Ćwierćfinał IMP - Zielona Góra 1/5/1964

1. ()Antoni Woryna - Rybnik                                      13
2. ()Bogdan Berliński - Gdańsk                                   12
3. ()Norbert Świtała - Bydgoszcz                                 11
4. ()Bogdan Krzyżaniak - Piła                                    11
5. ()Waldemar Motyka - Rybnik                                    10
6. ()Jerzy Trzeszkowski - Wrocław                                9
7. ()Alojzy Norek - Rybnik                                       8

8. ()Wiesław Rutkowski - Piła                                    7
   ()Jerzy Bartoszkiewicz - Gorzów Wlkp                          5
   ()Jerzy Flizikowski - Gorzów Wlkp                             3

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Piła 1/5/1964

1. ()Marian Rose - Toruń                                         14
2. ()Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp                                12
3. ()Marian Kaiser - Gdańsk                                      11
4. ()Stanisław Tkocz - Rybnik                                    10
5. ()Barnard Kacperak - Częstochowa                              10
6. ()Stanisław Rurarz - Częstochowa                              8
7. ()Stanisław Kaiser - Gdańsk                                   7

?. ()Rajmund Świtała - Bydgoszcz                                 7
10.()Ludwik Jaskulski - Zielona Góra                             6
11.()Henryk Ciorga - Zielona Góra                                6
12.()Jan Szurkowski - Zielona Góra                               4
13.()Mieczysław Mendyka - Zielona Góra                           4
?. ()Edward Kupczyński - Bydgoszcz                  d            0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Rajmund Świtała i Edward Kupczyński spóźnili się na zawody i wystartowali
dopiero w trzech ostatnich seriach biegów.

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Krosno 1/5/1964

1. ()Jan Malinowski - Rzeszów                                    13
2. ()Stanisław Tkocz - Rybnik                                    13
3. ()Zygmunt Pytko - Tarnów                                      12

10.()Stanisław Bauta - Toruń                                     ?

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał IMP - Tarnów 1/5/1964

1. ()Karol Peszke - Rybnik                                       ?


    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników.

Półfinał IMP - Wrocław 22/7/1964

1. (16)Zbigniew Podlecki - Gdańsk           3   3   3   3   3    15
2. (13)Stanisław Kaiser - Gdańsk            1   3   2   3   3    12
3. (1)Edmund Migoś - Gorzów Wlkp            3   2   2   3   1    11
4. (10)Zygmunt Pytko - Tarnów               3   3   3   1   0    10
5. (15)Marian Rose - Toruń                  2   2   2   2   2    10
6. (8)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp     1   2   3   0   3    9
7. (5)Jan Mucha - Świętochłowice            2   1   0   2   3    8+3(C)
8. (6)Stanisław Tkocz - Rybnik              3   2   1   1   1    8+2(B)

9. (11)Jan Tkocz - Gdańsk                   2   3   0   1   2    8+1(A)
10.(2)Adam Ciepiela - Rzeszów               0   1   3   2   1    7
11.(3)Wiktor Waloszek - Świętochłowice      2   1   2   0   2    7
12.(9)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp          0   0   1   3   2    6
13.(12)Jan Malinowski - Rzeszów             1   1   1   2   0    5
14.(4)Stanisław Rurarz - Częstochowa        1   0   1   0   0    2
15.(7)Bernard Kacperak - Częstochowa        0   0   0   1   0    1
16.(14)Jan Kolber - Rzeszów                 0   0   0   0   1    1
17.(R1)Rajmund Świtała - Bydgoszcz          ns
   Marian Kaiser - Gdańsk                   qns

    80:00    81:50    79:90    82:40    80:40    82:10
    80:40    81:20    81:10    81:60    80:20
    80:00    81:80    82:20    80:60    82:00
    79:20    79:60    81:10    82:20    82:20

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał IMP - Rzeszów 22/7/1964

1. (10)Józef Batko - Rzeszów                3   3   1   3   3    13
2. (4)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław          0   3   3   3   3    12
3. (12)Andrzej Wyglenda - Rybnik            2   0   3   3   2    10
4. (2)Paweł Waloszek - Świętochłowice       3   0   2   3   2    10
5. (16)Norbert Świtała - Bydgoszcz          2   2   3   2   1    10
6. (7)Mieczysław Połukard - Bydgoszcz       3   3   0   0   3    9
7. (13)Andrzej Domiszewski - Wrocław        1   3   2   0   3    9
8. (15)Joachim Maj - Rybnik                 3   2   1   1   2    9

9. (6)Stanisław Skowron - Opole             1   2   2   2   1    8
10.(8)Bohdan Jaroszewicz - Nowa Huta        2   1   2   2   0    7
11.(1)Bogdan Berliński - Gdańsk             2   2   0   1   1    6
12.(3)Bogdan Krzyżaniak - Piła              1   1   3   1   0    6
13.(11)Karol Peszke - Rybnik                1   0   1   1   1    4
14.(14)Waldemar Motyka - Rybnik             0   1   1   2   0    4
15.(5)Alojzy Norek - Rybnik                 0   1   0   0   2    3
16.(9)Rudolf Filip - Opole                  0   0   0   0   0    0
   (R1)Janusz Kościelak - Rzeszów           ns
   (R2)Wiesław Rutkowski - Piła             ns
   Antoni Woryna - Rybnik                   qns

    79:20    78:50    ??:??    78:20    78:80
    78:50    78:50    77:80    ??:??    ??:??
    78:20    77:80    78:20    81:00    79:00
    78:80    78:40    77:80    78:60    ??:??

Sędzia - Stanisław Szomański                                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.


20. Finał IMP - Rybnik 27/9/1964

1. (8)Andrzej Wyglenda - Rybnik             3   3   3   2   3    14
2. (9)Joachim Maj - Rybnik                  2   3   2   3   3    13+3
3. (11)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp    1   3   3   3   3    13+2

4. (6)Stanisław Tkocz - Rybnik              2   3   2   1   3    11
5. (13)Zbigniew Podlecki - Gdańsk           3   2   3   1   d    9
6. (15)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław         2   0   3   2   2    9
7. (10)Andrzej Domiszewski - Wrocław        0   2   2   3   1    8
8. (7)Marian Rose - Toruń                   1   2   d   3   2    8
9. (12)Józef Batko - Rzeszów                3   1   1   2   1    8
10.(4)Paweł Waloszek - Świętochłowice       3   2   u   d   2    7
11.(5)Jan Mucha - Świętochłowice            0   0   2   2   1    5
12.(1)Jan Tkocz - Gdańsk                    1   1   1   1   0    4
13.(2)Mieczysław Połukard - Bydgoszcz       2   1   0   0   0    3
14.(3)Edmund Migoś - Gorzów Wlkp            0   1   0   0   2    3
15.(16)Stanisław Skowron - Opole            1   0   0   1   1    3
16.(14)Stanisław Kaiser - Gdańsk            0   0   1   0   0    1
   Zygmunt Pytko - Tarnów                   qns

    76:40    77:60    78:20    80:00    81:00    ??:??
    77:00    79:00    79:20    79:40    80:20
    78:00    78:20    78:20    80:20    80:60
    77:40    77:40    79:20    80:00    80:40

Sędzia -                                    tabela biegów

 IMP 1963            Powrót            IMP 1965