1 Runda PPZMot Grupa 3 - Tarnów 1/4/1973

1.Unia Tarnów (kask czerwony)                                   31

 (1)Zygmunt Pytko                       3   2   3   3           11
 (2)Marian Wardzała                     3   d1      2           5
 (3)Stanisław Chorabik                  0   3   1   3           7
 (4)Stanisław Bartnik                   d1  1   3   2           6
 (R)Kazimierz Duda                              2               2
2-3.Stal Toruń (kask biały)                                     22
 (1)Roman Kościecha                     3   2   3   1           9
 (2)Roman Janczuro                      u3  0   1               1
 (3)Bernard Licznerski                  2   1   0               3
 (4)Janusz Plewiński                    2   2   1   3           8
 (R)Jerzy Knyter                                    1   0       1
2-3.Wybrzeże Gdańsk (kask niebieski)                            22
 (1)Henryk Żyto                         2   3   3   2           10
 (2)Leszek Marsz                        ust ust     d3          0
 (3)Leszek Papakul                      1   3       2           6
 (4)Bogdan Skrobisz                     1   1   1               3
 (R)Jan Gągolewicz                              2   0   1       3
4.Sparta Wrocław (kask żółty)                                   20
 (1)Jerzy Trzeszkowski                  1   1   2   3           7
 (2)Zygmunt Słowiński                   2   3   2   1           8
 (3)Stanisław Nowak                     3   2   0               5
 (4)Jan Chudzikowski                    d1  0   u3              0
 (R)Zygfryd Kostka                                  ust 0       0

    81:00    81:80    82:00    83:00
    79:60    80:40    81:20    80:60
    81:80    81:80    81:00    80:60
    80:80    80:60    81:00    82:20

Sędzia - Zbigniew Gołębiowski               tabela biegów

2 Runda PPZMot Grupa 3 - Toruń 1/5/1973

1.Stal Toruń (kask niebieski)                                   35

 (1)Roman Kościecha                     3   3   3   2           11
 (2)Bogdan Krzyżaniak                   3   3   2   2           10
 (3)Jan Ząbik                           3   3   3   2           11
 (4)Roman Janczuro                      1   2   0               3
 (R)Jerzy Knyter                                    0           0
2-3.Wybrzeże Gdańsk (kask żółty)                                21
 (1)Leszek Papakul                      2   0   2   3           7
 (2)Bogdan Skrobisz                     0   1   0   3           4
 (3)Jan Gągolewicz                      3   1   0   0           4
 (4)Bolesław Ślaz                       2   1       1           4
 (R)Krzysztof Siudek                            2               2
2-3.Sparta Wrocław (kask czerwony)                              21
 (1)Jerzy Trzeszkowski                  1   3   0   1           5
 (2)Robert Słaboń                       1       1   1           3
 (3)Jan Chudzikowski                    2   2   2   0           6
 (4)Andrzej Zieja                       1   2   1   1           5
 (R)Zygfryd Kostka                          2                   2
4.Unia Tarnów (kask biały)                                      19
 (1)Stanisław Bartnik                   2   1   3   3           9
 (2)Marian Wardzała                     0   0   3   3           6
 (3)Edmund Madej                        0   0   1   2           3
 (4)Alfred Pagos                        0   0   1               1
 (R)Rudolf Proszowski                               0           0

    77:20    80:60    82:00    79:20
    78:00    80:80    79:00    78:40
    79:00    78:80    78:80    79:80
    79:00    79:00    78:60    ??:??

Sędzia - Irena Nadolna                      tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

3 Runda PPZMot Grupa 3 -  //1973


    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

4 Runda PPZMot Grupa 3 -  //1973


    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 3

1.Stal Toruń                                11.5    116
2.Sparta Wrocław                            11.5    113
3.Wybrzeże Gdańsk                           10      94
4.Unia Tarnów                               7       59

 Powrót