1 Runda PPZMot Grupa 1 - Wrocław 15/4/1968

1.ROW Rybnik (kask żółty)                                       31

 (1)Antoni Woryna                       3   0   3   3           9
 (2)Joachim Maj                         1   d                   1
 (3)Andrzej Wyglenda                    3   2   3   3           11
 (3)Stanisław Tkocz                     1   0   3   3           7
 (R)Alojzy Norek                                2   1           3
2.Sparta Wrocław (kask biały)                                   30
 (1)Konstanty Pociejkowicz              3   2   2   1           8
 (2)Bohdan Jaroszewicz                  2   2   1   0           5
 (3)Jerzy Trzeszkowski                  3   3   3   ust         9
 (4)Adolf Słaboń                        2   1   2   3           8
 (R)Piotr Bruzda                                                ns
3.Wybrzeże Gdańsk (kask niebieski)                              20
 (1)Zbigniew Podlecki                   t   3   1   2           6
 (2)Henryk Żyto                         2   1   2   2           7
 (3)Jan Tkocz                           2   0   0   2           4
 (4)Bogdan Berliński                    1   1   t   1           3
 (R)brak zawodnika                                              ns
4.Stal Gorzów Wlkp (kask czerwony)                              15
 (1)Edward Jancarz                      0   3   1   0           4
 (2)Edmund Migoś                        1   1   1   0           3
 (3)Jerzy Padewski                      0   3   0   1           4
 (4)Andrzej Pogorzelski                 t   2   d   2           4
 (R)brak zawodnika                                              ns

    77:00    77:10    77:20    77:40
    77:00    76:40    77:40    78:00
    76:70    76:30    77:10    78:40
    77:80    77:70    77:80    78:60

Sędzia - R.Mączka                           tabela biegów

2 Runda PPZMot Grupa 1 - Gdańsk 21/7/1968

1.ROW Rybnik (kask ?)                                           29

 (?)Andrzej Wyglenda                    3   3   3   3           12
 (?)Joachim Maj                                                 9
 (?)Jerzy Gryt                                                  8
2.Sparta Wrocław (kask ?)                                       26
 (?)Jerzy Trzeszkowski                                          8
 (?)Bohdan Jaroszewicz                                          8
3.Stal Gorzów Wlkp (kask ?)                                     25
 (?)Andrzej Pogorzelski                                         11
 (?)Edmund Migoś                                                7
 (?)Wojciech Jurasz                                             5
 (?)Ryszard Dziatkowiak                                         2
4.Wybrzeże Gdańsk (kask ?)                                      16
 (?)Henryk Żyto                                                 6

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

3 Runda PPZMot Grupa 1 - Gorzów Wlkp 22/7/1968

1.Stal Gorzów Wlkp (kask niebieski)                             37

 (1)Andrzej Pogorzelski                 2   3   3   2           10
 (2)Jerzy Padewski                      3   3   2   2           10
 (3)Edmund Migoś                        2   3   1   2           8
 (4)Edward Jancarz                      2   3   2   2           9
 (R)Ryszard Dziatkowiak                                         ns
2.ROW Rybnik (kask biały)                                       31
 (1)Andrzej Wyglenda                    3   2   1   3           9
 (2)Joachim Maj                         1   2                   3
 (3)Stanisław Tkocz                     1   0   2               3
 (4)Antoni Woryna                       3   w   3   3           9
 (R)Jerzy Gryt                                  3   1   3       7
3.Sparta Wrocław (kask żółty)                                   20
 (1)Jerzy Trzeszkowski                  0   1   2   ns          3
 (2)Stanisław Nowak                     1   1   1   0           3
 (3)Bohdan Jaroszewicz                  0   2   1   1           4
 (4)Piotr Bruzda                        2   2   3   3           10
 (R)Konstanty Pociejkowicz                                      ns
4.Wybrzeże Gdańsk (kask czerwony)                               8
 (1)Leszek Marsz                        ns      0   0           0
 (2)Henryk Żyto                         3   1   0   1           5
 (3)Jan Tkocz                           1   0   0               1
 (4)Bogdan Berliński                    0   1   0   1           2
 (R)Jan Sulewski                            0       0           0

    77:00    76:40    77:80    79:00
    77:60    77:40    78:60    77:00
    77:40    78:00    79:00    78:80
    76:80    77:20    77:60    78:00

Sędzia -                                    tabela biegów

4 Runda PPZMot Grupa 1 - Rybnik 18/8/1968


1.ROW Rybnik (kask ?)                                           44

 (?)Stanisław Tkocz                                             12
 (?)Andrzej Wyglenda                                            12
 (?)Joachim Maj                                                 11
 (?)Antoni Woryna                                               9
2.Stal Gorzów Wlkp (kask ?)                                     20
 (?)Edward Jancarz                                              8
 (?)Jerzy Padewski                                              6
 (?)Edmund Migoś                                                5
 (?)Ryszard Dziatkowiak                                         1
3.Sparta Wrocław (kask ?)                                       17
 (?)Bohdan Jaroszewicz                                          6
 (?)Piotr Bruzda                                                6
 (?)Jerzy Trzeszkowski                                          4
 (?)Stanisław Nowak                                             1
4.Wybrzeże Gdańsk (kask ?)                                      15
 (?)Zbigniew Podlecki                                           5
 (?)Henryk Żyto                                                 5
 (?)Bogdan Berliński                                            3
 (?)Stanisław Kaiser                                            2

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 1

1.ROW Rybnik                                15      135
2.Stal Gorzów Wlkp                          10      97
3.Sparta Wrocław                            10      93
4.Wybrzeże Gdańsk                           5       59

Punktacja w poszczególnych rundach była następująca: 1 miejsce-4 pkt., 2-3 pkt., 3-2 pkt., 4-1 pkt.

 Powrót