1 Runda PPZMot Grupa 3 - Toruń 15/4/1963

1.Unia Tarnów (kask ?)                                          25

 (?)Zygmunt Pytko                                               12
 (?)Władysław Kamiński                                          ?
 (?)Marian Curyło                                               ?
 (?)Benedykt Bogdanowicz                                        ?
 (?)Jan Fijałkowski                                             ?

2.Stal Toruń (kask ?)                                           23

 (?)Marian Rose                                                 10
 (?)Tadeusz Jaworski                                            1
 (?)Bogdan Kowalski                                             8
 (?)Roman Cheładze                                              2
 (?)Józef Ptak                                                  1

3.Zgrzeblarki Zielona Góra (kask ?)                             23

 (?)Mieczysław Mendyka                                          11
 (?)Kazimierz Kurek                                             ?
 (?)Zenon Nowak                                                 ?
 (?)Bonifacy Langner                                            ?
 (?)Henryk Ciorga                                               ?

zwycięzcy kolejnych biegów: 1-Pytko, 2-Mendyka, 3-Kamiński, 4-Rose, 5-Mendyka, 6-Pytko,
7-Sochacki, 8-Pytko, 9-Kowalski, 10-Rose, 11-Pytko, 12-Mendyka

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

2 Runda PPZMot Grupa 3 - Tarnów 21/7/1963

1.Stal Toruń (kask ?)                                           25

 (?)Marian Rose                                                 11
 (?)Józef Ptak                                                  5
 (?)Stanisław Bauta                                             4
 (?)Czesław Safian                                              3
 (?)Bogdan Kowalski                                             2
2.Unia Tarnów (kask ?)                                          24
3.Zgrzeblarki Zielona Góra (kask ?)                             21

 (?)Zenon Nowak                                                 10
 (?)Mieczysław Mendyka                                          7
 (?)Kazimierz Kurek                                             3
 (?)Jan Sulewski                                                1
 (?)Jan Wiśniewski                                              0

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

3 Runda PPZMot Grupa 3 - Zielona Góra 6/10/1963

1.Zgrzeblarki Zielona Góra (kask ?)                             35

 (?)Mieczysław Mendyka                                          10
 (?)Ludwik Jaskulski                                            9
 (?)Bonifacy Langner                                            8
 (?)Henryk Ciorga                                               7
 (?)Zenon Nowak                                                 1
2.Unia Tarnów (kask ?)                                          22
 (?)Władysław Kamiński                                          12
 (?)Zygmunt Pytko                                               8
 (?)Władysław Depta                                             1
 (?)Jan Kwaśniewicz                                             1
3.Stal Toruń (kask ?)                                           15
 (?)Stanisław Bauta                                             6
 (?)Józef Ptak                                                  5
 (?)Bogdan Kowalski                                             3
 (?)Czesław Safian                                              1

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 3

1.Zgrzeblarki Zielona Góra                          79 lub 75
2.Unia Tarnów                                       71 lub 73
3.Stal Toruń                                        63

 Powrót