1 Runda PPZMot Grupa 1 - Rybnik 1/5/1970

1.Stal Gorzów Wlkp (kask żółty)                                 18

 (?)Bogusław Nowak                      1   3                   4
 (?)Edmund Migoś                        2   2                   4
 (?)Edward Jancarz                      3   2                   5
 (?)?                                                           5
 (5)Andrzej Pogorzelski                                         ns
2.ROW Rybnik (kask biały)                                       16
 (1)Antoni Woryna                       3   0                   3
 (2)Andrzej Wyglenda                    2   3                   5
 (3)Jerzy Gryt                          3   3                   6
 (4)Stanisław Tkocz                     u                       0
 (5)Antoni Masłowski                        2                   2
3.Polonia Bydgoszcz (kask czerwony)                             11
 (1)Stanisław Kasa                      1   1                   2
 (2)Henryk Glücklich                    3   1                   4
 (3)Andrzej Koselski                    2   2                   4
 (4)Rajmund Świtała                     1                       1
 (5)Marian Zaranek                          0                   0
4.Śląsk Świętochłowice (kask niebieski)                         3
 (1)Erwin Brabański                     0   1                   1
 (2)Henryk Jeziorowski                  0   1                   1
 (3)Andrzej Nawrocki                    0   0                   0
 (4)Kazimierz Bury                      0   1                   1
 (5)Paweł Adam                                                  ns

Sędzia przerwał zawody po 8 biegach z powodu padającego deszczu.

    80:00    84:40
    80:80    85:00
    81:40    83:80
    83:60    85:00

Sędzia -                                    tabela biegów

2 Runda PPZMot Grupa 1 - Bydgoszcz 2/8/1970

1.Polonia Bydgoszcz (kask biały)                                29

 (1)Henryk Glücklich                    3   3   3   3           12
 (2)Stanisław Kasa                      2   3   2   3           10
 (3)Andrzej Koselski                    1   0   0   2           3
 (4)Rajmund Świtała                     2   0   1   1           4
 (5)Benedykt Kosek                                              ns
2.ROW Rybnik (kask niebieski)                                   26
 (1)Andrzej Wyglenda                    0   3   3   2           8
 (2)Antoni Woryna                       1   3   3   3           10
 (3)Antoni Fojcik                       1   2   0   2           5
 (4)Jerzy Gryt                          0   1   1               3
 (5)Karol Peszke                                    1           1
3.Stal Gorzów Wlkp (kask czerwony)                              21
 (1)Jerzy Padewski                      2   1   0   1           4
 (2)Edmund Migoś                        3   3   2   2           10
 (3)Bogusław Nowak                      3       1   2           6
 (4)Zenon Plech                         0   0   1   0           1
 (5)Edward Jancarz                          0                   0
4.Śląsk Świętochłowice (kask żółty)                             20
 (1)Paweł Waloszek                      1   2   3   3           9
 (2)Jan Mucha                           2   2   2   1           7
 (3)Józef Jarmuła                       0   1   0               1
 (4)Wiktor Waloszek                     0   2   0   1           3
 (5)Erwin Brabański                                 0           0

    76:20    74:40    75:20    76:70
    76:00    75:00    75:00    76:50
    76:50    75:60    76:20    77:70
    76:50    76:00    76:50    76:00

Sędzia -                                    tabela biegów

4 Runda PPZMot Grupa 1 - Lublin 19/8/1970 (organizator Śląsk Świętochłowice)

1.ROW Rybnik (kask żółty)                                       35

 (?)Andrzej Wyglenda                    3   3   3   3           12
 (?)Antoni Fojcik                       3   3   3   3           12
2.Śląsk Świętochłowice (kask czerwony)                          24
 (?)Paweł Waloszek                                              ?
 (?)Jan Mucha                                                   ?
3.Polonia Bydgoszcz (kask niebieski)                            21
 (?)Stanisław Kasa                                              8
4.Stal Gorzów Wlkp (kask biały)                                 15
 (?)Edmund Migoś                                                8

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

4 Runda PPZMot Grupa 1 - Gorzów Wlkp 30/8/1970

1.Stal Gorzów Wlkp (kask niebieski)                             45

 (1)Jerzy Padewski                      3   3   3   3           12
 (2)Ryszard Dziatkowiak                 2   3   3   3           11
 (3)Zenon Plech                         2   2   3   3           10
 (4)Bogusław Nowak                      3   3   3   3           12
 (5)Wojciech Jurasz                                             ns
2.Śląsk Świętochłowice (kask biały)                             20
 (1)Wiktor Waloszek                     3   2   2   2           9
 (2)Paweł Adam                          0   0   1   1           2
 (3)Józef Jarmuła                       3   3   d   2           8
 (4)Andrzej Nawrocki                    0   1   0               1
 (5)Kazimierz Bury                                  0           0
3.ROW Rybnik (kask czerwony)                                    19
 (1)Jerzy Gryt                          1   2   2   w           5
 (2)Karol Peszke                        2   1   1   1           5
 (3)Jerzy Wilim                         1   1   1   2           5
 (4)Bolesław Fizia                      1   2   0   1           4
 (5)Bronisław Reinhold                                          ns
4.Polonia Bydgoszcz (kask żółty)                                12
 (1)Rajmund Świtała                     1   0   1   0           2
 (2)Stanisław Kasa                      w   1   2   2           5
 (3)Benedykt Kosek                      2   0   2   1           5
 (4)Marian Zaranek                      0   d   0               0
 (5)Bogumił Brzeziński                              0           0

    75:60    75:80    75:30    76:40
    75:00    75:60    76:20    75:80
    75:40    75:80    75:40    74:60
    75:40    75:60    75:60    ??:??

Sędzia - Stanisław Sadowski                 tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 1

1.Stal Gorzów Wlkp                                  99
2.ROW Rybnik                                        96
3.Polonia Bydgoszcz                                 73
4.Śląsk Świętochłowice                              67

 Powrót