Ćwierćfinał IMP - Leszno 21/5/1967

1. ()Henryk Żyto - Gdańsk                                        14
2. ()Zdzisław Dobrucki - Leszno                                  14
3. ()Bogdan Krzyżaniak - Toruń                                   13
4. ()Leon Majewicz - Gniezno                                     12
5. ()Rajmund ¦witała - Bydgoszcz                                 11

6. ()Janusz Ko¶cielak - Toruń                 10
7. ()Marian Kwarciński - Gniezno              8
8. ()Waldemar Motyka - Rybnik              7
9. ()Mieczysław Mendyka - Zielona Góra     7
10.()Bogdan Berliński - Gdańsk     6

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + półfinali¶ci kontynentalni IM¦: P.Waloszek, S.Rurarz, A.Pogorzelski.

Ćwierćfinał IMP - Częstochowa 21/5/1967

1. ()Bohdan Jaroszewicz - Wrocław                                13
2. ()Wiesław Rutkowski - Piła                                    13
3. ()Jan Malinowski - Rzeszów                                    12
4. ()Zygmunt Pytko - Tarnów                                      10
5. ()Zygfryd Friedek - Opole                                     10

6. ()Edward Kupczyński - ŁódĽ                 9

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + półfinali¶ci kontynentalni IM¦: E.Migo¶, S.Tkocz, J.Trzeszkowski.

Ćwierćfinał IMP - Tarnów 21/5/1967

1. (5)Wiktor Jastrzębski - Częstochowa      3   3   3   2   3    14
2. (16)Zdzisław Waliński - Leszno           2   3   3   1   3    12
3. (11)Jan Mucha - ¦więtochłowice           2   3   2   3   1    11
4. (14)Henryk Glücklich - Bydgoszcz         3   3   3   2   0    11
5. (8)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp          2   2   2   2   3    11

6. (4)Zbigniew Flegel - Tarnów              1   1   3   3   2    10
7. (1)Stanisław Chorabik - Tarnów           3   2   1   3   0    9
8. (15)Wiktor Waloszek - ¦więtochłowice     1   2 2 2 2 9
9. (2)Władysław Kamiński - Tarnów           2   2   1   0   2    7
10.(10)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp         3   w   ?   3   0    6
11.(6)Józef Jarmuła - ¦więtochłowice        1   ns  0   1   3    5
12.(3)Roman G±sior - Krosno                 0   1   1   ?   2    4
13.(13)Jerzy Owoc - Krosno                  0   0   2   0   1    3
14.(7)Józef Batko - Rzeszów                 0   1   1   1   0    3
15.(9)Wojciech Kowalski - Lublin            1   1   ns  0   1    3
16.(12)Andrzej Mazur - Lublin               u   0   d   0   ?    0

    79:50    79:80    79:00    :    :
    79:00    81:20    80:00    :    :
    78:50    81:00    80:50    :    :
    78:80    79:50    81:00    :    :

Sędzia - Henryk Klamut                      tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + półfinali¶ci kontynentalni IM¦: Z.Podlecki, J.Maj, A.Wyglenda.

Ćwierćfinał IMP - Opole 21/5/1967

1. ()Kazimierz Bentke - Leszno              3   3   3   3   3    15
2. ()Florian Kapała - Rzeszów                                    12 lub 13
3. ()Czesław Odrzywolski - Gniezno                               11
4. ()Erwin Brabański - ¦więtochłowice                            11
5. ()Jan Tkocz - Gdańsk                 10

6. ()Stanisław Bombik - Opole                                    10
7. ()Edward Kupczyński - ŁódĽ ???                                9
8. ()Stanisław Skowron - Opole                                   9
9. ()Henryk Ciorga - Zielona Góra                                8
10.()Emil Jakubowski - Krosno                                    5
11.()Zbigniew J±der - Leszno                                     4
12.()Ludwik Jaskulski - Zielona Góra                             4
13.()Bernard Kacperak - Zielona Góra                             4
14.()Andrzej Domiszewski - Wrocław                               3
15.()Jan Kusiak - Leszno                                         2
16.()Czesław Kolman - Zielona Góra                               2

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + półfinali¶ci kontynentalni IM¦: K.Pociejkowicz, M.Rose, A.Woryna.

Półfinał IMP - Gorzów Wlkp 17/9/1967

1. (4)Henryk Glücklich - Bydgoszcz          3   w   3   3   3    12
2. (8)Zbigniew Podlecki - Gdańsk            3   3   1   3   2    12
3. (7)Czesław Odrzywolski - Gniezno        1,5  3   1   3   3    11,5
4. (5)Jan Mucha - ¦więtochłowice           1,5  2   3   3   2    11,5
5. (14)Joachim Maj - Rybnik                 3   3   2   2   1    11
6. (10)Konstanty Pociejkowicz - Wrocław     2   2   2   2   3    11

7. (9)Wiktor Jastrzębski - Częstochowa      3   3   3   u   ns   9
8. (2)Zdzisław Waliński - Leszno            2   1   2   2   2    9
9. (12)Jan Tkocz - Gdańsk                   1   1   d   1   3    6
10.(15)Stanisław Chorabik - Tarnów          2   d   1   2   1    6
11.(16)Erwin Brabański - ¦więtochłowice     1   2   2   0   1    6
12.(11)Zbigniew Flegel - Tarnów             0   1   3   u   ns   4
13.(13)Edward Kupczyński - ŁódĽ             0   0   0   1   2    3
14.(3)Wojciech Jurasz - Gorzów Wlkp         0   2   0   1   u    3
15.(1)Kazimierz Bentke - Leszno             1   1   1   0   d    3
16.(6)Stanisław Bombik - Opole              0   0   0   1   1    2
   Florian Kapała - Rzeszów                 qns
   Marian Rose - Toruń                      qns
   Józef Jarmuła - ¦więtochłowice           qns
   Edward Jancarz - Gorzów Wlkp             qns

    78:50    79:60    82:60    80:70    80:70
    79:50    80:20    81:20    80:20    81:80
    79:50    80:80    81:30    81:00    82:60
    80:30    80:20    80:50    80:80    83:00

Sędzia - Antoni Kapusta                     tabela biegów
Awans: sze¶ciu najlepszych zawodników + finali¶ci IM¦: Andrzej Wyglenda, Antoni Woryna.
Podczas zawodów egzamin na licencje zdali: Stanisław Piotrowski - czas 85:3, Jerzy Klentak - czas 83:8,
Zbigniew ¦mielak - czas 82:4, nie zaliczył Kazimierz Giżycki - czas 86:8 (powinien uzyskać czas 85:4)
Ľródło informacji - MN

Półfinał IMP - Rzeszów 17/9/1967

1. (16)Zygmunt Pytko - Tarnów               2   3   3   3   3    14
2. (7)Jan Malinowski - Rzeszów              3   3   3   1   2    12
3. (14)Paweł Waloszek - ¦więtochłowice      3   2   2   3   1    11

4. (12)Zygfryd Friedek - Opole              3   0   3   2   3    11
5. (1)Bohdan Jaroszewicz - Wrocław          3   3   2   0   3    11
6. (8)Stanisław Tkocz - Rybnik              2   2   3   3   0    10
7. (4)Karol Peszke - Rybnik                 1   1   2   0   3    7+3
8. (15)Rajmund ¦witała - Bydgoszcz          1   2   u   2   2    7+2
9. (9)Henryk Żyto - Gdańsk                  2   2   1   1   1    7+1
10.(6)Bogdan Szuluk - Toruń              0   3   1   3   0    7+0
11.(10)Stanisław Rurarz - Częstochowa       1   1   0   2   1    5
12.(5)Leon Majewicz - Gniezno               1   0   2   1   0    4
13.(13)Wiesław Rutkowski - Piła             0   1   1   1   1    4
14.(2)Zdzisław Dobrucki - Leszno            2   0   u   0   0    2
15.(11)Marian Stawecki - Rzeszów            0   1   0            1
16.(3)Edmund Migo¶ - Gorzów Wlkp            d   d   0   0        0
   (R1)Adam Ciepiela - Rzeszów              2   2   2
   Bogdan Krzyżaniak - Toruń                qns

    76:70    77:20    77:40    77:00    78:90    79:20
    76:60    78:10    77:40    78:40    79:20
    76:60    77:20    77:80    78:60    78:40
    77:00    78:00    78:00    79:10    80:40

Sędzia - Tadeusz Rejkowski                  tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 14,20 za 11, w 19 biegu za 3.
Awans: sze¶ciu najlepszych zawodników + finali¶ci IM¦: Andrzej Pogorzelski, Jerzy Trzeszkowski.


23. Finał IMP - Rybnik 1/10/1967

1. (3)Zygmunt Pytko - Tarnów                2   3   3   3   3    14
2. (4)Antoni Woryna - Rybnik                3   3   3   1   3    13
3. (9)Zygfryd Friedek - Opole               3   1   2   3   3    12

4. (1)Paweł Waloszek - ¦więtochłowice       0   2   3   3   3    11
5. (13)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp    u   3   2   3   2    10
6. (12)Konstanty Pociejkowicz - Wrocław     1   1   3   2   1    8
7. (15)Andrzej Wyglenda - Rybnik            3   u   2   2   1    8
8. (8)Czesław Odrzywolski - Gniezno         1   2   1   2   2    8
9. (16)Henryk Glücklich - Bydgoszcz         1   0   2   2   2    7
10.(5)Stanisław Tkocz - Rybnik              3   0   1   0   2    6
11.(14)Bohdan Jaroszewicz - Wrocław         2   3   0   1   0    6
12.(10)Jan Mucha - ¦więtochłowice           2   2   1   1   0    6
13.(7)Joachim Maj - Rybnik                  2   2   0   0   1    5
14.(11)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław         0   1   0   1   1    3
15.(2)Zbigniew Podlecki - Gdańsk            1   1   0   u   ns   2
16.(6)Jan Malinowski - Rzeszów              0   0   1   0   d    1
  (R1)Karol Peszke - Rybnik                                     ns
  (R2)Wiktor Jastrzębski - Częstochowa                          ns

    77:90    79:50    80:70    79:80    79:80
    78:20    79:90    80:00    81:10    81:10
    79:60    79:90    80:80    80:80    80:90
    78:80    80:40    80:00    79:90    80:10

Sędzia -                                    tabela biegów

 IMP 1966            Powrót            IMP 1968