Ćwierćfinał IMP - Opole 26/6/1966

1. ()Czesław Odrzywolski - Gniezno                               14
2. ()Jerzy Trzeszkowski - Wrocław                                13
3. (3)Zygfryd Friedek - Opole                                    12
4. ()Adolf Słaboń - Wrocław                                      12
5. ()Zygmunt Pytko - Tarnów                                      10
6. ()Henryk Żyto - Gdańsk                                        9

7. ()Henryk Ciorga - Zielona Góra                                8
8. ()Mieczysław Mendyka - Zielona Góra                           8
9. ()Piotr Bruzda - Wrocław                                      7
10.()Waldemar Motyka - Rybnik                                    7
11.(1)Bogumił Grudziński - Opole                                 6
12.()Zdzisław Dobrucki - Leszno                                  5
13.()Jerzy Kowalski - Leszno                                     3
14.()Karol Peszke - Rybnik                                       3
15.()Zdzisław Waliński - Leszno                                  2
16.(R)Stefan Warzecha - Opole                                    1

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia - Rościsław Słowiecki                tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + Edmund Migoś i Stanisław Tkocz.

Ćwierćfinał IMP - Toruń 26/6/1966

1. (5)Henryk Glücklich - Bydgoszcz          2   3   3   3   2    13
2. (4)Kazimierz Bentke - Leszno             3   3   3   2   1    12
3. (8)Jan Tkocz - Gdańsk                    3       3   3        11
4. (14)Mieczysław Połukard - Bydgoszcz          3       3   3    11
5. (9)Bogdan Jaroszewicz - Wrocław                      3   3    9
6. (12)Zenon Nowak - Zielona Góra           3                    9

7. (7)Jan Kusiak - Leszno                       3                9
8. (16)Jan Malinowski - Rzeszów             3                    9
9. (2)Rajmund Świtała - Bydgoszcz           2                    7
10.(11)Ludwik Jaskulski - Zielona Góra              3            7
11.(10)Włodzimierz Sumiński - Piła                               6
12.(1)Janusz Kościelak - Toruń              1   1   1   0   3    6
13.(13)Wiesław Rutkowski - Piła                                  6
14.(3)Stanisław Bauta - Toruń               0   1   0   0   3    4
15.(15)Bogdan Berliński - Gdańsk                                 2
16.(6)Czesław Kolman - Zielona Góra                              1
   (R1)Bogdan Szuluk - Toruń                ns
   (R2)Norbert Świtała - Bydgoszcz          ns

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + Andrzej Pogorzelski i Antoni Woryna.

Ćwierćfinał IMP - Częstochowa 22 lub 30/6/1966

1. (5)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp          3   3   3   3   3    15
2. (10)Zbigniew Podlecki - Gdańsk           3   3   3   1   3    13
3. (9)Erwin Brabański - Świętochłowice      2   2   3   3   3    13
4. (1)Jerzy Łotocki - Częstochowa           2   1   3   3   2    11
5. (3)Wiktor Jastrzębski - Częstochowa      3   3   2   2   u    10
6. (13)Marian Kwarciński - Gniezno          3   d   2   2   2    9
7. (12)Zbigniew Flegel - Tarnów             1   3   0   2   3    9
8. (2)Stanisław Skowron - Opole             0   2   2   3   d    7

9. (16)Józef Batko - Rzeszów                2   1   2   0   1    6
10.(7)Lucjan Krupiński - Częstochowa        2   0   1   1   2    6
11.(11)Bogdan Kowalski - Toruń              0   2   1   1   2    6
12.(15)Zygmunt Antos - Wrocław              0   1   1   2   1    5
13.(8)Marian Stawecki - Rzeszów             1   2   1   0   d    4
14.(4)Krystian Fołtyn - Świętochłowice      1   0   0   1   1    3
15.(14)Władysław Opala - Gorzów Wlkp        1   1   0   0   0    2
16.(6)Roman Gąsior - Krosno                 0   0   0   0   1    1

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników + Konstanty Pociejkowicz i Marian Kaiser.

(źródło informacji - Paweł Milicz)

Ćwierćfinał IMP - Tarnów 30/6/1966

1. ()Jan Mucha - Świętochłowice             3   3   3   3   3    15
3. ()Bronisław Rogal - Gorzów Wlkp                               13
4. ()Florian Kapała - Rzeszów                                    12

?. ()Zygmunt Pytko - Tarnów                                      10

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + Paweł Waloszek i Marian Rose.

Półfinał IMP - Gorzów Wlkp 28/8/1966

1. (15)Andrzej Wyglenda - Rybnik            3   3   3   2   3    14
2. (4)Joachim Maj - Rybnik                  2   3   3   3   2    13
3. (7)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp          3   2   d   3   3    11
4. (3)Marian Rose - Toruń                   3   1   3   3   1    11
5. (9)Wiktor Jastrzębski - Częstochowa      3   3   2   1   2    11
6. (10)Bronisław Rogal - Gorzów Wlkp        2   3   2   2   2    11
7. (13)Andrzej Mazur - Lublin               2   2   1   3   0    8
8. (11)Jan Kolber - Rzeszów                 1   0   2   2   3    8
9. (12)Stanisław Rurarz - Częstochowa       0   2   1   2   2    7

10.(14)Adam Ciepiela - Rzeszów              1   2   1   0   1    5
11.(5)Erwin Brabański - Świętochłowice      2   1   d   1   0    4
12.(1)Alojzy Norek - Rybnik                 1   0   0   1   1    3
13.(16)Marian Kwarciński - Gniezno          0   1   1   0   1    3
14.(8)Jerzy Łotocki - Częstochowa           1   0   0   ns  ns   1
15.(2)Marian Kaiser - Gdańsk                d   d   ns  ns  ns   0
16.(6)Konstanty Pociejkowicz - Wrocław      w   ns  ns  ns  ns   0
   (R1)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp         d   3   0   3
   (R2)Władysław Opala - Gorzów Wlkp        2   1   0
   Jan Mucha - Świętochłowice               qns
   Florian Kapała - Rzeszów                 qns
   Zbigniew Podlecki - Gdańsk               qns

    77:50    79:70    79:70    79:80    79:90
    79:50    80:50    80:00    80:00    81:20
    79:00    79:40    80:00    79:80    81:50
    78:40    79:70    80:20    80:90    82:00

Sędzia - Jan Ćwiertnia                      tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 6,9,16,19 za 6, R2 w biegach 10,14,18 za 2.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał IMP - Gdańsk 28/8/1966

1. ()Bogdan Jaroszewicz - Wrocław                                13
2. ()Henryk Glücklich - Bydgoszcz           3   3   3   3   0    12
3. ()Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp                           12
4. ()Kazimierz Bentke - Leszno                  wsu              10
5. ()Antoni Woryna - Rybnik                                      9
6. ()Czesław Odrzywolski - Gniezno                               9
7. ()Jerzy Trzeszkowski - Wrocław                                8
8. ()Jan Tkocz - Gdańsk                                          7

9. ()Stanisław Tkocz - Rybnik                                    7
10.()Edmund Migoś - Gorzów Wlkp                                  6
11.()Zygmunt Pytko - Tarnów                                      6
12.()Adolf Słaboń - Wrocław                                      5
13.()Zenon Nowak - Zielona Góra                                  5
14.()Henryk Żyto - Gdańsk                                        5
15.()Mieczysław Połukard - Bydgoszcz        3   u                3
16.()Zygfryd Friedek - Opole                                     0
   Paweł Waloszek - Świętochłowice          qns

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.


22. Finał IMP - Rybnik 2/10/1966

1. (14)Antoni Woryna - Rybnik               3   3   3   3   3    15
2. (2)Marian Rose - Toruń                   3   2   2   3   3    13
3. (7)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp     3   2   3   2   2    12

4. (6)Joachim Maj - Rybnik                  2   0   2   3   3    10
5. (12)Kazimierz Bentke - Leszno            3   2   3   0   2    10
6. (1)Henryk Glücklich - Bydgoszcz          1   3   3   1   1    9
7. (3)Andrzej Wyglenda - Rybnik             0   3   2   3   1    9
8. (10)Jan Tkocz - Gdańsk                   2   1   2   2   2    9
9. (8)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław          1   1   1   2   3    8
10.(4)Czesław Odrzywolski - Gniezno         2   0   1   2   2    7
11.(16)Bohdan Jaroszewicz - Wrocław         1   3   1   0   1    6
12.(13)Bronisław Rogal - Gorzów Wlkp        2   2   0   1   0    5
13.(5)Andrzej Mazur - Lublin                0   0   1   1   1    3
14.(11)Wiktor Jastrzębski - Częstochowa     1   1   0   0   0    2
15.(9)Stanisław Rurarz - Częstochowa        0   1   0   1   0    2
16.(15)Jan Kolber - Rzeszów                 0   0   0   0   ns   0
   (R1)Stanisław Tkocz - Rybnik             ns
   Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp             qns

    76:30    78:70    79:00    77:70    80:10
    76:40    76:50    78:20    78:40    79:00
    78:70    77:80    77:90    79:80    79:70
    78:10    78:30    78:20    80:00    79:10

Sędzia - Rościsław Słowiecki                tabela biegów

 IMP 1965            Powrót            IMP 1967