1 Runda PPZMot Grupa 2 - Zielona Góra 1/4/1973

1.Stal Gorzów Wlkp (kask żółty)                                 37

 (1)Zenon Plech                             3   2   3   3       11
 (2)Bogusław Nowak                          3   3   3   1       10
 (3)Ryszard Fabiszewski                     3   3   3   0       9
 (4)Jerzy Rembas                            0       2   2       4
 (R)Edward Jancarz                              3               3
2.Falubaz Zielona Góra (kask biały)                             24
 (1)Zbigniew Marcinkowski                   2   3   3   3       11
 (2)Paweł Protasiewicz                      0       1   3       4
 (3)Zbigniew Filipiak                       3   ?   ?   1       4
 (4)Bolesław Proch                          ?   ?               ?
 (R)Kazimierz Tyliński                          2   ?   3       5
3.Unia Leszno (kask czerwony)                                   20
 (1)Zdzisław Dobrucki                       1   1   2   1       5
 (2)Alojzy Norek                            1   1   1   2       5
 (3)Zbigniew Jąder                          1   ?   1   1       4
 (4)Jerzy Kowalski                          ?   2   2   2       6
 (R)Zenon Nowak                                                 ns
4.Kolejarz Opole (kask niebieski)                               16
 (1)Jerzy Szczakiel                         2   1   2   2       7
 (2)Joachim Hyla                            2       0   0       2
 (3)Franciszek Stach                        1   2   1   0       4
 (4)Konrad Libor                            2   0   0   ?       2
 (R)Gerard Stach                                1               1

    76:40    76:80    77:20    76:40
    77:00    76:70    76:60    76:20
    77:40    76:50    77:20    76:50
    77:80    76:80    75:80    ??:??

Sędzia - Stanisław Sadowski                 tabela biegów

(źródło informacji - Witold Łukowski i Andrzej Korzybski)

2 Runda PPZMot Grupa 2 - Gorzów Wlkp 8/9/1973

1.Stal Gorzów Wlkp (kask ?)                                     41

 (?)Edward Jancarz                                              9
 (?)Zenon Plech                                                 9
 (?)Jerzy Padewski                                              9
 (?)Bogusław Nowak                                              8
 (?)Ryszard Fabiszewski                                         6
2.Unia Leszno (kask ?)                                          32
 (?)Zdzisław Dobrucki                                           8
 (?)Antoni Heliński                                             7
 (?)Czesław Piwosz                                              7
 (?)Jerzy Kowalski                                              6
 (?)Bernard Jąder                                               4
3.Falubaz Zielona Góra (kask ?)                                 15
 (?)Bolesław Proch                                              5
 (?)Ludwik Jaskulski                                            4
 (?)Romuald Łoś                                                 3
 (?)Jan Grabowski                                               2
 (?)Jan Jakubowski                                              1
4.Kolejarz Opole (kask ?)                                       8
 (?)Norbert Ciomber                                             4
 (?)Józef Gorzkowski                                            2
 (?)Zdzisław Żerdziński                                         1
 (?)?.Polok                                                     1
 (?)brak zawodnika                                              ns

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

(źródło informacji - Witold Łukowski)

3 Runda PPZMot Grupa 2 - Leszno 9/9/1973

1.Stal Gorzów Wlkp (kask niebieski)                             40

 (1)Jerzy Rembas                                                8
 (2)Bogusław Nowak                                              12
 (3)Jerzy Padewski                                              6
 (4)Ryszard Fabiszewski                                         8
 (R)Mieczysław Woźniak                                          6
2.Unia Leszno (kask żółty)                                      33
 (1)Antoni Heliński                         ?                   3
 (2)Zbigniew Jąder                                              6
 (3)Zdzisław Dobrucki                                           10
 (4)Bernard Jąder                                               10
 (R)Jerzy Kowalski                          ?                   6
3.Falubaz Zielona Góra (kask czerwony)                          17
 (1)Zbigniew Filipiak                                           9
 (2)Romuald Łoś                                                 2
 (3)Ludwik Jaskulski                                            3
 (4)Zbigniew Marcinkowski                                       4
 (R)Jan Jakubowski                                              ns
4.Kolejarz Opole (kask biały)                                   3
 (1)Józef Gorzkowski                                            0
 (2)Janusz Gos                                                  1
 (3)Leonard Raba                                                1
 (4)Norbert Ciomber                                             0
 (R)Zdzisław Żerdziński                                         1

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

4 Runda PPZMot Grupa 2 - Ostrów Wlkp 21/10/1973 (organizator Kolejarz Opole)

1.Stal Gorzów Wlkp (kask ?)                                     34

 (?)Jerzy Padewski                                              11
 (?)Jerzy Rembas                                                11
2.Kolejarz Opole (kask ?)                                       32
 (?)Jerzy Szczakiel                         3   3   3   3       12
3.Unia Leszno (kask ?)                                          23
4.Falubaz Zielona Góra (kask ?)                                 5

 (?)Jan Grabowski                                               ?

Po zawodach rozegrano bieg o Puchar MRN:
1-Szczakiel, 2-Grabowski

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

(źródło informacji - Witold Łukowski)

Ostateczna kolejność w GRUPIE 1

1.Stal Gorzów Wlkp                          16      152
2.Unia Leszno                               10      110
3.Falubaz Zielona Góra                      8       62
4.Kolejarz Opole                            6       59

 Powrót