1 Runda DPP Grupa 4 - Opole 28/4/1994

1.Stal-Brunat Gorzów Wlkp                                       39
 (13)Piotr Świst                        3   3   3   3           12
 (14)Ryszard Franczyszyn                3   3   2   3           11
 (15)Marek Hućko                        u1                      0
 (16)Piotr Paluch                       3   3   3   2           11
 (20)Mariusz Staszewski                     1   2   2           5
2-3.CemWap Opole                                                24
 (1)Marek Mróz                          1   2   d3  2           5
 (2)Robert Przygódzki                   3   1   2   0           6
 (3)Karol Lis                           2   3   1   3           9
 (4)Maciej Szczekot                     1   0   0               1
 (17)Dariusz Wach                                   3           3
2-3.Unia Leszno                                                 24
 (9)Adam Łabędzki                       2   2   3   1           8
 (10)Dariusz Łowicki                    2   2   2   2           8
 (11)Sławomir Rypień                    0           0           0
 (12)Paweł Jąder                        2   2   3   0           7
 (19)Krzysztof Mitura                       t   1               1
4.GKM Grudziądz                                                 9
 (5)Robert Kempiński                    0   d4      d4          0
 (6)Jarosław Skarżyński                 1   1   1   1           4
 (7)Grzegorz Wiśniewski                 1   0   0   1           2
 (8)Wojciech Żurawski                   0   1   1   1           3
 (18)Krzysztof Ulawski                          0               0

    64:20    64:00    62:80    64:00
    63:00    63:80    64:00    65:40
    64:60    63:20    64:80    64:00
    64:00    63:80    65:20    63:00

Sędzia - Józef Komakowski

2 Runda DPP Grupa 4 - Gorzów Wlkp 28/6/1994

1.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                     38
 (9)Jarosław Olszewski                  3   3   3   3           12
 (10)Robert Sawina                      2   3   3   2           10
 (11)Jacek Woźniak                      3   2   2   3           10
 (12)Marek Dera                         2   1                   3
 (19)Jacek Kalinowski                           2   1           3
2.Stal-Brunat Gorzów Wlkp                                       37
 (1)Ryszard Franczyszyn                 3   3   3   2           11
 (2)Piotr Paluch                        2   3   3   3           11
 (3)Marek Hućko                         2   2   2   3           9
 (4)Robert Flis                         wsu                     0
 (17)Mariusz Staszewski                     2   2   2           6
3.Unia Leszno                                                   15
 (13)Sławomir Rypień                    1   2       1           4
 (14)Robert Banaszak                    3   1   1   wu          5
 (15)Paweł Jąder                        d3  1   0               1
 (16)Adam Łabędzki                      1   w       2           3
 (20)Adam Skórnicki                         1   1   0           2
4.CemWap Opole                                                  6
 (5)Dariusz Wach                        1   0   0   0           1
 (6)Roland Wieczorek                    d4  1   1   1           3
 (7-RT)Paweł Nizioł                     0       0               0
 (8)Maciej Szczekot                     1   0   0   t           1
 (18-RT)Sylwester Moskwiak                  0       1           1

    69:15    67:48    68:51    68:11
    65:45    67:56    67:84    68:63
    66:07    67:36    67:00    67:49
    66:07    66:89    67:41    67:86

Sędzia - Ryszard Głód

3 Runda DPP Grupa 4 - Grudziądz 19/7/1994

1.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                     37
 (13)Jacek Woźniak                      2   2   3   3           10
 (14)Robert Sawina                      3   1   3   2           9
 (15)Jarosław Olszewski                 3   3   3   3           12
 (16)Jacek Kalinowski                   d   2   2   2           6
 (20)Marek Dera                                                 ns
2.Stal-Brunat Gorzów Wlkp                                       36
 (5)Robert Flis                         1   1   3   2           7
 (6)Ryszard Franczyszyn                 3   3   1   3           10
 (7)Piotr Paluch                        3   3   2   1           9
 (8)Marek Hućko                         2   3   2   3           10
 (18)Mariusz Staszewski                                         ns
3.Gkm Grudziądz                                                 17
 (1)Jarosław Skarżyński                 2   d   2   1           5
 (2)Tomasz Kornacki                     0   1   1   2           4
 (3)Krzysztof Ulawski                   0                       0
 (4)Wojciech Żurawski                   0   1   1   2           4
 (17)Piotr Markuszewski                     2   1   1           4
4.CemWap Opole                                                  8
 (9)Maciej Szczekot                     0                       0
 (10)Dariusz Wach                       1   0   0   w           1
 (11)Karol Lis                          1   2   1               4
 (12)Robert Przygódzki                  2   1   0   0           3
 (19)Marek Mróz                         w   w   0   0           0

    70:15    69:91    69:47    70:03
    69:06    69:75    70:47    70:06
    69:66    69:35    70:50    70:18
    70:78    69:81    70:19    69:87

Sędzia - Jan Banasiak

4 Runda DPP Grupa 4 - Gdańsk 9/8/1994

1.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                     38
 (1)Robert Sawina                       3   3   wu  2           8
 (2)Jarosław Olszewski                  3   3   3   3           12
 (3)Jacek Kalinowski                    3   3   W   3           9
 (4)Jacek Woźniak                       3   1   3   2           9
 (17)Marek Dera                                                 ns
2.Stal-Brunat Gorzów Wlkp                                       34
 (9)Piotr Paluch                        2   2   3   1           8
 (10)Marek Hućko                        2   2   2   2           8
 (11)Mariusz Staszewski                 2   2   2   3           9
 (12)Robert Flis                        2   2   3   2           9
 (19)Piotr Rembas                                               ns
3.Gkm Grudziądz                                                 18
 (13)Jarosław Skarżyński                wsu 0   1               1
 (14)Wojciech Żurawski                  1   1   2   1           5
 (15)Tomasz Kornacki                    1   1   2   1           5
 (16)Dariusz Winnicki                   0           0           0
 (20)Piotr Markuszewski                     3   1   3           7
4.Unia Leszno                                                   5
 (5)Adam Skórnicki                      0   u4                  0
 (6)Damian Baliński                     u/ns                    0
 (7)Sławomir Rypień                     1   1   t   0           2
 (8)Robert Banaszak                     0   0   0   1           1
 (18)Adam Łabędzki                      1   0   1   0           2

    65:70    66:30    67:80    68:50
    67:30    68:10    69:90    67:80
    67:60    67:80    67:90    68:40
    68:30    68:80    68:40    68:20

Sędzia - Józef Piekarski

5 Runda DPP Grupa 4 - Leszno 13/9/1994

1.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                     40
 (5)Robert Sawina                       3   2   3   2           10
 (6)Jarosław Olszewski                  3   3   3   2           11
 (7)Jacek Woźniak                       2   2   3   3           10
 (8)Marek Dera                          2   1                   3
 (18)Jacek Kalinowski                           3   3           6
2.Unia Leszno                                                   31
 (1)Roman Jankowski                     3       2   3           8
 (2)Dariusz Łowicki                     3   3       1           7
 (3)Robert Mikołajczak                  1   3   1   2           7
 (4)Adam Łabędzki                       1   2   2               5
 (17)Adam Skórnicki                         2   2   d2          4
3.Gkm Grudziądz                                                 18
 (9)Wojciech Żurawski                   1   1   2   wu          4
 (10)Dariusz Winnicki                   0       1               1
 (11)Robert Kempiński                   2   0       2           4
 (12)Tomasz Kornacki                    2   d4  1   1           4
 (19)Piotr Markuszewski                     1   1   3           5
4.CemWap Opole                                                  7
 (13)Mirosław Sakowski                  0   1   0   1           2
 (14)Robert Przygódzki                  d4  3   0   0           3
 (15)Maciej Szczekot                    u4  0   u4  1           1
 (16)Marek Mróz                         1   0   0   0           1

    64:10    64:00    65:30    65:30
    63:70    64:10    64:70    65:00
    64:20    64:00    65:10    64:60
    64:20    65:00    64:70    65:60

Sędzia - Marek Smyła

Ostateczna kolejność w GRUPIE 4

1.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                 12      153
2.Stal-Brunat Gorzów Wlkp                   9       146
3.Unia Leszno                               4,5     75
4.GKM Grudziądz                             3       62
5.CemWap Opole                              1,5     45

 Powrót