Ćwierćfinał IMP - Zielona Góra 22/7/1965

1. (6)Henryk Żyto - Gdańsk                  3   3   3   3   3    15
2. (2)Marian Rose - Toruń                   3   2   3   3   3    14
3. (10)Jerzy Kowalski - Leszno              3   1   0   3   3    10
4. (4)Janusz Kościelak - Toruń              2   2   2   1   3    10
5. (12)Mieczysław Połukard - Bydgoszcz      1   3   2   3   0    9
6. (13)Edward Kupczyński - Bydgoszcz        3   2   1   1   2    9
7. (7)Jan Tkocz - Gdańsk                    0   3   3   2   0    8
8. (8)Konstanty Pociejkowicz - Wrocław      2   1   3   2   0    8

9. (9)Kazimierz Bentke - Leszno             2   1   1   2   2    8
10.(5)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław          1   3   1   0   2    7
11.(16)Jerzy Łotocki - Częstochowa          2   0   2   2   1    7
12.(3)Stanisław Bauta - Toruń               0   2   2   1   1    6
13.(1)Bogdan Kowalski - Toruń               1   0   1   1   2    5
14.(15)Zygmunt Malinowski - Częstochowa     0   1   0   0   0    1
15.(11)Zdzisław Waliński - Leszno           0   0   0   0   1    1
16.(14)Stanisław Sochacki - Zielona Góra    1   0   0   0   0    1

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia - Tadeusz Mioduszewski               tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Częstochowa 22/7/1965

1. ()Stefan Kępa - Rzeszów                                       14
2. ()Bogdan Jaroszewicz - Wrocław                                14
3. ()Zbigniew Podlecki - Gorzów Wlkp                             13
4. ()Marian Kaiser - Gdańsk                                      ?
5. ()Adolf Słaboń - Wrocław                                      10
6. ()Rajmund Świtała - Bydgoszcz                                 ?

7. ()Jan Szurkowski - Zielona Góra                               ?
?. ()Norbert Świtała - Bydgoszcz                                 ?
?. ()Zygfryd Friedek - Bydgoszcz                                 ?

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników.

Półfinał IMP - Gorzów Wlkp 15/8/1965

1. (3)Marian Rose - Toruń                   3   3   3   3   3    15
2. (4)Antoni Woryna - Rybnik                2   3   3   2   3    13
3. (14)Zbigniew Podlecki - Gorzów Wlkp      2   3   2   3   2    12
4. (11)Henryk Żyto - Gdańsk                 3   2   3   2   1    11
5. (5)Andrzej Wyglenda - Rybnik             3   3   3   1   0    10
6. (6)Stefan Kępa - Rzeszów                 2   1   2   3   2    10
7. (13)Marian Kaiser - Gdańsk               3   2   1   3   1    10
8. (10)Adolf Słaboń - Wrocław               1   2   2   2   2    9

9. (12)Mieczysław Połukard - Bydgoszcz      2   2   2   1   0    7
10.(1)Jan Tkocz - Gdańsk                    0   1   1   2   3    7
11.(9)Bogdan Jaroszewicz - Wrocław          0   0   1   1   2    4
12.(16)Edward Kupczyński - Bydgoszcz        0   1   0   0   3    4
13.(2)Janusz Kościelak - Toruń              1   0   0   1   1    3
14.(8)Jerzy Kowalski - Leszno               1   0   0   0   1    2
15.(15)Konstanty Pociejkowicz - Wrocław     1                    1
16.(R)Norbert Świtała - Bydgoszcz               1   0   0   0    1
17.(7)Rajmund Świtała - Bydgoszcz           0   0   0   0   0    0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał IMP - Bydgoszcz 15/8/1965

1. (4)Stanisław Tkocz - Rybnik              3   3   2   3   3    14
2. (14)Paweł Waloszek - Świętochłowice      3   3   3   3   d    12
3. (5)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp     ust 3   3   3   2    11
4. (13)Edmund Migoś - Gorzów Wlkp           2   2   1   3   3    11
5. (11)Jan Mucha - Świętochłowice           3   2   3   2   1    11
6. (6)Joachim Maj - Rybnik                  3   2   2   2   2    11
7. (3)Wiktor Waloszek - Świętochłowice      2   3   2   2   1    10
8. (7)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp          1   1   3   2   2    9

9. (8)Stanisław Skowron - Opole             2   1   1   1   3    8
10.(16)Marian Stawecki - Rzeszów            0   2   1   1   3    7
11.(12)Stanisław Rurarz - Częstochowa       2   0   2   1   0    5
12.(1)Andrzej Mazur - Lublin                1   1   0   0   1    3
13.(15)Władysław Kamiński - Tarnów          1   0   1   1   u    3
14.(10)Jerzy Owoc - Krosno                  d   d   d   d   2    2
15.(2)Marian Spychała - Rzeszów             0   1   0   0   1    2
16.(9)Roman Gąsior - Krosno                 1   0   d   0   0    1
17.(17)Jan Kolber - Rzeszów                 ns

    ??:??    75:00    78:00    77:60    79:20
    ??:??    77:60    77:60    77:20    ??:??
    ??:??    ??:??    ??:??    75:80    ??:??
    76:00    76:80    79:00    77:80    ??:??

Sędzia - A.Podgórski                        tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
źródło informacji - Piotr Dziuba (www.speedway.info.pl)


21. Finał IMP - Rybnik 12/9/1965

1. (16)Stanisław Tkocz - Rybnik             3   3   3   3   3    15
2. (14)Andrzej Wyglenda - Rybnik            2   3   3   3   3    14
3. (11)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp    2   3   2   3   2    12+3

4. (2)Marian Kaiser - Gdańsk                3   2   3   2   2    12+2
5. (10)Joachim Maj - Rybnik                 3   1   2   1   3    10
6. (5)Zbigniew Podlecki - Gdańsk            2   3   2   2   1    10
7. (4)Marian Rose - Toruń                   1   0   3   3   0    7
8. (12)Antoni Woryna - Rybnik               0   2   u   2   3    7
9. (8)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp          1   1   2   1   2    7
10.(3)Jan Mucha - Świętochłowice            0   2   1   0   2    5
11.(9)Paweł Waloszek - Świętochłowice       1   2   0   1   0    4
12.(7)Adolf Słaboń - Wrocław                0   1   1   1   1    4
14.(6)Stefan Kępa - Rzeszów                 3   0                3
13.(15)Edmund Migoś - Gorzów Wlkp           1   0   1   0   1    3
15.(1)Wiktor Waloszek - Świętochłowice      2   0   0   0   0    2
16.(13)Henryk Żyto - Gdańsk                 0   1   0   0   0    1
   (R1)Stanisław Skowron - Opole            1   2   1

    76:70    78:60    77:00    78:50    79:00    79:00
    77:50    77:70    77:80    78:20    78:30
    77:20    77:50    78:20    78:20    79:30
    77:20    77:20    79:20    80:30    79:20

Sędzia -                                    tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 9,16,19 za 6.

 IMP 1964            Powrót            IMP 1966