zbigniew Jąder - Leszno              2   3   3   3   1    12
5. (1)Zygmunt Malinowski - Częstochowa      2   3   2   3   2    12
6. (14)Andrzej Jędrej - Lublin              3   2   3   2   0    10

7. (2)Benedykt Kosek - Bydgoszcz            1   1   2   2   2    8
8. (16)Wojciech Kowalski - Lublin           w   3   0   1   3    7
9. (3)Wiesław Rutkowski - Gniezno           0   2   2   0   3    7
10.(6)Alojzy Norek - Rybnik                 2   0   1   2   2    7
11.(12)Jan Kozubski - Opole                 1   1   1   1   1    5
12.(8)Leon Majewicz - Gniezno               1   u   1   1   1    4
13.(9)Jerzy Łotocki - Częstochowa           0   1   0   1   1    3
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Lublin 29/6/1969

1. (9)Stanisław Bombik - Opole              2   3   3   3   3    14
2. (13)Henryk Żyto - Gdańsk                 2   2   3   3   3    13
3. (3)Paweł Mirowski - Łódź                 3   3   0   3   2    11
4. (2)Andrzej Perczyński - Lublin           2   3   3   2   1    11
5. (6)Bernard Kacperak - Częstochowa        3   2   3   2   1    11
6. (12)Stanisław Rurarz - Częstochowa       3   3   2   2   d    10
7. (14)Andrzej Tanaś - Tarnów               1   d   1   3   3    8

8. (10)Czesław Kolman - Tarnów              1   1   w   2   3    7
9. (8)Stanisław Gołofit - Łódź              2   2   2   1   u    7
10.(15)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów           3   u   u   1   2    6
11.(7)Edmund Madej - Tarnów                 1   1   1   1   2    6
12.(4)Marek Cieślak - Częstochowa           1   d   2   d   2    5
13.(11)Zdzisław Hap - Krosno                0   2   1   0   1    4
14.(1)Jerzy Owoc - Krosno                   0   0   2   0   1    3
15.(5)Marian Krajewski - Rzeszów            w   1   w   1   d    2
16.(16)Tomasz Sochacki - Krosno             0   1   0   0   0    1

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Świętochłowice 29/6/1969

1. (7)Wiktor Waloszek - Świętochłowice      2   3   3   3   3    14
2. (10)Edmund Migoś - Gorzów Wlkp           3   3   2   3   3    14
3. (13)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp         3   3   1   3   2    12
4. (5)Bogdan Berliński - Gdańsk             3   w   3   2   3    11
5. (6)Jan Tkocz - Gdańsk                    0   2   3   3   3    11

6. (12)Mieczysław Mendyka - Zielona Góra    1   3   2   2   1    9
7. (2)Ryszard Bielecki - Lublin             2   1   1   2   2    8
8. (14)Krystian Fołtyn - Świętochłowice     2   0   3   0   2    7
9. (11)Zdzisław Waliński - Leszno           2   2   1   1   1    7
10.(4)Jan Jeziorowski - Świętochłowice      3   1   0   2   0    6
11.(16)Kazimierz Bentke - Leszno            d   2   2   1   1    6
12.(15)Henryk Barylski - Lublin             1   1   0   1   2    5
13.(1)Zenon Nowak - Zielona Góra            0   2   0   1   u    3
14.(R1)Ryszard Zawadzki - Świętochłowice    0   2   u            2
15.(9)Andrzej Nawrocki - Świętochłowice     u   1   1       0    2
16.(8)Rajmund Świtała - Bydgoszcz           1   u                1
17.(3)Norbert Świtała - Bydgoszcz           1   0                1

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników.

Półfinał IMP - Wrocław 3/8/1969

1. (14)Jan Mucha - Świętochłowice           3   3   3   2   2    13
2. (3)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp          3   3   2   3   2    13
3. (4)Edmund Migoś - Gorzów Wlkp            2   2   3   3   3    13
4. (12)Zygmunt Pytko - Tarnów               3   3   w   3   3    12
5. (5)Paweł Waloszek - Świętochłowice       3   3   3   2   1    12

6. (15)Andrzej Perczyński - Lublin          2   1   2   2   3    10
7. (1)Jan Tkocz - Gdańsk                    0   2   3   1   2    8
8. (10)Wiktor Waloszek - Świętochłowice     2   2   2   1   1    8
9. (16)Bogdan Berliński - Gdańsk            1   0   2   0   3    6
10.(8)Stanisław Bombik - Opole              1   1   1   3   0    6
11.(2)Bernard Kacperak - Częstochowa        1   w   1   2   1    5
12.(11)Henryk Żyto - Gdańsk                 1   2   1   u   d    4
13.(9)Andrzej Tanaś - Tarnów                0   1   0   1   2    4
14.(13)Czesław Kolman - Tarnów              0   0   1   1   1    3
15.(6)Stanisław Rurarz - Częstochowa        2   u   ns  ns  ns   2
16.(7)Mieczysław Mendyka - Zielona Góra     w   0   ns  ns  ns   0
   Paweł Mirowski - Łódź                    qns

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia - Stanisław Sadowski                 tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + półfinaliści IMŚ: A.Woryna, A.Wyglenda, H.Glücklich.

Półfinał IMP - Gorzów Wlkp 3/8/1969

1. (11)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław         2   3   3   2   3    13
2. (1)Jerzy Szczakiel - Opole               3   3   2   3   2    13
3. (8)Piotr Bruzda - Wrocław                3   1   1   3   3    11
4. (12)Jerzy Kowalski - Leszno              3   2   3   2   0    10
5. (14)Stanisław Tkocz - Rybnik             3   3   2   d   2    10

6. (16)Józef Jarmuła - Świętochłowice       u   3   u   3   3    9
7. (3)Zygfryd Friedek - Opole               d   w   3   2   3    8
8. (15)Ryszard Dziatkowiak - Gorzów Wlkp    1   2   2   2   1    8
9. (7)Zbigniew Jąder - Leszno               1   1   2   1   2    7
10.(6)Erwin Brabański - Świętochłowice      0   0   1   3   2    6
11.(10)Leszek Marsz - Gdańsk                0   2   3   u   ns   5
12.(2)Zygmunt Malinowski - Częstochowa      2   1   1   1   0    5
13.(5)Zdzisław Dobrucki - Leszno            2   1   0   1   1    5
14.(9)Stanisław Skowron - Opole             1   2   0   1   1    5
15.(13)Andrzej Jędrej - Lublin              2   0   1   0   1    4
16.(4)Benedykt Kosek - Bydgoszcz            1   0   0   d   0    1
   (R1)Ryszard Bielecki - Lublin            ns
   Marian Rose - Toruń                      qns

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + półfinaliści IMŚ: E.Jancarz, Z.Podlecki, A.Pogorzelski.


25. Finał IMP - Rybnik 12/10/1969

1. (14)Andrzej Wyglenda - Rybnik            3   3   2   3   3    14+3
2. (10)Paweł Waloszek - Świętochłowice      3   2   3   3   3    14+2
3. (7)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław          3   3   2   2   3    13

4. (1)Zygmunt Pytko - Tarnów                3   3   2   0   2    10
5. (2)Jerzy Szczakiel - Opole               0   1   3   3   2    9
6. (11)Józef Jarmuła - Świętochłowice       2   u   3   1   2    8
7. (12)Stanisław Tkocz - Rybnik             0   2   2   1   3    8
8. (6)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp     2   0   1   3   2    8
9. (4)Zbigniew Podlecki - Gdańsk            1   3   1   2   1    8
10.(3)Jan Mucha - Świętochłowice            2   2   3   u        7
11.(13)Henryk Glücklich - Bydgoszcz         1   2   d   2   1    6
12.(15)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp         2   1   1   u   1    5
13.(16)Piotr Bruzda - Wrocław               0   0   0   2   1    3
14.(8)Edmund Migoś - Gorzów Wlkp            1   1   1   0   w    3
15.(9)Jerzy Kowalski - Leszno               1   1   d   u   ?    2
16.(5)Andrzej Perczyński - Lublin           0   d   0   1   0    1
   (R1)Jerzy Gryt - Rybnik                  0
   Edward Jancarz - Gorzów Wlkp             qns
   Antoni Woryna - Rybnik                   qns

    78:90    80:00    80:00    77:90    81:90    80:50
    78:70    78:90    80:10    78:90    80:10
    78:90    80:00    79:50    81:70    80:80
    78:80    79:60    79:90    81:50    80:10

Sędzia - Tadeusz Grela                      tabela biegów
Zmiany: R1 w 19 biegu za 3.

 IMP 1968            Powrót            IMP 1970