1 Runda DPP Grupa 2 - Zielona Góra 14/5/1980

1.Unia Leszno                                                    40

 (9)Bernard J±der                       2   3   3   3            11
 (10)Stanisław Turek                    3   2   3   3            11
 (11)Czesław Piwosz                     1   2       3            6
 (12)Mariusz Okoniewski                 3   3   1                7
 (19)Ryszard Bu¶kiewicz                         2   3            5
2.Falubaz Zielona Góra                                           34
 (1)Henryk Olszak                       2   3   3   2            10
 (2)Alfred Krzystyniak                  3   u   3   2            8
 (3)Jan Krzystyniak                     2   3   2   2            9
 (4)Wiesław Pawlak                      2   1   2   2            7
 (17)Jarosław Glinka                                             ns
3.Polonia Bydgoszcz                                              20
 (5)Paweł Bukiej                        1   1   d   1            3
 (6)Marek Ziarnik                       3   2   2                7
 (7)Waldemar Tymiński                   1   2   1                4
 (8)Andrzej Maroszek                    1       1   1            3
 (18)Ireneusz Wełnicki                      1       1   1        3
4.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           2
 (13)Grzegorz Ajnbacher                 0   1       0            1
 (14)Zvone Garjevic                     0   0   0   0            0
 (15)Andrzej Szczepaniak                0   0   0   0            0
 (16)Roman Tajchert                     0       1   0            1
 (20)Mieczysław Jamont                      u   0                0

    74:00    74:00    74:60    73:60
    74:60    73:80    74:80    73:80
    74:60    73:60    73:40    73:80
    73:90    74:00    73:40    73:80

Sędzia -                                    tabela biegów

2 Runda DPP Grupa 2 - Ostrów Wlkp 15/5/1980

1.Polonia Bydgoszcz                                              34

 (9)Paweł Bukiej                        3   3   2   1            9
 (10)Marek Ziarnik                      3   3   3   3            12
 (11)Waldemar Tymiński                  1   2   1   1            5
 (12)Andrzej Maroszek                   3   3   1   1            8
 (19)Ireneusz Wełnicki                                           ns
2.Unia Leszno                                                    29
 (5)Bernard J±der                       2   2   3   3            10
 (6)Mariusz Okoniewski                  3   2   0   1            6
 (7)Czesław Piwosz                      2   2   3   3            10
 (8)Stanisław Turek                     1   0       2            3
 (18)Ryszard Bu¶kiewicz                         0                0
3.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           17
 (1)Mirosław Ćwikła                     1   3   2   2            8
 (2)Roman Mucha                         2   1   0   0            3
 (3)Krzysztof Kępiński                  2   1   1   d            4
 (4)Mieczysław Jamont                   0   1       0            1
 (17)Roman Tajchert                             1                1
4.Falubaz Zielona Góra                                           16
 (13)Andrzej Jarz±bek                   0   0       0            0
 (14)Grzegorz Malinowski                1   1   0   2            4
 (15)Jan Krzystyniak                    0   0   3   2            5
 (16)Wiesław Pawlak                     0       2   3            5
 (20)Jarosław Glinka                        0   2                2

    75:60    77:60    77:80    78:40
    77:40    76:80    77:10    78:10
    77:60    77:10    78:30    77:40
    78:00    78:30    79:60    76:30

Sędzia - Czesław Dybizbański                tabela biegów

3 Runda DPP Grupa 2 - Leszno 11/6/1980

1.Unia Leszno                                                    44

 (1)Bernard J±der                       3   2   3   3            11
 (2)Mariusz Okoniewski                  3   3   3   3            12
 (3)Czesław Piwosz                      3   2   3   3            11
 (4)Włodzimierz Heliński                3   3       3            9
 (17)Kazimierz Adamczak                         1                1
2.Polonia Bydgoszcz                                              26
 (13)Henryk Glücklich                   2   2   3   2            9
 (14)Marek Ziarnik                      1   3   2   2            8
 (15)Kazimierz Ziarnik                  0   3   2   2            7
 (16)Waldemar Tymiński                  w       0                0
 (20)Andrzej Maroszek                       0       2            2
3.Falubaz Zielona Góra                                           16
 (5)Jan Grabowski                       2   1   1   u            4
 (6)Stefan Żeromski                     1   1   1                3
 (7)Andrzej Jarz±bek                    2   w       0            2
 (8)Maciej Jaworek                      2   1   2   1            6
 (18)Grzegorz Malinowski                        u   1            1
4.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           10
 (9)Mirosław Ćwikła                     1   2   1   1            5
 (10)Andrzej Szczepaniak                1   0       0            1
 (11)Franciszek Jaziewicz               0   0   2   1            3
 (12)Jacek Brucheiser                   0   1       0            1
 (19)Roman Mucha                                u   u            0

    78:20    80:60    81:00    82:50
    78:50    79:50    80:00    80:00
    78:80    78:80    80:60    81:20
    79:00    79:40    81:00    82:00

Sędzia - Marek Czarnecki                    tabela biegów

4 Runda DPP Grupa 2 - Bydgoszcz 12/6/1980

1.Unia Leszno                                                    40

 (13)Włodzimierz Heliński               2   2       3            7
 (14)Czesław Piwosz                     3   3   2   3            11
 (15)Stanisław Turek                    2   3   3                8
 (16)Bernard J±der                      3   3   2                8
 (20)Ryszard Bu¶kiewicz                         2   2   2        6
2.Polonia Bydgoszcz                                              38
 (1)Władysław Bembnista                 2   2                    4
 (2)Marek Ziarnik                       3   3   3   3            12
 (3)Kazimierz Ziarnik                   3   2   3   3            11
 (4)Paweł Bukiej                        1       3   2            6
 (17)Andrzej Maroszek                       2   1   2            5
3.Falubaz Zielona Góra                                           17
 (9)Jan Grabowski                       1   0   0                1
 (10)Stefan Żeromski                    1   1   1                3
 (11)Andrzej Jarz±bek                   0   1   1                2
 (12)Maciej Jaworek                     2   1   2   1            6
 (19)Grzegorz Malinowski                            1   1   1    3
4.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           3
 (5)Grzegorz Ajnbacher                  0   0   0   d            0
 (6)Franciszek Jaziewicz                1   1   0   u            2
 (7)Roman Tajchert                      0   0   1   0            1
 (8)Mieczysław Jamont                   0   0   0   0            0
 (18)Krzysztof Kępiński                                          ns

    75:80    75:80    76:20    75:80
    76:00    76:80    76:80    ??:??
    75:60    76:40    76:00    77:80
    76:40    76:20    76:40    76:80

Sędzia -                                    tabela biegów

Ostateczna kolejno¶ć w GRUPIE 2

1.Unia Leszno                               11      153

2.Polonia Bydgoszcz                         8       118
3.Falubaz Zielona Góra                      4       83
4.Ostrovia Ostrów Wlkp                      1       32

 Powrót