6. Finał DPP - Częstochowa 16/10/1994

1.Włókniarz Częstochowa                                         36
 (1)Sławomir Drabik                     0   1                   1
 (2)Sebastian Ułamek                    2   2   1   1   3       9
 (3)Dariusz Rachwalik                   3   3   1   0   0       7
 (4)Janusz Stachyra                     0   3   3   3   3       12
 (17)Eugeniusz Skupień                          1 3 3       7
2.Motor Lublin                                                  31
 (13)Jerzy Mordel                       0   1   0   1   1       3
 (14)Marek Kępa                         1   3   2   3   d/ns    9
 (15)Dariusz Stenka                     1   0   3   2   2       8
 (16)Robert Jucha                       wsu 2   3   3   3       11
 (20)Robert Dados                                               ns
3.Unia Tarnów                                                   27
 (9)Jacek Rempała                       3   0   3   2   2       10
 (10)Robert Kużdżał                     2   1   1   0   1       5
 (11)Grzegorz Rempała                   1   2   0   1   d3      4
 (12)Mirosław Cierniak                  2   3   0   2   1       8
 (19)Tomasz Rempała                                             ns
4.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                     26
 (5)Jarosław Olszewski                  3   2   2   0   1       8
 (6)Robert Sawina                       2   1   2   2   2       9
 (7)Jacek Woźniak                       3   0   0   0           3
 (8)Marek Dera                          0       2   1   0       3
 (18)Jacek Kalinowski                       1           2       3

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 17,18,13,11 XVIII - 2,15,10,8 XIX - 16,6,12,3 XX - 4,9,5,14

    72:34    72:86    73:28    73:21    74:14
    71:41    72:24    73:31    73:38    73:28
    71:02    73:07    74:21    73:37    73:76
    72:03    72:71    72:94    72:99    73:59

Sędzia - Roman Siwiak

Biegi 21,22,23 stanowiły eliminacje i finał Memoriału Idzikowskiego i Czernego.

XXI Stachyra(A), Stenka(B), J.Rempała(B), Sawina(D)
XXII Jucha(A), Kępa(B), Ułamek(D), Olszewski-d(B)
XXIII Jucha(A), Stachyra(D), Kępa(C), Stenka-u3(B)

 Powrót