1 Runda DPP Grupa 3 - Kraków 28/4/1994

1.Włókniarz Częstochowa                                         25
 (9)Sławomir Drabik                     3   1   3               7
 (10)Eugeniusz Skupień                  3   1   3               7
 (11)Janusz Stachyra                    3   3                   6
 (12)Antoni Skupień                     1   3   1               5
 (19)Dariusz Rachwalik                          0               0
2.Morawski Zielona Góra                                         17
 (5)Andrzej Huszcza                     3   3   3               9
 (6)Sławomir Dudek                      wu4 w2  d4              0
 (7)Jarosław Szymkowiak                 2   0   2               4
 (8)Tomasz Kruk                         2       2               4
 (18)Zbigniew Krakowski                     0                   0
3.Wanda-Realbud Kraków                                          16
 (1)Jarosław Łukaszewski                1   1   2               4
 (2)Krzysztof Zieliński                 1   1   2               4
 (3)Piotr Styczyński                    1   2   1               4
 (4)Andrzej Surowiec                    0   3   1               4
 (17)Sławomir Tronina                                           ns
4.Apator-Elektrim Toruń                                         14
 (13)Jacek Krzyżaniak                   2   2   d2              4
 (14)Tomasz Bajerski                    2   2   0               4
 (15)Mirosław Kowalik                   0   0                   0
 (16)Sławomir Derdziński                d2      1               1
 (20)Krzysztof Kuczwalski                   2   3               5

    74:40    76:30    74:90
    75:50    74:90    75:00
    75:90    75:50    79:30
    76:80    74:80    79:10

Sędzia - Marek Czernecki
Sędzia przerwał zawody po 12 biegu.

2 Runda DPP Grupa 3 - Piła 28/6/1994

1.Apator-Elektrim Toruń                                         33
 (9)Jacek Krzyżaniak                    3   2   3   0           8
 (10)Mirosław Kowalik                   3   2   2   2           9
 (11)Krzysztof Kuczwalski               3   1   2   2           8
 (12)Tomasz Świątkiewicz                1   1                   2
 (18)Wiesław Jaguś                              3   3           6
2.Polonia Piła                                                  26
 (1)Jan Krzystyniak                     2   3   2   3           10
 (2)Zenon Kasprzak                      wu                      0
 (3)Jarosław Gała                       2   3   d3  2           0
 (4)Krzysztof Okupski                   3   d3  3   3           9
 (17)Rafał Dobrucki                         3   1   3           7
3.Morawski Zielona Góra                                         21
 (13)Andrzej Huszcza                    1   2   1   1           5
 (14)Jarosław Szymkowiak                2   0   2               4
 (15)Tomasz Kruk                        w   1   1   1           3
 (16)Grzegorz Walasek                   1   3   3   1           8
 (20)Piotr Kuźniak                                  1           1
4.Wanda-Realbud Kraków                                          8
 (5)Jarosław Łukaszewski                0   0   0   2           2
 (6)Piotr Zięba                         0   1   0   0           1
 (7)Jarosław Libera                     d4  0   1   d4          1
 (8)Krzysztof Zieliński                 2   2   0   0           4

    69:90    68:38    68:15    69:90
    69:15    68:05    69:10    68:10
    70:10    67:80    67:95    68:80
    68:10    67:72    68:50    68:25

Sędzia - Krzysztof Woźniak
Punkty zdobyte przez J.Gałę zostały mu odebrane za używanie nieoznakowanej opony.

3 Runda DPP Grupa 3 - Toruń 19/7/1994

1.Apator-Elektrim Toruń                                         33
 (1)Krzysztof Kuczwalski                2   3       d2          5
 (2)Tomasz Bajerski                     3   0   3   1           7
 (3)Mirosław Kowalik                    d2  3   2               5
 (4)Tomasz Świątkiewicz                 3   3   2               8
 (17)Jacek Krzyżaniak                       3   2   3           8
2.Włókniarz Częstochowa                                         27
 (13)Sławomir Drabik                    1   2   3   3           9
 (14)Janusz Stachyra                    1   2   3   3           9
 (15)Eugeniusz Skupień                  1   2   1   2           6
 (16)Dariusz Rachwalik                  1       0               1
 (20)Sebastian Ułamek                       1       1           2
3.Morawski Zielona Góra                                         20
 (9)Andrzej Huszcza                     2   2   1   2           7
 (10)Tomasz Kruk                        0   u2                  0
 (11)Grzegorz Walasek                   2   1   1   1           5
 (12)Jarosław Szymkowiak                2   3   0   3           8
 (19)Mariusz Szańczuk                           0   0           0
4.Polonia Piła                                                  16
 (5)Andrzej Rzepka                      0   1       1           2
 (6)Jan Krzystyniak                     3   0   2   2           7
 (7)Krzysztof Okupski                   3   1   0   wsu         4
 (8)Cezary Owiżyc                       0   0                   0
 (18)Rafał Dobrucki                         1   2   0           3

    65:06    64:15    65:00    65:19
    64:50    65:03    64:44    66:06
    63:53    66:13    65:16    65:78
    63:97    65:31    65:56    65:87

Sędzia - Andrzej Kulesza

4 Runda DPP Grupa 3 - Zielona Góra 9/8/1994

1.Polonia Piła                                                  34
 (13)Andrzej Rzepka                     1   2       1           4
 (14)Rafał Dobrucki                     2   3   3   2           10
 (15)Jan Krzystyniak                    3   3       3           9
 (16)Krzysztof Okupski                  3       2   2           7
 (20)Jarosław Gała                          1   1   2           4
2.Włókniarz Częstochowa                                         32
 (5)Sławomir Drabik                     3   2   3   3           11
 (6)Janusz Stachyra                     3   3   3   1           10
 (7)Dariusz Rachwalik                   2   wsu     d2          2
 (8)Eugeniusz Skupień                   2   2   2   3           9
 (18)Sebastian Ułamek                           w               0
3.Morawski Zielona Góra                                         20
 (1)Grzegorz Walasek                    wsu                     0
 (2)Sławomir Dudek                      1   3   1   3           8
 (3)Tomasz Kruk                         2   1   1               4
 (4)Jarosław Szymkowiak                 1   0   3   2           6
 (17)Mariusz Szańczuk                       1   1               2
4.Wanda-Realbud Kraków                                          9
 (9)Krzysztof Zieliński                 0   2   2   2           6
 (10)Tomasz Krotysz                     1   0       0           1
 (11)Piotr Zięba                        0   d4  0               0
 (12)Mariusz Niemczura                  0   0       1           1
 (19)Wojciech Kiełbasa                      0   0   1           1

    66:90    68:60    68:30    69:00
    68:10    67:30    67:90    68:60
    68:30    69:60    68:40    68:70
    68:10    69:30    69:00    69:40

Sędzia - Jerzy Kaczmarek

5 Runda DPP Grupa 3 - Częstochowa 13/9/1994

1.Włókniarz Częstochowa                                         36
 (1)Sławomir Drabik                     2   1   3   3           9
 (2)Janusz Stachyra                     3   3   2   3           11
 (3)Dariusz Rachwalik                   3   2   3   2           10
 (4)Sebastian Ułamek                    3                       3
 (17)Eugeniusz Skupień                      w2  1   2           3
2.Apator-Elektrim Toruń                                         34
 (5)Jacek Krzyżaniak                    1   3   3   2           9
 (6)Krzysztof Kuczwalski                2   3   1   2           8
 (7)Tomasz Bajerski                     3   2   2   3           10
 (8)Mirosław Kowalik                    1   3   2   1           7
3.Wanda-Realbud Kraków                                          14
 (13)Krzysztof Zieliński                d1  1   3   1           5
 (14)Tomasz Krotysz                     0   2   1   0           3
 (15)Piotr Styczyński                   2   0   0   1           3
 (16)Piotr Zięba                        ust 2   1               3
 (20)Grzegorz Ziaja                                 0           0
4.Polonia Piła                                                  10
 (9)Jarosław Gała                       u4                      0
 (10)Andrzej Rzepka                     1   1   0   1           3
 (11)Krzysztof Okupski                  2   d4  2   3           7

    74:74    80:57    74:43    73:41
    77:74    77:13    73:93    73:73
    80:56    76:64    75:20    74:42
    77:67    77:20    73:63    72:63

Sędzia - Lechosław Bartnicki

Ostateczna kolejność w GRUPIE 3

1.Włókniarz Częstochowa                     10      120
2.Apator-Elektrim Toruń                     8       114
3.Polonia Piła                              5       86
4.Morawski Zielona Góra                     5       78
5.Wanda-Realbud Kraków                      2       47

 Powrót