1 Runda PPZMot Grupa 2 - Częstochowa 21/7/1968

1.Polonia Bydgoszcz (kask ?)                                    31

 (?)Stanisław Kasa                                              10
 (?)Rajmund Świtała                                             9
 (?)Mieczysław Połukard                                         7
 (?)Benedykt Kosek                                              5
2-3.Włókniarz Częstochowa (kask ?)                              22
2-3.Unia Tarnów (kask ?)                                        22
4.Stal Rzeszów (kask ?)                                         19


    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

2 Runda PPZMot Grupa 2 - Tarnów 22/7/1968

1.Unia Tarnów (kask ?)                                          38

 (?)Stanisław Chorabik                                          12
 (?)Zbigniew Flegel                                             9
 (?)Andrzej Tanaś                                               8
 (?)Zygmunt Pytko                                               6
 (?)Edmund Madej                                                3
2.Polonia Bydgoszcz (kask ?)                                    24
 (?)Rajmund Świtała                                             9
 (?)Stanisław Kasa                                              9
 (?)Mieczysław Połukard                                         5
 (?)Benedykt Kosek                                              1
 (?)Jerzy Dobrzański                                            0
3.Stal Rzeszów (kask ?)                                         23
 (?)Marian Spychała                                             7
 (?)Józef Batko                                                 6
 (?)Marian Krajewski                                            6
 (?)Jan Kolber                                                  3
 (?)Stanisław Lalicki                                           1
4.Włókniarz Częstochowa (kask ?)                                10
 (?)Zbigniew Malinowski                                         5
 (?)Zygmunt Gołębiowski                                         2
 (?)Lech Zapart                                                 2
 (?)Marek Cieślak                                               1

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

3 Runda PPZMot Grupa 2 - Bydgoszcz 18/8/1968

1.Polonia Bydgoszcz (kask ?)                                    34

 (?)Stanisław Kasa                                              10
 (?)Rajmund Świtała                                             10
2.Stal Rzeszów (kask ?)                                         27
 (?)Marian Spychała                                             8
3.Unia Tarnów (kask ?)                                          25
 (?)Andrzej Tanaś                                               10
 (?)Zygmunt Pytko                                               9
4.Włókniarz Częstochowa (kask ?)                                9
 (?)Lech Zapart                                                 4

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

4 Runda PPZMot Grupa 2 - Rzeszów 21/9/1968

1.Włókniarz Częstochowa (kask niebieski)                        39

 (1)Stanisław Rurarz                    3   3   3   d           9
 (2)Lech Zapart                         3   1   3   3           10
 (3)Bernard Kacperak                    2   d   3   3           8
 (4)Zbigniew Malinowski                 3   3   3   3           12
 (R)Lucjan Krupiński                                            ns
2.Stal Rzeszów (kask żółty)                                     27
 (1)Marian Spychała                     2       2   2           6
 (2)Marian Krajewski                    1   2   1               4
 (3)Marian Stawecki                     2   2   1   2           7
 (4)Jan Malinowski                      2   2       1           5
 (R)Adam Ciepiela                           2   1   2           5
3.Polonia Bydgoszcz (kask biały)                                26
 (1)Rajmund Świtała                     3   3   2   3           11
 (2)Andrzej Koselski                    1   1   2   3           7
 (3)Benedykt Kosek                      1   1   2   u           4
 (4)Stanisław Kasa                      u   1   1   1           3
 (R)Jerzy Dobrzański                                            ns
4.Unia Tarnów (kask czerwony)                                   4
 (1)Zygmunt Pytko                       d   0                   0
 (2)Stanisław Chorabik                  d   1   0               1
 (3)Zbigniew Flegel                     1   0   0               1
 (4)Czesław Kolman                      0   0   0   1           1
 (R)Stanisław Pacura                        0   0   1   0       1

    75:80    75:80    75:20    77:00
    76:00    76:20    76:00    78:00
    75:20    77:80    75:80    77:40
    76:60    76:20    75:20    77:10

Sędzia -                                    tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 2

1.Polonia Bydgoszcz                         13      115
2.Unia Tarnów                               9,5     89
3.Stal Rzeszów                              9       96
4.Włókniarz Częstochowa                     8,5     80

Punktacja w poszczególnych rundach była następująca: 1 miejsce-4 pkt., 2-3 pkt., 3-2 pkt., 4-1 pkt.

 Powrót