1 Runda DPP Grupa 1 - Leszno 25/4/1979

1.Unia Leszno                                                    35

 (9)Kazimierz Adamczak                  3   3   wu               6
 (10)Mariusz Okoniewski                 2   2   3   2            9
 (11)Roman Jankowski                    3   3   2   1            9
 (12)Bernard Jąder                      u   3   3   3            9
 (19)Stanisław Turek                                2            2
2.Falubaz Zielona Góra                                           28
 (5)Andrzej Huszcza                     3   3   3   3            12
 (6)Stefan Żeromski                     0   1       1            2
 (7)Henryk Olszak                       3   2   3   2            10
 (8)Jan Krzystyniak                     0   2       1            3
 (18)Alfred Krzystyniak                         1   d            1
3.Polonia Bydgoszcz                                              25 lub 24
 (1)Andrzej Maroszek                    1   wu  2   1            4
 (2)Kazimierz Ziarnik                   1   1   1                3
 (3)Marek Ziarnik                       2   0   2   2            6
 (4)Władysław Bembnista                 2                        2
 (17)Paweł Bukiej                       2   2   3   3            10
4.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           5 lub 6
 (13)Roman Tajchert                     1   0   0   0            1
 (14)Roman Mańczak                      u   u  u/ns wu           0
 (15)Zdzisław Sowa                      2   1   1   0            4
 (16)Grzegorz Ajnbacher                 0   u   0   0            0
 (20)brak zawodnika                                              ns

    73:00    69:20    71:20    71:20
    75:50    68:80    71:00    70:00
    70:80    70:00    69:20    71:80
    73:00    71:40    70:20    70:00

Sędzia - Stanisław Pieńkowski               tabela biegów

2 Runda DPP Grupa 1 - Zielona Góra 17/5/1979

1.Unia Leszno                                                    38

 (5)Kazimierz Adamczak                  3   2   3   2            10
 (6)Stanisław Turek                     3   2   3   3            11
 (7)Roman Jankowski                     2   2   3   3            10
 (8)Bernard Jąder                       u   2   3   2            7
 (18)Ryszard Buśkiewicz                                          ns
2.Falubaz Zielona Góra                                           37
 (1)Andrzej Huszcza                     3   3   2   3            11
 (2)Jan Grabowski                       3   3   2   2            10
 (3)Henryk Olszak                       u   3   2   3            8
 (4)Jan Krzystyniak                     2   3       2            7
 (17)Alfred Krzystyniak                         1                1
3.Polonia Bydgoszcz                                              13
 (13)Paweł Bukiej                       2   1   2   1            6
 (14)Kazimierz Ziarnik                  0   1   0   0            1
 (15)Krzysztof Głowacki                 2   0   1   1            4
 (16)Władysław Bembnista                1   1   d   d            2
 (20)brak zawodnika                                              ns
4.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           8
 (9)Roman Tajchert                      1   0       0            1
 (10)Franciszek Jaziewicz               0   1   0   1            2
 (11)Mirosław Ćwikła                    1   d   1                2
 (12)Roman Mańczak                      1   0   0                1
 (19)Jerzy Suffner                              1   1   0        2

    75:40    75:40    77:20    78:00
    76:00    75:80    76:40    77:40
    75:20    76:00    77:00    76:00
    75:20    ??:??    76:80    77:00

Sędzia -                                    tabela biegów

3 Runda DPP Grupa 1 - Bydgoszcz 2/6/1979

1.Polonia Bydgoszcz                                              39

 (9)Henryk Glücklich                    2   3   2   3            10
 (10)Marek Ziarnik                      3   3   3   3            12
 (11)Andrzej Maroszek                   1   2       2            5
 (12)Kazimierz Ziarnik                  3   2   3                8
 (19)Władysław Bembnista                        2   2            4
2.Unia Leszno                                                    36
 (1)Mariusz Okoniewski                  2   3       1            6
 (2)Kazimierz Adamczak                  3   3   3   2            11
 (3)Roman Jankowski                     3   2   3   3            11
 (4)Stanisław Turek                     2   2   0                4
 (17)Bernard Jąder                              1   3            4
3.Falubaz Zielona Góra                                           17
 (13)Andrzej Huszcza                    2   w   2   2            6
 (14)Jan Krzystyniak ???                1   1   1   1            4
 (15)Henryk Olszak                      w                        0
 (16)Wiesław Pawlak                     1   1   1   0            3
 (20)Jan Grabowski                          1   2   1            4
4.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           3
 (5)Jacek Brucheiser                    0   0   0   0            0
 (6)Krzysztof Kępiński                  0   u       0            0
 (7)Grzegorz Ajnbacher                  0       0   0            0
 (8)Jerzy Suffner                       1   0   d3  1            2
 (18)Ryszard Małecki                        1   u                1

    74:60    73:80    73:40    75:00
    73:80    74:40    73:60    75:80
    74:00    74:60    75:40    ??:??
    73:60    75:40    75:20    ??:??

Sędzia -                                    tabela biegów

4 Runda DPP Grupa 1 - Ostrów Wlkp 3/6/1979

1.Falubaz Zielona Góra                                           42

 (9)Andrzej Huszcza                     3   3   3   3            12
 (10)Jan Krzystyniak ???                2   2   3   3            10
 (11)Jan Grabowski                      1   2   3   3            9
 (12)Wiesław Pawlak                     2   3   3   3            11
 (19)Henryk Olszak                                               ns
2.Unia Leszno                                                    29
 (13)Kazimierz Adamczak                 3   ?   ?                3
 (14)Włodzimierz Heliński               3   3   0   ?            6
 (15)Mariusz Okoniewski                 2   3   2                7
 (16)Roman Jankowski                    3   2   2   2            9
 (20)Ryszard Buśkiewicz                             2   2        4
3.Polonia Bydgoszcz                                              16
 (5)Zbigniew Bizoń                      1   ?                    1
 (6)Waldemar Tymiński                   2   1   1   2            6
 (7)Andrzej Maroszek                    1           ?            1
 (8)Kazimierz Ziarnik                   1   1   2   0            4
 (18)Władysław Bembnista                    2   2   ?   ?        4
4.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           6
 (1)Jacek Brucheiser                    0   0   0   1            1
 (2)Ryszard Małecki                             1   ?            1
 (3)Jerzy Suffner                       0   ?   1   1            2
 (4)Zdzisław Sowa                       0   0                    0
 (17)Roman Tajchert                     0   ?   1   1            2

    75:00    76:40    80:00    79:20
    74:80    77:00    78:80    79:40
    74:20    75:80    79:20    80:60
    76:40    78:00    78:00    ??:??

Sędzia -                                    tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 1

1.Unia Leszno                               10      138
2.Falubaz Zielona Góra                      8       124
3.Polonia Bydgoszcz                         6       93
4.Ostrovia Ostrów Wlkp                      0       22

 Powrót