1 Runda DPP Grupa 2 - Świętochłowice 28/4/1994

1.RKM Rybnik                                                    36
 (9)Adam Pawliczek                      3   3   wsu 2           8
 (10)Henryk Bem                         3   1   3   3           10
 (11)Dariusz Fliegert                   3   3   3   2           11
 (12)Mirosław Korbel                    3   1   3   d3          7
 (19)Krzysztof Fliegert                                         ns
2.Śląsk Świętochłowice                                          29
 (1)Maciej Fabiszak                     2   2   1   0           5
 (2)Krzysztof Bas                       2   0   1   2           5
 (3)Antoni Bielica                      2   3   3   3           11
 (4)Leszek Matysiak                     1   2   2   3           8
 (17)Zbigniew Jurasik                                           ns
3.Start Gniezno                                                 19
 (13)Adam Fajfer                        1   2       3           6
 (14)Marek Nowak                        0   1   2   1           4
 (15)Tomasz Fajfer                      1   2   2   1           6
 (16)Szczepan Kulczak                   0       0   2           2
 (20)Robert Bonin                           1   0               1
4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                   11
 (5)Zbigniew Rutecki                    2   0   2   1           5
 (6)Tomasz Kamiński                     0   0   0   0           0
 (7)Waldemar Cieślewicz                 1   3   u1              4
 (8)Leszek Sokołowski                   0   0   1   1           2

    71:20    71:00    71:80    71:40
    71:00    70:90    72:80    72:00
    71:60    72:20    71:20    71:40
    72:00    71:20    71:80    71:40

Sędzia - Włodzimierz Kowalski

2 Runda DPP Grupa 2 - Gniezno 28/6/1994

1.Motor Lublin                                                  35
 (13)Jerzy Mordel                       3   2       0           5
 (14)Robert Jucha                       3   3   3   2           11
 (15)Paweł Staszek                      3   3   d1              6
 (16)Robert Dados                       3       1   0           4
 (20)Dariusz Stenka                         3   3   3           9
2.Start Gniezno                                                 27
 (1)Adam Fajfer                         2   2   2   2           8
 (2)Tomasz Fajfer                       1   3   2   1           7
 (3)Przemysław Fajfer                   1       0   3           4
 (4)Marek Nowak                         2   u3  2               4
 (17)Jacek Gomólski                         2       2           4
3.Śląsk Świętochłowice                                          22
 (5)Leszek Matysiak                     1   1   3   1           6
 (6)Antoni Bielica                      2   d4  3   3           8
 (7)Maciej Fabiszak                     1   1   1   1           4
 (8)Krzysztof Bas                       u4  1   1   2           4
4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                   11
 (9)Zbigniew Rutecki                    2   2   2   3           9
 (10)Piotr Pietsch                      0   d4  0   0           0
 (11)Paweł Jachym                       wsu                     0
 (12)Maciej Głód                        0   0   1   1           2

    68:75    68:94    69:59    69:43
    68:85    68:72    69:69    68:22
    68:56    66:59    68:34    68:28
    69:13    70:06    69:10    69:16

Sędzia - Roman Siwiak

3 Runda DPP Grupa 2 - Rybnik 19/7/1994

1.RKM Rybnik                                                    41
 (1)Adam Pawliczek                      3   3   3   2           11
 (2)Henryk Bem                          3   3   3   3           12
 (3)Dariusz Fliegert                    3   3   1               7
 (4)Mirosław Korbel                     2   3   ds              5
 (17)Krzysztof Fliegert                         3   3           6
2.Motor Lublin                                                  26
 (5)Paweł Staszek                       3   2   t   3           8
 (6)Jerzy Mordel                        2   2   d2              4
 (7)Robert Jucha                        2   2   3   1           8
 (8)Robert Dados                        0   1       2           3
 (18)Tomasz Słowiński                           3   d4          3
3.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                   16
 (14)Waldemar Cieślewicz                0   2   2   2           6
 (15)Zbigniew Rutecki                   2   1   2   2           7
 (16)Maciej Głód                        0   1   2   u4          3
4.Śląsk Świętochłowice                                          12
 (9)Leszek Matysiak                     1   0   0   1           2
 (10)Antoni Bielica                     1   0   2   1           4
 (11)Krzysztof Pogoda                   1   0   1   0           2
 (12)Maciej Fabiszak                    1   1   1   1           4

    68:51    69:11    70:18    69:79
    68:95    68:70    69:58    68:88
    68:45    68:65    68:84    69:59
    69:37    69:13    69:13    68:94

Sędzia - Józef Musiał

4 Runda DPP Grupa 2 - Bydgoszcz 9/8/1994

1.Motor Lublin                                                  31
 (9)Jerzy Mordel                        1   3   3   2           9
 (10)Paweł Staszek                      2   3   3   3           11
 (11)Robert Jucha                       1   2   2   1           6
 (12)Robert Dados                       1   1   0   3           5
 (19)Tomasz Słowiński                                           ns
2.RKM Rybnik                                                    30
 (13)Adam Pawliczek                     2       2   1           5
 (14)Eugeniusz Tudzież                  3   1   2               6
 (15)Dariusz Fliegert                   3   2   3   2           10
 (16)Krzysztof Fliegert                 3   1   2               6
 (20)Mirosław Korbel                        2   wu  1           3
3.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                   23
 (1)Zbigniew Rutecki                    1   3   2   3           9
 (2)Waldemar Cieślewicz                 2   3   3   2           10
 (3)Marcin Urbański                     0   1   0               1
 (4)Arkadiusz Lewandowski               0       d4              0
 (17)Maciej Głód                            0   0   3           3
4.Start Gniezno                                                 12
 (5)Tomasz Fajfer                       2   0       0           2
 (6)Adam Fajfer                         3   2   1               6
 (7)Szczepan Kulczak                    0       1   0           1
 (8)Leszek Sikorski                     0   0   1   1           2
 (18)Krzysztof Jabłoński                    0   1   0           1

    67:90    66:00    67:22    67:44
    65:97    66:00    65:81    66:53
    67:12    66:81    67:18    67:28
    67:76    65:50    66:09    66:31

Sędzia - Romuald Owsiany

5 Runda DPP Grupa 2 - Lublin 13/9/1994

1.Motor Lublin                                                  40
 (1)Marek Kępa                          3   3   3   3           12
 (2)Dariusz Stenka                      3   d   3   3           9
 (3)Robert Jucha                        3   3   2   d           8
 (4)Jerzy Mordel                        2   3   3   3           11
 (17)Robert Szewczyk                                            ns
2.RKM Rybnik                                                    34
 (5)Adam Pawliczek                      3   2   1   2           8
 (6)Dariusz Fliegert                    2   2   2   2           8
 (7)Mirosław Korbel                     2   3   3   2           10
 (8)Krzysztof Fliegert                  1       2               3
 (18)Eugeniusz Tudzież                      2       3           5
3.Śląsk Świętochłowice                                          16
 (13)Krzysztof Bas                      1   2   1   1           5
 (15)Maciej Fabiszak                    2   1   1   1           5
 (16)Leszek Matysiak                    1   1   2   2           6
4.Start Gniezno                                                 6
 (9)Marek Nowak                         wu  0   1   0           1
 (10)Leszek Sikorski                    0       0   1           1
 (11)Krzysztof Jabłoński                0   1       0           1
 (12)Przemysław Fajfer                  1   1   0               2
 (19)Rafał Sosna                            0   0   1           1

    72:32    70:73    71:07    71:71
    69:93    71:40    71:57    71:72
    71:24    72:12    71:00    71:71
    71:70    71:63    69:62    71:61

Sędzia - Jan Banasiak

Ostateczna kolejność w GRUPIE 2

1.Motor Lublin                              11      132
2.RKM Rybnik                                10      141
3.Śląsk Świętochłowice                      4       79
4.Start Gniezno                             3       64
5.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz               2       61

 Powrót