1 Runda PPZMot Grupa 2 - Ostrów Wlkp 4/5/1969 (zawody organizował Śląsk Świętochłowice)

1.Śląsk Świętochłowice (kask ?)                                 ?
2.Wybrzeże Gdańsk (kask ?)                                      ?
3.Polonia Bydgoszcz (kask ?)                                    22

 (?)Henryk Glücklich                                            7
 (?)Stanisław Kasa                                              7
 (?)Andrzej Koselski                                            6
 (?)Marian Zaranek                                              3

4.Włókniarz Częstochowa (kask ?)                                ?


    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

3 Runda PPZMot Grupa 2 - Bydgoszcz 22/5/1969 (zawody przełożone z 7/4/1969)

1.Śląsk Świętochłowice (kask ?)                                 33

 (?)Paweł Waloszek                                              10
 (?)Jan Mucha                                                   10
 (?)Wiktor Waloszek                                             7
 (?)Erwin Brabański                                             6
2.Polonia Bydgoszcz (kask ?)                                    30
 (?)Henryk Glücklich                                            11
 (?)Stanisław Kasa                                              4
 (?)Andrzej Koselski                                            5
 (?)Marian Zaranek                                              4
 (?)Rajmund Świtała                                             6

3.Wybrzeże Gdańsk (kask ?)                                      22

 (?)Henryk Żyto                                                 10
 (?)Stanisław Kaiser                                            0
 (?)Leszek Marsz                                                1
 (?)Bogdan Berliński                                            1
 (?)Jan Tkocz                                                   10

4.Włókniarz Częstochowa (kask ?)                                11

 (?)Marek Cieślak                                               3
 (?)Bernard Kacperak                                            1
 (?)Jerzy Łotocki                                               2
 (?)Stanisław Rurarz                                            5
 (?)Lucjan Krupiński                                            0

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

3 Runda PPZMot Grupa 2 -  //1969

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

4 Runda PPZMot Grupa 2 - Gdańsk 6/7/1969

1.Wybrzeże Gdańsk (kask niebieski)                              35

 (1)Jan Sulewski                        2   2   0               4
 (2)Jan Tkocz                           2   3   3   3           11
 (3)Zbigniew Podlecki                   3   3   2   3           11
 (4)Leszek Marsz                        2   2   1   2           7
 (R)Jan Ziółkowski                                  2           2
2.Śląsk Świętochłowice (kask żółty)                             33
 (1)Wiktor Waloszek                     3   2   0   3           8
 (2)Krystian Fołtyn                     2   1   2   2           7
 (3)Józef Jarmuła                       3   2   2   u           7
 (4)Erwin Brabański                     3   3   3   2           11
 (R)brak zawodnika                                              ns
3.Włókniarz Częstochowa (kask biały)                            16
 (1)Bernard Kacperak                    1   d   2   3           6
 (2)Zygmunt Malinowski                  1   0   1               2
 (3)Lech Zapart                         1   1   3   1           6
 (4)Lucjan Krupiński                    1   d   1               2
 (R)Zygmunt Gołębiowski                             0   0       0
4.Polonia Bydgoszcz (kask czerwony)                             10
 (1)Henryk Glücklich                    w   3   3   w           6
 (2)Stanisław Witkowski                 0   0       1           1
 (3)Benedykt Kosek                      0       1   1           2
 (4)Marian Zaranek                      0   1   0   0           1
 (R)Bogumił Brzeziński                      d   0               0

    76:50    79:00    78:30    76:80
    78:20    76:20    77:80    81:20
    77:00    76:10    78:40    80:00
    78:50    78:00    77:00    78:80

Sędzia - Tadeusz Gatkowski                  tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 2

1.Śląsk Świętochłowice                              150
2.Wybrzeże Gdańsk                                   101
3.Polonia Bydgoszcz                                 71
4.Włókniarz Częstochowa                             59

 Powrót