1 Runda PPZMot Grupa 1 - Gorzów Wlkp 12/4/1971

1.Stal Gorzów Wlkp (kask żółty)                                 38

 (1)Edward Jancarz                      u   3   3   3           9
 (2)Jerzy Padewski                      2                       2
 (3)Edmund Migoś                        1   2   3   3           9
 (4)Andrzej Pogorzelski                 3   3   3   3           12
 (R)Bogusław Nowak                          1   3   2           6
2.Sparta Wrocław (kask niebieski)                               25
 (1)Jerzy Trzeszkowski                  3   1   0   2           6
 (2)Piotr Bruzda                        2   1   3   0           6
 (3)Bohdan Jaroszewicz                  1   2   1   3           7
 (4)Konstanty Pociejkowicz              3   2   1   0           6
 (R)Stanisław Nowak                                             ns
3.Wybrzeże Gdańsk (kask biały)                                  19
 (1)Zbigniew Podlecki                   3   2   2   1           8
 (2)Henryk Żyto                         2                       2
 (3)Jan Tkocz                           1   0   2   0           3
 (4)Jan Sulewski                        2   1   1   1           5
 (R)Bogdan Berliński                        0   1   0           1
4.Unia Tarnów (kask czerwony)                                   14
 (1)Zygmunt Pytko                       d   3   w   2           5
 (2)Stanisław Chorabik                  0   0   1   1           2
 (3)Czesław Kolman                      0   0   2   2           4
 (4)Marian Wardzała                     0   1   1   1           3
 (R)Stanisław Pacura                                            ns

    78:50    77:80    76:50    76:40
    79:00    77:80    76:80    77:60
    78:40    78:00    76:60    ??:??
    80:20    78:50    76:70    ??:??

Sędzia - Jerzy Kubik                        tabela biegów

2 Runda PPZMot Grupa 2 - Wrocław 18/4/1971

1.Sparta Wrocław (kask żółty)                                   45

 (1)Jerzy Trzeszkowski                  3   3   3   3           12
 (2)Bohdan Jaroszewicz                  3   3   3   2           11
 (3)Stanisław Nowak                     1   3   3   3           10
 (4)Piotr Bruzda                        3   3   3   3           12
 (R)Jan Chudzikowski                                            ns
2.Wybrzeże Gdańsk (kask niebieski)                              24
 (1)Zbigniew Podlecki                   1   2   1   1           5
 (2)Henryk Żyto                         2       2   3           7
 (3)Jan Tkocz                           2   1   2               5
 (4)Leszek Marsz                        2   2   1   1           6
 (R)Jan Sulewski                            1       0           1
3.Stal Gorzów Wlkp (kask czerwony)                              21
 (1)Jerzy Padewski                      1   1   0   2           4
 (2)Andrzej Pogorzelski                 2   2   2   1           7
 (3)Edward Jancarz                      3   2   2   1           8
 (4)Ryszard Dziatkowiak                 0   1       0           1
 (R)Bogusław Nowak                              1               1
4.Unia Tarnów (kask biały)                                      6
 (1)Zygmunt Pytko                       1   0   0   0           1
 (2)Czesław Kolman                      0   0       2           2
 (3)Stanisław Pacura                    0   0   0   2           2
 (4)Marian Wardzała                     0       1   0           1
 (R)Andrzej Tanaś                           0   0               0

    77:50    77:60    79:10    78:40
    76:90    77:90    78:40    79:40
    78:10    77:50    78:60    77:90
    78:80    78:00    77:90    78:50

Sędzia - Franciszek Wolniak                 tabela biegów

3 Runda PPZMot Grupa 1 - Tarnów 10/7/1971

1.Stal Gorzów Wlkp (kask biały)                                 38

 (1)Jerzy Padewski                      2   2   2   3           9
 (2)Edward Jancarz                      3   3   3   d           9
 (3)Ryszard Dziatkowiak                 d   3   3               6
 (4)Zenon Plech                         3       3   3           9
 (R)Bogusław Nowak                          3       2           5
2.Sparta Wrocław (kask czerwony)                                28
 (1)Jerzy Trzeszkowski                  0   0       1           1
 (2)Piotr Bruzda                        3   1   0   2           6
 (3)Jan Chudzikowski                    1   2   0               3
 (4)Zygmunt Słowiński                   1   1       2           4
 (R)Konstanty Pociejkowicz                      3   2   2       7
3.Unia Tarnów (kask niebieski)                                  22
 (1)Zygmunt Pytko                       3   2   1   d           6
 (2)Edmund Madej                        1   1   0               2
 (3)Stanisław Pacura                    d   3   1   3           7
 (4)Stanisław Chorabik                  1   2   1   3           7
 (R)Kazimierz Duda                                  0           0
4.Wybrzeże Gdańsk (kask żółty)                                  14
 (1)Zbigniew Podlecki                   2   0   2   1           5
 (2)Henryk Żyto                         2   1   2   1           6
 (3)Jan Tkocz                           0   0                   0
 (4)Jan Gągolewicz                      2   0   1   0           3
 (R)Leszek Papakul                              0   0           0

    79:20    81:00    81:80    82:50
    78:00    80:40    81:60    82:40
    81:20    81:00    81:40    82:20
    81:90    82:20    80:60    81:20

Sędzia - Mieczysław Ropek                   tabela biegów

4 Runda PPZMot Grupa 1 - Gdańsk 15/8/1971

1.Stal Gorzów Wlkp (kask niebieski)                             36

 (1)Ryszard Dziatkowiak                 2   3   2   1           8
 (2)Edward Jancarz                      3   3   3   2           11
 (3)Jerzy Padewski                      1   2   2   3           8
 (4)Zenon Plech                         2   1   3   3           9
 (R)Ryszard Fabiszewski                                         ns
2.Wybrzeże Gdańsk (kask czerwony)                               33
 (1)Zbigniew Podlecki                   2   2                   4
 (2)Jan Gągolewicz                      d   0   2               2
 (3)Jan Tkocz                           2   1   3   2           9
 (4)Roman Zieliński                     3   2   2               7
 (R)Henryk Żyto                                 2   1   2   1   6
3.Sparta Wrocław (kask biały)                                   20
 (1)Jerzy Trzeszkowski                  2   2   1   2           7
 (2)Piotr Bruzda                        3   3   1   1           8
 (3)Zygmunt Słowiński                   w       w   0           0
 (4)Jan Chudzikowski                    0   0       0           0
 (R)Stanisław Nowak                         3   2               5
4.Unia Tarnów (kask żółty)                                      5
 (1)Zygmunt Pytko                       u   0                   0
 (2)Marian Wardzała                     0   0   1   1           2
 (3)Zbigniew Flegel                     1   1   0   0           2
 (4)Stanisław Bartnik                   1   0       u           1
 (R)Wojciech Baran                              u   u   u       0

    77:20    77:00    79:70    78:60
    77:40    78:00    77:80    78:80
    76:60    80:00    78:40    78:40
    77:60    79:60    78:80    ??:??

Sędzia - Rościsław Słowiecki                tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 1

1.Stal Gozów Wlkp                                   133
2.Sparta Wrocław                                    111---118
3.Wybrzeże Gdańsk                                   91---90
4.Unia Tarnów                                       57---47

 Powrót