Ćwierćfinał IMP - ¦więtochłowice 21/6/1968

1. (8)Józef Jarmuła - ¦więtochłowice        3   3   u   3   3    12
2. (6)Andrzej Jędrej - Lublin               1   2   2   3   3    11
3. (16)Henryk Glücklich - Bydgoszcz         3   1   3   d   3    10
4. (10)Karol Jeziorowski - ¦więtochłowice   3   3   2   2   0    10
5. (14)Andrzej Tana¶ - Tarnów               2   2   d   2   3    9+3

6. (12)Jan Malinowski - Rzeszów             1   d   3   3   2    9+2
7. (3)Jan Kolber - Rzeszów                  u   3   2   3   1    9+1
8. (13)Jan Kusiak - Leszno                  2   3   3   u   u    8
9. (2)Jerzy Łotocki - Częstochowa           3   1   0   2   2    8
10.(9)Czesław Kolman - Tarnów               2   2   3   1   u    8
11.(R1)Krystian Fołtyn - ¦więtochłowice     1   2   1   2        6
12.(15)Jerzy Owoc - Krosno                  1   2   1   0   2    6
13.(7)Andrzej Mazur - Lublin                2   w   1   2   u    5
14.(1)Ryszard Bielecki - Lublin             1   d   1   1   1    4
15.(14)Emil Jakubowski - Krosno             0   0   1   d   1    2
16.(11)Jan Lu¶nia - Krosno                  0   1   0   1   0    2
17.(5)Jerzy Gryt - Rybnik                   0                    0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + półfinali¶ci kontynentalni IM¦: P.Waloszek, E.Jancarz, J.Trzeszkowski.
Zmiany: R1 w biegach 5,10,15,20 za 5.

Ćwierćfinał IMP - Ostrów Wlkp 23/6/1968 (organizatorem zawodów był Kolejarz Opole)

1. (13)Stanisław Kasa - Bydgoszcz           3   3   3   3   3    15
2. (12)Wojciech Kowalski - Lublin           3   3   2   3   2    13
3. (10)Stanisław Chorabik - Tarnów          2   3   2   3   2    12
4. (5)Stanisław Tkocz - Rybnik              3   2   3   2   2    12
5. (15)Wiktor Waloszek - ¦więtochłowice     2   3   1   3   0    9

6. (1)Bohdan Jaroszewicz - Wrocław          3   d   2   d   3    8
7. (4)Marian Spychała - Rzeszów             1   2   d   2   3    8
8. (11)Zdzisław Waliński - Leszno           1   2   3   2   u    8
9. (8)Stanisław Skowron - Opole             2   1   3   1   1    8
10.(14)Lech Zapart - Częstochowa            0   2   2   1   1    6
11.(7)Zygmunt Matjan - Lublin               w   0   u   2   3    5
12.(16)Kazimierz Grudziński - Gniezno       1   0   1   0   2    4
13.(2)Zdzisław Hap - Krosno                 2   1   0   0   1    4
14.(9)Bogdan Berliński - Gdańsk             0   w   1   1   d    2
15.(6)Ludwik Jaskulski - Zielona Góra       1   d   w   d   1    2
16.(3)Jerzy Szczakiel - Opole               0   1   w   1   0    2

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + półfinali¶ci kontynentalni IM¦: A.Woryna, K.Pociejkowicz, J.Padewski.

Ćwierćfinał IMP - Zielona Góra 23/6/1968

1. (11)Zbigniew Podlecki - Gdańsk           3   2   3   3   3    14
2. (7)Paweł Mirowski - ŁódĽ                 1   3   3   3   3    13
3. (5)Henryk Ciorga - Zielona Góra          3   2   3   3   2    13
4. (8)Mieczysław Mendyka - Zielona Góra     2   3   3   2   2    12
5. (6)Edmund Migo¶ - Gorzów Wlkp            d   3   2   3   3    11

6. (10)Jan Tkocz - Gdańsk                   2   2   0   2   3    9+3
7. (4)Piotr Bruzda - Wrocław                3   1   2   2   1    9+2
8. (13)Karol Peszke - Rybnik                3   1   1   1   1    7
9. (15)Kazimierz Bentke - Leszno            2   1   2   d   1    6
10.(9)Bogdan Krzyżaniak - Toruń             0   3   1   1   1    6
11.(2)Zbigniew J±der - Leszno               2   1   0   0   2    5
12.(1)Rajmund ¦witała - Bydgoszcz           1   0   1   2   0    4
13.(3)Benedykt Kosek - Bydgoszcz            0   d   w   1   2    3
14.(16)Wojciech Jurasz - Gorzów Wlkp        1   2   0   0   0    3
15.(14)Józef Batko - Rzeszów                0   0   2   1   d    3
16.(12)Wiesław Rutkowski - Gniezno          1   0   1   u   0    2

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + półfinali¶ci kontynentalni IM¦: Z.Pytko, H.Glücklich, J.Maj.

Ćwierćfinał IMP - Leszno 23/6/1968

1. (12)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp    3   3   3   3   3    15
2. (16)Ryszard Dziatkowiak - Gorzów Wlkp    2   2   2   3   3    12
3. (4)Erwin Brabański - ¦więtochłowice      3   1   0   3   3    10
4. (3)Jerzy Kowalski - Leszno               0   3   3   2   2    10
5. (10)Zdzisław Dobrucki - Leszno           2   3   2   1   2    10

6. (13)Stanisław Bombik - Opole             3   3   1   1   1    9
7. (7)Alojzy Norek - Rybnik                 w   2   3   1   2    8+3
8. (1)Mieczysław Połukard - Bydgoszcz       2   w   1   2   3    8+2
9. (6)Zygmunt Malinowski - Częstochowa      3   0   3   1   0    7
10.(5)Włodzimierz Sumiński - ŁódĽ           2   2   1   u   2    7
11.(9)Edward Kupczyński - ŁódĽ              1   d   2   2   1    6
12.(2)Marian Kwarciński - Gniezno           1   2   2   d   0    5
13.(8)Marian Rose - Toruń                   w2  w2  1   2   1    4
14.(11)Marian Stawecki - Rzeszów            0   1   d   3   u    4
15.(14)Stanisław Pacura - Tarnów            1   1   0   d   1    3
16.(15)Jan Kwa¶niewicz - Tarnów             d   d   d   d   d    0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + półfinali¶ci kontynentalni IM¦: A.Wyglenda, S.Tkocz, J.Mucha.

Półfinał IMP - Gdańsk 8/9/1968

1. (9)Henryk Glücklich - Bydgoszcz          3   3   1   3   3    13
2. (3)Jan Mucha - ¦więtochłowice            2   3   3   2   1    11
3. (14)Andrzej Tana¶ - Tarnów               3   1   2   2   3    11
4. (16)Bohdan Jaroszewicz - Wrocław         0   3   2   3   2    10
5. (1)Stanisław Tkocz - Rybnik              3   d   1   3   3    10

6. (6)Stanisław Skowron - Opole             2   3   0   2   2    9+3
7. (R1)Bogdan Berliński - Gdańsk            2   3   3   1        9+2
8. (5)Wojciech Kowalski - Lublin            3   w   2   1   2    8
9. (11)Jan Kolber - Rzeszów                 2   w   3   2   d    7
10.(12)Andrzej Jędrej - Lublin              1   1   1   1   3    7
11.(4)Józef Jarmuła - ¦więtochłowice        u   2   3   1   u    6
12.(13)Jan Malinowski - Rzeszów             2   2   2   d   0    6
13.(15)Zdzisław Waliński - Leszno           1   2   0   0   2    5
14.(7)Wiktor Waloszek - ¦więtochłowice      1   1   1   0   0    3
15.(10)Karol Jeziorowski - ¦więtochłowice   0   u   0   0   1    1
16.(8)Jan Kusiak - Leszno                   d   0   d   1   0    1
17.(2)Stanisław Kasa - Bydgoszcz            u                    0
   Stanisław Chorabik - Tarnów              qns
   Marian Spychała - Rzeszów                qns

    76:80    76:80    78:00    76:80    79:00
    77:60    77:60    78:20    78:00    77:80
    76:80    77:60    78:40    77:60    79:60
    76:50    77:60    78:40    77:80    78:50

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + finali¶ci IM¦: E.Jancarz, P.Waloszek, A.Woryna.
Zmiany: R1 w biegach 3,10,14,18 za 2.

Półfinał IMP - Wrocław 8/9/1968

1. (16)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp    3   3   3   3   3    15
2. (6)Piotr Bruzda - Wrocław                3   3   2   3   2    13
3. (13)Edmund Migo¶ - Gorzów Wlkp           2   1   3   2   3    11
4. (5)Joachim Maj - Rybnik                  0   3   3   2   2    10
5. (4)Andrzej Wyglenda - Rybnik             1   2   2   2   3    10
6. (12)Zbigniew Podlecki - Gdańsk           2   1   2   3   1    9+3(A)

7. (2)Henryk Ciorga - Zielona Góra          3   2   1   1   2    9+2(B)
8. (9)Paweł Mirowski - ŁódĽ                 3   0   3   1   1    8
9. (1)Zdzisław Dobrucki - Leszno            2   2   1   u   3    8
10.(7)Stanisław Bombik - Opole              2   3   1   1   d    7
11.(8)Jan Tkocz - Gdańsk                    1   d   1   3   1    6
12.(10)Mieczysław Mendyka - Zielona Góra    0   1   0   1   2    4
13.(11)Alojzy Norek - Rybnik                1   2   0   0   d    3
14.(14)Karol Peszke - Rybnik                0   0   0   2   1    3
15.(3)Zygmunt Pytko - Tarnów                0   u   2   d   ns   2
16.(15)Erwin Brabański - ¦więtochłowice     1   1   0   0   0    2
   Ryszard Dziatkowiak - Gorzów Wlkp        qns
   Jerzy Kowalski - Leszno                  qns

    77:60    77:00    76:80    79:00    79:40
    75:50    76:40    78:00    78:80    79:20
    78:50    78:00    79:00    77:80    77:40
    77:50    76:60    78:20    77:80    79:80

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: sze¶ciu najlepszych zawodników + finali¶ci IM¦: J.Trzeszkowski, J.Padewski.


24. Finał IMP - Rybnik 15/9/1968

1. (12)Andrzej Wyglenda - Rybnik            3   3   3   3   2    14
2. (11)Edmund Migo¶ - Gorzów Wlkp           2   2   3   2   3    12+3
3. (5)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp          3   3   2   2   2    12+2

4. (4)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp     2   2   3   3   1    11
5. (3)Stanisław Tkocz - Rybnik              0   1   3   3   3    10
6. (2)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław          1   1   1   3   3    9
7. (7)Joachim Maj - Rybnik                  2   3   2   1   1    9
8. (1)Zbigniew Podlecki - Gdańsk            3   2   0   2   1    8
9. (6)Jan Mucha - ¦więtochłowice            1   3   1   2   1    8
10.(16)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp         3   1   2   1   u    7
11.(10)Piotr Bruzda - Wrocław               1   2   0   0   3    6
12.(14)Bohdan Jaroszewicz - Wrocław         2   0   2   0   0    4
13.(15)Andrzej Tana¶ - Tarnów               1   d   0   1   2    4
14.(9)Henryk Glücklich - Bydgoszcz          0   1   0   0   2    3
15.(13)Paweł Waloszek - ¦więtochłowice      u   0   1   1   0    2
16.(8)Henryk Ciorga - Zielona Góra          w   0   1   0   0    1
   (R1)Stanisław Skowron - Opole            ns
   Antoni Woryna - Rybnik                   qns

Bieg o "Puchar Trybuny Robotniczej":
Edward Jancarz
, Andrzej Wyglenda, Andrzej Pogorzelski, Edmund Migo¶(w)

    77:80    79:80    80:30    80:50    82:40    82:20
    78:70    80:60    80:00    80:90    82:00
    79:80    80:30    80:90    80:30    81:60
    83:60    79:90    80:40    81:70    81:60

Sędzia -                                    tabela biegów
Ľródło informacji - MN

 IMP 1967            Powrót            IMP 1969